Rozlučka – 2.díl

Zaběhla jsem za postel a snažila se vysvětlit, že tohle teda ne. Velmi špatně se mě hledali ta správná slova, jak vysvětlit, že nejsem žádná lehká holka. Navíc do toho jsem byla hodně unavená z mého vyvrcholení a tvrdé soulože, kterou jsem před chvíli absolvovala. Alkoholová špička dělala taky své a já pomalu uvědomovala, že jen blábolím. Ze všech sil sem se snažila zformulovat souvislou větu, ale jen se mě pletl jazyk.

Azíz se na mě jen hezky usmíval, zatímco jeden z černochů ke mně přistoupil, jako nic mě hodil na rameno a odnášel do vedlejší místnosti. Snažila jsem se kopat, ale nejspíš sem neměla sílu potřebnou k tomu, aby černoch vůbec zaregistroval, že to, co se chystají dělat vůbec nechci.
S lehkostí mně položil na zem vedle černovlásky, která akorát ústy uspokojovala jednoho z arabů, zatímco rukou se snažila obejmout, ale spíše jen hladila černou kládu, ze který sem nedokázala na chvíli spustit oči. Ale to jen do okamžiku, než se vedle mé hlavy obnažil další z černochů a stejně velké ne-li větší přirození se ocitlo vedle mé hlavy. Fascinovaně jsem si to prohlížela, protože tohle monstrum bylo po celé délce snad ještě širší, než co mě před chvílí trhalo s tím rozdílem, že bylo snad o deset centimetrů delší. Nikdy jsem nic takového v životě neviděla. To už si stahoval trenky i poslední z černochů a na svět se ukázalo ani ne tak velké, jako ohromně široké kladivo a já jen naprázdno polkla. Zatímco mě černý žalud byl tlačen před ústa moje počáteční rezistence a opilá fascinace se začala z nějakého zvráceného způsobu měnit na touhu. Dneska si to chci naposled užít, naposled zkusit černocha. Jakoby mě v hlavě přeplo. A já se rozhodla, že to dneska chci s jedním z těchto černých pér zažít.

Moje opilé a unavené tělo mě ale moc neposlouchalo. Zatímco jsem se marně pokusila zkusit korigovat mojí ne úplně pohodlnou polohu v kleku na patách, špička žalude se dotkla mích úst. V mysli jsem chtěla, abych když už mohla sama polaskat jen jednoho. A to sama ideálně v pokoji, kde si mě před chvíli vzal Azíz, ale moje tělo rezignovaně nechávalo černochův úd pomalu jezdit po mých rtech, zatímco druhý černoch ze mě stáhnul omotanou osušku. Ruka mě byla navedena na pyj, který mě jezdil po ústech. Podobně jako u ikdyž o něco větší černovlasé dívky i moje drobná ručka byla na tomto obru nicotná. To mě ale nebránilo, abych po celé délce toho penisu za pomoci jezdila mojí sevřenou dlaní. Poté, co moji mysl vyrušilo násilné kousání do bradavek jsem s rezignovanou jistotou věděla, že dnešní noc mě na vždy poznamená a já se na to z nějakého pro mě neznámého důvodu moc těším. Zatímco jsem snášela bolestné hraní si mými pršíčky, druhý černoch se mezitím pokusil procpat svůj obří penis do mojí pusinky a já si všimla, že vysoký blonďák si celé to počínání natáčí na svůj mobilní telefon. Ne úplně úspěšný pokus o průnik mými ústy byl vystřídán mlácením tímto pyjem o moje čelo, za hlasitého povzbuzování a jásotu ostatních přihlížejících. Nevím, jak dlouho se ten velký černý penis povaloval po mých značně roztažených rtech a kdo všechno si hrál s mojema postavenejma bradavkama. Chvíli sem cítila i tření na mojí mušličce. A to celé bylo za spokojeného povzbuzování natáčeno. Moje slušné já tohle všechno chtělo zarazit, ale já chtěla zakusit něco dosud nepoznaného

Byla jsem zvednuta ze země a položena na stůl. S hlavou zvrácenou dozadu a s nohama široce roztaženýma jsem ucítila na vstupu do své jeskyňky pohyb jedním z žaludů. Zatímco jsem se připravovala na bolestný průnik, mě byly otevřeny rty, do kterých vnikl penis konečně s rozměry, které moje ústa byla schopna normálně pojmout. Zatímco penis začal jezdit mými ústy tam a zpět já cítila jak se moje závojíčky a ústí do mojí kačenky víc a víc rozevírají. Když se zdál být tlak nesnesitelný snažila jsem se zakřičet, což akorát způsobilo, že mě orálně uspokojovaný penis vklouzl mnohem hloub do úst a já se začala dusit a následně dávit. Trvalo to několik chvil, než penis z mojích úst vyklouzl a já poté co vyplivla spoustu slin se byla schopna nadechnout čerstvého zvuku. To ale stačilo černochovi k tomu, aby do mojí kačenky pronikl a svým žaludem se mě opřel až někde o vstup do dělohy. Ten bolestný a plný pocit jako by vypudil všechny moje myšlenky na nastávající svatbu. Jediné, co jsem chtěla, abych se mohla znova orgasticky prohnout a udělat se. Ze všech sil sem narovnala zakloněnou hlavu, abych viděla jak do mě pomalu tam a zpět proniká černochův ohromný úd. Vešel se do mě jen něco za polovinu své délky, než narazil na moje dno. Což sem vždy doprovodila docela bolestným, ale i vzrušujícím heknutím. Netušila jsem, jak je to možné, ale zdálo se, že moje vzrušení dokázalo mojí namáhanou kačenku promazávat dostatečně na to, aby mohlo ježdění začít pomalu zrychlovat. Rozhlídla jsem se a viděla jak se černovlasá dívka snaží napíchnout na ten tlustý černý ocas zády k jeho majiteli a když jsem viděla její roztaženou teď už snad spíš díru, radši jsem se začala soustředit na sebe a vypudila myšlenky na to, jak to vypadá dole u mě a co mě ještě čeká. Ten slastně bolestný pocit mě donutil zaklonit hlavu, což způsobilo, že do mích úst opět začal pronikat nějaký penis. Neměla jsem, ale žádnou sílu abych se o tento úd jakkoli starala, jen sem nechala pootevřenou pusu a s přivřenýma očima užívala vjemy okolo. Někdo mě opět začal bolestně dráždit bradavky a prsa, v kačence mě jezdil velký černý úd, ústa byla používána stejným stylem jako moje kačenka dole a když jsem ucítila nasliněný prst na svým hrášku, věděla jsem, že moje vyvrcholení na sebe nenechá dlouho čekat.

Nevím, jak dlouho a jak moc jsem vyváděla a co přesně se stalo, ale když to na mě přišlo a já se začala orgasticky třepat byla jsem vytáhnuta a přitisknuta na hruď černocha, který se postavil a já cítila jeho úd a tlak snad na všech orgánech v mým těle. Zatímco se mě stále trochu třásli nohy černoch divoce zařval a já hluboko v útrobách svého těla cítila tlak a teplo, které se ve mně vylévalo. Můj orgasmus pomalu ustupoval a já cítila, že tlak ve mně je opravdu ohromný. Všichni na nás udiveně dívali a já si šáhla dolu pod zadek abych ohmatala, že celý velký úd je ve mně zaražen až po velké černé kulky. Zděšeně jsem se podívala mému milenci do očí a viděla jeho blažený pocit. Moje opilá mysl si začala pomalu uvědomovat, že je ve mně až po kořen zaraženo něco by se do mojeho maličkého těla nemělo ani vejít. Udivenost vystřídala realita a já cítila jak moc sem plná. Pomalu na mě šli mrákoty a asi jsem ztratila na chvíli vědomí. Další věc, co si pamatuju je, jak ležím na gauči, zatímco si přede mnou někdo hraje se svým penisem, zatímco mě střídavě tahá za bradavky a prsty jezdí v mojí mušličce.
Pomalu jsem si začala vzpomínat kde jsem a co se děje. S hrůzou jsem se podívala dolů na svoji broskvičku, která byla celá otevřená a olepená od semene. Unaveně jsem si opatrně šáhla na vstup a fascinovaně cítila, jak do mě bezstarostně vklouznou dva, tři prsty. Nakonec skoro bez námahy jsem udiveně cítila a dívala se, jak moje ručka byla chytnuta a pomalu bez většího problému zasunuta dovnitř. Fascinovaně jsem přesunula pohled na černocha s tím širokým kladivem a viděla jeho veselou natěšenou tvář, zatímco jednou rukou si hladil to svoje beranidlo a druhou pomalu pohyboval mojí rukou zasunutou dole v pojí do dneška malinké dírce. Černoch si za neustálého sebe hlazení pomalu sedl vedle mě na gauč a naznačil, abych si ho osedlala. Opile a unaveně jsem zakroutila hlavou, přeci jen už jsem toho dneska měla dost. Ale moje vůle nebyla to, co by tu teď někoho zajímalo. Opět mě někdo zvedl a já za chvilku klečela na klíně a cítila jak se mě do kačenky tlačí to tlusté rozrážedlo.

Zatímco před mojí ztrátou vědomí byl tlak spíše na vnitřek, teď jsem cítila, jak je moje kačenka roztahovaná a bolestivě tahaná do stran. Neměla jsem síly se nijak bránit jen jsem opile a unaveně přijímala a namáhavě vzdychala na podměty beranidla pomaličku jezdícího uvnitř mojí kačenky. Opřela jsem se unaveně o oproti mně mohutnou hruď a nechala ho, aby si semnou dělal, co se mu zlíbí, zatímco jsem mu bolestně vzdychala do hrudě. Po chvíli jsem byla, ale vzpřímena a zakloněna více dozadu, kde za mnou opět někdo stál a dosti nevybíravě si začal hrát s mými lentilkami. Hlava mě byla zakloněna dozadu a moji pusu prozkoumával jazyk někoho stojícího za mnou. To netrvalo dlouho a já byla zatlačena opět na mohutnou hruď. Moje nabodávaní přestalo a místo bolestného tření jsem cítila ten ohromný tahavý pocit tam dole. Nechtěla jsem si ani představit, jak to tam dole vypadá a jak tohle zatajím doma. Moje myšlenky byli ale vyrušeny, když jsem ucítila dotyk u svojí zadní dírky. Pomalu mě tam bylo z okolí kačenky nanášena nejspíše směsice spermatu, poševních sekretů a slin. Snažila jsem se narovnat a zabránit tomu co měli v úmyslu, ale objali mě mohutné ruce, které mě nejspíše bez námahy drželi na mohutné hrudi. No to nic nebránilo abych zažila něco neskutečného. Zatímco v mojí devastovaný kačence byl zaražen neskutečně tlustý penis, do mého panenského zadečku se pomalými přírazy zabodávalo nevím co. Tlak a naplnění bylo neskutečné. A když k tomu všemu se ve mě začali ještě pohybovat zmohla jsem se jen bez zvuku křičet a únavou a bolestí slintat do ramene jednoho mého prznitele.

Nevím, jak dlouho tohle trvalo. Ztratila jsem přehled. Poté, co se opět dovnitř mé kačenky udělal další z černochů byla jsem zadečkem nabodnutá zvednuta. Ve stoje se do mě nabodl jeden z arabů, kterého jsem cítila jen díky tření na mojí hrázi, kde se třeli dva údy plenící mé dírky. Nevím, jestli jsem se nějak bránila nebo nějak snažila zabránit tomu co se dělo. Jestli jsem křičela, plakala nevím, ale bez větších problémů si semnou dělali, co se jim zachtělo. Jednu i druhou dírku nejspíše vystřídali úplně všichni. Vím že, jsem sem se pomočila, když si mě ty dva černoši vzali najednou a se svými údy zajeli do mých dírek až po kulky. Věci, co semnou dělali se zvrhli a úplně vymkli kontrole. Semeno jsem měla ve vlasech, v obou spodních dírkách i na celém obličeji. Když mě vyhodili do výtahu v hotelu měla jsem na sobě jen natržené šatičky, jednu sandálku a kabelku, zatímco jsem byla celé ulepená. Na mobilu plným zpráv a nepřijatých volání jsem vytočila Jájinu a nechala se jejím shovívavým a nesoudícím pohledem odvézt taxíkem k ní domů, kde mě vykoupala, opláchla a uložila…

Až druhý den k večeru jsem měla síly abych si poplakala a povyprávěla co se mě stalo… A teď mě čeká zavolat domů a říct proč se tak dlouho neozývám… jak jen to vysvětlím….

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Dobře jí tak, nemá chlastat!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *