Životopis jednoho cuckolda – 2.díl

Jak jsem slíbil minule, napíšu i něco z toho co prožíváme, jaký máme společný život. Už jsem psal, že nás spojuje mnoho společných zájmů a máme stejné životní cíle, představy a sny. Protože rekonstruujeme dům, staráme se o domácí zvířata, tak naše společné soužití není jen o sexu, i když jsme se seznámili na erotické seznamce. Ano zamčený jsem stále, moje láska má stále ráda svou práci a stále jí dělá, takže cuckolding je u nás nedílnou součástí každodenního života. Jen někdy se sami sobě věnuje míň než bychom chtěli, protože času je málo a práce okolo domu a zvířat hodně.

Ne vždy je tedy na hrátky čas a nálada, protože jsme řešili třeba novou střechu, fasádu, plot, kde sehnat levnější materiál nebo pro slepice málo snášejí. Do toho jsme museli řešit prasklé rozvody na mém autě atp.To jsou jistě zajímavé věci, ale rozepisovat se o nich by bylo vhodné spíš na jiné stránky. Spíš o je to tom, že těch starostí a povinností někdy bylo tolik, že jsem večer chodil do postele urvaný tak, že jsem lehnul a hned spal. A co si budeme povídat, častokrát se stávalo, abychom mohli něco dodělat, pořídit do domku, tak musela moje láska hodně makat a pak takové ty vzrušivé pocity z její práce byli najednou pryč, když jsem viděl jak ona sama už toho má dost. Ta práce jí baví, užívá si sex, je to moje nevěrná nymfička, ale i tak je to občas pro ní těžké na psychiku, když prostě musí víc než sama, resp. její vlhká kundička chce. To si pak už nedovolím, ještě já třeba nějak naléhat, že bych chtěl něco já. Prostě cuckolding je v našem životě v každém okamžiku, ale ty hrátky musí občas stranou. Ano někdy to sice vedlo třeba i k hádkám, když já měl chuť a moje láska ne, bylo to už několik dní a ona se víc věnovala třeba nějakému stálému hostovi, co jeden čas za ní jezdil obden. Nebo naopak ona měla pocit, že já se jí věnuji málo, že jí dávám málo lásku a city, protože únava byla silnější než moje nadrženost a chtíč. Tím vším jsme si procházeli střídavě v období, kdy jsem byl zamčený nebo naopak pár týdnů odemčený. Museli jsme si najít ten svůj rytmus, sladit dva naprosto odlišné životní styly, které jsme spojili, protože já tvrdím, že rekonstrukce domu, malá farma, cuckolding, BDSM a prostituce se k sobě moc nehodí. Ale přes ta všechna úskalí jsme vydrželi, našli si způsob jak to vše spojit a užíváme si to. To asi tak k tomu neerotickému v naše životě.

Jak už jsem psal, po jedná hádce, moje láska řekla, že zamčený a nadržený jsem hodnější a míň hádavý, takže jsem už zůstal zamčený. To je asi ten hlavní důvod, ale ne jediný, ten další je, že nemám žádnou výdrž a jako milenec jí nedokážu udělat. Ono je sice těžké udělat ženu, která má sex několikrát denně, ale moje láska řekla, že se mnou nemá cenu ani začínat a že když jí neumím udělat, tak nevidí důvodu, proč bych se měl udělat já. Takže o střídavých obdobích odemčení a zamčení jsem byl stále častěji zamčený. V loni mě do sebe pustila jen třikrát. Poprvé v březnu, to byl asi nejrychlejší sex jaký jsme kdy oba zažili. Jen jsem poprvé zasunul, tak to na mě šlo a než jsem poprvé dojel na dno její kundičky, už jsem stříkal. Po druhé to bylo v září, na wellnes víkendu, také otázka jen několika vteřin a na posledy na vánoce, opět rychlovka, že než si uvědomila, že jsme začali bylo po všem. Během roku mi několikrát dopřála zkažený orgasmus, ale vzhledem k tomu, že bylo o období, kdy jsem byl odemčený jsem mohl sám potají honit. Jenže teď jsem zamčený za trest, abych byl hodnější a moje láska, řekla, že v loni jsme se spolu milovali moc, letos to prý bude míň a hlavně dodala, že už žádné stříkání, ani zkažený orgasmus. Stříkají jiní, tak prý proč bych měl stříkat i já. Že mě prý stačí, když jen vyteču.

Samovolné vytečení se jí hrozně zalíbilo. Poprvé se to stalo, když jsem byl v práci. Od rána jsem cítil takový divný tlak v koulích a když mi pak v poledne přišla zpráva, že mě miluje a poslala fotku v erotickém prádle, že čeká hosta, začal jsem najednou téct. Cítil jsem horko v trenkách. Musel jsem v tom být pak celý den. Když jsem jí to potom doma vyprávěl hrozně se smála, že mi stačí jen fotka. Hned další mojí poluci viděla už na vlastní oči. Jeli jsme do bazénu, klícku mi sundala už doma a když jsme byli v převlékací kabince a ona přede mnou stála nahá, klekl jsem si k ní a ochutnal její kundičku. Když jsem se po chviličce postavil, začal jsem téct. Dívala se na mě překvapeně, smála se, že jsem prý čuně a podala mi kapesníček ať se utřu. Potom se na mě mile usmála a řekla, že takhle mi to stačí, že víc nepotřebuji. Když jsme později seděli ve vířivce, tak jsme si ještě o tom povídali a řekla, že to ze své práce nezná, že se jí to hrozně líbí, vidět jak moc jsem nadržený. Úplně jí to, že chlap dokáže samovolně vytéct fascinovalo. A vlastně od té doby mi téměř úplně přestala dělat zkažené orgasmy. Normální samozřejmě také. A pak další poluce se stala doma v obýváku. Ležela na pohovce, dívala se na televizi a řekla, že potřebuje čůrat a že chce lízat. Klekl jsem si k ní, začal lízat a pak pít její čůrání. Cítil jsem u toho jak teču.Když jsem se potom zvedl, z ocasu až ke kolenům mi vyselo semeno, vypadalo to jak jeden hustý hlen. Držel, nechtělo se to utrhnout a odkápnout. Když to láska viděla, usmála se a vzala ze stolku lžičku od kafe, všechno to do ní sebrala a dala mi to do pusy, s tím, abych doma nedělal bordel. Ostatně, lízání vlastního semeno po mě vyžaduje vlastně pokaždé, ať už to bylo po milování nebo po zkaženém orgasmu.

Protože se mojí lásce líbí jak jen tak samovolně vyteču, přestala mi dopřávat zkažené orgasmy a drží mě trvale pod zámkem. Jednou za týden nebo dva mě, ale odemkne s tím, že si chce hrát. Dívá se třeba na Ordinaci, ležím vedle ní a ona je schopná mi ho celý díl honit. No honit, ono to moc honění není. Stačí je ho jen jednou dotknout a už to na mě jde, tak ho pustí, nechá to odeznít a znovu mi jen jednou pohladí žaluda a zase nic. Těsně před vyvrcholení mě dostane snad stokrát, ale neudělá mě, nakonec mě naopak zamkne a užívá si mou nadrženost. Někdy provokativně řekne, že času jsem měl dost, že už jí bolí ruka. A co je nejpodivnější, že mě se to tak líbí. Dokonce mám vlastně i obavy z toho, aby nepřekročila tu hranici, že to ze mě půjde a nepůjde to zastavit. Mě se tohle mučení, tenhle neskonalý chtíč líbí víc než orgasmus a vystříkat se. V ten moment to není jen žena, kterou miluji, je to moje vládkyně, moje bohyně, která mi dopřává tu největší slast, ukazuje mi co bych mohl mít, jak krásné to je, ale také mi dává najevo, že ona mi to nikdy nedovolí, když sama nechce. A to je to krásné. Pro mě pak je vrchol blaha, když mi dovolí jí líbat nožičky, lízat zadeček, když mi čůrá do pusy a dělí se tím se mnou o část sebe. Její nožičky zbožňuji tak, že usínám nejraději u nic s chodidlem na tváři. Tohle je můj sex, moje uspokojení.

I když jsem na venek kus chlapa a i dost arogantní parchant, co si umí zjednat pořádek a má svou hlavu, vždy jsem toužil po tom, být v moci ženy. A moje láska zase naopak vždy toužila ovládat nějakého muže, jen nikdy neměla tu příležitost. Vše změnil náš vztah. Začali jsme se seznamovat s taji BDSM. Nějaké svazování, výprasky mučení. Pamatuji si, že jedna z prvních zkušeností byla taková opatrná. Svázala mě v posteli, zavázala oči. Do zadku mi strčila menší vibrátor a pak mu sundala klícku. Začala mě honit a po chvíli jsme slyšel typický zvuk otevírání nějakého krému. Nemýlil jsem se. Na ocas mi nanesla nějakou mastičku, která po chvíli začala příjme chladit. Ještě chviličku mi ho honila, chlazení postupně přecházelo ve stále sílící teplo a pak přestala, s tím, že se jde vykoupat a umýt hlavu, tak ať jsem hodný a nikam nechodím. Byla v koupelně snad hodinu, v zadku mi vibroval vibrátor a teplo z mastičky už přešlo v nesnesitelné pálení. Když se konečně vrátila, jen suše pronesla, že si myslela, že se udělám, že mám tedy smůlu, nasadila klícku, vyndala vibrátor a odvázala mě. Dovolila mi pak líbat nožičky a já byl šťastný za další zkušenost a nové hrátky. Postupně jsme si pořídili víc hraček, například lis na koule, humbler, dilatační tyčinky do ocasu, elektrošoky a mnoho bicích nástrojů. Nemám moc rád výprasky ve smyslu působení bolesti, ale miluji ten pocit, že musím vystrčit zadek a nechat si dát výprask. Zbožňuji pak ty pocity po výprasku, kdy mám na zadku jelita a kůže tak nějak podivně a příjemně pálí a hřeje. Aniž by to byl nějaký záměr nebo tak něco, tak si nemůžu pomoct, ale po výprasku vždy padnu k nohám mojí lásky a hodně vášnivě jí je líbám a někdy v hlavě prožívám pocity štěstí, že jsem dostal výprask, že na mě byla tak hodná a hrála si se mnou. Když jsme se bavili co má z výprasku ona, tak to má podobně, asi jako já. Také jí výprask samotný moc nebere, ale vzrušuje jí to co následuje pak, to jak jí projevuji vděčnost, úctu a lásku, za to že mě zbila.

Samozřejmě jako každý kdo začíná, ať už je to v čemkoliv, tak i my jsme udělali nějaké chyby. Jednou takovou bylo, když jsme se jednou pohádali a ona mi dala výprask v afektu, když sama ještě zuřila a i já byl naštvaný. Po tomhle jsem na čas ztratil a BDSM zájem, nevzrušovalo mě to. Jenže časem nám to zase začalo chybět, jen jsme se poučili, že to nesmí být ve vzteku. Za trest ano, ale až když odezní emoce. A i když jsou teď třeba ty výprasky tvrdší, když jsou za trest, jsou mnohem lepší.

Tak pro dnešek je to asi vše co mě napadlo. Na závěr asi jen dodám, že jsme šťastný, se ženou, která je mi nevěrná, která to má jako svou práci. Jsem na ní pyšný, že mi za ní chodí tolik cizích mužů, dělá mi to dobře, že se líbí. Dělá mi dobře, že oni s ní mí mít to co ona mě zakázala, že s ní smí prožívat rozkoš a orgasmy, které já mám zakázané. Já jí mám totiž doma, pro mě je rozkoš a vzrušení celý život po jejím boku a její lásku vnímám nejsilněji v podobě odpírání a výprasků.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Kámo to tě obdivuju mít orgasmus 3x za rok. To musíš mít nějaký kurz sebeovládání. Já bych se z toho zbláznil a vytekl bych ještě než by se můj tvrdolín dotkl jejího ochlupení. To tě obdivuji že jsi ho vůbec dokázal zasunout na dno než začal stříkat. Hele a nemáš z toho nějaké potíže? Mě bolí koule za týden když nestříkám. Neumím si představit tu bolest po měsíci.

  2. Potíže žádné nemám. V úplných začátcích s pásem cudnosti mě sice také po pár dnech boleli koule, ale bral jsem to tak, že to k tomu patří a tělo si pak zvyklo a dnes už žádné problémy nemám. Kdo má zkušenosti se zamykáním, ví, že problémem jsou noční erekce, ale za tu dobu v kombinaci s kvalitní klíckou nemám problém ani s tím. Nadržený jsem hodně, nesnesitelně, ale za ty pocity to stojí. Stačí třeba jen dotek mojí lásky a hned cítím na žaludu jemné šimrání.

  3. To si neumím představit ale musí to být silný pocit. Ví tvoje láska že tady píšeš? Napsala by třeba jak to vidí ona? Jaké to pro ženskou je, když se její chlap udělá do trenýrek jen tím že se ho dotkne na rameni? Říká ti někdy o chlapech co má v práci? Jak mají dobrou výdrž a tak?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *