Lucie a já – Letní příběh – 2.díl

Návštěva u Jirky

Z koupaliště jsem přišel po jedenácté. Lucka stála v kuchyni u plotny a Jirka byl pryč.
Jako každé ráno, jsem jí políbil. Byla trochu rozpačitá, zaskočená, nervózní. Nějaký alkohol v krvi ještě koloval a tak jsem se ji zeptal, jestli si to ještě rozdali.
Zavrtěla hlavou.
„Nee… Šli jsme hned spát a ráno… Ráno si zavolal taxíka…“ Pohladila mne po tváři.
„Byl jsi skvělej. Děkuji.“ Začervenala se a sklopila oči.
„Chtěl jsi to, ne?“ Vyjela náhle a podivala se mi do očí. Jednak omluvně, a jednak jako bych jí snad něco vyčítal. Rychle jsem kývnul, bojící se, že je to snad jen sen a ona ho chce rychle ukončit. Celou dobu v práci jsem na TO myslel a přesto, že jsem si ho vyhonil, jsem byl znovu a znovu vzrušený.
„Kdy to bude příště?“ Chytil jsem jí zezadu za prsa a ona je podvědomně vtiskla do mých dlaní. Chvíli tak zůstala, potom se prudce otočila.
„Probereme to u kávy. Jsem utahaná a ty taky. Chci, aby to bylo za střízliva. Jo?“ Udělala na mne psí oči. Poobědvali jsme a šli jsme se natáhnout. Oba jsme to potřebovali jak sůl.
„Takco, chceš to doopravdy?“Usmála se na mě když jsme si užívali kavu a já v jejich očích uviděl touhu. Kývnul jsem.
„Jirka říkal…“ chvilku se odmlčela, aby se napila kávy, „Jirka říkal, pokud opravdu chceš, aby to pokračovalo, musíš zavolat, ty sám.“ Podivala se tázavě, ale tak, aby bylo patrné, že v monologu bude pokračovat. Stalo se tak.
„Včera jsme byli opilí. Všichni. Líbilo se mi to, ale pokud by měl mezi námi nastát jakýkoliv problém, končím.“ V jejím hlase byla znát rozhodnost, ale i stopy po smutku.
„Ne. Lucko. Líbilo se mi to. Moc. Je pravda, že jsem se potom trochu styděl co tomu řekneš, ale mě to fakt vzrušovalo. Já vím, je to divný, ale… Nevím jak to říct… Ten pocit, že mne ovládáš…, ponižuješ… Je to krásný. Když jsem s tebou sám, rád ti naplácám,“ přešel jsem k naší oblíbené sexuální praktice, kdy jsem jí tahal za vlasy, plácal po zadečku, nebo fackoval kozičky. Přitiskla se ke mě a dlouze a vášnivě mne políbila.
„Mě taky Káji. Jsem ráda když jsi na mě hrubej, ale jinak… Líbí se mi to. Asi jsem trochu domina. Moc se mi líbilo jak jsi to lízal. Líbilo se mi, že jsem tě ponížila. Vzrušovalo mne to. Chceš to?“ Podívala se na mě, s rukou na mém poklopci.
„Určitě,“ kývnul jsem. Natáhla se na stolek a vzala mobil. Nacvakala kontakt a podala mi ho.
„Řekni, mu to!“ V jejím hlase zazněl ostrý tón. Postavil se mi ještě víc.
„Čau, kurvičko,“ ozvalo se ve sluchátku.
„To jsem já Jirko,“ zarazil jsem jej.
„Ahoj, jak je?“
„Super. Právě to probíráme. Lůca mi říkala,… Říkala mi, že ti mám zavolat, jestli fakt chci.“
„A, chceš?“
„Chci. Jsem rozhodnutý. Nevidim v tom problém. Splnil se mi,“ podíval jsem se na Lucii. „Splnil se nám sen.“
„To je super. Lucka je príma kost, ale jak jsem řekl, nechci nic mezi váma měnit. Chci, aby to byla vůle nás všech.“
„Je, Jirko,“ přitakal jsem.
Domluvili jsme se. Příští týden v sobotu, v Brně. U něj a podle jeho plánu.
Kostky byly vrženy.
Jeli jsme autobusem. Nebylo to daleko a ON si to tak přál. Strojila a šlechtila se celé odpoledne. Hodinu ležela ve vaně a musel jsem jí pomoci s holením kundičky. Byl jsem vzrušený. Poznala to hned a snad aby i z ní spadla nervozita, se se mnou pomilovala, vášnivě, divoce jak už dlouho ne.
„Alespoň hned poznám jestli to bude lepší,“ pohladila mne po tváři. Vklouzla do své role. Byl jsem šťastný a znovu vzrušený.
Seděli jsme spolu na zadních sedadlech a držela mne za ruku. Byla nervózní, jak se mi přiznala, z toho co nás čeká a i z toho jestli děláme správně. Vždy měla ráda tvrdší sex, bez zdlouhavých předeher. Proto hledala přirozeně dominantního muže, který by jí a nakonec i nás oba ovládl. Zpovídala se a u toho mi mačkala ruku jako tehdy, když jsme spolu začínali chodit. Ujišťovala mne a já jí to věřil, že mne nikdy nepřestane milovat, už jen za to, že jsem se jí k tomu přiznal a ona měla tu možnost poznat nepoznané. Moc partnerů přede mnou neměla a já byl vlastně první se kterým se zcela oddala sexu. Ne, že by byla do té doby panna, ale byly to rychlé mladické soulože, bez jakkékoliv fantazie a větší rozkoše. Nyní chtěla poznat něco jiného, nového a pokud možno i zvrhlého. Chtěla by si zcela bezostyšně užít, což se jí doposud moc nepovedlo. Vždy vypadala mladší, dobře se o sebe starala i oblékala, což nyní začala ještě víc. Styděla se mi přiznat, nevěděla tehdy jak budu reagovat, ale potom co jsem se jí vyznal já začala po tom toužit intenzivněji. Naprosto jí dostala videa, které jsem jí pustil a sama hledala další a další. Zpovídala se mi a cesta uběhla tak rychle, jakoby jsme ani nevyjeli. Ruku v ruce jsme došli k restauraci, kde mělo k osudovému setkání dojít. Postavila se na špičky a políbila mne.
„Pamatuj, ať budu dělat cokoliv, budu tě vždy milovat. Ale teď… teď budu děvka.“ Políbil jsem jí také a vešli jsme. K novým zážitkům, do nového světa.
Restaurace byla elegantně zařízená, do takovýchto jsme nechodili. Ihned se nás ujal číšník a Lucka mu řekla že tu máme obědnaný stůl. Kývnul a oznámil nám, že jsme již očekáváni. Uvedl nás do intimně zařízeného boxu, kde již nás čekal Jirka.
Ihned vstal a přivítal nás, Lucce předal kytici gerber, mě potřásl rukou a poděkoval, že jsem opravdu chlap, když jsem došel.
Chlap? Pomyslel jsem si. Spíš paroháč. Kupodivu mne to oslovení hřálo. Viděl jsem jak Lucka pookřála a zajiskřilo jí v očích. Jirka byl stejně vysoký jako já, nyní jsem to mohl zhodnotit za střízliva, ale ramenatý, oblečený s ležérní elegací a z každého jeho póru vyzařovalo zřetelné charisma. Objednal koňak na uvolnění.
Číšník jej přinesl ihned, a jelikož jsme ho stejně rychle vypili, dolil sklenky a ponechal nás o samotě.
Nyni se Jirka konečně představil, jako majitel realitky, s tím, že je časově flexibilní a hlavně, že dlouho hledá takový páreček jako jsme mi. S Luckou se vlastně seznámil pracovně, protože pro jejich firmu zařizoval nové kanceláře.
Znovu zopakoval, že již zkušenost má, ale pár se kterým se takto scházel se odstěhoval, ale žena nebyla zdaleka tak dokonalá jako je tady Lucka. Má žena se zapýřila a zrudla jednak lichotkami a i po koňaku, měla sklony k tomu, že jí velmi rychle stoupal do hlavy. Hlavně, že to chtěla za střízliva, pomyslel jsem si, ale bylo mi jasné, že tím myslela mojí střízlivost. Oznámil, že není nikterak promiskuitní, že je dárce krve, ale to jsme vlastně již minulý týden přeskočili. Věděl jsem, že má žena nerada používá kondom, ostatně v tom co chceme se ani jaksi nehodí.
„Podívejte, abych byl upřímný,“ otočil se ke mě.“ Tvoje žena se mi moc líbí je krásná a navíc jak jsme si i řekli… Nebaví mne podvádět někoho za jeho zády, ale víc mne rajcuje tvoje přítomnost. Já takový páreček hledám. Kde mi budou, ona v sexu naprosto oddána a on poslušný a chápavý paroháč. Chci jí vést a měnit,“ nyní se otočil na Lucinu, červenou stále více a chytil jí za ruku na stole,“ chci tě měnit a učit. Chci si z tebe udělat KURVU.“
Zaznělo to a já jsem ztuhnul, ne proto co řekl, ale jak to řekl. Zaznělo to nahlas a já pochopil, že je to právě to co chci já. Podíval jsem se na Lucku a ta se usmála a kývla. Zatim to pomalu znělo jak obchodní jednání a ono vlastně i bylo. Vždyť já jí vlasně prodávám, sice za své vlastní vzrušení, ale prodej to pořád je. Podival jsem se na Lucinu. Očividně vzrušenou a nadrženou.
„Chci… chci být tvá kurva.“ Trochu se jí zachvěl hlas, ale řekla to co jsme si všichni u stolu tolik přáli.
Jirka jim dvěma dolil sklenky, na mne zbyla jen Cola a ihned nás vyzval k přípitku.
„A, co ty Karle, chceš, ať je z ní kurva. Sneseš to, když bude řvát rozkoší, když ti jí odvezu na víkend?“ Podíval s na mě. Kývnul jsem. Do své role BULLA se vžil dokonale.
„Toužím po tom dávno. To na té zábavě, nebyl úlet. Myslím si, že krásná ženská by si měla užít, a když muž nemůže dát tolik co by potřebovala, najít jí někoho kdo to dokáže. Vzrušuje mne to. Líbilovse mi to ve filmech, ale tady jsem poznal, že je to neskonale lepší. Myslím, že ano. Že jsem připraven.“ Měl jsem ten proslov dlouho nachystán, bylo to mé vyznaní k ní k tomu co cítím a ona to pochopila, vzala mne za ruku a políbila na tvář.
„Děkuji,“ upřela na mne své uličnické oči.
„Jak si to představuješ? Pojedeme k tobě?“ otočila se nyní na Jirku, zjevně lehce přiopilá a hlavně neuvěřitelně nadržená.
„Rád bych JÍ nejprve viděl,“ pohledem sjel do jejího klína.
„TADY?“
„Bylo by vhodné ukázat svou odhodlanost tím, že si tu sundáš kalhotky a ukážeš mi JÍ.“ Ta velká písmena byli opravdu slyšet.
„Tady? To nás může někdo vidět.“ Zeptala se ale bylo jasné, že jí tato myšlenka naprosto nadchnula. Vždy se ráda předváděla.
„Ano, tady. A neboj určitě uvidí, někde, někdy. Ale s tím, už musí kurvička jako ty, počítat.“
Usmála se. Trochu se předklonila, nadzvedla se na židli a vysoukala se z titěrných tanga kalhotek. Položila je na stůl. Hrála si. Byla již naprosto v jeho moci. V moci jeho, i mého snu. Bavilo jí to a bylo to vidět. Jirka, vzal za lem koktejlek a nadzvedl je. Lucka se poněkud svezla na židli, nepatrně se rozkročila a vystrčila JÍ. Neodolal jsem a podíval se také. Byla to pastva pro oči. Dokonale holý buclatý klín, rozetnutý dlouhou pevně sevřenou rýžkou. Jirka výzvě neodolal, přiložil ukazováček na vrchol Venušina pahorku a pomalu jej zabořil mezi pysky. Sjížděl dolů a má žena znovu poposedla, aby do ní mohl vniknout. Zasténala když se dostal do dírky. Stál mi jak snad nikdy.
„Krásně, těsná a hodně chtivá,“ zhodnotil její vlhkost a opustil její sevření nastavyvší prst k jeho olíznutí.
Olýzla ho se zjevnou rozkoší. Byla ztracena.
„Myslím, že je čas abych začal.“ Podíval se na mě.
„Půjdeme spolu na záchod. Tamsi kleknea pokuří mi ho. S tím začnem.“ Vstal. Lucka si srolovala šaty níž a vstala také. Trochu nesměle, ale očividně nadržená. Odsunul jí židli, vzal kolem pasu a ona vrtíc zadečkem mne opustila. Na stole zůstali ležet jen její kalhotky. Pohrával jsem si s nimi a bojoval s touhou jít se podívat, ale věděl jsem, že nechtějí. Trvalo to opravdu dlouho než se vrátili napohled oba spokojení. Lucce na tváři pohrával lišácký úsměv, jehož příčinu jsem poznal hned vzápětí. Přitiskla se na mě v polibku a já ihned pocítil na jazyku chuť sperma.
„Trošku jsem ti nechala,“ cvrnkla mne prstíkem po nose, „je moc dobré, viď?“ Tentokrát jsem se začervenal já.
„A, ten jeho ocas. To není jak ty.“ Zašeptala tak že to musel slyšet i číšník který přinesl kávu. Dokonale vklouzla do své role. Zrudl jsem.
„Tvoje žena kouří opravdu dobře,“ dodal Jirka a já zrudnul ještě víc, protože číšník se na mě pobaveně usmíval. Jirka nechal objednat taxi a zaplatil. Celou cestu v autě jí ohmatával a bez okolků se libali. Lucie byla opravdu nadržená a hlavně byla ráda, jak jsem se rozhodl. Pomyslel jsem na to co by dělala, kdybych po té vikendové akci řekl DOST.
Dům stál na okraji Brna, luxusně, ale vkusně zařízený. Bylo vidět, že Jirka má nejen peníze, ale i cit. Vešli jsme do pokoje s velkou televizí a prostornou sedačkou. Otevřel bar a nalil. Tentokrát i mě. Lucka jen ucucla a hned se k němu přitiskla. Znal jsem jí takovou, když byla nadržená nedala pokoj dokud ho tam neměla. Opětoval její zájem a lehce jí zatlačil na ramena. Pochopila a šla na kolena a začala se mu dobývat do kalhot. Po chvíli zápasení se zipem, už stahovala kalhoty s boxerkami na zem. Péro vystřelilo z kalhot, jakoby ji snad nevycakalo pred půl hodinou pusu. Ten chlap měl opravdu vydrž. Sedl jsem si. Toto bych ve stoje nedal. Byl jsem vlastně pernamentně vzrušený. Podívala se mu do očí, olýzla ho od varlat, až k žaludu a usmála se. On jí pohladil po vlasech a trochu zatlačil. Otevřela rtíky a nasála špičku žaludu. Ohlédla se na mne a pomalu tak abych si to zřejmě vychutnal se hlavou pomalu narážela se rty pevně dokořán otevřenými. Bylo na ní vidět nadšení, radost a potěšení z toho, že si může vzít do úst a připravit na to co měla nejraději. I Jirka si užíval, že před ním klečí vdaná kurvička, a manžel to vyjeveně pozoruje. Bylo tu vidět kdo je samec a že ona je pouze kurva, která bude dělat vše co se jí řekne. A já. Já paroháč, kteremu se to navíc líbí.
Vstala, držíc mu naběhlou žilnatou kládu stále v ruce a opřela se prdelkou o stůl. Rozstáhla nohy od sebe a zajela ukazováčkem právé ruky do kundicky, usmála se a na jen špitla ať jí jdu lízat. Nemusela mne přemlouvat. Padnul jsem na kolena a hlavu jí zarazil do klína. Vyndala si prst z kundičky nechala mi ho olizat a pak už jen přidržoval a mou hlavu když jsem ji lízal.
„Připrav mi jí, ať tam zajede napoprvé,“ poroučela mezi vzdechy. Byla tak mokrá, že s ní šťává jen tekla a určitě žádnou přípravu nepotřebovala, ale byla to jeji hra. Nyní se hrálo podle jejich pravidel. Vzala mne za vlasy a lehce potáhla vzhůru. Políbila mne, vystrčila jí a zašeptala mi do ucha:
„Chci abys mi tam navedl jeho čuráka.“ Olýzla mi ucho. Jirka stál už vedle ní, žalud ostře zahnutého penisu opřený o její slabiny. Podíval jsem se na něj, potom na ní. Uličnicky se usmála. Ještě nikdy jsem nedržel cizí ocas v ruce i když ta videa co jsem dosud sledoval toho byla plná. Moje čubicka si poposedla a já trochu nesměle uchopil Jirkův úd a nasměroval ho do její štěrbiny. Jenom to mlasklo jak do ní vjel, naráz, až po kořen. Zasténala a odsunula mne stranou. Sama se proti němu vypjala a ač pod ním byla ta aktivnější.
„Mrdej mne… mrdej mě jak kurvu… chci být děvka…“ sténala a přirážela jak o život. Prsty si nepokrytě honila ztopořený poštěváček a i Jirka se nedal a mrdal jí opravdu natvrdo, až bytelný stůl poodjel. Kňučela ale evidentně si to užívala. Když jí patřičně roztáhnul, chytnul jí za zrzavý vlasy a otočil. Oprela se kozičkama o stůl, prdelku vystrčenou s kapajici kundou žadonící o zásun. Pravou rukou jí sevřel obě ruce za zády a levou ji nacpal do tkamičky. Prohla se ještě víc a on jí šukal dokud nazačala sténat k orgasmu. jak chceš. Přitvrdil a vrazil jí prst do prdelky. Začala kroutit hlavou že to ne, ale neměl to v úmyslu. Vzepjala se a vykřikla. Udělala se jak se mnou nikdy. S mlasknutím z ni vyjel, ona sjela na kolena, otevřela tkaničku a bez keců vyplázla jazyk. Zaplnil jí celou pusinku bílou a hustou mrdkou. Lucka jen se zrychleným dechem polykala a polykala. Po posledním výstřiku si ho jazýčkem olíznula a s pootevřenou pusou se na něj podívala. Bylo vidět jak má ještě zbytky spermatu visící z horního patra spojující se s jazykem. Byla celá zalepená, ale spokojená. Jirka se na ní jen spokojeně usmál, pohladil a otrel si penis o její tvář. Polkla a podívala se na mě.
„Chutnalo?“ Zeptal se jí Jirka.
„Mhh. Bylo toho hodně.“ Vstala a natáhla se po sklence. Vysílená sedla vedle mě.
„Schovával jsem si to pro tebe týden. Jseš opravdu moje, pěkná kurvička.“
„Ne, jsem vaše kurva,“ zacuchala mne ve vlasech a dala letmou pusu.
„To jsem potřebovala,“ vydýchávala orgasmus a sjela mi do rozkroku. Rozepnula mi poklopec.
„Vyhonim ti ho, chceš,“ uculila se a než jsem néco stačil říct začala s činností kterou jsem sam tolik oddaloval. Přišlo to rychle a nebylo divu, ale Lucinka se pohotově sklonila a vzala ho do pusy. Když to spolkla a pečlivě mi olízala moje pero, usmála se.
„Jirkovo chutná líp.“ Nechala ho být a natáhla se po minerálce. Schoval jsem ho do kalhot a podival se na Jirku. Ten vypadal, že hotovej není. Usmála se na něho a vyzývavě roztáhla nohy.
„Chceš mrdat?“ Podíval se na ní. Lucina si kousala spodní ret a kývla.
„Ne, tak ne. Chceš být přeci kurva, ne?“
„Chci,“ přikývla trochu rozpačitě, ale zároveň tak nedočkavě, až jí zavlaly vlasy.
„Obleč se,“ hodil jí šaty a ze skříně vyndal síťované samodržky. Natáhla koktejlky na holé tělo, kalhotky jsem měl v kapse já, ale ani se po nich nesháněla. Beze slova natáhla punčošky a obula si lodičky. Kontrast černych šatiček a rudých síťovaných punčocháčů z ní dělal opravdu kurvičku.
Jirka se oblékl také.
„Zajdeme někam…. je tu podnik, nikdo vás tam nezná, tam budeme pokračovat.” Podíval se na nás.
„Nebo, už nechceš být poslušná kurva a ty cuckold?” Nový pohled.
Lucina přikývla hned, až jí lokny zavlály.
„Jo, chci,” vyhrkla nedočkavě. A já?

 To se dozvíte příště. NEBO NE?
Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *