Dovolená v Gambii – 2.díl

Ráno jsme vstali do prosluněného dne. Dali jsme si společnou sprchu, navzájem jsme se promasírovali, oblékli a vyrazili na snídani. Pak jsme mohli skvěle vybavení vyrazit na pláž.

Tam zase bylo několik urostlých svalnatých ometáků. Několik bylo na dekách u anglosaských paniček, které klofli. Ostatní se zase předváděli a já si všiml i přesto, že Gabča měla sluneční brýle, že hledí velmi rozrušeně na ty černá urostlá mužná těla. Myslím, že jeden si jejího zájmu všiml. Přišel k nám, představil se jako Jahíja. Byl takový suverén. Mne celkem ignoroval a kolem Gábiny se začal točit. Jí se ale tahle jeho drzá arogance nelíbila a dávala mu najevo nezájem, aniž to musela předstírat. Dost ji to obtěžovalo, i když se snažil chovat spíš jakoby mile, než dotěrně, Právě Gabčinina jistá plnoštíhlost mezi štíhlými nebo naopak oplácanými těly jiných žen na pláži asi toho domorodce zaujala. No, nakonec jej odpálkovala tím, že mu řekla, že nemá zájem, že si jistě všiml, že tu má manžela a ať jde udělat dojem na ty staré bohaté ochechule, co sem přijeli právě kvůli takovým, jako je on a jeho kamarádi. Řekla mu, že my tu nejsme kvůli sexu, ale kvůli moři, slunci a poznání. Nakonec se znechuceně zvedl a odšoural se pryč.

Přitočil jsem se k manželce a řekl ji: „Gábinko, mě se líbí, když se o tebe jiní kluci snaží“. Dívala se na mě trochu nevěřícně. „Tohle se ti vážně líbí, Rendo? Mě tedy štvalo, jak si o sobě myslí…, jak tě přehlížel, ignoroval, že tu si se mnou“.

Zasmál jsem se tomu i když, přiznávám, štvalo mě to, jak se vůči mě ten negr choval.
„Víš, Gábi, četl jsem pár zpovědí ženských, co s černými něco měly… A víš co je zajímavý? Že si každej myslí, jaký to jsou borci a bůhví jací milenci to nejsou. Jenže tihle Afričané prý nejsou zpravidla zrovna ideální milenci. Jejich sex je prý velmi sobecký, zaměřený především na jejich potřeby. A tomu se podřizují i místní ženy. Černoši jsou agresivní a majetničtí vůči svým ženám. Taková černá žena musí být svému muži po vůli, když chce on. Nadělají jim děti, ale moc se o ně nestarají. Nebo bys raději skočila na klacek tomuhle černochovi, co by s tebou chtěl jet akorát domů a tam by tě odkopnul a jásal, že se dostal doEvropy?“

„No Rendo?“ ohradila se žena.

„Jsem rád, že si se zachovala jak si se zachovala a odpálkovala ho“, řekl jsem Gábině vděčně.

Naštěstí ti černí frajeři se přesunuli o kus dál, aby zkoušeli štěstí u jiných. Tak jsme se mohli cachtat v moři jen sami dva, aniž nás kdokoliv obtěžoval. Jen mne tak napadlo, jak by to dopadlo, kdybych tam nebyl nebo kdyby místo mne tam s Gábinou byla některá její kamarádka? Byla by i pak tak zásadová? V tom už jsem jistý nebyl. Přece mi sama prozradila, že ve svých představách by to s černochem alespoň jednou chtěla zkusit…

Potom jsme šli na oběd, kde jsme dali kuře na jedné z těch pálivých omáček s buráky. Jako příloha k tomu byla rýže. Pak jsme se zase odebrali na siestu v bungalovu. A jak jsme tak leželi, začali jsme si o tom dopoledním zážitku povídat. Nadhodil jsem pochopitelně Gabčiny představy o sexu s černochem a toho otravného frajera jsem jí vylíčil jako svalnatého borce s určitě velkým ocasem. Poslouchala a zasmála se tomu. Znovu mi opakovala, že jsou to jen představy a že v těch představách by s ním nechtěla být sama, nýbrž se mnou v trojce. Pak se do mne začala strefovat, že by mi to přece nemělo vadit, když já mám zase představu a přání vidět ji šukat s jiným mužem. Trochu jsme se špičkovali, ale vlastně jsme navozovali takovou zvláštní atmosféru.

„A Rendo, tobě by fakt jako nevadilo vidět mě, jak na mě sahá jiný chlap, Jak mě dráždí, líže na prcině, tobě by nevadilo vidět, jak do mě strká svého bimbase?“ (bimbas, to je manželčino laškovné pojmenování mužského údu). „Dyť bych ti byla nevěrná?“ divila se.

„Nevadilo a jako nevěru bych to nebral, protože by to bylo s mým souhlasem a v mojí přítomnosti“, vysvětloval jsem jí.

„Nevěra by byla, kdyby sis našla jako milence nějakého frajera a scházela by ses s ním beze mě a bez mého vědomí za mými zády. To bych tedy netoleroval, na to vem jed!“ řekl jsem ženě vážněji. Pak mi cosi problesklo hlavou a já to vyslovil: „Gábinko…? Ale my si můžeme oba dva splnit svoje představy“, řekl jsem.

Manželka se na mne vyjeveně podívala: „A jak jako? To chceš jít na pláž a dotáhnout sem toho namachrovaného černocha?“

„Toho né. Nemám tyhle týpky rád. Navíc bůh ví, kolika ženským už protáhnul kundy, nerad bych, abys od něho něco dostala…, ale řešení by tu bylo“, já na to.

„Hele, snad nemyslíš…?“ zeptala se vyděšeně.

„Jo, myslím“, odpověděl jsem, usmívajíc se.

„S Mamadim? Rendo…, vždyť je to kluk…, teenager…, neblbni“, ohrazovala se manželka.

„Ale asi bude ještě panic. Je to muslim, k holkám se jen tak nedostane, otcové a matky tu dcery hlídají a jsem přesvědčený, že se žádnou anglosaskou rašplí ještě nic neměl. Pro ně není zajímavý, protože není ani vysoký, ani svalnatý a nemá to správné sebevědomí. Jsem přesvědčený, že ani jeho péro nebude žádný velký bimbas, ale spíš takový normální průměr“, argumentoval jsem.

„Rendo, hele, to jako fakt myslíš vážně, nebo mě jen tak zkoušíš?“ nevěděla Gábina na čem se mnou je.

„To víš, že to myslím vážně“, řekl jsem.

Gábina na mne najednou hleděla jak čerstvě vyoraná myš. Chvíli bylo ticho a pak mne, který jsem čekal odmítání, zaskočila: „A jak to chceš udělat? To tomu Mamadimu řekneš „hele, pojď k nám do bungalovu, my se ženou bychom chtěli, abys spolu se mnou ošukal manželku, protože ona to chce zkusit s černochem? Já bych se tedy hanbou propadla. A i kdyby k tomu došlo, musel by mít kondom…!“

Ani nevím jak, ale během tohoto rozhovoru jsme byli s Gabčou najednou nazí a já začal Gábinu masírovat po vybraných částech těla. Nejprve jsem začal bříškem a poté jsem začal stoupat výš a výš až jsem jí začal hníst prsa, včetně dvorců a naběhlých bradavek. V tuto chvíli již manželka měla pravou ruku na svém poštěváčku a prsty si jej masírovala. Nepřestával jsem mačkat její kozy a neustále jsem vymýšlel nové úchopy bradavek prsty a způsoby tření. Gábina nahlas vzdychala a mě to jen umocňovalo v mé mistrné masáži., takže po nějakých 20 minutách vyvrcholila. Její orgasmus byl tak úžasný, že jí silné křeče stahovaly celé tělo a její výkřiky uspokojení jen umocňovaly právě prožité pocity. Asi minutu rychle oddychovala a pak se vrhla na mé tělo, lépe řečeno svou hlavouna můj penis. Rozklekla se nade mnou v poloze 69 a začala mi kouřit zatím zanedbávaného „bimbase“, který stál celou tu dobu orosený a ztopořený chtivostí. Mým klackem si zajížděla hluboko do krku a přitom masírovala mé naběhlé koule. Jen co jsem se malinko vzpamatoval, viděl jsem kousek od obličeje její krásnou rozevřenou a mokrou kundu.  Vůně jejích sekretů mne dráždila jako pak říjné klisny hřebce.

Do kundy jsem jí vtlačil dva prsty a začal jsem ji protahovat a kroutit tam s nimi. Netrvalo dlouho a cítil jsem, jak v mém penisu škube a celá dávka semene jsem šla do  manželčiných úst. Projížděl mnou překrásný pocit, protože žalud jsem přitom měl v její puse a cítil na žaludu její jazyk.

Najednou jsem se podíval k oknu a tam uviděl hlavu a dvě ruce zaclánějící si oči. Byl to Mamadi. Byly teprve tři odpoledne pryč a náš černý průvodce byl už tady. Nevím jak dlouho nás šmíroval, ale musel toho asi vidět dost. Hlavně z těch asi 5 metrů, co byly mezi tím oknem na verandu a naší širokou postelí musel Gábinu vidět nahou. „Teď nebo nikdy“, problesklo mi hlavou. Rychle jsem vstal, provázen manželčiným nechápavým pohledem, který jakoby říkal: „Co je? Kam jdeš?“

Udělal jsem nahý pár rychlých kroků ke dveřím, rychle je otevřel a řekl: „Mamadi, ty nás šmíruješ!?“

Mladíček se lekl a začal koktat: „Já…já né…, já jen…“
„Ty ses jen díval, ale nám to nevadí“,
vylezl jsem nahý na verandu a chytil jej za ruku. „Tak se pojď dívat dovnitř“, načež jsem jej násilím vtáhl dovnitč. Gábina se zatím nahá posadila na posteli, rukama si zakryla stydlivě prsa a zkřížila nohy. Já toho chlapce, který koukal vyděšeně, provinile i stydlivě, přitáhl až k posteli a otázal se jej: „Mamadi, líbí se ti moje žena?A neboj se, jen řekni pravdu!““

„A…ano, pane Rene“, přitakal rozpačitě.

„Fajn“, usmál jsem se na něho. Pak jsem se otočil na manželku: „Gábi, prosím tě, dej ruce dolů a lehni si na záda, ať tě vidí in natura“, skoro jsem jí přikázal česky..

„Ale…ale Rendo…, co blbneš…, mě je to blbý“ zdráhala se i ona v češtině.

„Gábino, máš teď jedinečnou příležitost zkusit šukat s tímhle černým klukem! Opakovat se nebude a tamty venku ti nedovolím! Vyber si, buď on a nebo už nikdy nikdo!“ načež jsem se zase přitočil k Mamadimu a opět anglicky mu řekl: „Mamadi, prosím, vysvleč se. Moje žena se ti ukáže celá nahá a budeš na ni i moci sahat, ale aby se nestyděla, musíš i ty být nahý jako jsem já.“

Kluk se také poněkud ostýchal a jen si vysvlékl žluté tílko. Kraťasy jsem mu stáhl dolů až ke kolenům já. Lekl se, ale nebránil. Byl tím asi zaskočen. Nutno podotknout, že jeho „bimbas“ se mu hned začal zdvíhat. Ne, neměl žádného 25 centimetrového obra 6 cm silného, ani varlata jak tenisáky, jak v erotických povídkách někteří rádi přehánějí. Mohl ho mít asi jako já. Tedy nějakých 17 cm na délku a 4, možná 4 a půl cenťáku na šířku. Měl takové ty černé kudrnaté afro chlupy na podbříšku a hlavně měl ho obřezaného, tedy předkožku co je přes žalud měl pryč. Gábina mu na jeho vercajk zaujatě civěla a skutečně dala ruce z prsou dolů, natáhla nohy a zase si lehla na postel do polohy na znak.

„Tak co, líbí se ti Gábi?“ já na něho a kluk s očima pasoucíma se na jejím těle horlivě přikyvoval. „A co ty, Gábino, tobě se líbí jeho bimbas?“ obrátil jsem se na ženu.

„Teda ty seš fakt blbej“, řekla mi česky manželka v rozpacích.

Sedl jsem si vedle Gábiny a vyzval Mamadiho, ať si vleze na mou půlku toho letiště. Mladík poněkud nesvůj poslechl a nahý se ztopořeným ocasem si vlezl vedle Gábiny z druhé strany.

Viděl jsem i jeho rozpaky a tak jsem mu řekl: „Nemusíš se bát. Dělej to co já a mojí ženu společně uspokojíme“. Zatím co Gábina ležela, já se jí ústy přisál k pravému prsu a začal jsem rty a jazykem zpracovávat její natrčenou bradavku. Ten černý kluk po chvilkovém zaváhání učinil totéž s jejím druhým prsem. Gábina blaženě zavzdychala. Přidal jsem i ruku a začal jí prso hníst jako kdybych hnětl těsto. I Mamadi se přidal stejným způsobem. Gábina slastně polohlasně sténala a zrychlil se jí dech. Oběma rukama nám oběma vjela do vlasů, mých tmavě blonďatých a jeho černých kudrnatých afro. Po chvíli této stereomasáže manželčina poprsí jsem začal Gábinu hladit po břiše a pak tam začal pomalu sklouzávat ústy. I Mamadi mne napodobil a tak se naše hlavy skoro srazily u manželčina rozkroku. Prsty jsem si začal hrát s jejími stydkými pysky, Mamadi vískal její ochlupení na Venušině pahrbku a i on začal zvědavě zajíždět tam co já. Já jí brnkal na naběhlou fazolku poštěváčku, on jí rejdil prsty ve štěrbině mezi již mokrými a kluzkými pysky. Gábina již hlasitě sténala blahem, sama nám rozevřela stehna, sama skrčila nohy a její paty se ocitly na mých i Mamadiho zádech. Bylo to vzrušující pro ni, pro mne i pro našeho mladičkého černého kamaráda. Já zintenzivnil frekvenci plenění manželčina poštěváčku a Mamadi asi už ztratil ostych i zábrany a začal zasouvat zprvu jeden a pak dva prsty do manželčiny vagíny. Však její projevy prožívané slasti už byly dost hlasité. Vykřikovala cosi: „Jééé…áááá…vy zvíířatááá…toje božíííí….jéééé…já se zblázniiiim…óóóó!!!

Její stav byl už blízko orgasmu, tedy stav, kdy je Gábina svolná ke všemu, kdy se jí zábrany a stud odebraly již kamsi na procházku mimo její mysl. Toho jsem využil a zamrkal na Mamadiho: „Chceš ji souložit? Chceš jít do ní?“ řekl jsem mu polohlasně, protože jsem věděl, že moje žena, když je v tranzu, má prý zalehlé uši a dokonce jí v nich píská. Nadrženě přikyvoval. „Tak si na ní vlez!“ řekl jsem a uvolnil mu místo. „Vlez jí mezi nohy, nacpi jí tam ten svůj černý penis a ojeď jí! A můžeš se do ní vystříkat“, poplácal jsem ho po rameni. Na nějaký kondom jsem ani nepomyslel a moje žena už také ne.

Mamadi nemeškal, neváhal. I on to očividně chtěl. Než-li se Gábina probrala ze své extáze, už jí klešel mezi rozevřenými stehny, jednou rukou se nad ní vzepřel a do druhé vzal svůj obřezaný ocas. Nežli bych řekl švec, kluk přirazil a já odzadu viděl, jak jeho černý pták zajel do manželčiny kundy až po koule.

„Aááááhhááááh!!!“ vydralo se Gábině z hrdla. Byla to směsice úleku, překvapivého úžasu a slasti. Měla v sobě konečně černocha in natura. Mamadi hned začal do mé ženy instinktivně přirážet, nyní už vzepřen na obou rukou a Gábina jej chytila za paže nad lokty a tiskla jej, hekavě sténala a chodidla mu dala až nad zadek. Byl to pro mne božský pohled. Mrdal ji jako šicí stroj v krátkých intervalech jež nebyly delší jak půl sekundy a přitom hlubokými šťouchy. Gábina do taktu hekala, ale spíše vykřikovala své blaho celému světu, zatímco já byl bezprostředním divákem. Pokojem se ozýval mlaskot jejich pohlaví, můj nos cítil pot a kundní odér. Nevím, jak dlouho mrdali, ale nebylo to delší jak tři minuty. Oba se udělali zároveň. nejdříve začala Gábina kvílet: „Jhéééé….ááááá…božééééé!!!“ začala se třást, házet hlavou sem tam, pak skoro hodila most, jakoby se chtěla na Mamadiho ocas co nejvíc nabodnout. To už ale i kluk udělal tělem luk vzad, očividně se jí ocasem nacpal co nejhlouběji, určitě se jeho žalud tiskl na manželčinu dělohu. Pak vyhekl, celý s sebou trhl, v jeho varlatech to začalo cukat a v té chvíli my bylo jasné, že své sperma nekompromisně vstřikuje na rodidla mojí manželky. Úplně jsem si to představil, jak se její děloha v orgastických křečích stahuje jako balónek a podtlakem to husté, smetanově bíle a teploučké semeno plné Mamadiho životadárných spermií do sebe nasává. Pak v ní asi půlminutu nehybně zůstal a vydýchávali to. Když vysunul povadlý ocas, řekl jsem Gábině, ať se otočí a klekne si na všechny čtyři. Bez jediného slova mne poslechla a zaujala tuhle mojí oblíbenou polohu. Hned jsem za ní zaklekl. Gabča dala instinktivně kolena víc od sebe a já v její rozevřené broskvi kundy viděl Mamadiho semeno. Tak jsem přiložil svůj ocas a jako po másle, zatlačujíc to jeho semeno zase do ní, zajel do manželčiny kundy až na dělohu. Vzdychla, ale už né tak užasle a překvapeně. Chytl jsem ji za boky a začal do ní i já ramlovat. Protože já už se jednou vystříkal do její pusy, trvalo mi to déle, snad čtvrt hoďky, než-li mi ho Gábina začala v sobě svírat, než-li zase začala hlasitěji sténat a než-li to na mne přišlo. No, nakonec jsem se do ní i já natlačil a pěkně jí obsemenil, sledován Mamadim, který se na mne zubil. Když jsem se vyprázdnil a z Gábiny vyklouzl můj vadnoucí bimbas, moje žena pronesla: „Tohle už pro dnešek stačilo, jdu do sprchy“, načež se těžkopádně zvedla z postele, postavila nohama na podlahu a kachní chůzí ze široka nakračujíc se odbelhala do koupelny.

Asi v půl páté odpoledne jsme i s Mamadim zase vyrazili za poznáním a na nákupy. Dovedl nás na jedno takové tržiště, kde jsme si jako suvenýry koupili nějaké dřevořezby a Gábina si koupila koženou kabelku z bůvolí kůže. Jako v Orientu i v Gambii je smlouvání základem nákupů, cenu díky tomu můžete snížit o 25-50% a pak levně nakoupíte. Zašli jsme i do jedné tančírny, kde jsme si zatancovali rege za doprovodu jedné místní kapely. Zase jsme popíjeli to jejich palmové víno.

Nebyli jsme tam naštěstí jediní bílí turisté, ale i tak se kolem Gábiny zase točili různí ometáci.

„Hezká paní, vítejte, toto je krásná země. Odkud jste… jak se jmenujete… počkejte, ukážu vám cestu,“ chrlili překotně otázky, z toho, co jsem zaslechl, mladí Gambijci odhalující bílé řády svých zubů. Prý ji provedou po městě, zařídí ubytování a samozřejmě ukážou zaručeně levné obchody se suvenýry. Manželka je slušně odmítala. Říkala jim, že tu je s manželem, ukazujíc na mne a že průvodce již máme, ukazujíc zase na Mamadiho. Ten jim dával najevo, aby odprejskli, že u nás je již obsazeno. Co zůstávalo jaksi nevysloveno, byla jejich nabídka sexuálních služeb po dobu našeho prázdninového pobytu. Po jednom tanci s jedním místním šla Gábina ke stolu, kde jsem seděl s Mamadim. Šla, aniž by se otočila a její tanečník hned:

„Já jsem k vám milý, tak byste měla být také,“ prohlásí zjevně zklamaným hlasem. Neuběhla ani minuta a hned se vrhnul na další asi čtyřicetiletou Evropanku za námi.

Večer jsme už byli unaveni a tak jsme se zase dali dovézt taxíkem k hotelu. Mamadi dostal opět jako včera 100 dalasi. Poděkoval a zmizel. my s Gábinou jsme v našem bungalovu dali sprchu a šli do hajan.

 

Ráno bylo stejné jako ta předchozí. Jen nás vzbudilo jakési hýkání osla. Na snídani jsme si dali Thiakry, což je sladký pokrm z kuskusu, mléka a koření a k tomu čaj. A pak jsme zase šli na pláž. zase jsme si zabrali dvě lehátka pod slunečníkem z rákosí. No a zase se zde kolem turistek promenovali místní Gambijci, aby si z nich Evropanky vybíraly.

Gábina vyvalila vnady v bikinách na pláži a užívala si báječný den, plný sluníčka.

Bohužel, místní gigolové snad nechápou, že zdaleka ne všechny turistky přijíždějící do Gambie vyhledávají nezávazné prázdninové hrátky a úmorná pozornost místních gigolů se tak i nám stala těžko snesitelnou zátěží. Zase se k nám jeden nachomítl.  Představil se jako Samana, stále vychvaloval krásu mojí ženy, stále se nabízel. tento sice moji přítomnost registroval i svým způsobem respektoval, ale stejně to vypadalo, že chce Gábině vyklovat díru do hlavy. Poměrně bez obalu mi sdělil, že se mu má žena líbí a že by se s ní rád pomiloval, co si jako o tom myslím. Mě se ale ten sebevědomý tón nikterak nelíbil a řekl jsem mu to.

Odehnat takového dotírajícího muže, který nabízí skutečný gambijský zážitek přímo v jeho domě, totiž vyžaduje pevné nervy. I desetkrát manželčino vyřčené „Ne, děkuji!“ mnohdy nestačí. No, nakonec to tedy vzdal a odešel ukecat jinou a my pak měli konečně klid na slunění a koupele v Atlantiku.

Pak byl oběd a k němu jsme si dali Mbahal, což je slaná ryba podávaná s arašídovou omáčkou, fazolemi, jarní cibulkou a rýží. Zapili jsme to dovezenou francouzskou minerálkou Evian a šli jsme siestit do bungalovu.

Vedli jsme se za ruce a oba, aniž jsme to vyslovili, jsme věděli, že zase přijde Mamadi a co budeme dělat. Možná se budete divit, proč jsme tak riskovali a nechali toho černého kluka, aby se do Gábiny udělal? Věřte, že jsme to brali v pohodě. Vzhledem k manželčiným problémům s otěhotněním… Brala sice prášky na potlačení imunity, ale sám doktor naznačil, abychom to nepovažovali za všemocný lék, že to může, ale také vůbec nemusí pomoci. A že jestli to pomůže, nebude to hned.

Leželi jsme už rovnou nazí na našem letišti a povídali si o těch neodbytných negrech, kteří jsou vlezlí a otravní jako čtvrtodenní zimnice. Pak se mě Gábina zeptala: „Rendy, hele…, tobě to fakt nevadí? Tebe opravdu bere to, že mě šuká mladej černoch?“

„Chtěl sem tě přece vidět šukat s jinym chlapem, né… Je to sice zvláštní pocit, ale vzrušující. Navíc sem u toho. Tys přece měla představy o sexu s černochem, tak ho máme a on ty naše vzrušující představy alespoň naplní“, řekl jsem své ženě a pohladil ji a pak dal pusu.

„Ale Rendo, tohle nesmíme nikomu vyprávět, to by sme byli jako nějací úchylové. Nechci mít z ostudy kabát. A taky si nemysli, že až odtud odjedem domů, že tam budeme provozovat nějaký grupáče ve třech! S tím nepočítej. Nejsem žádná nymfomanka, ani nenasytná děvka!“

Neboj, lásko. Až se vrátíme domů, tak budeme zase počestní manželé, pan učitel a paní učitelka…chachacha“, musel jsem se jejím obavám zasmát.

„A hele, přemýšlel jsi nad tím, co když otěhotním? Co když mě ten Mamadi oplodní? Já né a né s tebou otěhotnět a pak s ním najednou bum…! Co pak? Já na potrat tedy rozhodně nepůjdu, s tím nepočítej. Prostě budeme mít malýho mulátka„, zadívala se vážně na mne.

„Neotěhotníš. Tvý obranný buňky ty spermie zase zničej“, mávl jsem rukou. „To by asi byla hrozná náhoda“, dodal jsem a zeptal se: „Kdy máš mít ovulaci?“

„Za tři dny“, odvětila.

Náhle se ozvalo zaklepání.

Vstal jsem a nahý šel otevřít. Za dveřmi na verandě byl Mamadi.

„Tak pojď dál“, pokynul jsem mu.

„Dobré odpoledne„, pozdravil uctivě, ale už se nebál, už nebyl nervózní, dokonce v kraťasech se mu při pohledu na ležící nahou Gábinu udělala boule.

Pokynul jsem Mamadimu, aby se vysvlékl do naha, pak aby se šel do koupelny osprchovat a pak přišel. Kluk tentokrát vůbec neváhal a v cuku letu byl nahý a hned odcupital do koupelny.

Gábina byla celá rudá v obličeji a ještě více ji uváděl do rozpaků můj záhadný úsměv. „Si připravená na mrdačku s negříkem?“ zeptal jsem se jí.

„No jó“, přikývla.

„Těšíš se?“ nedal jsem jí pokoj.

„A ty?“, odpověděla otázkou.

„Já ano“, přikývl jsem.

„Hmm, já taky“, dodala.

Po zhruba deseti minutách se objevil náš černý kamarád. Ocas mu pořád trčel vzhůru.

Pokynul jsem mu, aby si vlezl na postel. To učinil a klekl si Gábině za hlavou a překvapivě jí

položil ocas na rty, aby mu ho kouřila. Manželka ale nechtěla, jen pohodila hlavou, aby ho setřásla. Zato já byl vydrážděný jako snad nikdy. Popadl jsem toho jeho černého ptáka do ruky a za stálého svého honění jsem mu po něm několikrát přejel. Požmoulal jsem mu žaluda a zatáhnul ho opět k její puse se slovy: „Ale no tak, Gábi!“

Mamadi se zvedl a rozklednutýnad manželčinou hlavou, si ho nechal vzít do pusy. Začala mu jej laskat ústy a nepřestávala mu po něm přejíždět rukama, lechtala jej špičkou jazyka na uzdičce, objížděla jazykem kořen žaludu. Potom ale přece jenom otevřela do široka ústa a začala mu jej kouřit. Pak si ho vyndala a řekla mu: „Lehni si na záda“.  Kluk to tedy udělal a Gábina se přesunula nad něj. Mamadi si užíval její laskání, ležel na zádech, nohy rozkročené a mezi nimi moje žena, která si hrála s jeho pérem. A on sténal, hlavu si podpíral rukou, aby viděl co mu sním dělá.

Nemohl jsem od nich odtrhnou oči, byl jsem hrozně vzrušený a ocas mi stál jako svíce.

Jen jsem si ho držel u kořene a strašlivě se mi chtělo mrdat.

Gábina se pak vztyčila do polohy klečmo nad Mamadim a sedla si mu na stehna s roztaženou kundou před jeho bimbasem.Vzala mu ho do ruky a začala si s ním projíždět mezi pysky štěrbinku. Občas se zhoupla v bocích a nechala si jej vniknout kousíček do pochvy. Mamdi si to užíval, snažil se Gábinu chytit za boky a vniknout do ní hlouběji. Nedala se a dál dráždila jeho i sebe. Mamadi si to užíval, snažil se Gábinu uchopit za boky a vniknout do ní hlouběji. Nedala se, mrška, a dál dráždila jeho i sebe. Nakonec si nad ním v rozkleku usadila na jeho ocas. Přitom se na mne podívala s mírným úsměvem na rtech a slastně hlasitě vzdychla až skoro zaúpěla. Mě bylo jasné, že ten Mamadiho asi sedmnácticentimetrový kolík má v sobě celý až se jí určitě tlačí zaludem na dělohu. Nadsedala na něm jako by rajtovala na černém hřebci. On měl ocas lesklý její šťávou. Gábina si ho nechávala skoro vyklouznout z kundy, jen jeho žalud v ní zůstával, aby pak na něho zase dosedla a on znovu pronikal do její pochvy až na doraz, přičemž oba už sténali rozkoší. Gábina chvilkami přestávala, prodlužovala jejich milování jak jen to bylo možné.

Pohled na ně byl nesnesitelně vzrušující a tak jsem si ho začal honit. Najednou z něho sesedla, vyměnili se a zatím co Gábina jako včera ležela na znak, Mamadi si vlezl mezi její stehna a vycpal jí důkladně kundu. Pokojem se linul pach jejich sekretů a ozývaly se manželčiny bolestný výheky. Gábina měla nohy zase skrčené a do praku, kdežto Mamadi klečel mezi jejími do široka roztaženými stehny a mrdal ji co to šlo. Gábina sténala, vykřikovala, tvář zatnutou ve strhané grimase a z očí ji tekly slzy. Držela a ještě se pohybem pánve nabodávala víc na ten černý kolík. Mizel v ní s nesmírnou razancí, bylo slyšet jak jejich břicha i podbříšky o sebe pleskají a její kunda s jeho čurákem vydávaly čvachtavý zvuk. Celý rozkrok mé ženy se leskl a prsa poskakovala v divokém rytmu. Také prsty měla křečovitě zaťaté do Mamadiho paží. Náhle se zase začala chvět a její křik se změnil v táhlé kvílení přicházejícího orgasmu. V té chvíli chytila Mamadiho za půlky a tlačila si ho do sebe. Jejich orgasmus byl, jako dlouhá exploze. On měl zaťaté svaly, zase se tělem vzepjal, prohnul vzad a natlačen v ní do Gábiny semenil. Oba se chvěli a hrdelně chroptěli svojí rozkoš. Když se vysemenil, Mamadi se svalil vedle Gábiny na postel. Ocas měl ještě naběhlý. Gábina zhluboka oddechovala, vzlykala, nohy měla stále doširoka roztažené. Z kundy jí začalo vytékat jeho sperma. Neudržel jsem se, klekl jí mezi stehna místo Mamadiho a zabořil jsem svůj ztopořený ocas do její mokré rozmrdané díry. Reagovala krátkým zaúpěním jež bylo asi spíš z přecitlivělosti než ze vzrušení. Hned jsem ji začal mrdat, vlastně se spíš ukájet. Klouzal jsem v ní totiž tak, že jsem to moc necítil. Hrozně jsem toužil po orgasmu, za mlaskavých zvuků jsem přirážel jako zběsilý a cítil jsem jak mi po koulích teče jeho sperma. Gábina na to moc nereagovala. Klekl jsem si a chytil jí pod koleny. Vyjížděl jsem úplně z ní a znova ho do ní vrážel, co mi síly stačili. Teprve pak Gábina začala zrychleně dýchat a vzdychat. Objala mne nohama pevně kolem pasu, držela mě za zadek a znova se začala utápět v rozkoši. Nepřestával jsem jí obdělávat, cítil jsem že mám ptáka naběhlého k prasknutí, začal jsem intenzivně vnímat její mokrou, horkou kundu. Ocas jsem měl až po kule ve svojí ženě a Gábina konečně sténala v dalším orgasmu.

Vyvrcholení bylo neuvěřitelné, čůrák mi v Gábčině pochvě konečně pulsoval v mohutných výstřicích. Moje žena se chvěla v křeči a hýkavě dávala najevo prožívanou slast.

My s Gábinou jsme se pak šli osprchovat, tedy ona první a já Mamadimu poděkoval a dal jsem mu opět 100 dalasi s tím, že dnes odpoledne a večer už nikam nepůjdeme, že zůstaneme na hotelu a tak už jeho služby potřebovat nebudeme. Odešel tedy a my s Gábinou pak seděli na verandě a bavili jsme se o tom, že jí ten kluk dává hrozně do těla, ale že je to úžasné, prý něco jiného než-li se mnou. Svěřila se mi, že prý úplně cítí, jak Mamadi kypí energií, takovým tím exotickým živočišnem, které u mě chybí i když se snažím. Prý že žít by tu nechtěla a černocha za partnera že by také nechtěla, protože ví, že to jsou egoističtí a málo zodpovědní parchanti, ale že Mamadi je prý ještě nezkažený kluk u kterého pochybuje, že mu je osmnáct.

 

V sedm jsme šli na večeři do hotelové restaurace a dali si omáčku Benachin, která je podobná našemu guláši. Vařili ji v kotlíku nad ohněm. Hlavními přísadami v ní bylo skopové maso, citronová šťáva, rajče, dýně, mrkev, chilli, zelí, olej a bylinky, prostě to byla taková cizokrajná mňamka. V restauraci jsme zůstali a sledovali představení jakéhosi místního kouzelníka-iluzionisty a poslouchali jakousi domorodou kapelu se třemi bubeníky. Mohlo být asi půl desáté, když jsme se zdvihli a šli se projít po pláži.

Šli jsme pomalu, moře šplouchalo, měsíc nádherně svítil na cestu. Ušli jsme asi nějakých 200 metrů či o něco víc, když jsme zaslechli takové to typické ženské zvuky…, prostě hekání. S Gábinou jsme se na sebe koukli, usmáli se jeden na druhého a pomalu, držíc se za ruce, šli dál.

Když si naše oči ve tmě více zvykly, měli jsme hezký obrázek. Rusovlasá Irčanka Emmi, naše přibližně 45-letá sousedka z vedlejšího bungalovu, tak se ta žena jmenovala, byla na písku pláže zrovna v poloze z boku a jakýsi místní černoch ji jako pavouk objímal svými štíhlými údy a svůj asi pořádný klacek jí strkal hluboko do kundy. Hekala jako zvíře na porážce, kňučela slastí a prosila ho o hlubší průniky. To mě opravdu nenechalo chladným, během vteřiny jsem si rychle jezdil po žaludu v balonových kalhotách a lačnil po tom, co dalšího ta show přinese.

Sousedčino velké kulaté břicho (je totiž boubelatější) se houpalo do rytmu a sem tam. Hlasitě to mlaskalo a nebýt pláž skoro opuštěná, jistě by se nás u palem asi sešlo víc diváků. Pak se ale černoch se až po koule na Emmi přitiskl a několika škubavými krátkými pohyby svoje dílo dokončil a naší zrzavou irskou sousedku nejspíš pořádně vystříkal, zatímco její postarší manžel Henry nic netušíc seděl v hotelovém baru a vybavoval se s mladou hezkou černou barmankou.

Po chvilce jsme se obrátili a zvolna jsme kráčeli nazpět, abychom šli spát.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *