Zatracená upřímnost – 3.díl

Opět jsem se ujal své povinnosti a udělal své ženě pusou dobře jako pokaždé v poslední době. Její plně vystříkaná kunda se stávala lákadlem i pro mě, i když jsem si to ještě nechtěl úplně přiznat. Ale nakonec jsem to udělal a přiznal to sobě i manželce.
Bylo na ni vidět, že je ráda. Možná ani ne kvůli mě, ale hlavně kvůli sobě, protože ocasy těch dvou ji přinášely opravdovou rozkoš. A opravdu to nebylo naposledy, kdy si její kunda užila doslova likvidaci a já pak jako z přetékající číše ochutnával výsledek jejich potěšení.
Ovšem naše role se přitom měnily. Jeden nebo druhý z nich byl u nás poměrně často. Ne pokaždé se sešli oba dva, ale alespoň jednou týdně u nás některý z nich byl. Všem to tak vyhovovalo, chlapi si přišli vytřepat pytel, kdykoliv se jim zachtělo, mé ženě se dostávalo do sytosti mrdání s těmito samci a já si mírou vrchovatou užíval semene v poháru mé ženy. Nebylo to něco, co bych si vysnil, ale tato role, do které mě má žena umístila mi zkrátka začala vyhovovat.
A to i přesto, že jsem s ní mrdal méně a méně, ale stále to bylo alespoň jednou do týdne, ale mým hlavním úkolem bylo ji uspokojovat orálně. Z její strany se mi orálu až tak moc nedostávalo, protože na to až tak moc nebyla a raději si užívala pořádného šukání a plenění její kundy. Na druhé straně mohu říct, že proti našim novým přátelům jsem si užil kouření mnohem více, protože manželka není až tak vášnivá kuřačka a na tuto praktiku ji vyhovuje menší a užší penis, jako mám já, než ty jejich tlusté klády, kterých si o to více užívala jinde.
Ale postupně.
Víkend skončil a já to svým způsobem stále rozdýchával. Uvědomoval jsem si, že se náš vztah někam posouvá. V té chvíli jsem si ovšem vůbec nebyl jist, že tím správným směrem.
Vždyť má žena vlastně zneužila mé upřímnosti k tomu, aby si takto mohla začít užívat. Nevím, zda to tak bylo záměrně nebo jen prostě okusila z rajské zahrady a už se toho nedokázala vzdát. Před tím jsme to byli jen my dva a i když podívám-li se zpětně, jsem mohl vidět jisté náznaky, tak by mě ještě nenapadlo, že ji bude vyhovovat mít ještě další mrdáky, a to ještě způsobem, kdy mě do toho plně zapojí a vlastně mě poníží nejen svou nevěrou, ale i mou pozicí při tom.
A vždyť to přechází i do intimity. Ona s nimi spala a v naší posteli. Dokonce s oběma najednou.
Miluje mě ještě vůbec? ptal jsem se sám sebe.
Ale hned jsem takové myšlenky zase odehnal. Vždyť jinak se nic nezměnilo. Stále je stejně pozorná a milá. Jen ta její kunda ji trochu mění, když ji začne svrbět.
„A není mi ani nevěrná. Nedělá to za mými zády. Je ke mě upřímná a netají se svou tužbou po sexu s těmi samci“ pokračoval jsem v přemýšlení.
„Ano, vzala si mě, ale nejsem jediný chlap na světě. Je přirozené, že se ji líbí i jiní chlapi. Taky se někdy kouknu po hezké ženské. Ač já bych si s žádnou jinou nic nezačal, vždyť ta moje je nejskvělejší na světě! A opravdu je?“
„Samozřejmě, nech toho!“ zakřičel jsem skoro na sebe v duchu a na chvíli ukončil přemítání a šel se připravovat do práce.
Něco jsem si nachystal a chtěl se ještě dívat na televizi. Ovšem dlouho jsem to nevydržel a šel za ženou, která odešla už dříve do postele.
Přitulil jsem se k ní a začal si s ní trochu hrát. Cítil jsem jak se její tělo pod mýma rukama uvolňuje a vláční. Začínala lehce vrnět a vzdychat.
Já si hrál se jejími prsy a pokračoval v dotecích po celém jejím těle. Vrněla už zcela výrazně a já se chtěl pomalu přesunout na ni. Pták mi už stál a já ho chtěl do ni zarazit.
Zastavila mě ale a pohybem mi naznačila, abych se sesunul dolů a já to udělal a začal ji lízat. Krásně tekla a já ji lízal dychtivěji a dychtivěji. Netrvalo to moc dlouho a já ji přivedl k orgasmu. Pak už povolila a přitáhla si mě k sobě, načež jsem ji ho tam konečně vrazil a několika pořádnými přírazy přivedl i sebe k vrcholu.
Oddychovali jsme a ona povídá.
„To bylo tak fajn. Umíš mě tak krásně rozdělat … A vlastně i udělat… Hlavně pusou… Je to tvá hlavní zbraň… “ Dělala krátké odmlky mezi tím, když to říkala. „Škoda jen…“ A udělala větší odmlku.
„Co? Nelíbilo se ti něco?“
„No, je mi to hloupé ti to říkat, ale víš…“ zase odmlka „… škoda, že nemáš většího ptáka. Nepotřebovala bych pak už žádný jiný ocas“
Podíval jsem se na ni zklamaně, jako by ten náš okamžik kazila a ona pokračovala:
„Nepochop mě špatně, miluju se s tebou ráda, dokážeš být něžný a pusou to umíš skvěle, asi jako nikdo. A mám tě moc ráda… Jen jsem si uvědomila, že potřebuju také někdy omrdat hodně tvrdě pořádným velkým čurákem, a ten ty prostě nemáš. Ani ten maskulinní přístup“
„Víš, já si to uvědomila, když tu přišli poprvé a ukázali mi ty své čuráky. Už ten tlustý Romanův. Jen jsem ho viděla a začala jsem vlhnout. Nemusel se mě dotýkat jako ty. Cítila jsem vzrušení jen z pohledu. A když mi ho pak ukázal i František, tak jsem se málem udělala.“
„No dobře, trošičku přeháním, ale moc mě přitahovali a já se najednou nedokázala ovládnout a musela jsem s nimi mít i sex.“
„A navíc, bylo to tak zakázané, tak celé vzrušující. Nechtěla jsem ti být nevěrná, ale věděla jsem, že ty mě pochopíš. A jsem moc ráda, že jsem se v tobě nezklamala. Jsi úžasný manžel“
Jak to ta mrška uměla. Vypráví mi o tom, jak mi zahla a nechala si projet kundu cizíma čurákama a ještě mi vezme vítr z plachet, abych se aspoň rozčílil tím, že mi vlastně složí poklonu a já si najednou nepřipadám jako blbec, ale skoro se dmu pýchou.
Přisunul jsem se blíže k ní a ona věděla, že má vyhráno a tak už pokračovala:
„A vůbec, za to vše můžeš vlastně ty“
Podíval jsem se na ni překvapeně a v mých očích mohla číst „Proč já?“
A hned sobě i mi odpověděla:
„Kdybys mi nevyprávěl, jak jsi honil někomu čuráka, tak by mě ani nenapadlo někoho k nám pozývat… Ale na druhé straně mě aspoň lépe chápeš. Myslím, že když jsi teď poznal Romana i Františka, tak sám musíš uznat, jak úžasné čuráky mají“
„Řekni, že se ti ty jejich ocasy líbí? Závidíš jim je? Asi ano, viď? Když vidíš, co se mnou dokážou.“
Neodpovídal jsem, ale ji nevadilo vést monolog.
„Víš, když jsem tě viděla, jak tam klečíš a líbáš Romanovi jeho čuráka nebo když klečíš za Františkem, i to, jak pak ze mě vylizuješ jejich šťávu, vnímala jsem to jako tvou odpověď na mou tehdy ještě nevyřčenou otázku. Měl by ses klanět před jejich velikostí, před jejich mužností, které nedosahuješ a přesně to jsi dělal“
Věděl jsem, že to schválně takhle přehání a ještě více to žene do extrému, ale v tuto chvíli už bych ji sežral úplně všechno.
A vlastně se i začínal těšit na to, jak mi umožní se před nimi klanět. Bože, co ty ženské s námi dokážou.
„Miláčku? Že ti to nebude vadit, když mě budou chodit omrdávat?“
„Ne, neodpovídej!“ řekla razantně. „Nepotřebuji to vědět. Jsem tvá žena a ty bys pro mě umřel. Miluješ mě vidět šťastnou a uspokojenou. A toto je jen to nejmenší, umožnit mi něco, co sám nedokážeš.“
„A stejně tak já tě miluju, za to vše.“
„Ale teď už půjdeme spát!“

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Si úplný debil, vlastne korunovaný debil… Chytit jej veci, poslal ju za tými, čo jej mastia kundu. Nájsť si druhú a ju nechať tak…

  2. Je to čím dál lepší. Líbí se mi, jak si ho pomalu dostává tam kde ho potřebuje mít. U svých nohou a klečícího před jejími milenci. Musí být absolutně poslušný, aby jim to dobře fungovalo.

    A opravdu si nemyslím, že by si to on neužíval. Možná že i více, než li ona.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *