Další návštěva u milenců

Takže jak jsem se zmínila v komentářích, po napsání povídky Gangbang jsme s manželem dostali chuť si zase trochu zazlobit. Ale musíme vás varovat, žádná velká divočina to nebyla, takže aby byla povídka delší, napíšeme to každý ze svého pohledu. Manžel nás totiž sledoval přes počítač.

Domluvila jsem si schůzku s „čuňákem“ a hned další večer k němu vyrazila. Co mne překvapilo, že tam byl i „prasák“. Ale nedala jsem to na sobě znát a dělala, že to je samozřejmost. Jak bylo domluveno, zapnuli jsme PC a sedli si na gauč před kameru. Hned mě oba začali líbat, ošahávat a s úplnou samozřejmostí mi zajížděli mezi nohy a pod podprsenku, kde mi mačkali bradavky.

Najednou slyším manžela, že dva nebyli domluveni. Ale chlapi ho úplně ignorovali a všimla jsem si, že na sebe hodili posměšné pohledy. Nějaké ponižování jsme s manželem nikdy nepraktikovali, ale musím se přiznat, že mě to v tu chvíli vzrušilo. Oni si prostě se mnou udělají co chtějí, použijí mne a pak vrátí. Manžel ještě protestoval a bylo slyšet, že je naštvaný a padla i slova, že to je naposledy. A ti dva, že s mým šukáním skončili. Trochu mne manželovo chování naštvalo a chtěla jsem ho i poškádlit, tak jsem chlapům řekla, ať si ho nevšímají, že jen tak kecá. Chlapi se zasmáli a už si manžela nevšímali vůbec.

Dlouho jsi se neukázala. Povídal čuňák.

Nebyla nějak nálada, já no to.

Zmáčknul mi kozy a jazyk zasunul snad až do krku.

Ani nevíš jak dlouho jsem si nevyklepal koule, co kdybys dneska jen lehla a my se vystřídali? Řekl prasák.

Kvůli líbačce s čuňákem jsem nemohla odpovědět a tak jsem jen roztáhla nohy.

Ještě je dej na chvíli k sobě ty kurvičko, ať Ti můžu sundat kalhotky.

Hned jsem poslechla a cítila jsem jak mi vzrušením vlhne kunda, takové chování mě fakt rajcuje. Hned jak mi stáhl kalhotky, roztáhla jsem zase nohy ať mi ji můžou pořádně prošmátrat.

To je ale nedočkavá coura, řekl zase prasák.

Čuňák mě přestal líbat a já uviděla, že prasák je nahý a připravený na zásun. Rychle jsem se svékla a lehla na záda. Na nic nečekal a lehl na mne. Začal mi divoce sát jednu bradavku a natahoval ji zuby. Bylo to tak akorát na hranici, mezi bolestí a rozkoší. Jeho velký žalud bodal kolem mé kundy až se konečně trefil a začal přirážet. Podívala jsem se na čuňáka a viděla jsem, že nastavuje kamerku tak, aby manžel viděl v detailu a na ocas divoce projíždějící mou kundu a chlupaté zpocené koule pleskající o moji zadní dírku.

Cucej jenom jednu kozu jo. Nechci olizovat oslintané bradavky, řekl prasákovi.

Dobře, už jsem začal s pravou. Odpověděl prasák.

Bylo vidět jak si ty moje skoro dvoucentimetrové špunty užívá. Já se za to v plavkách trochu stydím a nikdy nenosím tričko bez podprsenky, ale manžel říká, že to je úžasně sexy. No já nevím. Když se mi postaví někde na veřejnosti, je to dost nepříjemné.

Najednou se prasák začal ve mě cukat a já poznala, že do mě pumpuje pořádnou dávku. Ani se nezeptal, jestli jsem za těch pár měsíců, třeba nepřestala brát antinu. Pořádně si ho ve mě vyklepal a vyndal ho teprve až mu začal vadnout. Na to už netrpělivě čekal s tvrdým ocasem čuňák a sotva se prasák zvedl, už na mě ležel a šukal mě čuňák. Cucal a tahal druhou bradavku a oplzle naše šukání komentoval.

Tak tys neměla náladu, ty děvko? Za to si do tebe jen vyklepeme ty naše čuráky a můžeš jít. Tobě se líbí jen tak držet jako coura, že.

Strčil mi zase jazyk až do krku a já se udělala. Pleskal mě přes kozy a zadek a bezohledně si šel za svým cílem. Když do mě začal stříkat, zakousl se mi do bradavky až to zabolelo. Zůstal ve mě dlouho až všechno z jeho ptáka vyteklo do mě. Pak se odvalil a já viděla jak si manžílek honí u monitoru. Věděla jsem, že mě dneska čeká ještě jedna dávka semene.

 

Manželka si domluvila schůzku na druhý den a já viděl, že je nervózní, ale že se i těší. Pořád se ptala jestli mi to nevadí a já jí jen ukázal na bouli v kalhotech, která se mi dělá jen když o tom mluvíme. Druhý den večer se připravila a vyrazila. Já nastartoval počítač a nedočkavě čekal na vyzvánění. Konečně jsem se dočkal a videohovor začal.

Viděl jsem, že tam jsou oba chlapi i když o tom nebyla domluva. Začal jsem protestovat, ale chlapi si mě nevšímali. A co mě dorazilo nejvíce, tak že se s nima spolčila Zuzka a odpálkovala mě.Líbala se s nima a to se mi taky nelíbilo. To jsme si přeci nedomluvili. Ale zároveň se mi postavil. Ta coura!

Něco si říkali, ale moc jsem tomu nerozuměl. Najednou se Zuzka postavila, bleskově se celé svlékla, lehla na záda a roztáhla nohy. Jeden ji začal šukat a druhý mi nastavil webku tak, abych měl detail šukačky přes celý monitor. Nertvalo to moc dlouho, jen se domlouvali kdo má které Zuzčino prso a najednou tvrdě přirazil a viděl jsem jak se mu stahujou koule a já poznal, že všechno ze svých velkých varlat vypouští do mé manželky. Zůstal v ní docela dlouho a když ho vytáhl, tak z jeho povadlého ocasu kapalo semeno. Sotva se odvalil tak nastoupil druhý a já pochopil, že dneska je tam Zuzka jen pro to, aby si do ní ulevili. Šukal ji docela dlouho a druhý chlap chodil s kamerou kolem nich a zabíral detaily jak se divoce líbají a jak jí zubama natahuje bradavku až se z toho Zuzka udělala. Slyšel jsem jak se mi do kamery posmívají všichni tři a já si přesto honil ocas. Najednou začal stříkat a ten s webkou přešel rychle mezi jejich nohy a já viděl jak má Zuzka kundu celou bílou od našlehaného semene a jak má zapatlaný i celý zadek, protože jak z ní při šukání první dávka tekla, tak to přirážející koule rozpatlali a rozstříkali po jejím celém zadku. Opět v ní zůstal dlouho a když se se spokojeným úsměvem odvalil a Zuzka si sedla, podívali jsme se navzájem na sebe a ona mě s trochu pohrdlivým úsměvem sjela pohledem, jak si honím. Ani se nešla osprchovat, natáhla si kalhotky, oblékla se a odešla. No počkej ty děvko, pomyslel jsem si a vypnul počítač.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Vaše příběhy patří k těm nejlepším a vždycky se na ně těším. Takovou ženu by chtěl každý z nás, co se tady scházíme. Doufám, že toho ještě hodně napíšete. Díky.

 2. Zuzka +Martin

  Děkujeme. Teď je situace jaká je. Ale trošku jsme s manželem fantazírovali a příště bych chtěla zkusit… já vím že to bude znít blbě… ale domluvit se s mýma dvěma amanty, že by mi za sex zaplatili. Asi nějakou menší částku než je běžné, ale prosti si zkusit být zaplacená…

  • Úkoly člověk roste?.

  • To znie zaujimavo a vzrusujuco ale by si mala popremyslat nad tym ze v tejto dobe treba pomahat nasim dochodcom a pomoct dedulovi vyprazdnit jeho plne gule do tvojho zadocku 😉 ako taky dobry skutok pre nasich starsich spoluobcanov

   • To bych asi měla, že 🙂
    Ne, teď vážně. Teď se určitě do ničeho pouštět nebudeme. Není na to vhodná doba. Nejen kvůli bezbečnosti, ale zdá se nám, že se to teď nějak nehodí.
    Ale až bude správný čas, asi ho navštívím 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *