Lucie a já – Letní příběh – 1.díl

Tento příběh se začal odehrávat jedno léto, jednoho teplého letního dne. I když to vlastně není tak úplná pravda, já po tom co se potom odehrálo toužil již dlouho a manželce jsem to poprvé zdělil na silvestra kdy jsme byli oba přiopilí v posteli. Šeptal jsem jí to do ucha a cítil jsem jak víc a víc vlhne. Vzrušovalo jí to. I když, se tomu nejprve bránila, ale její čím dál větší vlhkost ji prozradila. Sám jsem tomu říkal rosný bod. A co teprve mne, měl jsem ho tvrdého jak při ranní erekci, což si mezi vzdechy pochvalovala, když zrovna neopakovala po mě:

„Chci, aby mě ošukal někdo s pořádným čurákem.“ Sama už dodala: „a výdrží.“ Tu jsem po pár pivech měl, ale jinak…

Zopakoval jsem jí to párkrát v podobných situacích, má to ráda, šeptat jí sprostá slova, třeba o tom jaká je kurvička. Tehdy jsem ještě netušil jaká je doopravdy.

No ale od začátku. Spolu jsme deset let v krásném a spokojeném manželství a Lucie je opravdu krásná a muži se za ní otáčejí. Brali jsme se brzy, už v devatenácti, ale jí jejich dvacet devět nikdo nehádá. Možná je to je i tím, že se ráda směje, tančí a je plná chuti do života. Pro co má talent největší je  výběr oblečení, které vždy zvýrazní její štíhlou postavu s rozkošně kulatým zadečkem jakoby neustále smyslně vystrčeným. Co jí dělá mladší nejvíce, je její obličej, skoro ještě dívčí, oči s dlouhými řasami, které ráda cudně klopí, zvláště u sexu, což mne dovádí k naprostému šílenství. Výraznou dominantou její tváře jsou v kontrastu s cudným pohledem smyslné rty. Podle nich vždy poznám co se jí odehrává v hlavě a nebo spíše a to častěji v jejím klinu. Je vášnivá jako všechny zrzky a hříva jejich světle ohnivých vlasů jí padá na nevelká, ale nadmíru pevná prsíčka s neustále ztopořenými bradavkami. Já sám jsem vysoký, štíhlý a tmavovlasý a podle názoru známých tvoříme dokonalý pár, který jsem měl již drahnnou dobu chuť rozšířit o dalšího člena. Samozřejmě člena do postele.

Ten den kdy se to stalo a stal se pro mne dnem s velkým D hlavně ale s velkým P jako dnem paroháče, se Lucka chovala od rána roztržitě. U nás na hřišti se konala letní noc na kterou se začala připravovat hned po obědě, nejprve přes hodinu zamčená v koupelně a potom nekonečným zkoušením šatů. Dorazili jsme o osmé a ona se hned stala středem pozornosti, oblečená do žlutych květovaných minišatiček s výstřihem a bez podprsenky, takže při tanci její špidlatá prsíčka poskakovali do rytmu stejně jako dva copy které si stáhla stejně žlutými mašlemi. To, že na sebe poutala pozornost mi nevadilo, nakonec byl jsem na to zvyklý a pyšný. Byla veselá, ostatně jako vždy, a její veselost umocnilo několik panáků. Na tváři jí pohrával jakoby laškovný a tajuplný výraz a velmi mne vzrušoval. Spolu jsme byli asi dvě hodiny, pak během jedné z přestavek sedla s kámoškama a společně i blbly na parketě a já pro změnu kecal s klukama. Kolem půl jedenácté mi zazvonil telefon. Byla to ona a mne překvapilo proč mi volá. Lidí tu sice bylo dost, ale, že by mne nemohla najít? Zvedl jsem to a šel kousek stranou ať jí slyším.

„Káji,“ hlas měla poněkud zastřený, ale přes randál hudby jsem tomu nevěnoval velkou pozornost, spíše následujícímu sdělení : „dojdeš za mnou do kutlochu, půjčila jsem si tvoje klíče.“ Zavěsila. Rozzářil jsem se. Kutloch byla místnost na koupališti kde jsem byl přes léto správcem, hned u hřiště a já čekal, že mne tam ta moje nadržená zrzečka čeká. Vytratil jsem se a nejkratší cestou se rozešel za ní. Šel jsem vchodem, před zábavou jsem nezamykal, abych na druhy den nemusel spravovat vylámné ploty, protože s vypitým alkoholem stoupala chuť se okoupat. Na cestu mi svítil měsíc, ktery byl v úplňku a osvicoval i okno místnosti kde jsem měl svou pracovnu. Stála poněkud stranou koupaliště u čističek které potichu předly. Klepnul jsem na dveře.

„To jsem já, Luci.“ Ozvalo se roztoužené pojď a já vešel.

Jak jsem již psal do místnosti svítil měsíc v úplňku a tak celou scénu osvětloval naprosto zřetelně. Lucka seděla, nebo se spíše opírala prdelkou o stůl, šatičky dole vyhrnuté až na pupík a nahoře shozená ramínka. Cecíky, jí poskakovali nahoru a dolů, protože mezi jejíma nohama stál chlap, který jí bezostyšně šukal. A jak. Lucka si vyholovala kundičku, snad vždy, chloupky na ní měla řídké a zrzavé jako její vlasy a jí osobně se nelíbili. Ostatně já její holátko miloval. Když stála, měla čárku krásně sevřenou a dlouhou a mě nesmírně vzrušoval jen pohled na ní. Jak bylo patrné nejen mě. Muž byl kus chlapa tak čtyřicátník v dobré kondici, ale především s fakt velkým ocasem, který její kundičku fest roztahoval jak jsem měl možnost vidět v přímém přenosu. Nedovedu popsát své pocity, napsalo se o tom mnoho, ale pochopí to jen ti co jsou na tom stejně. První se dostavila žárlivost, to když jsem se jí podíval do tváře, jak slastně mhouří oči, divajíci se na mě s výzvou a rozkoší na rtech. Dokonce i sjakýmsi zadostučiněním a snad i výsměchem. Další byla závist, když jsem viděl jak jeho tlustý ocas, pomalu opouští kundičku, tak, že v ní byl jen špičkou žaludu, ta se stahuje a natáz ho zaráží do ní aby jí dokořán roztáhl a mezi pysky se zaleskl krví nalitý ztopořený poštěváček. Co mne ovládlo nejvíc bylo vzrušení, tak velké, že jsem myslel že mi penis roztrhne kalhoty. Lucka se mi podívala do tváře, vzala mne za ruku a položila si jí do klína. Mohl jsem zřetelně cítit jak jí proniká.

„Takhle, jsi to chtěl?“ Zakňourala v nepopiratelné rozkoši. Cítil jsem jak je vzrušená a spocená a ona si mne přitáhla blíž.

„Skočíš nám pro pivko, miláčku?“ Zažadonila. Kývnul jsem a nevěděl jsem ani proč. Opravdu jsem vyšel ven, a teprve v půlce cesty jsem pocítil rozčarování. Z toho, že jdu své ženě a chlapovi co jí píchá v mé pracovně, na mém stole, pro pivo, ale především, že nebudu u toho abych to viděl. Přidal jsem do kroku, naštěstí u výčeku nebyla fronta a tak jsem nechal natočit dvě do kelímku a spěchal zpět. Přišel jsem asi za deset minut a oni stále šoustali. Mlaskání vlhké kundičky a jako píst motoru pracujícího ptáka bylo slyšet i přes zavřené dveře a sotva jsem přišel oba se natáhli po pivu. Byli spocení, noc byla teplá a výkon co podávali si to žádal. Chlap s čurákem nadoraz v mé ženě, vypil kelímek skoro naráz, položil jej vedle prdelky mé Lucky a podíval se na mě.

„Dík, to jsem opravdu potřeboval,“ počkal až se napije i Lucina a znovu to do ní začal bušit. V okamžiku se vzepjala v orgasmu, který jak mi později řekla, nebyl první. Nepřišel jsem o nic, šoustali ještě dobrých deset minut a můj pták potřeboval vyhonit, ale před nimi jsem nechtěl.

Konečně i on oznámil, že už to nevydrží, Lucka jej přitáhla k sobě a on do ní začal stříkat. To už se zalykala blahem a vysílená se opřela o stěnu u které byl stůl postavený. Pomalu z ní začal vytahovat ochabujícího ptáka a bylo to jak když se vytáhne zátka. Lucčina  kundička zůstala rozevřená a na desku stolu počalo vytékat husté, bílé sperma. Z mé ženy, na můj stůl. Chvíli tak počkala, seskočila, srovnala si šaty a se stále obnaženými prsy dopila pivo a až potom se dooblékla. Kde měla kalhotky jsem nevěděl. Na sobě, ale ne. Dala mu letmou pusu na tvář.

„Bylo to super.“ Plácnul ji po zadku, sám už oblečený.

„Jdeme na panáka, mládeži ne? Řada je na mě.“ Ven vyšel první a mi za ním. Lucka mi podala klíč a já zamknul. Sotva jsem to udělal, vrhla se mi kolem krku a vášnivě mne políbila.

„Dík, byl jsi skvělý, je vidět, že jsi nekecal když jsi to chtěl,“ vzala mne za ruku. Nevěděl jsem co říct a tak jsem vyhrkl první věc co mne napadla.

„Slušelo ti to,“ spíše jsem zašeptal.

„Spíš ji, to slušelo, ne?“ Rozesmála se zvonivým smíchem, uvolněná a čerstvě ošukaná. Zastavila se.

„Půjčíš mi kapesník, on Jirka strašně cáká, dobytek,“ podívala se na mě a ja věděl, že pro ten pohled udělám vše. Vyhrnula si šaty a rozkročila se, stehna pod pičkou měla opravdu od semene. Vystrčila jí na mě.

„Nebo jí chceš vylízat?“ V jejím hlase bylo cítit vzrušení. Usmála se, byla lehce opilá a silně vyzývavá.

„Nestyď se, já viděla co máš v počítači,“ tady narazila na mou sbírku cuckold filmů. Začervenal jsem se a zavrtěl hlavou. Opravdu jsem se tehdy styděl, i když jsem to moc chtěl. Byla opilá a já také, tak jsem se jen dival jak se utírá a vraci mi kapesník. Složil jsem ho do kapsy a cítil jak je nasáklý. Nedalo jí to, strčila si do kundičky dva prsty a dala mi je k puse. Podivala se vyčkávavě a já je vzal do pusy. Bylo to její vitězství. Ne první. Chutnalo to slaně a ona mi hned vlepila pusu a znovu mě chytla za ruku.

„Jaký to bylo,“ zmohl jsem se k otázce, která mne zajímala od začátku. Stiskla mi ruku víc.

„Pěkný,“ chvili se odmlčela. „Jiný, je hodně velký, trochu to bolí, ale ta bolest… víš vzrušuje mne. Poprvé to bylo… bála jsem se, ale byl pomalý a už jsem připravená.“

„Pokolikátý?“

„Dnes popátý, chtěla jsem tě ať mne vidíš a jsi pyšný.“

„Takže jsem pětinásobný paroháč?“

„No,“ zastavila se a rozcuchala mi vlasy. „Ale není to vidět, miláčku.“ Usmála se a já také.

„Fakt jí slušel,“ pohladil jsem ji přes šaty kundičku.

„Je, hodně zkušený, víš. Ale teď už pojď ty můj paroháčku.“ Zasmála se a přidala do kroku takže jsme ke stolu dorazili zaroveň s ním, který nesl na tácu, tři piva a panáky. Nejprve ho podal Lucii a potom mě. Podal mi ruku.

„Ahoj, ja jsem Jirka. Máš super ženu.“

„Karel.“ Sedli jsme si a po chvilce rozpačitého ticha začal hovor on.

„Nezlob se a Lucy, mi řekla, že to chceš. Mě to nevadí, měl jsem před dávnem jeden pár, ale odstěhovali se. Pokud ti to není přijemný, vycouvám.“ Zvedl omluvně ruce.

„Ne… to je dobrý. Nečekal jsem to, chtěl jsem to, ale bylo to příjemný překvapení.“

„Jsem rád, že to tak bereš, Luci je supr kost a ráda se učí,“ cvrnknul ji prstem do pršáčku.

Zasmál jsem se. Celé situaci. Dozvěděl  jsem  se, že jsem paroháč, viděl to na vlastní oči a ještě popíjím s chlapem který jí mrdá. Bylo to uvolňující, byla v tom, má touha po tomto, strach když jsem jí to řekl, obavy aby se nezamilovala do většího. Řekl jsem jim, o tom. První se ozval Jirka.

„Určitě nechci narušit váš vztah. Jde mi o pár se kterým mi bude dobře. Nechci nic bourat a s Luckou žít. To by mne nebavilo. Ty asi víš co je to Bull a ona, co je to být pokorná čubička. A pokud chceš být opravdu cuckold se vším všudy…?“ Podival se na mě vyčkávavě. Přerušila ho Lucka.

„Kájo, tebe miluju jako člověka. Je mi z tebou krásně, máme vše společné, ale když už jsme to začali, chci být jako žačka. Miluji tvé filmy, ani nevíš jak moc mne to vzrušuje,“ vzala mne za ruku. Začervenal jsem se. Netušil jsem jak moc hltala ty porno videa, co jsem je měl na komplu, ale věděl jsem, že sledování porna jí nečiní potíže. V tu chvíli pro ni přišla Renata, její nejlepší kamarádka z nedalekého města, se kterou se navštěvovali. Nechali tedy chlapy s chlapama a šli zapařit.

„Skočím pro pití,“ navrhl Jirka.

„Na řadě jsem já,“ ale odbyl mě mávnutím ruky.

„Šoustám ti ženu, tak můžu alespoň platit, ne,“ pousmál se a odešel. No nakonec je to pravda, pomyslel jsem si. Byl jsem i rád, že jsem chvilku sám. Lůca řádila s Renčou na parketě a u pultu byla fronta. Potřeboval jsem to vstřebat, bylo toho hodně a přišlo to rychle. Samozřejmě byla tu i žárlivost, ale opravdu jen nepatrná. Víc jsem cítil vzrušení, zvláště když jsem jí pozoroval jak poskakuje na parketu a její sukně občas povyletí vzhúru aby odhalila rozkošnou prdelku. Snad to vycítila, opustila Renatu, přišla ke stolu a vzala mne za ruku.

„Pojď,“ zamrouskala. V tom jediném slově bylo všechno. Doslova mne odtáhla za kabiny hřiště a přitiskla se ke zdi. Zajel jsem do ní hned celý. Byla vlhká, nadržená, vyzývavá. A rozmrdaná, pomyslel jsem a to mne vzrušilo ještě víc.

„Jsi nádherně tvrdý,“ zašeptala a vášnivě přirážela. Objala mne kolem krku, doslova se na mě pověsila a nohy mi obemknula za zády. Stříkal jsem téměř okamžitě a ona tlumeně křičela v orgasmu, stále mne líbajíc.

„Vylížeš mě,“ zašeptala mi do ucha, když spustila nohy na zem. Kývnul jsem a klesl na kolena. Zůstala zády opřená o zeď, nohy dala kousek před sebe, rozkročila se a nadzvedla lem sukýnky.

Vystrčila jí a zvědavě se skousnutým spodním rtem se na mě podívala. Rozevřela si jí dvěma prsty a já viděl růžovou kundičku ze které vytékal pramínek mého semene. Neodolal jsem, znovu příliš vzrušený, o pár panáků víc s chutí vyzkoušet to co jsem tak hltal v pornu. Přitiskl jsem k ní ústa a vnikl do ní jazykem. Zavzdychala a celou mi jí přitiskla na rty. Semeno bylo slané a trochu nahořklé a já si užíval ten nebeský pocit lízat ho z její dírky. Zatím bylo moje, ale byl jsem rozhodnutý její příští nabídku očistit jí od milence přijmout. Vytáhla mne za vlasy vzhůru a přitiskla k sobě ve vášnivém polibku. Měl jsem své semeno ještě na jazyku a tak jsem jí ho vrazil do pusy. Lačně jej sála a já cítil její vzrušení.

„Bylo to nádherný, Kájošku,“ vzala mne za ruku a vesele odtáhla ke stolu. Jirka tam již seděl s plnou láhví a třemi pivy.

„Kde jste byli vy dvá,“ podíval se na nás v všechápajícím pohledu nalévajíc panáky.

„Šoustat.“ Lucka do sebe kopla panáka a zapila ho pivem. Já učinil totéž, snad abych spláchl tu slizkou pachuť. Slizkou, ale vzrušující.

„Učil se jak se vylizuje kachnička,“ sedla vedle něj a bokem se opřela o jeho.

„A, dobrý?“ Podival se na mě.

„Dobrý,“ kývnul jsem a znovu si ho představil jak je v ní. Zasmál se.

„To jsi na dobré cestě,“ znovu dolil. Už jsem měl dost, ale kopl jsem ho do sebe. Lucka toho hned využila.

„Nepůjdeme k nám domů, mohl by sis dát další smetanu,“ vyprskla smíchem.

„Šlo by to?“ Jirka se na mě podíval. Zvědavě, jestli to skousnu, ale bylo vidět, že je i opravdu nadržený. Byl jsem už úplně v moci vlatního vrušení a možná až příliš nadšeně jsem kývnul. Ale co naplat, kostky byly vrženy.

Cestu domů ze zábavy jsme zvolili tak že vedla hájkem kolem potoka a když jsem chtěl Lucku obejmout v pase zjistil jsem, že jí za půlku prdelky již drží Jirka. Samozřejmě za holou půlku, pěkně pod sukní. Vzal jsem jí za druhou a ona se přiopile rozesmála.

Doma šla hned do sprchy a já si s Jirkou nalil a usadili jsme se v sedačce. Vrátila se, ručník omotaný nad prsy a když si sedla naproti nám naschval roztáhla nohy. Potvůrka, kundička ji byla vidět celá, lákavá a toužící. Nechala mne nalít panáka i jí a jelikož jsem měl s Jirkou dopito, dolili jsme si taky. Vstala a jakoby nedbale upustila ručník. Její hrotitá pevná ňadra a hlavně ztopořené bradavky dávaly tušit, že je vzrušená. Pozvedla skleničku a ťukla si. Nejprve se mnou a pak s Jirkou.

„Tak… na šukání,“ zaculila se, kopla ho naráz a poprosila mne, jestli jí neudělám kávu a nepřinesu nějaké nealko. Pochopil jsem.

Když jsem se vrátil, seděla na něm. Bylo vidět, ze si to neskonale užívá. Přimhouřené oči, vzrušený úsměv, její prdelka kmitala tam a sem narážejíc pochvičku na rozměrný ocas. Sundal jsem si kalhoty a postavil jsem se tak, aby jej mohla vzít do úst. Olýznula jej jazykem, podívala se na mě, šibalsky se usmála a odsunula mne stranou. Ukázala na křeslo, ať si sednu.

„A ruce za záda,“ zasmála se a jakoby naschvál zvýšila intenzitu svého přirážení. Jirka jí obrátil pod sebe a Lucina zvedla vzhůru své dlouhé štíhlé nohy a já měl výhled přímo jak do její dírky vniká a vyjíždí s pravidelnosti jako buchar. Užívali si to očividně oba, nakonec i já, poslušně s rukama za zádama, ale v ocasu mi cukalo stejně. Zvedl jí a stále naraženou na svém čuráku ji opřel o stěnu. Obemkla ho stehny a vášnivě a hlasitě se poddávala jeho živičišnému mrdání. Konečně, asi po dvaceti minutách byl konec. Prudce ho do ní zarazil, až vykřikla a pevněji jí podebral za zadek. Byla na něm vidět úleva, když do ní pumpoval své semeno a na ní nefalšovaná rozkoš orgasmu. Stale naraženou na svém klacku jí položil na stůl, hned vedle jejich svatební fotky. Nahnul se nad ní a polibil jí. Usmála se, roztouženě vydechla a on z ni pomalu vyklouznul. Podíval se na mě usmál se, vzal rameček s fotkou a přejel po něm svym ocasem od své mrdky a její šťávy.

Vstal jsem a přitáhl jsem ji k sobě a chtěl jsem se s ní libat, ale ona mne odstrčila. Byla rudá a zadychaná, vášní, orgasmem možná i něčím novým co v ni probudilo šelmu. Udiveně a nevěřícně jsem sledoval, jak mě strčila rukou, abych si lehl na zem, pak si klekla nade mne. Ležel jsem na zemi a nemohl uvěřit tomu, co se děje. Ne, že bych po tom netoužil, ale její výraz i to jak se ke mě chovala mne vykolejilo. Klekla si přímo nad můj obličej a já poslušně otevřel ústa pod její nevěrnou štěrbinkou, bez jakýchkoli námitek. Podívala se dolů na mne, usmála se a dvěma prsty ji rozevřela. Mrdka i milostné šťávy z ní začali téct snad proudem a já, ačkoliv jsem o tom tolikrát snil jsem byl zaskočený , zatímco ona začala blahem sténavě oddechovat a druhou rikou si zacala třít prsa. Jirkovo semeno bylo krémově husté a bylo ho opravdu hodně. Sedla si pipkou na mou pusu a do své vzala Jirkův penis. Po několika minutách jsem jí jazykem dovedl až k neskrývanému orgasmu, její pička se začala nekontrolovatelně svírat a její tělo se třáslo ve vlně uspokojení. Když její opojení skončilo tak se postavila nade mne a vzala do ruky jeho znovu ztopořený ocas. Usmála se, šibalsky a vyzývavě.

„Chceš, to jako správnej paroháč, nebo ti to mám udělat já?“ Podivala se mi nejprve do očí a potom na mého ztopořence. Vzala ho do dlaně, v druhé stále držela Jiřího a začala mi ho honit.  Chtěl jsem jí pohladit, ale zavrtěla hlavou a místo toho mne nechala lehnout znovu na zem. Sedla si na na mne a začala mě šoustat jako o závod a já se snažil vydržet co nejdéle. Sténala a sama si hladila kozičky, její pochva se stahovala kolem mého ptáka, a když začala sténat ještě hlasitěji, nevydržel jsem to a pustil do ní celou svou nashromážděnou dávku. Měl jsem pocit neskutečného blaha a úlevy.

„Už?“ V jejím hlase byl tón zklamání, vysměchu ale i zadostučinění. Vstala ze mne a napila se minerálky.

„Jdeme spát,“ rozhodla a všichni tři jsme vyrazili k ložnici. Zastavila se ve dveřích. Otočila se, znovu se usmála, dvěma prsty nabrala mé semeno které jí vytékalo po stehnech z pičky a přiložila mi je na rty.

„Ty, ne. Budeš spát tady,“ těmi prsty co mi otřela o ústa ukázala na gauč v pokoji a potom mi je oprela o hrudník a nepatrně odstrčila. Jirka jí vzal za zadek, natlačil do ložnice a přede mnou zaklaply dveře. Stál jsem před nimi, zaskočený, ale kupodivu i vzrušený. Podíval sem se na hodiny. Byli tři ráno a já za čtyři hodiny měl vstávat na koupaliště. Tak jak jsem byl jsem padl na postel. Chvili jsem napinal uši jestli je nezaslechnu, ale byl klid a já vlastně hned usnul.

Budík začal řvát a já ještě přiopilej vstal. V ložnici byl klid, udělal jsem si čaj a vyrazil na koupaliště, abych zapnul čištění a desinfekci. Otevřel jsem kutloch. Na stole byla ještě loužička Jirkova spermatu a na zdi nad stolem nápis rtěnkou:

DOBRÉ RÁNO PAROHÁČKU!

Okamžitě se mi postavil a já si ho chtě nechtě vyhonil a přidal svou ranní dávku do té Jirkově.

Té kde to vše začalo.

Tady to začalo a neskončilo, vlastně to pokračuje dodnes.

Mohu se chlubit parožím nad kterým někdo znechuceně odplivne, ale ten, kdo je stejný jako já je šťastný.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Moc príma. Top 3 série pro mě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *