Chlapi – 3.díl

1+

Ze školení jedu domů vyškolena. Ne jen odborně, ale i sexuálně. S Michalem jsme se ještě dvakrát sešli, a bylo to za účelem sexuálního vy bití. Michal mne pořád chce a já to chci také.

Doma mne přivítali a i Honza dorazil. Jdeme ven, na vše se ptá a tak. Asi by pozajímalo, nebyl li někdo, kdo by…. A tak, různě.  Vyvedla jsem ho z toho. Už se neptá. Zve mne zítra k sobě, neboť rodiče jedou kamsi. Souhlasím a sex přesunuji na zítřek.

Dnes už je zítra a tak jsme u nich. Sedíme v křeslech a klábosíme. Je tu teplo a tak si rozepínám halenku až mezi prsa. Kroutí mu to očima, ale sedí. A tak se stavím a pozvedám sukni, abych si stáhla punčochové kalhoty. Zvedá se z křesla a pomáhá mi. Opatrně je stahuje, a při tom má oči zabodnuté do mého klína. Ani si nevšímá mých krásně oholených nohou. Už mně to nebaví a svlékám si i tu sukni a povídám mu:

Levné hračky pro miláčky...

„Svlíkej se taky, nebudeme si hrát na vyzvědače.“  Pochopil a jal se svlékat. Sukni házím na zem a po chvilce i halenku. V prádle se pohazuji na kanape a čekám na něho. Jde ke mně a před stojícím pérem si drží ruce. Říkám mu, ať ho ukáže a on nesměle odkrývá svůj poklad. Je asi tak poloviční oproti Michalovi. Ale stojí a jiný tu není. (to si dělám srandu, mám Honzu ráda). Je u mne a ty slipy mu sundávám já. Péro proti mně vystřeluje a já si ho hned beru do pusy. Honza kouká jako blázen. Pomalu mu ho přejíždím a při tom ho držím za koule. Líbí se mu to, ale je zmatený. Kouřím ho a on mi rozpíná  podprdu.  Sundává ji a pokládá mě na kanape, aby mohl sundat kalhotky. Pomáhám mu, beru si ho k sobě a saju mu péro v leže. Sedí mi na prsech a užívá si kouření.

Potom mi lehá mezi nohy, cumlá mi bradavky a pokouší se najít vchod do kundičky. Pomáhám mu. Zavádím žalud a on jenom zasune. Zatím mě to moc nebaví. Ležím a čekám. Potom se mu daří zapojit poštěváček a píchá mě docela dobře. Spěchá a náhle se udělá. Cáká to do mě a vztekle přiráží. Mám ji plnou. Vyndává ho a utírá si ho do kapesníku. Vůbec nevypadá, že by se chtěl starat o můj prožitek.

On má hotovo a ty se starej. Začíná ve mně hlodat červík, že se ho zbavím. Semeno ze mě teče na kanape a on se strojí. Vstávám tedy a jdu do koupelny. Pak nesu hadr a řádně se zbavuji předmětu doličného. Jeho to nezajímá. Ale velmi ho zajímá, kde jsem se naučila kouřit ptáka. Odpovídám, že jsem si o tom něco přečetla. Kývá a už všechno ví. Nemám na něj náladu a chci jít někam, kde budu sama a mohu si to udělat rukou vlastní. Jdu domů. Naši jsou doma, tak si to jdu udělat do sklepa. Je tam na to klid.

Levné hračky pro miláčky...

Několik dní se nevidíme a i pak o něj nějak nestojím. Jak jsem ho měla ráda, tak ho teď nemusím. Na jeho otázky odpovídám tím, že by mi mohl dát alespoň týden pokoj. A tak ho mám.

Uklidnění nějak nepřichází. Menstruace se mi již o týden zpozdila, tedy, prostě ještě není, a nevím proč. Zítra jdu k lékaři, asi jsem se nastydla.

U lékaře mi přes mé ujišťování nejprve dávají čůrací test. Čekáme a pak mi to oznamují:

„Maminko, budete mít děťátko.“   Kdybych spadla z druhého patra, byla by to menší rána. Vypisují mi kartu, něco se ptají a hlásí mi termíny návštěv a předběžný termín porodu. Náhle stojím před ordinací a nevím, mám li jít domů, či co. Po chvilce se rovnám a přemýšlím. Já ho zabiju, nejen, že se udělal jen sám, ale navíc mně udělal dítě.

Nezabila jsem ho, ale vzala si ho. Karlíkovi bude osm a je to hodný kluk. Jeho otec Honza je dobrý táta, ale manžel z něho nebude nikdy. Sobecké návyky jsou jako mutace, navždy. Smířila jsem se.

1+
Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Ahoj, nebylo by dobré si s ním na rovinu promluvit, možná by to i pochopil.
  Já měl přítelkyni, se kterou jsme se rozešli po dvanácti letech. Byly dva důvody: Jeden, neměla ráda děti a tím ani moje vnoučata.
  Druhý nefungoval nám sex. Já se snažil ji vždy uspokojit jako první. Je to pro mne důležité, aby žena byla při sexu uspokojena.
  Jenže u nás to bylo naopak, snažila se sexu vyhýbat a když byl tak orálně. Snažil jsem se s ní o tom mluvit, ale vždy se to setkalo až s agresí z její strany.
  Až jsem si našel milenku a časem odešel k ní, řekla mi, že jsem na ní moc velký a že ji to vždy bolelo.
  Kdyby o tom byla ochotná mluvit, mohlo to dopadnout jinak. Možná bychom byli spolu do dnes. Zůstali jsme kamarádi a do dnes ji náš rozchod mrzí.

  1+

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *