Kukaččí taťka

Jde o dlouhou povídku napsanou ve spolupráci. Jména, místa a názvy jsou zcela smyšlené, případná podobnost je čistě náhodná.

Mé jméno je Pavel a mám 34 let. Jsem přes 8 let ženatý s Janou, která je o dva roky mladší. Já pocházím z Bechyně, Jana ze Soběslavi, ale žijeme v Táboře na sídlišti, kde máme byt 3+1. Oba jsme SŠ, Jana je zdravotní sestra na očním oddělení táborské nemocnice, ale toho času na MD a já mám strojní průmku a jsem programátor 3D zařízení Zeiss v táborském Brisku. Máme skoro letou dcerku Jitušku a 7 měsíčního chlapečka Tomáška. Ničím navenek nevybočujeme, prostě jsme mladí manželé a žijeme takovým normálním rodinným životem.

Přesto se od standardní populace v něčem diametrálně lišíme i když to tajíme, takže to o nás nikdo neví. Občas jsme šli s manželkou do trojky. Párkrát ze začátku to bylo se ženou, když Jana do toho zatáhla jednu kamarádku a pro změnu pak jednu kolegyni ze špitálu. Jo, připadal jsem si jako Ali Paša, jako alfa samec, bylo to příjemné, ale zjistil jsem, že pro mne to není to pravé ořechové. Trojka byl pro nás únik z manželského stereotypu, né životní styl… Né, že bychom byli nějaká promiskuitní hovada… Ostatně lidí co jdou do trojek či všelijakých grupáčů je habaděj, jen se tím nikde nechlubí.

Ale k věci…

Nikdy by mne nenapadlo, že by se mi to mohlo líbit a vzrušovat mě to. Já jsem vlastně žárlivější typ, takže jsem se tomu bránil jak mohl, ale stejně mne to dostalo. Nemyslím si, že se to dá vytěsnit z hlavy… Nechtěl jsem si to připustit, ale já jsem v sobě našel démona, kterému se říká kandaulismus. Prostě né že by jsem to a priori chtěl, že bych chtěl svou Janu někde ukazovat nahou, ale začal jsem mít nutkání vidět ji, jak se s někým líbá, jak mi ji osahává, jak cizímu chlapovi kouří péro, ale né jako by byla kurva, na to by jsme ani já ani ona nikdy nepřistoupili. Byly to prostě představy, fantazie… Ani žádného jejího stálého milence bych nesnesl, to bože chraň a ona ani žádného nemá, ani nechce, v tomhle jsem v klidu. Já jí miluji a vím, že i Jana miluje mě, ale v posteli při našich hrádkách jsem se prostě párkrát odvázal a vyjevil jí, že by mě hrozně vzrušovalo sledovat ji při šukání s jiným chlapem… Né s někým stálým, prostě čistě nahodile, nejlépe, když by to bylo nečekaně a tak…

Prostě po několika letech našeho sexuálního soužití, po tom, co jsme si zpestřovali sex různými praktikami a těmi trojkami s dalšími ženami.

Než jsme se vzali po ročním chození, svěřili jsme se jeden druhému s našimi ex-partnery. Já měl dvě dívky… jednu spolužačku na základce v 15 s níž jsem ztratil panictví a ona se mnou panenství, ale konec ŽŠ nás rozdělil. Pak jsem asi dva roky chodil s holkou z tábora, ale rozešli jsme se, protože jsem zjistil, že poslední půlrok má za mými zády jiného, o dva roky staršího kluka.
Jana se prý o panenství připravila sama za pomocí vibrátoru. Tehdy měla 16. Pak poznala jakéhosi Michala, který s ní chodil od 17 až do maturity. Prý měl dost tlusté péro a žaluda jako bambuli. Tehdy brala ještě HA a tak se nemusela bát, že otěhotní, protože on kondom zásadně odmítal. On byl o dva roky starší a rozešli se, že šel za lepším do Prahy. Vlastně ke konci to jejich chození vyšumělo tak nějak do ztracena a Jana si začala s jedním doktůrkem, čerstvě po vysoké, ale to bylo jen necelý rok a pustila ho nebo spíš on ji, protože to byl přelétavý děvkař. Dnes doktoruje někde v Českých Budějovicích. Pak měla pár krátkodobých takových těch kamarádů s výhodami, až jsme se poznali my dva. Já si tehdy uhnal v jednom oku z prachu zánět spojivek a ona u toho byla. Já na ni pak vyšel na chodbu po ošetření, ještě jsem telefonoval a ona vyšla chvíli za mnou z ordinace. No nějak jsme se zřečili, já ji pozval na rande a ona mne neodmítla. Bylo to z počátku sice takové divné chození, ona ze Soběslavy, já z Bechyně a randili a pracovali jsme v Táboře. Pak jsme si našli nejdříve společný podnájem 1+1 v Táboře, pak jsme se po roce soužití vzali, vzali si hypošku a koupili si náš panelákový byt 3+1 v Táboře-Klokotech.

Jak jsem nastínil, že jsme před sebou neměli nikdy tajnosti a jsme si navzájem k sobě upřímní, Jana se mi asi po roce manželství svěřila , že prý když má ovulaci. tak vždy je šíleně nadržená. Tedy ona to předtím neměla, ale protože ji zjistili cosi s krví, takže musela začít brát léky na ředění krve kvůli prevenci před krevní embólií, nesměla už brát hormonální antikoncepci, která účinnost léku na ředění krve odbourává. No a jak přestala s HA, začala ovulace více vnímat. Po většinu měsíce je to prý v pohodě s chutí na sex, ale ja na ní jdou plodné dny, musí se hodně ovládat. Řekla mi, že mě miluje, že máme krásný vztah, který nechce zbourat nějakou svou živočišnou neukojenou potřebou. Prý i sex se mnou jí vyhovuje a rovnou se přiznala, že se sama sebe bojí, aby to nepokazila nějakým úletem. No, od té doby, co nebrala HA jsme to spolu dělali jen přes kondomy a je pravda, že v době její ovulace jsme šukali jako zvířata, to byla vždy pro mne fakt zabíračka. Přiznala se, že v ovulaci, když potkává chlapy, co se jí líbí, tak si je představuje, jací by byli, kdyby s nimi šukala. Jana je hezká a já vím, že i ona se chlapům vždycky líbila a asi třeba v práci s nimi i koketovala, ale vždycky si spočítala, co je ve hře a o co by mohla přijít. Já tehdy byl ještě v té době klasický normálně žárlivý heterák. Proto jsme to zkusili řešit těmi trojkami s další ženou do party.

 

Bylo to takhle jednou v březnovou sobotu večer před více jak pěti lety. To mi bylo 29 a manželce 27 a my s Janou  jsme se zase mazlili a chystali se milovat. Tehdy byla Jana štíhlejší, měla jen 55 kg a prsa dvojky. Mé ruce jezdili po nahé Janě jako bych ji zkoumal poprvé. Zajížděl  jsem do každého záhybu a skulinky. Pusou jsem dráždil její krásné pevné trojky. Vzduchem bylo slyšet její slastné vzdychání. Nakonec moje ruka zabrousila do jejího klínu. Ze vzdychání se rázem stalo hlasitější hekání. Pěkně v rytmu toho jak jsem ji prsty zajížděl do roztoužené kundy.

„Ty jsi tak nádherná, Jani… Mám neskutečný štěstí, že sem tě našel, že můžu laskat tvoje tělo a užívat si tvý úzký pochvy“, vynášel jsem manželku do nebes.

Jo to se mi líbí, Pájo… Nepřestávej…“ pronášela Jana.

Neboj, nepřestanu, dokud tě nedělám“, ujišťoval jsem ji.

Pak jsem se přesunul hlavou mezi její stehna a k ruční práci přidal i svůj mrštný a vytrvalý jazyk.

Bože, lásko, to je ono… Tohle miluju… Jsi nejlepší…, sténala nahlas moje žena a tehdy mne napadla najednou divná myšlenka. Říká !jsi nejlepší“, ale on moc dobře vím, že jsou lepší mrdáci…

Myslíš?, vypadlo ze mě nahlas. A hned jsem věděl, že to mělo zůstat jen v mé hlavě.

Ano copak mi nevěříš?“ ona na to.

„I než ten tvůj ex Michal a i neý ten doktůrek?“ otázal jsem se.

„No víš… já…, s nima to bylo zase jinačí než s tebou…“, vysvětlovala. „Neboj, jsi ten nejlepší a nepotřebuju tě s nikým porovnávat“, řekla Jana chlácholivě.
Další věta, kterou ze sebe vysoukal a měl ji raději ponechat jen jako nepovedenou myšlenku.: „Nepotřebu:š, ale co kdybys mohla?

Prostě jsem nebyl moc ve formě a tak co jsem měl na srdci to jsem měl hned i na jazyku. Dost mne totiž uvolnilo vínečko, které jsme před chvíli dopili.

To se už nedozvím“, usmála se na mě a rukou mi zamávala před očima. Na ruce se jí leskl její snubák, kterým mi říkala, že je moje a už nemá možnost porovnávat.

To já vím, princezno, že jsi vdaná…, zamával jsem jí také svou rukou před očima.

Ale co tak porovnání s mým souhlasem a vědomím?“ pronesl jsem a bylo to venku jako džin z lahve.

„To jako, že by si mi domů přivedl kámoše a ten by mě to…?“ brala to jako fór.

No tak to asi ne, ale co třeba v létě někde u vody, na diskotéce, nebo prostě kdyby byla nějaká nečekaná příležitost? Někdo cizí, koho už nepotkáš. Jen prostě jednorázovka na porovnání, aby jsi taky okusila někoho jinýho. Neber to nijak špatně, ale mám trošku strach, abys za pár let nelitovala, že si tu možnost neměla„, vysvětloval jsem jí.

Pavle, ty se bojíš, že tě někdy podvedu, jo?“ Její hlas se začal měnit na lehce naštvaný.

To neříkám,  ale nechci tě o nic v životě připravit„, okecával jsem to.

A to by si jako nežárlil? A co náš vztah?“ divila se Jana.

Žárlit nebudu, když s tím přece souhlasím a když budu u toho. A naopak náš vztah by takový zážitek mohl jen utvrdit. Ale dost povídání a to bude ještě čas…“, snažil jsem se to utnout. Opět jsem zabořil hlavu do Janina klína a v hlavě mi běžela scénka, jak ji líže jiný muž. Jak jí prstí někdo jiný. Byl jsem překvapen jak mne ty myšlenky vzrušují. Jana na tom byla podobně. Zavřela oči, což normálně při lízání nedělá a i ona asi měla v hlavě myšlenky nad jiným mužem., protože to netrvalo dlouho a asi s myšlenkou na jiného se udělala jako dlouho už ne. Já pak neváhal a rychle do ní zajel už pěkně ztopořeným sedmnácti centimetrovým ocasem. Přitom jsem nejprve sledoval její výraz a její pohyby prsou. Jana měla zavřené oči, aniž bych tušil, o čem zrovna sní.

Že si představuje asi jiné péro hluboko v sobě. Můj pohled se zaměřil na naše propojení. Koukal jsem jak moje péro pravidelně mizí do její lačné kundy. A i já začal fantazírovat, že to péro dole není moje, že je to jiný muž, dokonce cikán, co dělá mojí princezně dobře. Nejprve se udělala Jana a hned v zápětí jsem z ní musel já vyjet ven a začal jí stříkat na bříško. Dříve jsem si rád vychutnával stříkání do ní, ale co už nebere prášky na radu její gynekoložky, udělali jsem kompromis. Kondom se nám nezamlouval nikdy, tak přerušovanou soulož.

Oba jsme vydýchávali své vyvrcholení. A oba jsme si ho užili více než ta předchozí. Oba přitom mysleli na to jak je v posteli jiný muž, tedy já určitě a u Jany to předpokládám.

Fakt bys nežárlil, kdyby mě takhle vyřídil jiný?“ ujišťovala se a mne překvapilo, že se bude Jana chtít k tomu mému nápadu vracet.

Naopak, byl bych rád, že jsi si to užila“, řekl jsem docela v rozpacích, ale hrál chlapáka. Ano, trochu jsem lhal, protože jsem doufal, že já jí vždy udělám nejlíp. Přeci jen tu nemusím asi nikomu říkat nic o mužském egu.

A jak by jsi si to jako to… představoval? To mám nahánět během dovolené chlapy?“ byla zvědavá.

No, já to úplně nedomýšlel. Ale spíš asi podáme inzerát na nějakou seznamku a nebo pokud by se naskytla nějaká vhodná příležitost, kdy by k tomu mohlo dojít, tak by jsme tomu nechali volný průběh. Ale samozřejmě by musel použít kondom, aby jsme ten průběh nenechali volnej až moc“, vysvětloval jsem jí něco o čem jsem do té doby jen přemýšlel.

No jo, ale to říkáš teď, ale až by mělo dojít na věc, tak budeš proti. A budeš mi to vyčítat“, jako by se ubezpečovala, že to fakt myslím vážně.

Princezno, koukni na mě. Znáš mě dost dlouho, takže víš, že mý sliby sou pro mě vším. Takže slibuju, že máš možnost okusit a poznat jinýho muže. Jen u toho ale chci být a bude se používat kondom“,  

„Tak dobře, ale myslím, že to nebude potřeba, protože k tomu nedojde. A i kdyby, tak si myslím, že ucukneš“, řekla mi a potutelně se uculovala, načež pak vstala a odešla do sprchy. Já v hlavě přemítal, co se právě událo. Neudělal jsem chybu? Říkal si v duchu. Ale únava mne přemohla až jsem nakonec usnul.

 

Jak jsem řekl, prostě jsem se jí přiznal, že mne vzrušuje, kdyby souložila před mýma očima s jiným chlapem. Tak jsme to pak několikrát probírali a Jana to kupodivu nezavrhla, ani mne neobvinila, že jsem úchyl a ani se nedivila, zda to chci a zda ji ještě mám vůbec ještě rád… Moje žena se spíš věcně ptala, jak bych si to jako představoval, jestli se jako s někým seznámit nahodile nebo přes nějakou seznamku, že by si ty dotyčný adepty voťukávala někde u kafíčka a já bych je pozoroval ze druhého konce kavárny, prostě veřejně a bez rizika, že se něco stane. Tohle jsem ale já nechtěl, prostě by bylo nejlepší, kdyby se nám do cesty  nečekaně připletl někdo nahodilý.

Jo, asi se divíte, že mne žena hned nezavrhla s tím co jsem po ní chtěl… To je tak, my jsme k sobě velmi upřímní a nemáme před sebou tajemství.

 

Když jsem ženě nastínil své představy a touhy o jiném chlapovi, který by ji přede mnou ošukal, tak jsme to nejprve zkoušeli přes seznamky. Přišlo na 60 nabídek, tak jsme si sedli a vyfiltrovali to, až jsme vybrali finalistu s nímž jsme si nejprve dopisovali. Jmenoval se Mirek. Psal jsem si s ním dlouhých půl roku. Jana s ním už tak nějak počítala jako s pomocníkem do naší postele. Pak jsme začali organizovat schůzku. On o Janě věděl z toho, co jsem mu psal, že měří 165 cm, vážila tehdy, když ještě neměla děti nějakých 55 kg, že má delší tmavohnědé vlasy, kundu s menším  hnědým trojúhelníkovým bobříkem, prsa dvojky, že je hezká, společenská, že má ráda sex vyjma análu a že protože nesmí brát HA, že budeme vyžadovat kondomy. Dokonce jsem mu poslal i její fotku v plavkách. On byl z Písku, prý 185 cm/90 kg, 47 let, ženatý. I on poslal civilní fotku. No byl už prošedivělý s kouty, nebyl ani nejštíhlejší a prý dost chlupatý a péro že má 18/5. Ten nám vyhovoval, písek není od Tábora daleko a Jana ho schválila. Jinak ten inzerát, na který jsme ho lapili zněl:

„Mladí manželé hledají muže přiměřeného věku na sex ve třech bez zábran. Táborsko a okolí.“

Přiznám se ale, že podruhé bychom to už nikdy neudělali.


Z jeho strany byl zájem a tak jsme se s Janou začali těšit na naše první erotické dobrodružství.  Po půl roce jsme si tedy domluvili den D. Že prý má dobrého kamaráda v Milevsku, tak si od něj na jednu noc vypůjčí byt a doma rodině nabulíkuje, že musí na služebmí cestu, on byl nějaký nákupčí nebo co… Dal nám adresu a dohodli jsme se na dni a hodině.

My tam dojeli celí napjatí a přiznávám, že i nervózní, našli jsme číslo baráku a zazvonili. Otevřela nám jedna starší pani. Ptali jsme se na Mirka a řekli jí i jeho příjmení, ale vůbec ho neznala a ani žádný jeho takzvaný kamarád tam prý nebydlel, protože v tom domě bydlela jen ona sama s manželem.

Ten hajzl nás celou dobu tahal za fusekli a my mu na to skočili. Tak jsem mu zavolal na telefon, na číslo, na kterém jsme si normálně volali. Nic. Ozvalo se, že volané číslo neexistuje. Když sem mu po návratu domů napsal e-mail, už mi nikdy neodpověděl.

No nic, měli jsme ponaučení, že už nikoho na inzerát nebo z nějakého dopisování si s četů…

 

No a pak to přišlo před pěti lety ze strany, odkud bychom to nečekali… a bez inzerátu a dopisování. Bylo to v červenci 2015. Protože splácíme hypotéku, tak na nějaké zahraniční zájezdy si dáváme zajít chuť.
Dva týdny mé celozávodní dovolené jsme se rozhodli strávit částečně na Máchově jezeře a pak také na Velkém Dářku, aby jsme nebyli na jednom místě, prostě podle situace. Od kamaráda jsem si na tu dobu vypůjčil 13 let starý obytný automobil Peugeot Boxer a s ním jsme tam jeli. Autokemp Klůček jsem zarezervoval dávno předem, takže místo jsme měli jisté. Na pláž jsme to měli pár desítek metrů, takže když jsme tam dorazili, nechal Janu nachystat oběd a sám jsem šel okouknout situaci. Chtěl jsem vytáhnout manželku na nedalekou nudistickou pláž, která je na okraji pláže pro textiláky, takže jsem věřil, že to mojí ženu až tak nevyděsí. Kdybych jen tušil, co právě tímto tajemstvím odstartuje.

„Ty si někdy už byl na Mácháči?“ zeptala se mne.

„Ne, lásko, eště sem neměl tu možnost. Ale můžeme tu klidně pár dnů pobýt a pak pojedeme na Dářko, tam už jsem byl asi dvakrát“, odpověděl jsem.

„To zní dobře. Je dost teplo, takže už se těším do vody“, řekla Jana.

 

Pláž byla díky teplému počasí celkem plná. A co bylo hlavní, že tam bylo i dost naháčů. Teď už jsem jen musel vymyslet, jak ukecat manželku, za kterou jsem se vrátil nadšený.

Tak co je tam hodně lidí?“ byla zvědavá.

No docela jo, to víš je teplo, takžese nelze divit. Ale víš co mě zaujalo mnohem víc? To, že je ta pláž i pro nudisty“, vybalil jsem na Janu. 

Počkej, tam jsou lidi fakt jako nahatý? Tam nejdu!“ řekla kategoricky.

Proč ne? Jako by si se měla za co stydět. Tys to nechtěla nikdy zkusit?“ snažil jsem se.

„Hele, Pavle, snad mě znáš, že se nemusím nikdy vystavovat. Kdyby se naskytl nějaký chlap, jak jsi vo tom onehdy mluvil, tak možná, ale jedině někde v soukromí nebo na vodlehlym místě, ale vystavovat se čumilům, to teda né!“ řekla zatvrzele.

No a co kdybych chtěl já, aby jsi se vystavovala?“ zkusil jsem to jinak.

„A to jako proč?“ opáčila se.

No přece, aby každej viděl jakou krásku mám doma. Aby záviděli, že si má manželka,  moje princezna…“, lanařil jsem ji, ale kdepak…

Seš sladkej, ale já tam nahá nepůjdu a basta!“ ukončila to.

 

Byl jsem smutný, že můj pokus o ukecání nedopadl. A po obědě jsme šli na pláž oba v plavkách.

„Ty jo, voni sou tu fakt i nahý“, podivila se Jana.

“ Co se divíš? Vždyť jsem ti to říkal“, řekl jsem na to.

„Já myslela, že si děláš srandu“, řekla Jana a samozřejmě neodolala a pokukovala po pánských nádobíčkách. Musela uznat, že někteří by jak se říká za hřích stáli.

„Tak co, aspoň prsíčka, že by jsi si opálila“, zkusil jsem ji pošťouchnout a celkem mne zaskočila, když beze slov horní díl sundala a hodila na zem.

„No já kus sundala, teď bys měl být na řadě ty“, začala mne provokovat.

„No, počkej…, já mám jen jeden kus a to plavky?“ bránil jsem se.

„Já vím…“, usmála se na mě a zakousla se do rtu, jak jsem to měl on vždy rád. To nakonec mne vyhecovalo a tak moje plavky letěly k hornímu dílu Janiných plavek.

„Myslím, Jani, že bys měla, taky vodložit spodek… Je to příjemně osvobozující“, ponoukal jsem ji.

Tentokrát byla chvíle váhání. Pak ještě pro jistotu koukla zda jsou na pláži i nahaté ženy, aby nebyla jediná. A protože nebyla, tak nakonec svlékla i spodní díl.

 

 Tak jsem se dočkal a mohl konečně na veřejnosti ukazovat svou nádhernou ženu, aniž bych riskoval nějaké pohoršení. Však jsem pozoroval každého muže, co okolo prošel a i ty co koukali z povzdálí. Takhle nahatí jsme strávili na Mácháči tři dny.

S pár lidmi jsme se zřečili, ale nebyl mezi nimi žádný adept na erotické dobrodružství pro Janu. Spíš vždy takoví postarší manželé.

Třetí den kolem čtvrté odpoledne jsem najednou zaregistroval v dálce známý ksicht. Byl to můj bývalý kolega z práce jménem Petr Režný. Byl to asi 40-letý chlap a už od mého nástupu do práce jsme si spolu moc nerozuměli. Respektive dokázali jsme spolu pracovat, ale já nikdy neměl rád ty frajírky, co balí holky na potkání a co v práci machrují, jak vše umí nejlépe. Prostě to byl jen kolega a nikdy kámoš jako ostatní kolegové. Už rok u nich v Brisku nepracoval. Prý šel za lepším do Prahy. Jana o mé averzi k tomu chlápkovi moc dobře věděla. A Petra poznala na novoročním večírku před, co před rokem a půl rokem měli. Tam ji totiž  ten Petr pořád oblboval a snažil se ji sbalit. Ale ani jí jeho chování nijak nenadchlo. Já doufal, že si nás Petr nevšimne. Nechtěl jsem zrovna jemu ukazovat Janu nahou. Bohužel Petr si nás všiml a šel k nám. Hned si všiml i našeho“oblečení” a já věděl, že moje Jana se mu  opravdu už na večírku líbila a teď ji viděl, tak jak by ji rád viděl už tehdy. Byla něho určitě ještě hezčí než si představoval.

„Ale, ale, ale koho to nevidím…“, spustil Petr žoviálně.

Jé ahoj…“, hrál překvapeného. Jen Jana byla skutečně v šoku, protože ho dřív neviděla. Hned se začala červenat, protože známou tvář nečekala.

„Taky jste se vydali koukám na dovču sem jo? Já tady mám pronajatou chatku. Měl se mnou jet eště kámoš, ale zlomil si ruku, pitomec, tak jsem tu sám“, vysvětloval.

„No, mi jedeme  karavanem, co mám pučenej vod Tomáš Kratochvíla… Sme tu už tři dny a zejtra asi vyrazíme vocaď někam na Moravu… Tady sme eště nebyli, tak sme to tu chtěli voprubovat…“, řekl jsem. Pak jsme se chvíli bavili, co je od doby co odešel u nás v podniku nového, on zase pěl chvástavé ódy, jak se má v Praze líp, že tam bere o osm tisíc více.

 

„No koukám, že vám bylo pěkné horko…“, smál se a jeho pohled mířil na plavky vedle naší deky. Ovšem pak hned oči nasměroval na nahou Janu a já mu na očích i přes sluneční brýle viděl, jak on by ji mrdal, když ji tam tak viděl.

„No trošku jsme se rozdováděli, jak tu běhají i vostatní nahý, víš…“, já na to.

Jana si všimla, jak jsem z Petra nervózní a v hlavě se jí zrodil ďábelský plán. Ona byla vždy hrdá a co řekla to udělala. Ovšem měla problém s tím, že během vzrušení byla svolná ke zkoušení jiných partnerů. Ale teď měla možnost, jak to nedělat. S Petrem bych přeci já nikdy nesouhlasil a ucuknu jak říkala onehdy.

„Ale, když už tu Péťo jsi nenamazal by jsi mě?“ pronesla Jana jakoby nic a pro mne to znělo jako šlehnutí bičem

Já i Petr jsme vyvalili oči. Ani jeden nečekal takovou větu. A Petr neváhal ani chvíli, aby se mohl dotknout jejího tělíčka.

„Jasně, podej mi krém Pavle, ať se ti krasotinka nespálí. To by byla věčná škoda“, řekl Petr laškovně.

Já zaraženě mlčel a podal mu krém. Oči jsem měl pořád vyvalené a nechápal co se děje.

„Počkej Péťo, měl by sis sundat ty plavky. Ten krém dělá dost fleky ať si je nezničíš“, řekla Jana..

Petr nechápal o co jde, ale rozhodně se mu ta její hra líbila. Pamatoval si ji jako odtažitou ženskou a teď se chovala jako by ho balila. Ale před manželem? To mu asi nešlo do hlavy. Já už začal pomalu tušit o co jde. Moc dobře jsem ji znal a vytušil jsem, že se mne snaží donutit, abych žárlil a nenechal ji zkoušet jiné. Ovšem já uměl být hlava dubová, takže jsem se rozhodl, že neřeknu ne za žádnou cenu.

           

Petr si obratně stáhl plavky a moje Jana se pokochala i jeho nádobíčkem. To už bylo i trochu naběhlé vzrušením z té krásy, co měl Petr před sebou. Musel se hodně ovládat, aby mu nehouplo úplně. Pak si klekl bokem k ní a na záda ji vymáčkl trochu krému. Ruce mu po jejím těle jezdily a já dělal, jako že mi to vůbec nevadí. Ale v hlavě křičel a nadával, proč zrovna tenhle blbec tu je.

„Záda už asi dobrý, ale nezapomeň nohy“, úkolovala Petra Jana a ten ochotně přesunul své snažení na její stehna. Jak ležela na břiše, tak mu malinko roztáhla nožky, aby mohl mazat i mezi nimi. Petr, tak měl výhled na její kundu a měl už hodně velký problém s erekcí. A zároveň si asi řekl, že je to příležitost si na tu kundu aspoň letmo sáhnout. Vzal proto krém a jako náhodou ho vymáčkl hodně na zadek.

Jej, mi to nějak uteklo. To hned napravím…“, konstatoval svou chybu a začal nejprve zpracovávat její zadek. Po očku koukal jak na její, tak na moje reakce. Oba jsme ale vypadali v pohodě s tím co se děje, takže začal rukou sjíždět občas mezi stehna. Pak tam měl najednou ruce obě. A pak už sem tam asi  prstíkem cítil její závojíčky. Opět okoukl situaci, co na to my dva. Já koukal přímo  na to, jak mu ruce zajíždí až ke kundě mé ženy a protože ksem byl stále byl v klidu, tak se Petr odhodlal zkusit něco více. Normálně ji zajel rukou mezi nohy a začal jí pěkně dráždit klitoris. Jana s sebou sice trochu škubla, ale nic. On asi čekal její výkřik nebo moje rezolutní: Co děláš i s fackou, ovšem to, že Jana bude v klidu ležet dál, že bude vlhnout a potichu sténat a já, že všechno budu sledovat s ledovým klidem, to ho nenapadlo ani náhodou. Proto si asi řekl, že do ní zkusí jeden prstík i zasunout. Byla krásně uvolněná a vlhká. Petr musel jen litovat, že jsme na pláži a bude muset svou aktivitu zmírnit či zastavit úplně. Jana byla zase asi překvapená, že já jsem po celou dobu v klidu a i to, že ona začíná být pekelně nadržená. Vždyť je to jiný chlap co ji dráždí na veřejné pláži. Je pravda, že z dálky to vypadalo jako mazání zad a nohou. Ale i tak to bylo její vůbec nejvíc sexuální dovádění s jiným mužem v době našeho manželství.

„Namažeš mě i bříško?“  Přerušila Petrovo řádění v rozkroku dřív, než by začala hekat příliš nahlas. Petr vysunul i když nerad prst a nechal Janu, aby se otočila. Nyní si ji prohlédl i z přední strany a péro už mu stálo úplně. Naštěstí to nebylo okolím pozorovatelné, jak klečel.

Ale Já i Jana jsme to viděli moc dobře. Krém Petr opět jako náhodou vystříknul na její prsa. Hlavně kolem bradavek a hned začal její kozičky pěkně masírovat a mačkat její naběhlé bradavky. Už ani neřešil, co na to řeknu já. Vždyť už jí sahal na kundu, takže prsa jsou jen čajíček.

„Tak a jsi namazaná, krásko“, plácnul ji po noze. Musel to ukončit, protože už byl děsně vzrušený a chtěl by ji ojet klidně před všemi.

Moje žena byla očividně vnitřně smutná, protože se jí to, i když si to nerada přiznala, líbilo. A jak koukala na Petrovo erekci, tak toužila zažít víc.

 

„Děkuju, namazal si mě pěkně důkladně. Víš mi tady s miláčkem máme tu dovolenou takovou trošku volnější„, řekla Petrovi a pomrkávala na mne.

„No to jsem si všimnul. A jak moc volná eště můžeš být?“ sondoval zda by nešlo pokračovat.

„Tak jak si jen budu přát, viď miláčku„, provokovala mne dál Jana a chtěla mne vyloženě dostat do kouta a udělat tomu přítrž, takže by byla na koni tím, že to nedám.

Jenže  já kýval souhlasně hlavou.

„Tak co zajít ke mě na chatku? Nebo k vám do karavanu? Dáme vínečko a uvidíme co bude. Co Pavle, neva?“ kul žhavé železo Petr.

„Jasně, že neva. Proč by to mělo vadit“, choval jsem se zatvrzele jak debil.

Já se přetvařoval a lhal jak jsem nejlépe uměl. Nejraději bych mu jednu vrazil za tu drzost, ale jeho ego bylo větší než žárlivost a nenávist. Ještě chvíli jsme byly všichni tři na pláži. I do vody jsme šli všichni tři. Ve vodě se Petr hodně k mé ženě mačkal a osahával ji. A Jana, jak se mi potom přiznala, si konečně pod vodou také sáhla na cizí péro, což já v té chvíli nevěděl. Dokonce ho prý cítila i v rozkroku, když za ní Petr doplaval a zezadu ji obejmul.

Když už nás pláž konečně omrzela, tak se rozhodlo jít k Petrovi do chaty, že tam bude více pohodlí a má tam i pití. Oblékli jsme plavky a vyrazili. Jana na mne začala tak nějak nervózně pokukovat, jako by ode mne očekávala záchranu, jako by čekala, ře řeknu: A dost, konec hry, nikam nejdeme! Jenže já mlčel jako blbec.

Chatka byla sice nějakých 500 m od pláže a kempu. Jen místní pronajatá, ale byla to ta nejlepší, co zde mají pro 4 lidi. Místa, tak měli rozhodně více než v jejich dodávce.

 

Petr vyndal z lednice láhev červeného španělského vína a pro něj a mě vyndal i domácí slivovici.

Tak teď bych si u sklenky rád poslechl,  jak že to máte volnou dovolenou? Aby nedošlo k omylu a nebyl nějaký problém“, byl Petr zvědavý.

Jana se zhostila vyprávění a vysvětlila mu bez okolků vše, co předcházelo tomu na pláži.

Takže abych to zrekapituloval…, ty máš pod dobu dovči možnost zkoušet koho chceš? A evidentně podle toho jak to na pláži jiskřilo, tak budu jeden z tvých vyvolených?“ zeptal se Petr přímo.  

Tak… nebudu říkat, že se mi to nelíbilo, ale jsme tu tři a i Pavel musí souhlasit, aby bylo všechno v pohodě“.  Má žena z jedné strany doufala, že já to už nesnesu, všechno ukončím a půjdem, ale z druhé viditelně toužila po tom zkusit jít dál. Zahrávala si s ohněm. A nyní její nerozhodný stav nechala rozseknout alibisticky mne. Ale já se zatvrdil a stále jsem díky dubové palici neustoupil. Moje ego mi to nedovolilo. Nastala chvíle trapného mlčení. I Petr určitě věděl, jak moc mi to vadí a zvláště pokud jde o něj.

Vždyť jsme, Pájo, domluvení a co se domluvilo to platí“, rýpla si Jana do mě.

 Petr se usmál a hned všem nalil a mě dal napít z láhve slivku. Sám pil jen víno a slivku jen očividně pil jakože že pije, nejsem blbý. To mi neuniklo.. Nechtěl být moc pod vlivem, aby si to užil na maximum. Během hodinky zmizela láhev vína. Většina padla do Jany a slivovice už byla v půli láhve. Byla moc dobrá. Však se s už jsem opičku cítil. No a to byla chyba. Vyvolala ve mě rozvolnění zásad, jistou apatii a blahosklonnost.

A Petr konečně mohl začít opět dobývat mojí manželku.

 Hele Pavle, sedni si támhle naproti do postele. Budeš tam mít super výhled“, řekl mi a já se blbec skutečně odpotácel a padl na postel.

Ovšem pak mi došlo, že ještě jedna věc naproti chybí. Rychle jsem sáhl do kapsy a vytáhl kondom.

Myslím, že tohle budete za chvíli potřebovat“, prohodil jsem a už jsem i díky vlivu alkoholu byl smířený, že dnes bude moje manželka šukat s mým bývalým neoblíbeným kolegou.

Ty jo … a bez by to nešlo?“ ohradil se Petr. 

„To ani náhodou. Neberu teď prášky, protože je brát nesmim, takže jedině s gumou“, řekla mu Jana kategoricky..

Hmm… škoda, ale sem ji snad nemusím mít ne?“ Petr na to a prstem jí přejel přes rty.

Tam nemusíš“, přitakala, usmála se na něj a Petr ji začal na ty líbezné rty vášnivě líbat.  Rukama ji hned odstranil horní díl plavek, aby opět mohl držet její prsa. Já jen čuměl a tiše sledoval to živé porno, co právě začíná.

Tebe sem holčičko chtěl už na tom večírku před časem. Si tak krásná, že mi i tehdy péro stálo“, skládal jí kompliment a sundal jí i spodní díl plavek.

Tááák a teď vochutnám jak chutná ta tvoje broskvička“ řekl.

Zaklekl k posteli mezi její nohy a začal jí lízat. Občas se přisál k poštěváčku. Což vždy odměnila vzrušujícím sténáním. Já při sledování mojí lásky, jak si vychutnává příval

slasti, jsem začal  místo žárlivého pocitu najednou cítit pocit vzrušení. Cítil jsem, jak mi tuhne rozkrok.

Bylo vidět, že Petr to s ženami uměl, takže dokázal mou ženu svou ústní prací dostat až k jejímu vytouženému orgasmu. Alena vybuchla jak sopka. Najednou se rozklepala a na celou chatku se ozval její slastný výkřik a rukama svírala Petrovy vlasy, aby ještě během jejího vrcholu pokračoval v lízaní.

Božééé… to je něcoooo… !!! To jsem snad nezažila tohle…!!!“

„Sem rád, že se líbilo. Teď ukaž kočko, co umíš ty s tou nádhernou pusou“, řekl Petr,

vstal, stáhl si plavky a jeho péro už bylo jako na pláži tvrdé a připravené dobývat nová území.

Tak pokuř mě, kočko. Nenechávej mě čekat“, nabádal ji.

Jana koukla na mne, ale já akorát zápasil s plavkami, protože ta podívaná už byla natolik úžasná, že jsem chtěl začít honit. Jana to brala jako jasný důkaz, že se mi to líbí tak jako jí a může s klidným svědomím pokračovat. A tak její pusa okusila Petrův úd. Sevřela ho rty a jazykem mu jistě kroužila po naběhlém žaludu, jak to dělala vždycky mě. Petrovi z něho určitě vytékala šťávička, což ona měla ráda. I Petr propletl prsty do jejích vlasů a začal korigovat rychlost a hloubku průniku.

Tak tohle si ji naučil skvěle, Pavle. Máš mou pochvalu, kámo. Teď ještě koukneme, jak umí šukat ta tvoje ženuška“.

 Jana podala Petrovi připravený kondom.

„Fakt jo?“ zkusil nejprve na ní a pak i na mě. „Chtěl bhy ji cejtit in natura a né mít na péru tu pláštěnku“. Ovšem oba jsme s Janou byli za jedno, že buď s prcgumou nebo nic. Petr si proto velice nerad okondomoval svůj penis a těšil se až okusí kundu mojí vdané paničky.

 „Víte, že to bude vůbec poprvý, co budu šukat vdanou? Jo, zadaný sem už měl, ale nikdy ve svazku manželskym. A už vůbec né přímo před partnerem oné ženy“, vysvětloval vítězoslavně. Moje Jana si lehla na postel a čekala na nový zážitek, co ji čeká. Petr neomylně zamířil žalud přímo na její tekoucí kundu. A bylo to tu. Já musel vstát, aby měl lepší výhled. Jana se dívala dolů a začala pociťovat jak žalud jejího nového milence začíná prorážet závojíčky. Bez zastavení pokračoval hlouběji a hlouběji. Já málem upadl, když jsem se snažil vidět co nejdetailněji, jak pochva mojí manželky pojímá cizí péro. Jak cítí jiný penis, než ten můj, co jsem si svíral v ruce.

„Ouu… ty jsi ouzká. Jako by tě eště nikdo nešukal…?“, konstatoval spokojeně Petr. „Pomalu jsi velkej…“, zasykla Jana

„Větší jak Pavlův?“ zeptal se provokativně.

„Joo…“, vyhekla ona.

Ta slova mne trošku mrzela, ale moje vzrušení z toho pohledu to rychle přebilo. Petr naopak opojen svou mužností začal prudce přirážet. Šukal jak sbíječka a ta trocha alkoholu dokázala přesně utlumit jeho smysly, tak že měl větší výdrž asi než obvykle.

Normálně už by ho jistě taková kunda dávno vysála, ale teď si dovolil jet nejrychleji, co to umí. Moje žena tak očividně prožívala silné přívaly slasti a několikrát se s výkřiky udělala. To pro mne byla další novinka. Se mnou mívala normálně dva orgasmy a občas i tři. Ale ta rychlost a délka trvání jí dostaly až na pátý orgasmus. To už Petr očividně nevydržel a asi cítil, že bude stříkat. Zarazil naposled svůj úd hluboko jak jen to šlo do Janiny vagíny a už se mu z ocasu muselo drát jeho semeno do gumy. To mu asi jeho vyvrcholení kazilo. Já sledoval bez dechu tu šou a vyvrcholil jsem již před nějakou dobou při manželčině třetím orgasmu. Když jsem ji viděl v té extázi ve které byla, tak jsem to už prostě nevydržel a zkropil podlahu chatky semenem.

 Petr pomalu vyklouzl z čerstvě protažené Janiny pochvy a jako bonus jí dal na kundu pusu. Byla to odměna za úžasný sex, co si užili. Dělával to tak s každou, kterou ojel. Miloval vůni vyšukané kundy.

 „Tak jak se ti to líbilo Pavle?“ Otočil se na mne zjistil, že jsem nějak znavený alkoholem a orgasmem že jsem odpadl a usnul na posteli. Jenže já měl sice oči zavřené, ale úplně jsem nespal.

„Ty jo, tys mi dal…“, pronesla Jana.           

„To doufám“, odpověděl hrdě.

„Já snad ani nevstanu. Necejtím nohy“, řekla moje manželka.

„To se stává, když máš tolik orgasmů. To už jsi přeci musela zažít?“ Petr na to.

„Nee. Tohle je premiéra“, přiznala.

„Fakt? Kolikrát tě udělal ten tvůj?“ vyzvídal.

„Třikrát nejvíc…“, řekla mu upřímně.

„A já?“, chtěl slyšet Petr.

„Asi pět nebo možná šestkrát. Pájo, lásko asi mě budeš muset pomoct…“, obrátila se ke mě.

„No…, já myslím, že ten ti nepomůže…,  vytuhnul. Ale místa je tu dost, klidně můžete spát dneska tady“, řekl on galantně, ale podle mne to nebylo jen tak..

„Díky. Já fakt nevstanu jsem vyřízená“, prohodila Jana.

„V pohodě, kočko. Lež a spi. Já si dojdu dát sprchu a taky zalehnu. Byla si skvělá“.

Petr jí dal pusu jako by byl on její manžel a nechal ji ležet. Sám se odebral ven do sprch.

 

Přišel po asi půl hodince a už jak vešel, musel ucítit tu známou vůni po sexuálních radovánkách, která nám, jsoucí pořád v té místnosti ani nepřišla. S Janou jsme leželi na manželské posteli Na jedné posteli viděl ležet mě, ale na druhou, kde s Janou předtím šukal, byl pro něj pohled určitě mnohem hezčí. Jana se totiž ani neoblékla a ani nebyla přikrytá. Jen se dokázala přetočit na bok obličejem ke mě a Petr měl krásný výhled na její špulící se zadek. Jo, vytuhlý jsem sice byl, ale všechno jsem viděl v tom příšeří a také slyšel. Hned ho, sviňáka, napadlo, že si musí tu krásku zvěčnit. Sáhl totiž pro telefon a vyfotil si její zadek hned několikrát. Z dálky i z blízka. A jak tak fotil, tak nejspíš dostal chuť na přídavek. Nejprve zkontroloval mě, zda spím opravdu tvrdě. Já ale rychle zavřel oču a hrál divadlo. A pak šel zpět k mojí ženě a začal jí zadek jednou rukou hladit a druhou si začal honit péro. Nakonec do ní, myslím, pronikl prstem a asi zjistil, že je stále vevnitř pěkně kluzká. Však se ani neosprchovala a usnula. Jeho péro už mu také stálo, to jsem viděl, a bylo taky připravené jen zasunout. Petr asi ještě chvíli váhal, ale pak sáhl opět pro telefon a tentokrát místo focení začal nahrávat video. Chtěl to mít navždy zdokumentované. Zalehl na okraj postele za spící Janu a nasměroval péro na cíl. Viděl jsem, jak pomalinku zajížděl a natáčel detail jak do ní proniká. Pak udělal zase záběr na mne, v domnění že spím, aby bylo zřejmé, že šukal vdanou a manžel byl v místnosti. Ovšem tím jak nedával pozor, tak s sebou škubnul a tím probudil Janu.

„Copak to děláš Pájo?“zeptala se rozespale.

„Pavel spinká, to jsem zase já, Petr“. zašeptal ji do ouška a dál natáčel.

„Počkej…! Máš doufám kondom?!“ trochu se vyděsila.

„To je jasný, neboooj a uvolni se… Užij si to, kočko“, chlácholil ji ten zmrd. Zkusil ji zalhat a doufal, že to nebude chtít kontrolovat.

„Ale co Pavel…?“ zeptala se rozpačitě.

„Nebooj, je tady na vedlejší posteli,  jen spí a přece už nás viděl spolu mrdat, tak mu to vadit nebude i kdyby se probral“, uklidňoval Janu.

Unavenou manželku ta slova dokonale uklidnila, takže už dál nic nenamítala a přenechala veškerou iniciativu na Petrovi. Ten si vychutnával konečně kundu pěkně naboso bez otravné gumy, jak to chtěl. Pěkně do Jany pomalu přirážel, určitě až po kořen, takže se jeho žalud musel tlačit na její nechráněnou dělohu. Přiznám se, že kdybych byl na jeho místě, kdybych měl poprvé na boso něčí paničku na ocasu, také bych do ní chtěl vycákat pěkně přímo na čípek svoje semeno, svoje spermie s mým DNA. Pokusit se manželovi vedle parohů jeho manželku oplodnit, aby manžílek vychovával mojí kukačku. Myslím, že tyhle myšlenky ovládly i Petra a už to chtěl udělat za každou cenu.

 Začal pěkně pomalu přirážet. Natáčel chvíli detail jejich spojených orgánů, pak chvíli na mne spícího  a pak zpět na Jany spokojenou tvář. Ta napůl spala, ale i tak krásně vzdychala do rytmu.

„Kočko jsi fakt skvělá…“, šeptal Petr.

„Ty taky… asi zase budu…“, ona na to.

„Jen se udělej, kočko. Nech se unést mým ptákem až do nebes“, vytahoval se, blbec..

„Cejtím tě tak hluboko…“, kňourala Jana.

„Taky pěkně hluboko sem, Koukej…“, pronesl a s tou větou do ní opět pomalu zajel až co to šlo.

„To se mi líbí… Cejtim, jak se mi tlačíš na dělohu“, říkala ona polohlasně.

„Mě taky. Zkus si roztáhnout půlky…“, pronesl polohlasně Petr.

„Ale já to nechci do zadku…, to nemám ráda“, ohradila se.

„Neboj, zůstanu tam kde sem, ale budu pronikat eště hloubějc. Věř mi a roztáhni si je..“, nabádal Janu a ona jej skutečně poslechla a asi se skutěčně díky rozevřeným půlkám dočkala ještě hlubších průniků ocasu toho zmetka.

„Chceš velké finále?“zeptal se.  

„Ach…joo… to chciii…“, řekla vzrušeně s dýchavičností v hlasu.

„Tak drž, kočko, už to bude, už se mi to blíží“, pronesl vzrušeně on.

Petr ji jednou rukou držel za bok a druhou stále natáčel a začal místo pomalého přirážení zrychlovat.

„Jhoo…jhooo…To si mi líbí…“, vyrážela ze sebe moje žena polohlasně.

„Mě taky… Už budu… Jen drž!“ supěl vzrušeně Petr.

Petr měl už očividně úplně zatemněno a dnes už vím, že chtěl mojí Janu lstivě a bezohledně oplodnit. Bylo mu úplně jedno, že to je má žena, naopak ho to víc rajcovalo, že v místnosti je ten, kdo to nakonec odnese. Asi cítil jak už není cesty zpět. Úplně jako bych cítil ve svém péru to co on. I mě se z toho zase totiž postavilo. Určitě mu v něm hučelo a škubalo jak nikdy.

„Jo…joo….jóóó!“ zahýkal nahlas naposledy a už zůstal napíchnutý po kořen v ní a znehybněl. Takto asi natlačen na její děložní čípek do ní ten zmrd bezohledně semenil cákanec za cákancem a vychutnával si to.

Ždímal ze sebe každou kapičku a vše předával jí. Jana asi cítila jak se v ní šíří teplíčko, ale musela to přisoudit orgasmu, kterého společně s Petrem dosáhla.

Jako by to byly hodiny co ji napouštěl. Ale bylo to jen pár sekund. Pár nejintenzivnějších sekund mého života. Po poslední salvě semene v ní setrval dokud mu sám nevyklouzl jíž povadlý penis ven.

„Tak to byla bomba, kočko. To jsem nečekal…“, řekl pochvalně.

Plácnul ji přes zadek a koukal, jak se jí nejspíš z kundy dere potůček jeho semene společně s její šťávičkou. I to si musel ten mrzák natočit, jak jinak. A moje Jana? Ta pokojně usnula plná jeho spermatu. Ten zmetek si ještě udělal záběr na mne údajně spícího spícího, pak mobil obrátil na sebe, aby natočil vzkaz: „Tak to vidíš kolego. Asi jsem ti zařídil mimčo, ale nedalo se jí odolat. Musel sem se ti do ženušky pořádně vysemenit“.

Pak konečně nahrávání zastavil a sám si ustlal na posteli vedle.

 

Ráno se první proudila Jana. Trošku jí nabíhala morální kocovina z toho, co včera prováděla. A snažila si vzpomenout, co všechno se vůbec událo. Byl druhý sex sen? Nebo realita? Sama to nedokázala poznat. Kundu měla celou ulepenou. Asi jí mělo dojít, že to není jen její práce, ale i Petrovo semeno. Z jejího dumání nad tím vším ji vytrhl Petr: „Koukám, že si taky ranní ptáče?“

„No, nikdy jsem neměla ráda vyspávání po ránu“, řekla na to.

Pak se podívala na mne, zda stále tvrdě spím. No já spal, ale probudili mě, což nevěděli. Proto Jana raději šeptem se zeptala: „Prosím tě, mám trošku výpadky z včerejších události. Ty jsi se mnou spal dvakrát?“

„No jasně. Pavel usnul a ty si vypadala, že nemáš dost, tak jsme si dali ještě jedno číslo“, řekl jí Petr jakoby se nechumelilo.

„Sakra, vždyť to je podvod, to se nemělo stát“, rozčílila se potichu.

„Jakej podvod, Pavel tu byl… a neboj, mám všechno zdokumentovaný i pro něj, takže je to v pohodě“, řekl Petr škodolibě.

“ Cóó??? Co že si udělal!?“ skoro vykřikla v panice, že je natočená při sexu s někým jako je on.

„No tak nechtěl sem, aby o to Pavel úplně přišel a pak sem chtěl mít vzpomínku na takovou krásu, co sem měl pod sebou“, zkusil na ní kompliment. Pak z Jany Petr vyloudil e-mail na který pošle to video, aby ho měla pro mne. Samozřejmě, že ten sviňák už v hlavě měl nejspíš jasný plán poslat ho až za pár dnů, aby se případně jeho spermie měla čas pořádně uchytit, kdyby se snad Jana rozhodla sehnat si rychle tabletku po – postinor nebo něco podobného..

 Hlava mne bolela a stále jsem byl v šoku, co se vše během posledních 24 hodin událo. Nevěřil, že by si moje žena mohla opravdu užít už vůbec ho nenapadlo s kým. Ale zároveň ho dost zaskočily jeho pocity. Vždy toužil vidět ji s jiným, ale nečekal, že jeho vzrušení bude na takové míře. A že se udělá při pohledu, jak je jeho manželka mrdána. Každopádně po snídani se s Petrem rozloučili a následující dva další dny strávené na stejném místě už ho nepotkali. On se nám asi Petr raději vyhýbal, kdyby si třeba rozpomněla na to, co se vše událo během nočního sexu.

Pak jsme se sbalili a vyrazili na Velké Dářko, ale musím říci, že ten zbytek dovolené, kdy se už nic pro vás čtenáře zajímavého neudálo mezi námi s Janou panovalo takové zvláštní napětí. I sex jakoby stál za prd. Navíc já musel jen s kondomem. Bylo sice hezky, vykoupali jsme se až až, také opálili, ale jako bychom pak byli rádi, že dovolená už končí a my jedeme domů.

 

Zhruba týden po návratu začala být Jana taková jakoby nesvá, jakoby se nemohla na nic soustředit a byla i vůči mě nervózní. Dokonce mi vynadala, že tam na Mácháči myslela, že to s tím Petrem utnu, že nedovolím, aby se mnou šukal. Já jí vyčetl, že to mohla odmítnout, že jsem jí neřekl, že si má zašukat s každým, kdo se namane. Zkrátka jsme se pohádali. Důvod jsem pochopil, když se rozbrečela a řekla: „Tak abys věděl, já sem to měla předevčírem dostat a nic, jako bych to ani dostat neměla“
„Ty myslíš že von… tě…? Dyť měl kondom?“
stavěl jsem se za nevědomého.

„No jó, jenže zatim co ty si spal, von za mnou eště přišel v noci a vošukal mě eště jednou a já si nejsem jistá, jestli tentokrát měl gumu… Bojim se, že neměl“, řekla nervózně.

A tys to nepoznala, jestli jí má?“ dělal jsem překvapeného.
„Já byla rozespalá a von říkal, že ji má“, ohradila se Jana.

„Víš že sem ho měl rád jako vosinu v prdeli, je to hajzl, takovej křivák…, copak to nevíš?“ řekl jsem jí vyčítavě, ale věděl jsem, že si za to mohu hlavně sám.

„Měla si to prostě utnout a říct mu, že už nechceš, ať ti dá pokoj!“ vrčel jsem. Jenže já měla plodný dny a jestli sem měla ovulaci, tak víš jaká sem šukavá…, to když sem vzrušená, tak to chci a je mi všechno jedno“, bránila se a já věděl, že to myslí upřímně.

„Jani, třeba máš jen nějaký zpoždění…, poruchu… To se přeci stává, ne?“ chlácholil jsem ji a hlavně i sebe. Trochu ji to uklidnilo, ale stejně nebyla ve své kůži. Když to nedostala celý týden koupila si těhotenský test. Jiné ženy při dvou proužcích na testovací tyčince jásají, září a jsou blahem bez sebe. Jana se rozbulela. Věděla totiž s jistotou, kdo ji oplodnil a s kým otěhotněla. Rovnou mi vyčetla, že si za to můžu sám a bez ohledu na to, že otcem dítěte nejsem já, nýbrž ten protivný ex-kolega Petr, na potrat nepůjde a dítě si ponechá.  Na to jsem nemohl nic namítat.

Zhruba za další dva týdny nám na počítač přišlo to video od Petra. Jana nebyla doma, byla zrovna ještě v práci, měla odpoledku, když jsem to přehrán na PC a pustil. Viděl jsem tam Janin zadek z dálky i z bezprostřední blízkosti, viděl jsem jak on nemá tu prcgumu a jak ho do Jany láduje na boso. Slyšel jsem, co jí říká i co mu říká ona a viděl jak mi ji bezohledně mrdal, jak jí šeptá: „Kočko jsi fakt skvělá…“ a Jana jak mu odpovídá: „Ty taky… asi zase budu…“. Pak zase on jak říká: „Jen se udělej, kočko. Nech se unést mým ptákem až do nebes“. Jak ona na to: „Cejtím tě tak hluboko…“ a on, že prý hluboko je  a přitom bylo na monitoru vidět, jak do ní zajel až měl břicho natlačení na jejím zadku. Přiznávám bez mučení, že mne vzrušila její slova: „To se mi líbí… Cejtim, jak se mi tlačíš na dělohu“.

Pak on jak říká: „Mě taky. Zkus si roztáhnout půlky…“ a hned jsem čuměl, jak to Jana opravdu udělala. Ten hajzl pak do ní opravdu zajížděl co to šlo a začal to o tom velkém finále. Bylo vzrušující to vidět a zároveň slyšet od Jany to dýchavičné: „Ach…Joo… to chciii…“, zatímco on ji nabádá, aby mu držela, že se mu to blíží. Viděl jsem jak zrychluje a musel jsem si ho sám také začít honit, když Jana vyrážela: „Jhoo.. .jhooo…To si mi líbí…“

A pak jjsem zíral jak Petr zahýkal: „Jo…joo….jóóó!“ a jak už zůstal napíchnutý po kořen v ní a znehybněl. Právě v tomhle okamžiku mi tehdy začal do Jany semenit a i já začal stříkat. Akorát že on tehdy mojí Janě zasemeňoval čípek, kdežto moje cákance šly na koberec. Bylo to vzrušující čumět, jak s sebou Jana kroutí, jak skučí ve svém orgasmu, zatímco její děloha do sebe možná nasávala ty jeho spermie…

A pak tu zase byl ten jeho zlomyslný vzkaz:

„Tak to vidíš kolego. Asi jsem ti zařídil mimčo, ale nedalo se jí odolat. Musel sem se ti do ženušky pořádně vysemenit“.

 

Za další týden si Jana došla na gyndu a vrátila se s těhotenským průkazem. Tam v kolonce Otec jsem byl napsán já. Neřekl jsem na to nic. Co mi také zbývalo… Už jsem nemohl udělat nic, už mi nezbývalo než-li se s tím smířit, přežít to Janino těhotenství a doufat, že alespoň to děcko bude zdravé. Také nezbývalo než-li mlčet, protože jinak bych byl všem za vola. Nezbývalo mi než být přímým každodenním účastníkem Janina těhotenství. Viděl jsem, jak se jí zvětšují a nalévají prsa, jak jakoby otekla v obličeji. Od půlky srpna začala mít ty ranní nevolnosti a záchodová mísa byla její nejlepší kamarádka, protože nejen zvracela, ale snad i do hodinu chodila čůrat. také měla takové nějaké divné chutě…  Třeba předtím měla ráda kávu a teď jí její vůně byla zápachem. Nesnášela vůni některých voňavek a zase v noci ji honí hlad a mlsná.

Také se Jana bála, aby nenastydla, ale k tomu naštěstí nedošlo. Od pátého měsíce i začala dost pálit žáha, takže u sebe stále do práce nosila Rennie. Když mrně začalo kopkat, kupodivu rád jsem se díval na její těhotné břicho. To jí ostatně utěšeně rostlo. Dokonce jsem jí je mazal Bepanthenem proti striím.
Od půlky listopadu už nosila Jana těhotenské šaty, břicho se už jí začalo vzdouvat a byla osvobozena od odpoledních směn ve špitále. Oteklost z obličeje jakoby jí mizela, za to se Janě trochu zvětšil zadek, boky i stehna.

V šestém měsíci, to už byl leden 2016 mi žena dokonce řekla, že prý těhotenství je krásné období, že se jí líbí být těhotná a nosit bříško, které jí zase narostlo. Dá se říci, že i přes její v podstatě nechtěné těhotenství bylo toto bezproblémové. Jana se snažila jíst zdravě, chodila brzo spát, chodil jsem s ní na procházky do nedalekého parku a manželka sama i navštěvovala cvičení pro těhule.

Blížila se polovina dubna a s ním i termín porodu. Tašku do porodnice měla už od vánoc sbalenou. No a pak 17. dubna 2016 Jana porodila. Nebyl jsem u porodu. Dokonce jsem ani nestepoval v porodnici… Jana to ani nechtěla, ale když byla zpátky po porodu na pokoji, zavolala mi: „Pájo… Máme holčičku. Bude se menovat Jituška, po mojí mámě… a má tři kila vosumdesát a měří 46 centimetrů…“

 

Zvykl jsem si, že jsem tatínek a ke své dcerce přilnul rodičovskou láskou, jakoby byla opravdu moje. Náš život se znormálnil. Já chodil do práce a Jana byla na mateřské s Jituškou, kterou co tři hodiny kojila. Den plynul v rodinném stereotypu za dnem, týden za týdnem… Po šestinedělí jsme se zase začali milovat, ale zase jsme to dělali s mým přerušováním.  Jana sice druhé dítě chtěla, ale až tak za dva roky.

Postupně tak uplynuly tři roky, aniž bychom se ženou něco podnikli co se týká trojky s jiným mužem, prostě já jako bych z toho byl vyléčený a nechtěl pokoušet čerta a také moje žena nic nepředhazovala, nepopichovala mne, prostě jsme o tomto tématu oba mlčeli.

 

A byl tu rok 2018. Že nikdy se nemá říkat nikdy, toho živým důkazem je naše druhé dítě, syn Tomášek, který má dnes už 7 měsíců. Ale o tom vám bude pro změnu vyprávět zase moje žena Jana…

 

Ano, ale ani u Tomáška není manžel Pavel jeho biologickým otcem…

„Ne, to nejsem, ale beru ho, že můj je… Vždyť sem to chtěl„, vysvětloval Pavel a tvářil se naprosto v pohodě.

Ano, událo se to neplánovaně a naprosto pro nás oba nečekaně. Pavel už měl 32, mě bylo 30 a naší Jitce, bylo 2 a půl roku pryč…  No, bylo to přesně čtyřiadvacátého listopadu 2018 a byla sobota. To datum si pamatuji, protože jsme měli s Pavlem desátý výročí našeho seznámení se.

My s tím fakt vůbec nepočítali. Já pořád nebrala antinu kvůli zhoršený srážlivosti krve, jak mi to nařídil závodní doktor ve špitále. Nikoho jsme neměli dojednaného, s nikým jsme si nepsali, prostě jsme s tím nepočítali a přišlo to jako blesk z čistého nebe. Naši si vzali malou na víkend a my s Pájou zajeli relaxovat na chatu jeho rodičů Chtěli jsme si udělat hezký víkend jen pro sebe, měla jsem ovulaci, zase jsem měla šukavé období a chtěli jsme s Pavlem zadělat na sourozence pro Jitušku.

“ Ta naše chata, teda ona je mejch rodičů„, spustil zase Pavel, „…je v chatový osadě Hvížďalka, je tam asi patnáct chajd. Poblíž je Bečickej rybník a jeho odtok je Židova strouha, která pak teče až do Lužnice kousek pod Bechyní. Za chatama je takovej zalesněnej kopec. To víte,, konec listopadu, nikdo tam nebyl, chaty pozamykaný, zazimovaný, takže sme tam byli sami. Ale i pozdní podzim je v přírodě krásnej… Táta si od nějakýho známýho vobjednal dřevo a když sme tam po polňačce autem dorazili, před chatou byla hromada nařezanejch špalků, jen je našítípat. No vyložili sme auto, Jana něco dělala vevnitř a já je převlíknul do tátových montérek, vzal sekeru, vyvalil špalek a pustil se do toho“, vyprávěl Pavel

Mohlo být kolem poledne, když kde se vzali, tu se vzali dva kluci… Byli to mlaďasové, tak sedomnáct,vosumnáct devatenáct, těžko říct, ale víc ne. Voblečený byli jako čundráci z let eště před sametkou, jak sem je viděl ve filmech.. Na sobě maskáčový blůzy, jeden černýho kulicha a druhej klobouk, bágly na zádech, teda jeden usárnu a ten druhej teletinu… Prej: „Dobrý den, pane, nechcete s tim pomoct? Za dobrej voběd pro nás a vlídný slovo…“ spustili.

Trochu sem se s nima dal do řeči. Že prej sou z Budějic a takhle spolu jezděj skoro každej víkend už od základky, že prej maj rádi přírodu, volnost. Prej spěj vždycky pod širákem nebo v nějakym stohu a tak. Byli to docela zajímaví kousci, né jako ty dnešní, co maj jen mobil v ruce, nemluvěj spolu, ale dopisujou si a nebo pařej na počítači. Tohle byli takoví retrokluci… Tak sem souhlasil a šel za Janou a řekl jí, ať toho jídla udělá víc, že máme hosty-pracanty.

 Tak jsem vyšla z chyty za Pavlem a těch kluků se zeptala, jestli jedí guláš s kolínky. No oni na to, že nejsou vybíraví, ale co mi neuniklo, že celkem po mě koukali, jakoby si mě prohlíželi a taky se na sebe vždycky tak významně podívali…

Kluci štípali a Pavel to skládal podél chaty a pak byl oběd. Jedli jsme venku na verandě.

Oni vyprávěli, kde už všude byli, taky různé zážitky. Pavel jim nabídnul pivko v plechovkách, což nepohrdli. Pak šli zase štípat a manžel skládat, takže asi ve 3 odpoledne bylo hotovo. Jenže to se zrovna spustil takový drobný déšť a mě bylo kluků líto, aby vypadli do toho deště. Tak jim Pavel řekl, že jestli chtěj, můžou spát pod střechou na verandě. Že kadibudka je u lesa dvacet metrů od chaty.

Jak říkám, kluci byli sympaťáci a skvěle se s nimi povídalo.

Pavel mi na to přitakával.

Srandovní bylo, že oba byli Tomášové… Už po tom obědě jsme si pivem připili na tykání.

 Když jsme pak s nimi seděli na verandě a okolo šuměl déšť, tak jeden z nich, budu mu řikat Tomáš 1 začal vyprávět, že jeho děda byl starý tramp a že tu toulavou náturu má asi po něm. Prý i tu usárnu má po něm. Vyprávěl, jak se vždycky v pátek ve škole těšil, až tu usárnu vytáhne zase ze skříně, jak ho rodiče moc nechápou a spolužáci  v učení ho taky nechápali, co z toho má, co na tom vidí…. A ten Tomáš 2 řekl, že sbalit si to nejnutnější, co člověk potřebuje k přežití, taky láhev rumu a vyrazit na vandr… Prý: “ Za svobodou dní a romantikou nocí…“

No prostě jsme se s nimi zakecali a najednou byla tma a začala být i zima, tak jsme všichni zalezli dovnitř a Pavel zatopil.
Taky se začalo popíjet. Pavel vytáhl láhev vodky, kterou tam měl tchán asi ulitou. Vevnitř začalo od kamen být takový příjemné teploučko a i ta vodka a pak rum, co měli kluci s sebou se tak nějak plíživě rozlévaly do našich těl… I kluci se o nás dost dozvěděliŽe máme tehdy dvouapůlletou dcerku, kterou hlídají prarodiče, že mě je už 30 a Pavlovi 32, že sme už tehdy 7 let manželé, taky čím kdo jsme a tak. Klukům svítily oči jak kocourům, když sem díky teplu sundala svetr a byla tam jen v tričku a přiléhavých teplákách. I oni a Pavel si něco odložili. A najednou byl podvečer a tak jsem otevřela konzervy paštik, nakrájela chleba a to byla naše véča. Přitom se vtipkovalo a když jsem se obou Tomášů zeptala na holky, zda nějaké mají, tak že prý kdy by s nimi chodily, že čundračky už vymřely a že žádná by asi nebyla taková hezká jako já. Prostě mi ti zajdové začali normálně lichotit. Jasně, všichni jsme už měli něco v hlavě a tak rozpaky vymizely a odvaha jim stoupla. Jak známo, alkohol vřelost vztahů jen urychluje a upevňuje, obzvlášť, pokud jde o sex a vše kolem něj.

Jedním pohledem sem je měla oba prozkoumané vod hlav k patám. Jeden měl černé tričko, který mu objímalo nádherně útlý pas a pěkný hrudník… Jeden byl blonďák, druhý skoro černovlasý a v obličeji oškliví rozhodně nebyli ani jeden… Moc dobře vím, že i oni mě měli okouknutou od shora dolu. Ten blonďák se na mě pořád tak svůdně usmíval, prostě to mezi námi jiskřilo. Po celou dobu mě pronásledoval jeho pohled. Svůdný, zkoumavý, provokující. Musela jsem si přiznat, že mi to rozhodně nebylo nepříjemné. Naopak! Tělem se mi rozlévalo už dlouho nepoznané vzrušení.

Zvláštní rozechvění. Tajně jsem pozorovala jeho nádherně vykreslený rty…
S Pavlem jsme se na sebe párkrát podívali a aniž jsme cokoliv řekli, prostě jsme se navzájem pochopili. Ti kluci byli příležitost..

 Byl to ale tady Pavel, který to celé načal… Najednou jim řekl: „Hele kluci, už jste někdy šukali ve trojce?“

„Když sem tohle vyslovil, to jste měl vidět. Ztuhnuli, podívali se na sebe, ten černovlasej kroutil hlavou, že né a a druhej docela zrudnul… Jana se pak znova zeptala, jestli už to někdy zkoušeli a já musím přiznat, že mi zatrnulo, protože sem si uvědomil, že nejen Jana nic nebere, ale že měla zrovna plodný období. Přesto sem ale pronesl, že jestli né, tak jestli by měli chuť si to s Janou zkusit, že já budu jen divákem a nebudu do toho zasahovat“, vysvětloval Pavel.

„To už jsme vypili další dvě skleničky a mně začalo být dost horko. Jana se rozhodně neostýchala, bylo na ní vidět, že už by i začala. Prostě vstala, přetáhla si přes hlavu triko a vysvlékla tepláky, takže tam nakonec stála jen ve spodním prádle, načež ještě je povzbudila: „Tak co, vy se nevysvlečete?“ To ste měli vidět, jak jim šly trička a kalhoty dolu. Jeden byl v trenclích a druhej v boxerkách…

No, musím říci, že Jana je vopravdu pěkná ženská, obliny na těch správnejch místech, pěkný kozy… Vůbec jsem se těm dvěma klukům nedivil“ řekl Pavel.

Neubránila sem se a sjela si rukou do rozkroku, hladila jsem se a při tom po očku sledovala jejich reakce. Nejdříve jsem rukou kroužila jen kolem lemů kalhotek, jemně jsem se dráždila přes látku a oddalovala ten pocit, kdy se dotknu holé kůže. Bylo rozkošný pozorovat Pavla, jak neví, jestli koukat na kluky nebo na mě, jak začínám stále víc vzdychat. Zajela jsem prstz pod kalhotky a začala si třít mou vlhkou štěrbinku. 

„No jó, já tě, lásko, vůbec nepoznával a přiznávám, že mi v riflích ztuhnul ocas“, přidal Pavel.

V hlavě sem měla, jaký by to bylo zarýt své nehty do jejich štíhlých paží….  cítit je v sobě…. jaké to asi je… ach bože! Byla sem vlhka jen z toho pomyšlení…

„No teda Jani…?“, řekl Pavel  překvapeně, ale jako bych ho ani neslyšela, byla jsem pohroužena do svých sexuálních vzpomínek. V duchu jsem si umínila, že se při tom dnešním milování nenechám odbýt. Začala jsem být hodně vzrušená.  Cítila jsem na svém nahém těle pohledy plné chtíče. Zajdové se ale dost styděli na to, aby udělali první krok. Napětí by se dalo krájet! A tak jsem to vzala zkušeně do ruky a začala to. Olízla jsem si jazykem rty, zadívala se tomu blonďákovi zhluboka do očí, obešla stůl, přistoupila k němu, ucítila tu vůni jeho těla, toho vzrušení a už se to nedalo zastavit

Ještě mi stačilo proletět hlavou, co to, proboha, dělám…? Ale pak jsme se začali líbat.

To mne vždycky dostalo do tranzu. Neovládla jsem se, no… Zaklonila jsem hlavu dozadu a tiše zasténala no a v té chvíli se zapojil i ten tmavovlasý, přistoupil ke mě odzadu a objal mne taky. Byla jsem strašně překvapená, ale zároveň se mi to líbilo. Byla jsem v sevření dvou horkých mladých  těl a nemohla jsem nikam uhnout. Zatímco mě kluci líbali, jeden na rty a jeden na šíji a hladili, zbavovali se rychle spodního prádla. V duchu jsem si říkala, že dělám něco hrozně zvrhlého, ale nedokázala sem už říct ne. Ani nevím jak, ale ten vzadu mi rozepnul šprndu a ta ze mě najednou spadla… Když už kluci na sobě neměli vůbec nic, mohla jsem se vynadívat na jejich ztopořené penisy. Neměli je větší než Pavel, to né, ale byli něco jiného…. Hladili mě strašně dlouho, pak si sedli na zem a stáhli ze mě i kalhotky a věnovali se oba mému rozkroku. Jeden zepředu a druhý zezadu. Najednou jsem měla mezi nohama jejich nenechavé prsty. Rozkročila sem se, ale brzy toho bylo na mě moc. Rozkoší se mi točila hlava a kluci mě museli položit na gauč.“

„To sem jim přikázal tiše já, Jani, já tam seděl, honil sem si péro a režíroval to živý divadlo…“, přiznal Pavel.

Cítila sem, jak mi zlehounka přejíždí ruka přes ňadro. Neodolala jsem tomu pocitu a nechala se pohlcovat vzrušením když mi ta ruka jemně osahávala ňadro. Zavřela jsem oči a čekala, kam až zajde.  Jeden mě prstil prcku a druhý zase plenil prsa.

„Já to viděl z jinýho úhlu…“, zapojil se zase Pavel. Když se ten blonďatej, co jí prstil, na mě podíval, jako by mě žádal vo souhlas, přikejvnul sem“, prokračoval Pavel. „Jana mu už tak rozevírala nohy a tak von na ni vlezl, prostě se jí napasoval bokama mezi stehna a jak do ní proniknul, tak Jana slastně vyjekla. Kluk jí začal divoce mrdat, přirážel jak zběsilej…“

No, však sem sotva dechu popadala, jak mi bušil do dělohy.

„Ale Jani, kondomy si nevzali, tys byla nechráněná a eště to plodný období..?“ upřesnil Pavel. 

Mě to v těch chvílích bylo fuk, vlastně mě to riziko a že se to děle před Pavlem šíleně vzrušovalo.
„Jasně, právě že to riziko, že mitěí třeba oplodněj, to mě taky hrozně rajcovalo“, souhlasil se mnou ní můj muž.

Tou šukací frekvencí mi ten kluk udělal orgáč a v tý chvíli, asi jak sem měla v pochvě křeče a stahovala mu ho se do mě vysemenil. Najednou sem měla tam vevnitř takový to živočišný teplo. Když se do mě vyblbnul, položila sem toho druhýho na své místo na záda a rozklekla se nad nim. Ještě ze mě vykapávalo sperma toho prvního. Nasedla sem si na něj jako na hřebečka, on mě chytil za prsa a začala sem na něm rajtovat jako ve Velký Pardubický… Chtěla jsem, aby se i on do mě udělal.

„Jo, činila se dobře“, navázal zase Pavel. „Však u toho hekala a pak řvala jak divá“, smál se. „Nikdo neřekl ani slovo, jen vzdechy, hekání, mlaskání její frndy na tom mladym čuráku a pleskání jejích půlek vo jeho plochý břicho. Jana si ho projížeděla dlouhými tahy a klučina jí rukou eště prznil poštěváček…“

Jo…, to je pravda, bylo to boží… Orgasmus mi přišel krásně pomaloučku, nevtíravě. I na něj to přišlo… Najednou mě popadnul za boky a tlačil si mě na pinďoura a pak jsem cítila, jak se mu ve mě škube. Tak jsem na něj naplno dosedla a měla ho clého v pochvě… Myslela jsem, že umřu rozkoší, nohy se mi chvěly. No a pak jsem jim oběma podržela ještě zezadu na všech čtyřech. Teď jim to trvalo déle, ale zase to pro mne bylo lepší. Když se do mě zase oba po delším přirážení postupně udělali, odpadla jsem a myslím, že i jim to stačilo. Utřela jsem si ten zmarasený rozkrok a odbelhala se do ložnice spát. Ani jsem si ji nemyla. Prostě jsem jen utřela, co ze mě vytékalo a ostatní jsem si v sobě nechala na dobrou noc“

„No jo, kluci se pak taky voblíkli, voba pěli ódy na Janu, že prej mám suprovou nabíječku a že mi děkujou za bezva zážitek. Pak jsem jim řekl, že my s Janou spíme vedle v ložnici, tak voni ať se uloží v tam v obejváku s kuchyní.  Prý že si nemám dělat starosti, že voni sou nenáročný, že si na podlahu daj karimatky, spacáky a bude.

Když sem přišel za Janou do ložnice, tak už spala. Já si lehnul do své postele a přuznávám, že sem nemohl dlouho usnout… Znovu jsem si přehrál v hlavě to živé divadlo, kterýho jsem byl svědkem a nebudu ani zapírat, dvakrát jsem si ho musel vyhonit. Teprve pak se usmul.

Ráno jsem se vzbudil asi v sedum. Chtělo se mi čůrat, tak sem vyšel z ložnice do obývací místnosti a… Pusto, prázdno. Ti kluci tam nebyli. Ani stopy po nich… Oni se ráno asi beze slova zdejchli. Ne, nic nám nesebrali, prostě se tiše sbalili a vypadli do ranní tmy“, vyprávěl Pavel.

Když jsem asi v půl deváté vstala i já a manžel mi to o těch klukách řekl, divila jsem se a nechápala, proč zmizeli?

No my jsme si s Pavlem pak následující noc užili spolu, ale přiznávám, že jsem byla duchem nepřítomna a představovala jsem si zase ten sex s těma dvěma kluky.

 Za dva týdny jsem nedostala menzku. Sice jsem tu druhou noc na té chatě souložila i s Pavlem na ostro, i on se tehdy do mě dvakrát vysemenil, ale já tak podvědomě cítila, že mne oplodnil jeden z těch dvou Tomášů.  No a když mi nepřišla menstruace ani po dalším týdnu u a z testovací tyčinky na mě svítily dva proužky, věděla jsem, že je zle. Řekla jsem to Pájovi, ten dělal sice, že je všechno v pohodě, že prej nevíme jestli je to mrně jeho nebo těch dvou, ale já na něm poznala, že ho to sejří, že kdyby mohl, tak ten víkend o tři týdny před tím vezme zpátky.

„No, sem sice kandaulista, vzrušuje mě vidět Janu vobdělávanou jinejma, ale přiznávám, že se dostavila chuť to zarazit. No, byli jsme ale pod vlivem, já to celý v podstatě spískal, mohl sem si za to sám. Ale to víte, že ty sebevýčitky tam u mě byly. Taky mě docela štvalo, jak se tomu Jana vůbec nebránila, jak byla k tomu docela rychle svolná, ochotná…, že se chová jinak, že jí to s nima baví víc než se mnou…  Ale no jo, kdo chce kam a kdo si hraje s ohněm, popálí se…“

V noci, když už spala, tak sem vo tom dost přemejšlel, co to se mnou udělalo… Já už dřív, když sem si eště dělal v hlavě různý scénáře a honil si ho přitom, prostě když se mi vytvářely situace co a jak by jako mohlo bejt a jak na to budu pohlížet co by zamilovnej manžel. Samo, že výsledek byl vždycky stejnej, ale to byla teorie, to byly jen imaginární představy a já se cejtil úžasně. Navíc, když sme to na teoretický úrovni probírali s Janou a oba nás to rajcovalo…, proto když se namanuli ti dva kluci, rozhodnul sem se, že do toho pudu. Jenže pak v reálu najednou člověk zjistí, že hodně těch věcí a představ je úplně jinak, že je to složitější na emocionální úrovni, než-li by člověk chtěl…“, zpovídal se Pavel.

 

Pavel si zase se mnou užil celých těch devět měsíců těhotenství, ale tentokrát se mnou u porodu našeho Tomáška, který přišel na svět 27. srpna 2019, byl a já mu za to byla nesmírně vděčná. Jsem šťastná, že mám doma takového manžela.

 „No co, tak máme malýho Tomáška“, řekl Pavel statečně. „Já ho vychovávám, já ho živím a oblíkám, tak je muj, nakonec to má i v rodnym listě“, řekl furiantsky.

 

Před třemi týdny jsme se s Janou rozhodli vypravit se po dlouhé době na diskotéku. Velký disco klub Apollo je v Sezimově Ústí I. Párkrát nás tam už zvali známí, ale nebyl čas. Zajistili jsme si hlídání, prostě Jany mamku jsem dovezl tu sobotu ze Soběslavi, není to daleko, jen asi 20 km a ona hlídala jak naší už skoro 4-letou Jitušku, tak našeho prcka, 4-měsíčního Tomáška.  Byli jsme domluveni, že tam budeme tak od 20 do 24:00. Pro Tomáška si Jana odsála nějaké mléko do kojenecké lahve, aby ho mohla babička nakrmit, než-li se vrátíme. Byli jsme domluveni s jedním mým bývalým spolužákem ze střední, který dělá v Táboře a širším okolí taxikáře, že nás naloží ve třičtvrtě na osm před barákem a o půlnoci pro nás přijede před Apollo a vezme nás domů. Jenže kamarádovi do toho něco vlezlo a tak nám místo sebe dohodil jakéhosi známého jménem Aleš. Byl to 22-letý kluk, který taxikaří jen o víkendech, jinak prý studuje v Praze vysokou. No, Jana si vzala upnuté šaty, punčocháče a bundu, aby byla sexy. Přece jen po dvou dětech se z ní stala plnoštíhlá 32-letá mamina mírně kypřejších tvarů s pěknými kozisky.

Aleš přijel, jak jsme měli domluveno a hned začal manželce lichotit, že netušil, že poveze takovou kočku, že je úžasně sexy, jak jí to sekne a prostě s ní přede mnou nenuceně flirtoval. Jana seděla vepředu vedle Aleše a samozřejmě se jí spodek šatů náležitě povytáhl. Nevím, jestli jej chtěla dráždit, ale bylo to najednou nějaké rychlé. Prostě se to v tom taxíku nějak zvrtlo a na to disco jsme ani nedojeli. Jana mne překvapila nějakými dvojsmysly, on zase že by věděl, jak ji povozit a že by ji povozil i zadara. „A co děláš, když některá pasažérka nemá na zaplacení, to bereš i jiný formy platby?“ no a hoch se chytl: „No tak samozřejmě lze zaplatit i jinak, ale to není pro zadaný a vdaný“.

„A proč by jako nebylo?“, vmísil jsem se do hovoru.
„To je platba v naturáliích, což zadaný a vdaný v přítomnosti svých poloviček nedělaj“, on na to.

„No, ale sou výjimky potvrzující pravidlo“, řekl jsem a Jana mu v ten moment vzala ruku z řadící páky a dala si ji dost vysoko na stehno. To ho dost zaskočilo a když v zrcátku viděl mě, že jsem v pohodě, tak začal chápat a začal ženě to stehno více hladit. Když už jsme byli v Sezimáku I, tak se znovu zeptal: „Tak kam to skutečně bude?“

„Tak nás překvap, my nemáme peníze na zaplacení“ Jana překvapivě pro nás oba chlapy. Na to on odbočil a zavezl nás do areálu garáží v Sezimáku II. Do jedné s námi zajel, zavřel vrata a rozsvítil světlo. Vzrušení by se dalo krájet. Pak otevřel kufr svého kombiku, my už s Janou byli mimo auto. Aleš složil i zadní sedadlo, takže i s kufrem to bylo jako postel. „Takhle se dá zaplatit bez peněz“ řekl a ukázal na připravený kufr. Jana si pak sedla do kufru před něj a už mu rozepínala zip na riflích. Já si stoup bokem, abych všechno pěkně viděl. Vyndala mu ocas. Měl ho tak 20 cm a o něco tlustší než mám já. Navíc, co nás překvapilo, Aleš byl obřezaný. Ani nebyl moc vyjukaný, když mu ho Jana začala kouřit… Její rtěnka se mu po něm krásně rozmazávala. Aleš byl sice nějakou dobu pasivní, ale pak neodolal a rukama ji chytil za hlavu a sám si začal určovat tempo a hloubku.

Já si ho mezi tím také vyndal z kalhot a začal jsem si ho honit, protože to byl pohled pro bohy. Aleš asi čekal, že bude jen kuřba a nic víc, takže se nesnažil ani posunout dál. Jana si nejprve přitáhla mě a já jí tedy vykasal sukni, stáhl jsem jí kalhotky a stáhl či spíš sroloval punčocháče až do půl lýtek. Pak jsem jí začal lízat kundu. To jsem dělal ale jen chvíli a protože Jana už lízáním zvlhla, lehla na záda a nohy rozevřela a zdvihla do praku. On myslel, že pro mne, ale já vstal, klepl ho po rameni  a řekl mu: „Hele, mě ale ty za jízdu nic nedlužíš“. Aleš to pochopil a, tak i jemu šly kalhoty a boxerky dolů ke kolenům, prosmýkl se jí mezi stehny pod punčováči a chystal se na vniknutí ocasem do Jany. Byl ale slušný, proto e se zeptal, zda si má nasadit kondom.

„Možná“, řekla Jana, ale vzala ho za péro a nasadila si ho mezi pysky. No, on jak ucítil teplé a kluzké přívětivo její mokvající kundy, tak guma neguma, hned do ní zajel, což Jana doprovodila takovým zvláštním hrdelním úlevným výhekem.

Aleš hned začal přirážet a Moje žena zase u toho hekala a sténala. On jí zatím vykasal šaty až nad prsa, z nichž  jí odstranil podprdu košíčky nad ně, takže ty vypadlé kozy, které jí valchoval se pak v rytmu jeho přírazů vlnily. Žena pak navrhla změnu polohy. Obrátila se na všechny čtyři a nohy v botách jí koukaly z kufru ven a Jana na taxikáře vyšpulila zadek a tím i kundu. „Klekni si, budeš mít určitě krásnej výhled“, řekla mi.

On si za ni stoupl, nasadil a zatlačil ho do Jany. Držel ji za boky a přirážel do ní jako sbíječka. Já skoro ležel vedle nich, takže jsem z bezprostřední blízkosti sledoval, jak do ní jeho ocas nádherně zajíždí a jeho zadek. Bylo vidět, že jde do finále. Vykřikoval: „No to je boží kunda, tu bych vycákal!!!“
Najednou obrátil hlavu ke mě se slovy: „Můžu?“ No a já pod vlivem vzrušení řekl: „Jasně, pokud chce ona“. Bylo to ode mne alibistické, jenže Jana to slyšela a hned vyvřiskovala: „Jóóó, děléééj, stříkej do měéé!!!“ a pak to na něj přišlo. Nejdříve z ní prudce vyjel ven, ale z bezprostřední blízkosti jí na poševní ústí vystříkl první špric, načež do ní hned zajel a zbylé pulzy semene šly do Jany nejspíš na dělohu.

Jakoby si chtěl mou ženu označkovat zevnitř i z venku. Pěkně si ji držel a semenil do ní.

Janě se na něm líbila ta obřízka. To kvitovala pochvalně.
Alešovi jsem na rovinu řekl, že manželka nic nebere a řekl jsem proč. On, že je to prý v pohodě, pokud po něm nic nebudeme chtít. Řekl jsem mu také, že je jen na něm, bude-li stříkat do ní nebo vyndávat. Aleš přiznal, že se mu líbí plnit holku naostro a je si to tedy dají ještě jednou a když to ví, že se bude obzvlášť snažit.

Jana si zase lehla na záda, nohy do praku a on mezi nimi. Tentokrát jsem stál a koukal na ně ze shora. Zajel do ní jak po másle a mrdal ji snad čtvrt hodiny v kuse.

Manželka byla zase hodně hlučná. Hekala, sténala a kvílivě jejkala. Mrdání Jany bylo jen v jeho režii, abych já nemusel vysvětlovat, proč já to z ní vyndavám a stříkám mimo. Ale evidentně mu to nevadilo, že šuká jen on a já že jsem spíše bokem.

Když se zase blížilo jeho vyvrcholení, tak zařval: „Já ti to děvku naprcám, voplodnim jí kundu!“ a Jana hned: „Jóó, už stříkéééj, naplň měééé!!!“
Byl to fakt super zážitek pro Janu i pro mne.A Janino náhle mnohem hlubší: „Óóóóch!!!“ v momentě jeho dorazu zase pro změnu dávalo najevo, že ho už má Jana v sobě až až. Najednou se udělala. Začala zajíkavě kvílet, vrtěla se, trhala s sebou, občas se jí nekontrolovaně zatínaly hýždě, břicho nebo svaly ve stehnech. Když už Aleš v té pomyslné cílové rovince do Jany přirážel v půlvteřinových intervalech, Jana už se z toho celá zachvívala a vlnila a její hekání se proměnilo v jakési skučení. I mě se to už blížilo. Bylo to jako utržený vagón. Jenže Jana s sebou najednou trhla a zařvala „Můj božeéé… umírááám!!!!!“ Pak s sebou začala zmítat. Nejspíš prožívala ty divoké stahy v pochvě a svalové křeče o nichž mi pak doma řekla, protože její hýždě i stehna se začaly nepravidelně zatínat a  cítila prý, jak ocase. Její tělo ze sebe asi vydávalo maximum. Při orgasmu Janě vždycky šílelo tělo i duše. Pak ze sebe ještě vyrazila: „Je…jéé…jéééé…božeééé…áááách.!!!!!“ To už to přišlo i na Aleše, protože najednou v ní zůstal až po kořen, rovněž  vyhekl, prohnul se v kříži dozadu, v pytlíku mi cuklo, zaťaly se mi půlky a pak už jsem sledoval, jak do Jany začal opět vstřikovat semeno. Když se pak do mé ženy vyprázdnil, vysunul  ho z ní až mu změkl. Když jsme ukončili naší  tuhle naší Sex-Garage Party ve třech.

Když jsme se vrátili do reality, měl Aleš hlavně obavy, že kdyby mi ženu snad oplodni, aby jsme po něm nechtěli alimenty, jinak že je mu jedno, jestli by šla na potrat nebo si děcko nechala. Ujistili jsme jej, že bychom ho vynechali a nedělali mu problémy. Divil se, že proč to takhle děláme, zda už jsme takhle někoho na ošukání mojí ženy měli. Zalhali jsme, že už asi 5x. Za kandu mne nepovažuje, protože asi ani neví co to je a já mu to nijak nevysvětloval. Řekl jsem mu, že se nám to tak oběma líbí a že si tak  užíváme větší rozmanitosti v sexu, že je to lepší, než-li kdyby mi Jana za zády tajně zahýbala, No a pak nás odvezl domů. Babička se divila, že už jsme se vrátili tak brzy, takže jsme jí nalhali, že známí tam nepřišli a že nás to tam nějak zvlášť nebavilo, tak že jsme to odpískali dřív.

Místo toho jsme se osprchovali a šli do hajan, tedy spíš si spolu zašukat, když jsme byli těmi zážitky tak naplnění. Rizika oplodnění jsme se nebáli. Co Jana kojí, nedostala ještě menstruaci a při kojení je to riziko přeci o dost nižší. Dokonce párkrát co kojí i mě dovolila, abych ji vystříkal. A nic nebylo.

 

Včera Jana přišla a dělala na mne starostlivé oč. „Pájo, já už nevim co se děje, ale najednou během tejdne mi zmizelo mateřský mlíko…“
„To nic“, uklidňoval jsem ji. „Vždyť si kojila přes půl roku, to je normální“.
„Jenže mě tak nějak divně pnou prsa jako při předchozích těhotenstvích a taky mám takovej bílej výtok z prcky“,
pokračovala v obavách.

„Víš co, tak si zejtra kup těhotenskej test, udělej si ho a uvidíš, že to nic nebude“, já na to chlácholivě a dal jí pusu. Ten den jsme o tom už nemluvili.

 

Ráno pohoda, já vypadl do práce, když ona už měla Tomáška brzy ráno zaopatřeného, ten spal a ona i Jituna také. Budily se až o sedmé.

Když jsem se vrátil z práce a vysvlékl se, podala mi Jana do ruky tyčinku těhotenského testu. Byly na ní dva zřetelné proužky.

„Taxíkář Aleš…!“ pronesla a já zalapal po dechu.

 

 

 

 

 

 

 

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. To je pech… Třikrát za život nechráněnej sex a tři parchanti… A hezky pod dohledem…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *