Neřestná čtveřice (Víkend hojnosti) – 4. část

4. část – lesní pich a cyklistka

          Tomáš šel lesem tak, aby se mohl orientovat, kudy vede silnice. Bylo slyšet jen šumění stromů a zpěv ptactva. Náhle ale zaslechl výskání a sténání. Natočil hlavu ve směru, odkud se zvuky ozvaly. Mezi stromy spatřil velký krmelec a v něm kdosi šukal. Opatrně se vydal blíž, až rozeznal muže v zelené uniformě, jak mrdá nějakou černovlásku.

„To jsi Peťko daleko nedošla,“ oslovil ženu. „Dřív než vodník, tě mrdá myslivec,“ zavtipkoval vesele.

Oba milenci sebou škubli a otočili k němu hlavu. Okamžitě poznal svůj trapný omyl. Tahle dívka byla o něco mladší a černé vlasy měla o dost delší.

„Nejsem Petra, ty kazišuku. Co tu vlastně hulákáš?“ sjela ho nasupeně.

„Já se moc omlouvám. Spletl jsem si vás přítelkyní. Šla k rybníku a žertovali jsme, že jí tam ojede vodník.“

„Strejdo, co je? Proč jsi přestal,“ oslovila hajného rozmrzele.

„Promiň, Ivetko, ale já se tak leknul, že mi z toho změknul. Ale koukám, že tady pánovi se bouří hormony.“

„No jo, kazišuk má v plavkách pořádně nabito. Pojď se mi ukázat, když už jsi strejdu vyděsil,“ vyzvala Tomáše drze.

Mrštně se vyhoupl k nim, stáhl plavky a poklekl k Ivetě. Ta se hned lačně přisála svými ústy na obnažený žalud. Chytil jí za hlavu a lehce přirážel. Hajnému už ohon zase sloužil a tak pokračoval v tom, z čeho byl tak hrubě vyrušen. Svíral dívčí zadek rukama a jeho lesknoucí se ocas projížděl rozdělanou kundičkou, až to mlaskalo. Hubatá drzounka tlumeně hekala s koženým dudlíkem v puse a rukou laskala Tomášovi koule. Hajný několikrát prudce přirazil, vytáhl ptáka ven z kundičky a postříkal Ivetin zadek mnoha cákanci. Ona pokračovala dál v kouření a honění.

Jenže Tom se rozhodl využít situace a zapíchat si s mladou holkou. Položil jí do sena na záda a před ním se objevila rozevřená oholená kunda se zarostlým podbřiškem. Tmavé chlupy byly vyholené do trojúhelníku a nad klitorisem byl kolmý, na zeleno obarvený pruh. Překvapeně se zakoukal.

„Nečum tak a šukej,“ vyzvala ho drze Iveta. „To víš, komu se nelení, tomu se zelení.“

Zvědavě přejel prsty po chlupatém podbřišku až ke kundě. Pohladil naběhlé pysky, zajel i do mokré štěrbiny a nakonec dráždivě pomasíroval dlaní celou pičku. Hlasitě sténala a hajný jí mačkal bradavky na prsou. Konečně zajel ptákem dovnitř. Sevřela ho svými stehny a vyšla naproti pohybem pánve. Byla už hodně rozdělaná, tak jí čerstvý Tomáš brzo dopíchal k orgasmu. Přestala v přirážení a prsty si třela klitoris. Nakonec uvolnila stisk stehen, ale Tom přirážel stále dál. Otočil jí na levý bok, donutil pokrčit pravou nohu a opět začal protahovat mokrou jeskyňku sem a tam. Varlata se mu otírala o Ivetino stehno a ona si přitáhla strýcův ochablý úd ke kouření. Díky jejím mazlivým dotykům jazyka brzo získal na potřebné tvrdosti.

Udýchaný Tomáš si potřeboval odpočinout a tak se věnoval dočasně kundičce ústy. Olizoval tekoucí rosu a věnoval se dráždění poštěváčku. Velkým žaludem hajného umlčená Iveta jen tiše vrněla.  Hlasitě se rozhekala, když jí opět znovu začal šukat. Netrvalo dlouho a vycítil, že bude stříkat. Přesunul se k dívčímu obličeji a vecpal jí do pusy i svoje péro. S velkým úsilím hulila oba najednou, div si nenatrhla koutky. První výron šel do pusy, ale potom se jí ocas vysmekl a pokropil jí obličej. To vzrušilo hajného natolik, že se na ní vystříkal i on. Těžce oddychující Iveta se spokojeně zubila na oba muže. Stírala si sperma z tváří na prsa a laskala si upatlanými prsty bradavky. Nohama se třela o sebe a spěla k vyvrcholení. K tomu jí dopomohl i pozorný Tom svými prsty na klitorisu. Výraz tváře jí zkroutila milostná křeč a rukama si silně mačkala prsa. S tichoučkým sténáním si vychutnala extázi.

Oči jí zářili štěstím jako dvě hvězdy. Chtěla pochválit Tomáše, ale ten vytáhl ruku z jejího rozkroku a mokrým prstem přes rty jí umlčel. Ztichla uprostřed věty a jen mlsně olizovala nabídnuté prsty.

„Ivetko, budeme muset vyrazit, aby tetka zbytečně nevyzvídala,“ pronesl do lesního ticha hajný. „Asi by jí ranila mrtvice a tvojí mámu taky, kdyby se prozradilo, co spolu vyvádíme.“

„Ale líbilo se ti to nebo snad ne?“ otázala se ho zvědavě a slastně se protahovala.

„To víš, že ano. Jen začínáš být nad moje síly děvče. Nezapomínej, že se musím ještě večer postarat o tetku, aby náhodou nepojala podezření.“

„To už ten týden vydržíš. Brigáda mi skončí a vyrazím zase na kolej. Pak budeš jen vzpomínat na mladé masíčko, ty proutníku.“

Hajný napřáhl pravici směrem k Tomášovi: „Díky za výpomoc mladý muži a snad se můžeme spolehnout na vaši diskrétnost.“

„Bez obav, mlčím jako hrob,“ ujistil ho. Pevně sevřel nabízenou ruku a potřásli si na rozloučenou. Ještě políbil rozvalenou Ivetu na čelo a vydal se na cestu k rybníku.

Pavel v hospodě načepoval točené do džbánu, přibral pár lahváčů a dvě láhve sektu. V proskleném pultu si všiml několika laskonek a hned si vzpomněl na Petřino povídání o spermiích místo šlehačky na dortu. Přikoupil tedy pár kousků a do batohu nacpal i brambůrky a solené tyčinky. Než slehla pěna na džbánu, tak si poručil jedno na osvěžení. Místní děcka si koupili kinder vajíčka a hned u výčepu zjišťovali, jaká je uvnitř hračka. Sotva spatřil žluté válečky, tak mu hlavou bleskl nápad a dva kousky koupil taky.

Dopil a vyrazil na cestu. Volně šlapal do táhlého kopce a už mu zbývalo projet poslední zatáčku, když se proti němu vyřítila mladá holka na kole. V poslední chvíli ho těsně minula, ale sama skončila i s kolem v plné rychlosti ve křoví. Opřel kolo o strom, sundal batoh ze zad a spěchal jí pomoci.

„Jste v pořádku, slečno?“ volal a drápal se za ní.

„Asi jo, jen jsem si natloukla koleno a jsem celá poškrábaná.“

Pomohl jí dostat se ven a potom rval z houštiny i bicykl. „Jestli jste v pořádku, tak to kolo ale není,“ ohlásil stav kola. Zkroucená řídítka, ohnutý blatník, na předním kole osma a všude namotaný větvičky a listí.

„Já jsem taková káča. Fotřík mě asi zabije, až zjistí, že jsem mu ho nabořila,“ bědovala s pláčem na krajíčku.

Pavlovi jí najednou bylo líto. „Mám tady za zatáčkou chalupu, tak se tam můžete trochu opláchnout a já se pokusím s tím něco udělat,“ nabídl jí pomoc. Teprve teď si dívku pořádně prohlédl. Drobná s kaštanovými vlasy, oblečená ve volném žlutém tričku a bílých elastických kraťasech. Pod tričkem se rýsovaly drobné kopečky ňader a jejich hroty vytvářely slibné hrbolky. Elasťáky obepínaly ladně tvarované boky a v rozkroku se zařezávaly mezi dva obloučky přirození.

„To byste byl moc hodný,“ vyrušila ho z prohlídky. „Možná bychom si mohli tykat, když mě tak svlékáte očima.“

Přistižený hříšník se začervenal. Přinutil se jí dívat do očí a promluvil: „Já jsem Pavel. Omlouvám se ti za ….“

„Omluvit bych se ti měla já za to, jak jsem tě málem sestřelila a ne tě peskovat. Jmenuju se Sylvie.“ Potřásli si rukou a přidali symbolický polibek na tvář. „Když se ti líbím, tak se klidně podívej, ono mě neubude,“ zasmála se už veseleji s vidinou opraveného kola.

Dotlačili kola do dvora a vešli do domu. Pavel vybaloval batoh a uskladnil džbán do chladné komory. Sylvie přešla k oknu do zahrady a tam spatřila nahou Evu, jak chystá nějaké věci u ohniště. „To je tvoje žena?“ zeptala se. „Je moc hezká.“

„Ne, je to jen kamarádka.“

„Kamarádka a běhá tu nahatá? Vy jste tu na záletech?“ vyzvídala drze dál.

„Ani ne, jsme tu společně s jejím mužem a mojí přítelkyní na víkend. Tady vlevo je koupelna a najdeš tam i lékárničku. Já se jdu podívat na to kolo, tak za mnou potom přijď.“

Zručnému řemeslníkovi nedala oprava moc práce. Ve chvíli kdy spokojeně kontroloval vycentrování osmičky na kole, za ním přišla Eva a zároveň se objevila i osprchovaná Sylvie s vymáchaným oblečením v ruce. Měla oblečené jen titěrné bílé bavlněné kalhotky, na kterých byl v růžovém srdíčku nápis „LICK ME“. Byly těsně zaříznuté do prasklinky její lasturky. Vzhledem k jejich nahotě je trošku rozpačitě Pavel představil. Podaly si ruce, Eva se upřeně dívala Sylvii do očí a držela pevně její ruku.

„Jen si to někde nechám uschnout,“ vysoukala rozpačitě Sylva, zaskočená tím pátravým pohledem.

„Můžu?“ zeptala se jí Eva.

„Co?“ nechápala rozhozená dívka.

„No přeci tě lízat. Máš to napsaný na kalhotkách.“

„Já … já … nevím. Já nejsem žádná lesba,“ koktala vyděšeně Sylvie a očima hledala pomoc u Pavla.

„Vždyť jsi mi říkala, že je krásná a teď se jí bojíš?“ bavil se dívčinými rozpaky. „Koukám, že jsi po mě vyjela a teď nevíš, jak vycouvat. Skočím se opláchnout a vy běžte zatím na zahradu.“

Přišel za nimi jen ve slipech a požádal je, aby mu namazaly záda. Lehl si na deku, Eva podala Sylvii krém a pobaveně sledovala, jak ostýchavě se zpočátku dotýkala mužského těla. Sama mu stáhla slipy, uchopila Sylviiny ruce a přetáhla je na obnažený zadek. Společně hnětly obě svalnaté půlky. Po chvíli už bylo znát, že se Sylvie uklidnila a užívá si mazlení. Samostatně namazala chlupatá stehna a náhodně zavadila prsty o Pavlův úd. Tohle už Pavel nevydržel a otočil se na záda. Jeho ocas se vztyčil do výšky. Eva stáhla předkožku a obemkla žalud svými ústy. Lehce ho honila a hlavou hýbala nahoru a dolů. Užaslou Sylvii si přitáhl Pavel a po dlouhém polibku jí jazykem a rty laskal na krku a něžně sál ušní lalůčky. Vzrušeně dýchala a tiskla se svými dívčími ňadry na svalnatou ochlupenou hruď. Pavel rukama hladil její záda a boky, pomalu sjížděl dolů, až se zanořil pod kalhotky. Stále pokračoval s polibky na krku a zároveň masíroval drobný zadeček.

„Svlékni si kalhotky, ať tě můžu vylízat,“ zašeptal jí do ucha.

Poslušně se postavila a stáhla si je ke kolenům, odkud sami dráždivě sklouzli ke kotníkům. Odhalila tak svojí pokladničku rozkoše, na které nebyl jediný chloupek. Proto se jí tak provokativně kalhotky zařezávaly a ukazovaly obloučky stydkých pysků. Udělala dřep a dosedla k Pavlovým ústům. Kundičku měla mokrou vzrušením a pysky krásně naběhlé. Pavel přitiskl tvář do roztouženého klínu a přejel jazykem růžové závojíčky a fazolku klitorisu. Sylvie zasténala slastí a ještě těsněji se namáčkla na jeho obličej. Obkroužil jazykem i vstup do kundičky a ochutnal tak rosu přímo od pramene.

Po celou dobu Eva zpracovávala tuhý ocas. Olizovala ho, kouřila, honila nebo si hrála s šourkem a varlaty. Teď se však přidala k ukájení Sylvie. Objala ji zezadu, líbala na šíji a laskala drobná dívčí prsa. Ta vzrušeně sténala se zavřenýma očima a vychutnávala si jejich péči. Jazykem pilně kmitající Pavel jí doslova ulízal k orgasmu. Z rozkroku se jí šířily mocné vlny do celého těla, které jí skoro ochromily.

Společně Sylvii položili na deku a Eva na ní nalehla do pozice 69. Dychtivě olizovala oholený rozkrok, který jí lehce škrábal jako včera oholená mužská tvář. Do její vyšpulené zrzavé kundy prudce vrazil Pavel svoje kopí. Prohnula se v zádech jako kočka, ale znovu sklonila hlavu mezi dívčí stehna a dál jí lízala. Sylvie otevřela oči a nad sebou uviděla roztaženou zrzavou houštinu, do které právě vjížděl lesklý úd. Toužebně zvedla hlavu a s vyplazeným jazykem ho chtěla olíznout. Jenže Pavlovi nohy jí přirazily tváří do rezavých chlupů. Jazyk tak skončil na naběhlém poštěváčku. Bez rozmýšlení si s ním začala hrát. Ani jí nevadilo, že se miluje se ženou. Eva přestala lízat její holátko a postavená na všech čtyřech se nechala obdělávat. Pohazovala hlavou a vlasy se v paprscích slunce ohnivě leskly. Hekala stále častěji, až se udělala a znavená dolehla na Sylvii. Ta vyjekla, když jí zaplavila Evina vláha a nebýt toho, že na ní Eva ležela celou vahou, tak by asi utekla.

„Ona se pochcala,“ dostala ze sebe znechuceně s odporem a snažila se vymanit zpod Evy.

„Ale to ne, ona když se udělá a je hodně vzrušená, tak takhle vyteče,“ chlácholil jí Pavel. Něžně ji líbal a olizoval zmáčený a vyděšený obličej. Pomalu se uklidnila a nesměle olízla Evin rozkrok. Pavel se přemístil, počkal, až Eva uhne a chtěl zasunout péro do Sylvie. Ta se však našponovala a rozkrok si přikryla rukama.

„Ne!“ vykřikla.

„Ty jsi ještě panna?“ zeptal se Pavel s obavami ve hlase.

„Nejsem,“ vyhrkla rychle: „Ale mám strach, že otěhotním. Nemáte tady šprcku?“ zaprosila toužebně.

Pavel se bezradně podíval po Evě a jen zkroušeně hlesl: „Nemám.“

Situaci však zachránila právě Eva. Zvedla oči v sloup a jedovatě pronesla: „No jo, chlapi. Vy máte akorát to svoje péro a o ostatní aby se vám ženská postarala sama. Hned jsem zpátky, tak vydržte.“ Odběhla a za chvilku se přihnala s balíčkem primerosek. Zručně jednu navlékla na vztyčený ohon. Hrábla Sylvii mezi nohy a mokrými prsty potřela gumu. To zopakovala ještě jednou a potom rošťácky plácla Pavla přes zadek.

Ten to správně pochopil jako výzvu do akce. Poklekl k Sylvii, uchopil jí za boky a přitáhl si jí k sobě. Sylviin zadek si tak vytáhl na stehna a nohy se jí široce rozevřely. Eva uchopila ocas a vmáčkla ho na kraj vyholené pičky. Pavel ještě lehce popotáhl Sylviiny boky k sobě a sledoval, jak se rozvírají růžové plátky pysků okolo zasunovaného ohonu. Opatrně projížděl nezvykle úzkou dírku a lehce přirážel. Po chvíli se pružně roztáhla a přizpůsobila na větší velikost, než byly doposud většinou používané prstíky. Eva jí mačkala a sála vzrušené bradavky na prsou. Tiše kňourající Sylvie kundičkou svírala jezdící ohon a tempo přirážení se pomalu zvyšovalo. Ani jeden z nich už nemohl dlouho odolávat vyvrcholení. Drsně si třela dlaní podbřišek a prsty honila poštěváček. Sotva se udělala, tak vytáhl Pavel ptáka ven, chvatně strhnul šprcku a několika prudkými výstřiky zkropil ploché bříško. Rukou ždímal poslední kapky mrdky na její klín. Mlsná Eva líbala bříško a slízávala cákance. Sylvie si ještě lehce třela celou kundičku a po oholených pyscích si roztírala semeno. Zkusmo sice prsty olízla, ale nijak jí to nezachutnalo.

Po další sprše se vroucně rozloučila a s nově získanými zkušenostmi a zážitky usedla na kolo. Hned však nadskočila, jak měla rozcitlivělý rozkrok. „Asi budu muset jet ve stoje,“ oznámila se smíchem a vyrazila na silnici.

Konec čtvrté části.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *