Monika ze Slovenska I.

Nejsem žádný zvrhlík, kurevník, nebo něco takového. Jsem spokojeně ženatý a nehledal jsem milenku. Ale někdy se to samo zvrhne tak, že ani nečekáte. Před pár lety dostal jsem na starosti naši společnost v Bratislavě. Jezdil jsem tak tak jednou za dva týdny a to víte, byl jsem tam za šéfa. A dělalo mi to dobře.

 

Ale fakticky pobočku vedl Jozef. Pepa má krásnou rodinku, dvě nádherný holčičky, pěknou a chytrou manželku Moniku. Asi rok, dva před tím, než se to stalo, postavili si pěkný domeček kousek za městem. A protože právě dokončili zahradu, malý bazén a tak, pozvali pár kamarádů na malý raut. Já, protože jsem mimo město, ohlásil jsem se u nich i s přespáním.

 

Večer byl příjemný a hodně se pilo. Kdesi uprostřed zábavy vzal mne Pepa na přehlídku zahrady. Ukazoval, co a jak si zařídili. U bazénku mi najednou ukázal zvláštní široký, plochý kámen zasazený v kraji.

„Je to ukájecí kámen.“ Smál se. „V noci,“ vysvětloval s úsměvem, „když děti spí, koupeme se zde s Mončou. Jeden z nás si sedne na kámen nohama v bazénu a ten druhý mu to dělá pusou.“

„Tak to je paráda, to si umím představit,“ smál jsem se s ním.

Po té, co jsem byl obeznámen s tajemstvím, vrátili jsme se k společnosti jako dva spiklenci. A zábava pokračovala.

 

Před půl nocí se naši spolupracovníci vytráceli, odcházeli domů. A po půlnoci jsem s Monikou a Pepem na zahradě osaměl. Byli jsme už pěkně ovínění.

„Dem se koupat, ne?“ zeptala se Monča.

„Já nemám plavky,“ oznámil jsem ale už jak jsem to říkal, věděl jsem, že plavky dnes nebudou potřeba.

„Nač plavky, nikdo tady není. My v noci plavky nepoužíváme,“ oznámila paní domu. Postavil se oproti mně a celkem bez spěchu si stáhla tričko a kraťasy. Byla fakt dobře stavěná a nahá byla hodně vzrušující.

„Tak pojďte!“ nařídila, otočila se a vybrala se k bazénu. S Pepem jsme se na sebe ušklíbli, rychle se svlékli a následovali ji.

 

Voda byla skvělá. Chvíli jsme jen tak blbli, plavali jsme a cákali se. Najednou jsem byl před jejích proslulým ukájecím kamenem.

„Víš, nač slouží?“ zeptala se Monika s potutelným úsměvem.

„Jo, Pepa se mi svěřil.“

Podíval jsem se na Pepu, ten se ušklíbl, přiblížil se k své ženě a pod vodu ji zlehka uchopil za prsa. Monča se nebránila. Místo toho se mne zeptala: „Nechceš si ho vyzkoušet?“

„Jak vyzkoušet?“

„No vysedni na něj,“ v očích ji jiskřilo.

Poslechl jsem. Vytáhl jsem se z vody a usadil se na kámen. Monika se ke mně pomalu přiblížila. Pepove ruce při tom neopouštěli její ňadra.

Zlehka mne uchopila za kolena a táhla je od sebe. „Aby to fungovalo, musíš se rozkročit,“ nařídila.

Já jsem povolil, ona natáhla ruku mezi mé nohy a uchopila můj penis. Jenom dva krát mi pomalu stáhla předkožku a už mi stál jako svíce.

„Blíž, pojď blíž,“ zavelela. Posunul jsem se na kameni. Ona se sklonila a políbila mi žalud. Dva, tři krát ho olízla a pak vsunula celý penis do pusy.

Protože se její tělo začalo rytmicky kývat, pochopil jsem, že ji její Pepa právě mrdá pod hladinou bazénu. Bylo to šíleně vzrušující.

Hladila mi koule, lízala mi a kouřila ptáka a její manžel ji zatím pěkně odzadu obdělával. Trvalo to dost dlouhou chvíli.

Najednou se cukla, vzdychla a zlehka mi ptáka kousla.  A do kulek mi zaryla nehty. Pochopil jsem, že se právě udělala. I její muž se zřejmě udělal, protože upustil prostor za manželkou a spokojeně na zádech plaval od nás.

Monička zvedla oči ke mně a hladila mi pořád zduřelý úd. Pak mi zas silně stáhla předkožku až ke kořenu a vsunula ho hluboce do úst. Svírala ho, až to trochu bolelo, ale já byl totálně excitovaný.

„Stříkej mi do pusy,“ šeptla najednou. „Chci to ochutnat.“ A pak ho vzala do pusy a její rty po něm klouzali a její prsty dělali oproti nim totéž. To se nedalo vydržet. Za okamih jsem pustil všechno do její pusinky.

Všechno spolkla. Pak mi ho zvedla k břichu a přešla prstem po šourku, takže z něj vytlačila ještě jednu velkou kapku. Chvíli si ji prohlížela a pak se k němu sklonila ještě jednou a vzala ho do úst, aby polkla i tuhl poslední kapičku.

 

Monča se vzápětí odrazila od břehu a už si lebedila na zádech. Jak ležela na vodě, vnímal jsem její pěknou postavu a vyholený pahorek a malá pevná prsa. A nechápal jsem, co se mi vlastně právě stalo.

„Miláčku, prosím tě, běž sehnat nějaký utěráky,“ požádala Monika po chvíli manžela.

Pepa poslušně vyrazil a já sem se vrátil do vody, abych měl ještě chvíli příležitost kochat se tělem jeho ženy, která se pohybovala schválně pomalým, líným tempem a vystavovala mým očím vše, co se jen dalo. A já se bez ostychu koukal.

 

Po krátké době, seděli jsme všichni tři zabalení do ručníku v malé vinárně, kterou mněli mí přátelé na spodku domu. Vlastně jenom já a Joska jsme mněli obtočené bíle osušky. Monička se schovávala ve sněhobílém, huňatém, froté župánku. Klečela na dřevěné lavici kousek ode mě, nohy schované pod tělem, ale její štíhlá, pevná stehna vykukovala spod župánku. A já na ně, sem tam hodil očkem. Neuvěříte, jak se změní pohled muže na ženu, která mu právě vyhulila. Nevěděl jsem jak na to, ale zkrátka chtěl jsem z ní víc. Ale, samozřejmě, byl tady Pepa.

Po krátké, nezávazné konverzaci zeptal se můj kolega, zdali budeme ještě pít.

„Asi si už dáme jenom čaj na zahřátí a půjdeme si lehnout, „ navrhla jeho manželka. To mne trocha otrávilo. Když si půjdeme lehnout jakákoliv šance, že se jí ještě dotknu, půjde zřejmě do hajan s ní. Škoda – pomyslel jsem si.

„Tak jo,“ řekl Pepa a vstal, „Dáme si ovocný čajíček a dem střízlivět. Půjdu ho uvařit.“ Vstal a omotaný ručníkem odešel.

 

Chvíli jsme s Mončou jen tak seděli a usmívali jsme se na sebe.

„Víš, co mám ráda?“ zeptala se.

„Nevím,“ hlesl jsem.

„No, pár dní před měsíčkem,“ začala jakoby ostýchavě, „si s Jožkom nedáváme pozor. Vždyť víš, dá to do mně.“

Polkl jsem a přikývl. Představa, jak to Pepa do ní stříká, mi způsobovala brnění mezi nohama.

„Miluju to, jak se to ve mně všechno mícha. Víš moje i jeho tekutiny, to vlhko…“

Znova jsem polkl.

„Připadám si potom,“ usmála se, „no taková šťavnatá.“

Vzduch byl hustý touhou. „Chceš to zkusit?“ Naklonila se ke mně, vzala mne za ruku a dala si ji mezi nohy. Trochu roztáhla stehna a já ucítil její horkou štěrbinku.

Položil jsem dlaň na ni a ona mi svou rukou najednou zatlačila prst dovnitř. Skutečně byla hodně mokrá.

Skousla si zuby horní ret a zhluboka se nadechla. Pak se naklonila ke mně a položila mi druhou ruku na stojící penis. „A víš co je na tom nejlepší?“ šeptla. Její rty byli kousek od mých. „To, že ani ty si nebudeš muset dávat pozor.“

Odhrnula ručník z mého pasu, vstala, rozevřela župan a sedla si na mně. Můj penis do ni vnikl jak horký nůž do másla. „Bože, to je nejsladší kunda v jaký jsem kdy byl,“ pomyslel jsem si.

Monika šukala jako bohyně. Houpala se na mně a kroužila šikovnou pánví. Já ji strčil jazyk do pusy a rukama šmátral po jejich pevných prsou, po zadku, po bocích. Bylo to neskonalé.

 

Nevím, jak dlouho jsme šukali, když do místnosti přišel Pepa. Mončin župan už se válel na zemi a ona na mně zakloněná pořád jela tu svou jízdu rozkoše. Pepa se nad tím vůbec nepozastavil. Položil čaje na stůl a sednul si vedle nás. Chvíli jen tak sledoval svou ženu a pak ji jemně začal hladit na napnutém stehně. Nevšímala si ho. Dál mne náruživě šukala a líbala.

A já ji.

Pak se najednou napružila jak struna, pár krát hekla a její kundička se začala stahovat kolem mého ztuhnutého ptáka. Tak to už jsem fakt nezvládl a začal pumpovat své horké sperma do její rozžhavené dírky.

 

Chvíli na mně odpočívala, pak sesedla, vzala župan ze země a pokojně si ho oblékla. „Jaký čajíček jsi nám udělal?“ zeptala se klidně.

„Pomeranč a bylinky, na spaní ten nejlepší,“ oznámil Pepa, vstal a rozdával nám hrníčky. Čaj byl akorát vychladlý, sladký a voňavý. Pomalu jsme ho vypili a šli spát.

 

Ráno jsem vstal a kráčel na snídaně. Vůbec jsem si nebyl jistý, jaká mne čeká atmosféra. Jestli pak bude Pepa vyvádět po tom, jak jsem před jeho očima ošukal jeho manželku? – vrtalo mi hlavou.

Pepa už seděl za stolem a Monča se točila kolem sporáku. Mile mne pozdravili a oba se tvářili jako by nic. Monika vesele dávala na stůl a my s Pepou jsme konverzovali o práci. Jako by se nic nestalo.

Ale já jsem musel hodit sem tam pohled na paní domu, na její nohy koukající z trenýrek a na prsa s bradavkami tyčícími se spod obsáhlého trička. Některé ženy vás přestanou bavit, když je ojedete. A jiné tím jenom vybičují váš chtíč. Monika byla ten druhý případ.

V jednom okamžiku můj pohled setrval no jejím zadečku o vteřinu déle. Pepa jukl, kam koukám, usmál se a povídá: „Jo a k tomu včerejšku…“

„Už je to tady, „ řekl jsem si. „Teď mi to spočítá.“

„Víš, Monika je dokonalá žena.“ Monika mu dávala právě kafe na stůl, sklonila se k němu a políbila ho na tvář. „Děkuju, miláčku,“ usmála se.

Pepa pokračoval. „Je krásna, je na bál i do nepohody a jak si poznal, je i v posteli patřičně usilovná.“

Opatrně jsem kývl, čekajíc kam tohle povede.

„Víš, jsme už dlouho spolu a oba si nemyslíme, že by mněla teď už do konce života poznat jenom mého ptáka. Ale není ani rozumné, aby se kurvila a rozbila nám rodinu.“

Napil se z kávy a podíval se mi do očí. „Zdá se nám, že řešení je stabilní milenec. Muž, který po ní nic nechce, nechce se mu o ni starat, ani mu na ní nezáleží. Chce ji zkrátka jenom z času na čas ojet jako nějakou děvku. A pak se ztratit. Třeba za svou manželkou. Víš, aby byla rovnováha.“ Pepa se usmál a dodal. „Nejlepší by byl cizák. Takový, co je ve městě jenom občas.“

Bylo jasné, kam tím míří. „Myslíš třeba mně?“

Monika dodělala své věci, přistoupila k stolu a sedla si Pepovi na klín. Uprostřed rozhovoru, který jsme vedli, to bylo svým způsobem velice obscénní. Štíhlými prsty ho začala hladit po hrudi a já si zas uvědomil, jakou mám na ni chuť.

„Proč ne?“ usmál se. „Rozhodně si včera přešel testem. Moničce se líbí tvé péro a chutnají ji tvoje šťávy.“

„Všechny tvoje šťávy,“ zapojila se Monika. V očích ji hrálo sto malých čertů.

„Můj bože, já byl včera testovaný?“ naoko jsem se zhrozil. Ale Monika se na mne usmívala a já byl hrdý, že jsem ji uspokojil.

„Tak co, líbí se ti tvá nová milenka?“ zeptal se Pepa a vjel rukou pod Mončino tričko. Viděl jsem, jak ji pod látkou uchopil za malé ňadro.

„To víš, že se mi líbí.“

„Tak jsme domluvení?“

„Jo, asi jsme,“ přikývl jsem. A pak, jen jako by mimochodem, jsem se s úsměvem zeptal. „A kdypak můžu svou novou milenku pro změnu testovat já?“

„Kde chceš.“

„A jestli chci teď?“

„Tak můžeš.“

„Tak jo. Chci.“

Pepa se podíval na Moniku. Ta se usmála, dala mu horký, dlouhý polibek na rty a vstala. Přišla ke mně, vzala mne za ruku. Pak se ještě otočila ke svému manželovi: „Miláčku, nebudeme chvátat, tak nám to nějakou hodinku potrvá.“

„Nevadí,“ oznámil Pepa. „Půjdu zatím nakoupit.“

 

 

A tak jsem získal novou milenku. Šoustám ji pravidelně i nepravidelně už čtvrtým rokem. A to byste nevěřili co všechno se s takou smyslnou paní, ale i s jejím manželem, dá zažít.

 

 

 

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Krásná povídka, doufám, že bude nějaké pokračování.

  2. Krásna poviedka, vďaka

  3. Ani nevím, komu závidím víc. Tomu chlapovi, co mu z nebe spadla milenka, nebo tomu, který má takovou ženskou s odvahou dělat si co se jí chce. A ještě před manželem! Taky bych chtěl něco tak vzrušujícího zažít. Bravo!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *