Lucie a já Letní příběh – 4.díl (Hříšná dovolená)

Celý zbytek dne po neřestném víkendu jsme mazlili. Lucie i já jsme k sobě byli, až nadmíru pozorní. Po večeři kdy už v noční košilce chtěla hupsnout do postele jsem jí zadržel. V ruce jsem měl řemen.

„Na co to máš,“ špitla ona a trochu se začervenala.

„Chtěla jsi to a zasloužíš si to.“ Při těch slovech jsem jí začal svlékat košilku.

„To mne budeš trestat pokaždé?“ Kývnul jsem. Usmála se, ohnula se přes křesílko, vystrčila se a zavrtěla prdelkou. Má to ráda, pár na holou jí vždycky rozrajcuje.

„Ale jenom deset. Chtěl jsi to a nechal jsi mne svléknout před úplně cizím chlapem,“ znovu se zavrtěla, ale to již jsem se rozmáchnul a plácnul řemenem. Vyjekla. Plácnul jsem jí sice slabě, jen tak trochu, aby jí zrudla prdelka, ale ta malá potvůrka si to užívala.

„Jsi sviňák,“  vzdychala mezi jednotlivými údery.

„Sám jsi to chtěl… Nechal jsi mne, ať se kurvím… Nechal jsi mne, ať se ukazuju…“ pokračovalo to dále. Vždy jí vzrušovali nejvíce slova. Dal jsem jí deset, přidal další dvě, ty už jsem přitlačil a na jeden náraz jsem do ní vniknul.

„Jóóó, šukej mne sviňáku… Jsi prasák, nutíš ,mne se kurvit.“ Vykřikovala.

„Nevadilo ti to,“ oplácel jsem jí a šukal fakt tvrdě. Namotal jsem si vlasy do prstů až vykřikla.

„Musím poslouchat manžela… slibila jsem to.“

Mrdali jsme asi hodinu. Odnesl jsem jí do ložnice, kde jsem jí konečně vycákal. Usnuli jsme skoro hned. Vysílení a šťastní.

Ráno vstávám dřív než ona a při pohledu na její stále rudou prdelku jsem jí chtěl hned zprznit, ale už jsem neměl čas. Holt zaměstnanec. Pondělí proběhlo zcela běžně, ale v úterý volal Jirka, abych mu Lucku dovezl k němu domů, hned po práci a ať je jen v těch silonkách a vezme si na to jen plášť a pod ním nemá nic. Vysvětlil mi to a řekl ať jí zavolám a domluvím to. V kalhotech jsem měl náhle těsno a hned jí volal. Ona podle hlasu, měla pro změnu vlhko v kalhotkách, chvilku se upejpala, ale nakonec jsem za ní jel o půl třetí do práce a vezl jí oblečení. Červenala se, když se v autě převlékala a pod letním pláštikem byla nahá.

Vystoupili jsme u jeho domu, zazvonil jsem a Jirka otevřel jakoby čekal za dveřmi.

„Ukaž mi jí,“ řekl ke mně stroze a já bezmyšlenkovitě sundal plášť. Usmál se a hrábnul jí do rozkroku. Viděl jsem jak jí zacukala prdelka.To se usmála ona. Nadrženě, pokorně a odevzdaně.

„Dovezu ti jí,“ oznámil, Lucka vešla do domu a přede mnou se zavřely dveře. Stál jsem tam alespoň minutu, ale mě samému bylo jasné, že se neotevřou. Jel jsem domů a přiznávám, že jsem si ho hned vyhonil. Bylo to rychlé spontání a jedinné možné řešení celé situace. Byl jsem vtažen do kola událostí, které jsem sám způsobil.

Asi v sedm v podvečer jsem dostal MMS s názvem selfíčko pro paroháčka kde se Lucina usmívala s jeho pérem vedle ksichtíčku pocákaného semenem.

Děvka, pomyslel jsem si, ale i když mi ztuhnul, nehonil jsem se. Tedy jó, ale jen tak lehce bez výstřiku.

Čekal jsem ještě alespoň dvě hodiny, než před barákem zaparkovala jeho černá audina. Stála tam asi deset minut a já nedočkavě koukal z okna. Nakonec se dveře otevřely a Lucka vyšla ven. Bez pláště, s šaty s hlubokým dekoltem. U dveří jsem byl dříve než ona. Usmívala se. Rozkošnicky, povýšeně, vyšukaně.

„Čau, paroháči,“ lehce mne políbila a vešla do pokoje. Následoval jsem jí.

„Jirka ti tu něco nechal,“ usmála se a vypla prsa. Až nyní jsem si všimnul, že její poprsí je poněkud vlhké. Sedla si do sedačky a nestydatě si stáhla vršek šatů. Celá prsa měla ulepená spermatem.

„Pojď, nestyď se,“ zavrkala a vystrčila je ještě více. Neodolal jsem a nenechal se pobízet. Kleknul jsem a začal sát jeji bradavku.

„Prva je očisti sviňáku,“ vzdychla a já začal jazykem objíždět oblinu ňadra a stírat cizí semeno, nevynechávaje jedinný kousek, až jsem skončil v prohlubni mezi nimi a sjel, az k pupíku kam jeden nezbedný pramínek zatekl.

U toho mi vyprávěla jak jí vyšukal hned na chodbě, nadržený a natěšený a po kávě pak ještě v ložnici, než spolu jeli do Olympie vybrat tyto šaty. Před domem v autě ho ještě nakonec vykouřila a on jí do výstřihu nacákal tuto nadílku. Celou dobu mne hladila po vlasech a konejšila, ať si z toho nic nedělám že myslela jen na mne a na můj jazyk. Konečně byla dostatečně spokojená a očištěná, zvedla telefon, zavolala mu a tak jak byla s šaty staženými do pasu mu šla otevřít. Chvíli se bavili, tedy spíš smáli na chodbě nez vešli. Pozdravil jsem se s ním a on unaveně klesnul do křesla.

„Ta tvá potvůrka mi dává zabrat, nadzvedl lem šatů a plácnul ji po prdelce. K ménu podivu pod nimi nebyla nahá. Koupil jí i tanga s vetkaným nápisem BAD WIFE. Výstižné a všeříkající.

Jirka s povděkem vzal nabidnutou minerálku a ke své, Lucčině a nakonec i mé lítosti nám sdělil, že zítra odjíždí na jednání do Rakouska a potom na plánovanou dovolenou. Jelikož mi měli odjíždět na tu naší akorát kdy ta jeho končila, znamenalo to, že se víc než čtrnáct dnů neuvidíme. Jirka naznal, že alespoň to tak bude lepší a budeme se víc těšit. K ničemu již nedošlo, Lucie i on se rozloučili polibkem a já s ní skončil v posteli.

Pokud to někomu v sexu neklape, věřte, že tohle to utuží. I když jsme dosud vedli častý sexuální život, nyní byl daleko intenzivnější.

Následující týden se Lucka stala dominantnější a já rád přijímal svojí roli. Byla to hra, krásná hra a ona si tím vynahrazovala flustraci z toho, že jí nešuká jiný. Ne, že by neměla příležitost nebo zájemce. Jen u nich ve firmě byli nejméně dva co by rádi smočili a jinde ani nemluvit. Nechtěla. Nechtěla nikoho koho jsme znali, nebo snad někoho kdo by se choval majetnicky. Líbilo se jí když došla domů a já jí svléknul, nebo spíše převléknul, oholil a po našem sexu vylízal. Byla tím vzrušená, když jsem po sobě uklízel jak říkala a já si na to zvykl a bral to jako součást sexu. Ve většině případů se u toho udělala, buď podruhé, nebo poprvé, ale intenzivněji, vzrušovalo jí to více než sex.

Nová role se jí zalíbila. Stala se hlavou domácnosti a centrem našeho sexuálního života. Zalíbila se jí ta moc ovládat mě. Ona nemusela nic, já byl pouze nástroj pro její uspokojování. Jinak se ale nic nedělo. Žádný chlap i když o tom často hovořila. Jen si zvykala. Na to být přísná, myslet na sebe. Stoupalo jí sebevědomí a nejen doma.

Jeden zážitek se mi vryl do paměti natrvalo. Byli jsme před dovolenou nakupovat v hypermarketu a já měl v košíku jen kondomy. Začínala s  novou antikoncepcí a měla obavu z otěhotnění. Nakonec i já, zrovna v tuto chvíli by se to nehodilo. No, ale zpět k tomu zážitku. Před námi stál pár, asi tak v našich letech a muž měl na nákupním pásu kalhoty. Když prodavačka, vše namarkovala podala mu lístek se slovy:

„Schovejte si ho, kdyby vám neseděli, ať je můžete vyměnit.“

Má manželka se bezelstně podívala na mne a nahlas tak aby to všichni slyšeli řekla větu která předurčila další vývoj našeho vztahu. Kdy se stala vůči mě opravdu dominantní.

„Ty, si to schovej taky a můžeš je pak reklamovat, že jsou ti zase velký.“ Zrudnul jsem, nečekanou hanbou a pokořením. Podivali se na mne všichni tři. Manželský pár i mladičká prodavačka. Tedy nejprve na pult, na kondomy a potom na mě. Muž soucitně, žena pohrdavě a prodavačka stěží zadržovala smích. Zaplatil jsem a ona mi vnutila paragon. Koutky úst jí cukali pobavením a Luckaa se usmála.

„Jde o to co budete chtít reklamovat,“ uslyšel jsem ještě prodavačku jak tiše prohodila k mé mým ponížením vzrušené manželce. Ta mne došla, vzala za ruku a usmála se. Nevěděl jsem co s pohledem, ale ocas, nebo tedy nyní podle ní ocásek se mi postavil. Byla spokojená a já…? Já zahenbený tím, že jsem vzrušený touto pohanou.

Dovolená se přiblížila a konečně tu byl čtvrtek a tak jsme vyrazili na Máchovo jezero do objednané chatky. Jezdili jsme sem rádi. Dopoledne na pláž, koupání opalování dobrej stejk k obědu, korzování po areálu. Užívali jsme si to. V pátek jsme šli na diskotéku a nad ránem skončili v posteli. No prostě super. V sobotu večer jsme vyrazili na zábavu na pláži, ale nelíbilo se nam tam a tak jsme se přesunuli na Bílý kámen. Htěli jsme tam již v pátek, párty tam trvala celý vikend, ale skončili jsme jinde a nechtělo se nám přecházet. Ještě jsme tam nebyli a tak jsme se rozhodli prozkoumat neznámé. S Luckou šili všichni čerti, byla neklidná, natěšená hudba zněla až k nám do kempu, ubytovaní jsme byli hned pod ním. Oblečená byla dost vyzívavě. Hluboký dekolt, minisukně a záre v jejích očích z ní dělali prvotřídní kurvičku. Pokud si někdo dá tu práci najde naše video na youtube. Víc prozrazovat nebudu a ani nechci.

Dorazili jsme asi v deset a první co nás šokovalo byl počet lidí. Diskotéky tady byli vlastně tři, dvě v budovách a jedna na terase, celkem asi tak dva tisíce pařičů od osmnácti výše. Šli jsme na terasu a spolu pro pivo, ten podvečer ne první. Šli jsme spolu do fronty, bál jsem se, že to bude dlouhý. Tady nastal druhý a hned třetí šok. Ve frontě kdy před námi bylo osi dvacet lidí jsme stáli sotva pět minut a ceny víc než příznivé. Fámy o tom, že je Máchovo jezero předražené jsou výmysl těch co tam nikdy nebyli. Na baru jsme si dali ještě panáka becherovky, šli ke stolu a potom na parket. Bylo narváno, hráli skvěle a v přestavku jsem šel pro další. Lucie byla ve svém živlu, užívala si tanec, atmosféru, několik vyzívavych pohledů, nebo naopak závistivých od sice mladších kociček, ale opravdu nedosahujíc její živočišnosti. Po půlnoci jsme se přesunuli na jinou párty, techno, ale perfektně namixované. DJ byl opravdu dobrý, hned jsme šli na parket a tady to Lucie opravdu rozbalila. Vyschlo nám v krku. Sedla si a já šel pro osvěžení. Fronta tu byla o něco delší a já se podíval jak sedí, nohy poměrně dost od sebe. Až později jsem se dozvěděl, že pod minisukní neměla kalhotky. Usmála s na mne a zamávala mi. Opětoval jsem pozdrav a když jsem se k ní otočil znovu, stál nad ní mladík se kterým se na sebe párkrát usmáli na parketu. Nepokrytě jí hleděl do vystřihu a něco do ní hučel, ona se usmívala odpověděla a ukázala směrem ke mně. Podíval se také a i on se usmál a kývnul. To už jsem byl na řadě, objednal, zaplatil a šel. Čekali mne. Lucina se culila jako sluníčko, oči jí plály vzrušením, alkoholem a nepokrytým chtíčem. Podal jsem jí pivo, upila a stále se na mne potměšile dívala. Tušil jsem co má za lubem, ale nechal jsem jí ať se vymáckne ona sama. Bylo na ní vidět, že se na to těší, to ucucávání piva a ten pohled měli jen prodloužit její čas k přemýšlení, jaká slova zvolit. Konečně sklenici odložila, podívala se na borce, stejně netrpělivého jako já a potom zpátky ke mě. Uculila se. To ona opravdu umí.

„Tady Radim,“ podívala se na něj znovu. Tak vida už se znají, pomyslel jsem si.

„Tady Radim, se mne ptal jestli by si se mnou mohl… zašoustat?“ Znovu ten úsměv a po něm smyslné okusování spodniho rtu. Upřený pohled a v něm jasná prosba i výzva zároveň.

„Máš, super kost,“ prohlásil mladík, snad aby řeč nestála.

„Říkala jsem mu, že jsem vdaná a že se tě musí zeptat, jestli mu to dovolíš.“ Hraje si a viditelně jí to baví. Tak dobře, budu si hrát taky.

„A ty bys chtěla?“ Čekal jsem co udělá. Pomalu přikývla a pak ještě jednou.

„Chtěla.“ Olýznula si rtíky. „Moc bych chtěla, znáš mne,“ vzala mě za ruku.

„Ale, jenom pokud máš pořádnou kládu a kámoši by taky bodli,“ zasmála se a pohlédla na Radima. Věděl jsem, že po pořádném grupáčku, jak říkala touží. Kula železo dokud bylo žhavé.

„Mám, kočko.“ Právě si zapaloval a sebevědomě vyfouknul kouř. „Pár paničkám už jsem z manželů paroháče udělal.“ Dival se na ní vyzývavě.

„Co máš? Velkýho, nebo kámoše?“ Bylo vidět jak ji to rajcuje.

„Oboje, kámoše dva a tam…“ pohlédl si do rozkroku a zaváhal, „tam si můžeš chytnout.“

Lucina se usmála. Neváhala jako on, ale zcela bezostyšně mu rozepla zip a zajela mu rukou do poklopce.

„Wau,“ trochu vykulila oči a zarejdila rukou. Borec byl přes své sebevědomí zaskočený.

„Pěkný,“ zacukrovala. „Beru,“ prohlásila jako v obchodě, vytáhla ruku a zip zase zapla.

„Máme chatu, až na pláži,“ oznámil. Zavrtěla hlavou.

„Půjdeme k nám, jsme hned pod kopcem,“ oznámila a podivala se na mne.

„Nevadí?“ Radim se otočil na mě a než jsem stačil odpovědět sločila mi do řeči ona.

„Kája už parohy má, je zvyklej, ale trojitý budou lepší ne?“ Vstala, vlepila mi pusu a vzala mne za ruku.

„To je úděl nás chlapů co si berou hezký ženský,“ pokrčil jsem rameny.

Radim nás pozval ke stolu. U něj seděli dva kluci v jeho letech, později jsem se dozvěděl, že maj dvaadvacet.

Představil nás a významně prohlásil, že panička by se ráda nechala zkurvit. Kluci se zasmáli a slibovali, že ji to rádi splní.

„Ale připrav se, ráno nebudeš moct chodit,“ pohladil ji po zadku ten co byl nejblíž a co se představil jako Rosťa.

„Proč bych chodila, jsem na dovolené,“ vmáčkla se mezi ně a s každým si dala pusu na tykačku. Poslední z party, Pavel odešel pro šampaňské a něco k pití a Lucina s Radimen si šli zatancovat.

„Ta je, ale nadržená,“ oslovil mne Rosťa a nalil panáka vodky a nijak neřešil, že jsme pár. Nakonec to neřešil ani jeden z nich, byli mladí, užívali si života a nestresovali se. Rosťa mi říka, ze uz si tak podali dvě kámošky a že je to super když je holka tak trochu kurva, že je s ní víc zábava.

„To ona bývá,“ zasmál jsem se a opravdu se těšil jak to celé dopadne. Byl to neuvěřitelný posun, oproti minulému roku, co roku, ještě před dvěma měsíci jsem si u těchto představ jenom honil a nepočítal, že se někdy uskuteční. Byl to vlastně šok, ale dovolená, zážitky s Jirkou a množství alkoholu ze mne udělali opravdu poslušnou loutku sexu.

Ke stolu se vrátili všichni tři zaráz. Radim držel Lucinu kolem pasu, na parketě jí intenzivně sjížděl a pod kalhotama se mu rýsovala pořádná boule. Udýchaní a nadrženi byli oba.

„Jdeme?“ zamrouskala a mnohoslibně se usmála. Rosťa jak byl v ráži ji nadzvedl minisukýnku.

„Ať víte do čeho jdete.“ V příšeří se zabělal jeji holý neopálený klín s jen tmavým stínem sevřené stydké rýhy.

„Týý jóó,“ vydechli oba a Lucka plácla Radima po ruce, ale sukýnku si stáhla až po chvilce.

„Jak malá holka,“ uchectl se Pavel a cpal láhve do báglu. V tu chvíli začali hrát Makinu, techno remix původně od Ultravoxu, což  byla její zamilovaná. Nyní jsme šli tancovat spolu.

„Ty jsi vážně coura,“ zmáčknul jsem jí půlky.

„Tos chtěl, ne?“ Přitiskla se ke mně.

„Líbi se mi to,“ dal jsem jí pusu a myslel to vážně. Věděla to, ale nyní to chtěla i ona sama. Kurvit se, nasazovat mi parohy v přímém přenosu, ponižovat mne, vzrušovat, šukat.

Řekla mi to tak. Chtěla si toho užít. Vždy jsme brali sex jako nejdůležitější složku manželství a nyní jsme se jí zcela oddali.

Dohráli a šli jsme vyzvednout kluky. Stoupla si mezi ně, dva jí vzali mezi sebe a já s Radimem jsme šli za nimi. Do chaty to bylo asi čtvrt hodiny, byli dvě ráno, ale nikomu se spát nechtělo. Naopak. Odemknul jsem a všichni jsme zasedli. Lucka na postel k ní se hned přitisknul Radim, Pavel načal šampáňo a já podal sklenky. To už z ní sesoukal triko a do pokoje zazářili její bílá prsíčka. Sklidily ovace. Bradavky jí stáli jako vždy a ona náležitě na ně pyšná se napila.

Radim jí povalil na postel a ona? Ona zvedla nohy a stahla minisukni. Nadržená a natěšená tak ukázala všem co ma mezi nimi.

Povalil jí na postel, jednou rukou vniknul mezi její roztažené nohy, druhou stahoval kalhoty.  Měl opravdu macka. Většího a hlavně tlustšího než Jirka a hlavně než já. Vzala ho do dlaně a trochu se pozvedla, aby na něj viděla. Usmála se, podívala sd na mne, sklouzla dolů a vzala ho do pusy.

„Hodná děvka,“ vydechl. Chvíli  ho kouřila a slinila si ho pak se pozvedla a oni vedle sebe leželi. Radim jí prstil a ona pomaloučku honila. Byla mu je už úplně oddaná, bylpro ní něco jako zjevení. Sen. Sen prostopášné paničky. Přesunul se nad ní a Lucka doširoka roztáhla nohy, pokrčila jd a on nasměroval žalud do její vlhké kundičky. Narazil ho do ni prudce a na jeden ráz. Vykřikla. Rozkoší a úžasem jak jí roztáhnul. Nohy jí vylétly vzhůru. Bez ochrany! Proto jsme jí kupovali, ale nyní jí to bylo jedno. Neměla ji moc ráda nikdy. Radim začal přirážet a Lucka, jelikož už byla dost nadržená a opilá začala hlasitě sténat. Borci  jen závistivě koukali, jak si to s ní jejich kamarád rozdává. Oba se začeli svlékat. I oni byli docela vyvinutí, ne jak Radim, ale pod dvacet nešel ani jeden. Vlezli k nim na postel a Pavel byl první, kterého si přitahla za ocas k puse a já jsem si začal honit ptáka, když jsem viděl, jak je nekompromisně píchaná, a slyšel jsem, jak Lucka sténá a její kundička k prasknutí naditá tím mlaďochem mlaská. Kozičky jí úžasně skákaly a ona se již po chvíli blížila k dalšímu orgasmu a při tom pokuřovala na střídačku oba ptáky po stranách její hlavy. Vykřikla když to na ní přišlo. Odsunula Radima, otočila se a vyšpulila zadničku i kundičku. Radima vystřidal Rosťa i když se on ještě neudělal. Střídali v mrdání Lucinky zezadu tak jak to měla ráda nejvíce. Přitáhl si jí za vlasy a ona skoro zařvala rozkoší. Tedy ne skoro, ale úplně. To již Radim kterého právě kouřila nevydržel a začal bez varování cákat. Mrdka se jí rozstříkla po obličeji, ona se jen usmála, přitáhla si cakající ocas a rejdila s ním po puse nez dostřikal. Potom mu labužnicky olíznula jeho špičku odsunula stranou a přitahla si druhý. Rosťa to nevydržel příliš dlouho a zeptal se jí galantně, kam jí to má nadávkovat. Neodpověděla, místo toho sklouzla z klacku, otočila se, popadla ho do ruky a nasněrovala na své kozičky. Nyní jsem viděl její obličej. On i vlasy byly pokryté semenem a nyní jí další sprška pokrývala prsa zatímco se do ní zabořil Pavel. Všimla si mne jak se honím. Vlastně za celou dobu poprvé co na mne pohlédla, cele oddaná svému chtíči a ukojení nadržené kundy.

„Nehoň si ho sviňáku,“ vydechla mezi přirazy a pak jí něco napadlo.

„Dej si ruce za záda,“ poručila mi a na Radima se obrátila ať je sváže. Udělal to i s Rosťou ochotně, ona ošukávaje se Pavlem na mne udělala gesto z italských filmů. Nebránil jsem se a bral to jako hru. Nádhernou hru, kdy určuje pravidla ona a jsou to pravidla podle jejího zvráceného gusta. Dopřál jsem to jí i sobě. Chtě jsem to? Chtěl. Tak dobře mi tak. Pavel jí nedopřál ten luxus, aby se ji zeptal, kam se má udělat a a začal cákat do ní. Odsunula ho a nechala ho vystříkal na její štěrbinku. Byla spokojená, vydýchávala se a semeno si roztírala po klíně a bříšku.

„Líbí se ti to sviňáku?“ Otočila pohled na mne. Kývnul jsem a polkl vzrušením. Opravdu se mi tento hodinový maratón libil. Jsem divnej. Vím to. Nechat si prcat manželku cizíma. Holt každej jsme nějakej. Někdo bere drogy, někdo hraje automaty, další chlastá a já? Já se vzrušuju, že mám manželku kurvu. Jak jinak to nazvat? Kurvička která ráda roztahuje nohy.

Nechala mne odvázat. Sice bych se z toho kousku látky vysukoval sám,ale nechtěl jsem. Ty kluky nikdy neuvidím, tak co. To vzrušení stojí za to.

„Ukliď mne,“ poručila. Sice jsem někde v koutku duše byl proti, ale vlastní vzrušení a touha sám sebe ponížit byla silnější. Klesl jsem mezi její nohy a zabořil jazyk do jejího klína. Nyní nebyl sevřený jak na začátku, ale rozjetý použitý, dírka se ani nezavřela a pomalu z ni vytékaly ty dávky co do ni naporcoval poslední milenec. Chuť byla jiná než má nebo Jirkova. Stále to byla ta chuť vejce nasyrovo pokud to někdo někdy pil. Já ano když jsem hrál basketball v rámci tréninku. Nyni se to hodilo. Toto sperma bylo ostřejší a hustější a to na ňadrech zase sladší. Přitáhla si mne za vlasy vzhůru. Políbil jsem jí a olíznul tvář.

„Jsi, prase, víš to?“ Zašeptala a nebyla v tom urážka, ale zase kousek jejího vzrušení. Kývnul jsem. Byl jsem prase. Lízat jí po úplně neznámých mlaďoších kteří jí vyšukali natvrdo a bez ochrany a já toho byl vlastně strůice. Nebránil jsem tomu a podporoval to. Kam vlastně dál se dá ještě zajít?

„Jdu čůrat,“ vstala a natáhla se po triku.

„Proč mu nenachčiješ do ksichtu?“ Zeptal se Radim a zasmál se. Zaváhala a podívala se na mne. Evidentně ji ta myšlenka nadchla.

„Mám?“ Ta otázka nepatřila mě. Nyní jsem neměl právo na nic odpovidat, nebo se k něčrmu vyjadřovat.

„Určitě, když už tě líže tak můze i držet. Coury to tak dělaj,“ oznámil zapalujíci si cigáro.

„Jak?“ Otázka v níž bylo odhodlání, ale i potřeba poradit.

„Klekni,“ ten příkaz patřil mě,“a ty se rozkroč a vystrč píču,“ radil. „Strč jí jazyk do díry a hubu přitiskni na ní.“

Sám jsem byl šokován, že jsem to udělal. Močit začala okamžitě a mou pusu naplnila teplá tekutina. Slaná a horká. Polykal jsem jako by to byla voda, nebral jsem ohled na to kde jsem a kdo jsem. Nyni jsem byl paroháč, otrok její a jejich vášně. Smála se. Ona i oni. Konečně to přestalo a dali jsme si šampanské a vodku.

„Máš ho dobře vycvičenýho,“ pochválil jí Pavel a přitáhl si jí do klina. Zasmála se.

„Chtěl to,“ oznámila sama si dolila sklenku a podivala se na mne.

„Pojď sem, aspoň ti ho vyhoním,“ usmála se záludně a opravdu ho hned vzala do dlaně. Druhou vzala nabídnutou cigaretu, nechala si jí zapálit a na mne se vůbec nedívala, jen mne honila. Nešlo to. Jako vždy když jsem něco vypil bylo vlastní uspokojení v nedohlednu.

„Dáme další kolo?“ Zeptal se Pavel a zmáčkl jí prso které hladil.

„Jestli můžete?“ Odvětila vyzývavě i když podle jejich ztopoření bylo jasné, že ano.

„Co protáhnout prdýlku,“ navrhl hned. „Měla bys tři čuráky zaráz.“

„Ani náhodou,“ zavrtěla hlavou, ale ne rozhodně spíš váhavě.

„Dobře no, ale bylo by to fajn. Bylo super vystříkat se ti do prdelky. To bylo prostě něco,“ přitáhl si jí a prst očividně nasměroval do otvůrku o kterém mluvil. Odmítla. Sice váhala, ale rozum zvítězil. Respektovali to. Lucka vstala, obkročmo nad něj nasedla a narazila se, jen to mlasklo. P9skakovala na něm jako na koni. Nahoru a dolů. Ti dva vstalu a přišli k ní. Jednoho vzala do pusy, druhého honila. Po chvili se prestěhovali na postel. Mne si nikdo nevšímal. Pavel byl vespod, ona přitisknuta na něj, prdelku vyšpulenou s jeho prstem v ní. Nechala ho, ale nic víc. Prostřídali se a pak ještě jednou. Venku již svítalo, když je vyprovodila ke dveřím a s polibkem se s nimi rozloučila. Rychle se opláchla a skočila do postele. Usnula snad okamžitě. A já? Já jsem si ho konečně vyhonil a šel spát taky.

Probudila mne asi ve dvě hodiny zatahánim za nohu. Seděla na kraji postele v očích slzičky.

„Kájošku já nemůžu chodit,“ kuňkla. Ve tváři měla zmatek. Zasmál jsem se. Říkali jí to. Vstane. Nohy se jí třesou, jde k umyvadlu jako kachna. Není divu, nechala se píchat dobré čtyři hodiny v různých pozicích a nejvic měla nohy do praku. Roztažené a vzhůru.

„Proč jsi mne nehlídal. Víš jaká jsem,“ podívá se na mne vyčítavě.

„Přestala bys?“ Odpovím otázkou na kterou znám odpověď. I ona jí zná.

„Nedojdu na záchod, chce se mi čůrat,“ zaskuhrá. Záchody jsou společné a poměrně daleko od naší chatky.

„Leda…“ otočí se na mne a v očích jí zase zableskne ta jiskra šelmy. Pochopil jsem hned kam míří.

„To ne,“ ohradil jsem se. Otočila se na mne a já se rozesmál. Byla stále nahá a na podbřišku měla tři podpisy. Po stranách stydké rýhy, Pavlův a Rosťův na vrcholu Radimův. Nevím kdy to provedli. Podívala se tam také.

„Sviňáci,“ zaklela a snažila se podpisy smazat navlhčeným ručníkem. Nešlo to lihovka je prevít. Vzdala to a znovu se na mne podívala.

„Kájóšu, prosím,“ zaškemrala. „Já to už fakt nevydržím a tam jít nemůžu,“ nahodila psí oči.

Váhal jsem. Sice mi alkohol v krvi ještě koloval ale… Vlastně jsem jí chtěl potrápit. Divné co? Vyrazila k protiůtoku.

„Před cizejma klukama ti to nevadilo. A tady když jsem bolavá kvůli tobě mbe trápíš.“ Držela dlaň v klínu, vyloženě jí svírala. Kývnul jsem a ona sedla na kraj postele, vystrčila jí a sotva jsem vrazil jazyk do dírky a přitiskl se k ní rty, spustila. Vydechla úlevou, pomalu jako v orgasmu. Držela mne za vlasy, bála se, že uhnu. Ne, byl jsem pokorný a tehdy sice ne poprvé jsem si uvědomil, žd pro ní, že pro ní udělám všechno. Pro „normálního“ člověka je to asi nepochopitelné, ale ten kdo po tom touží, komu je to asi geneticky dáno mne pochopí. Pohladila mbe pi vlasech a dala i pusu. Šel jsem si vyčistit zuby a jí udělal obklady. Na hlavu a na bolavou rozmrdanou pičku. Znovu usnula a já se vydal na nákup. Vstala až druhý den. Provinile, trošku zahanbeně, ale na druhou stranu šťastně. Pro nás oba to byl super zážitek a já jí slíbil, že Jirkovi ho neprásknu. Dovolená skoncila jen výlety a koupáním. Nic víc, nic míň. Tedy vlastně ano. Poprvé jsem pomiloval její prdelku. A líbilo se nám to oběma. Akorát jsem tehdy nevěděl proč  jí nabídla. Dozvěděl jsem se to později, stejně jako se to dozvíte tady až to napíšu. Zpověď jak jsem svou vlastní vinnou udělal zvlastní ženy kurvičku a ze mne paroháče. Jsem na to ale pyšný. Vždyť život se má žít, ne přežívat.

DOVĚTEK: Omlouvám se za pravopisné chybky. Bohužel nejsem vysokoškolák a píšu spíš rychle a s náladou to psát. Text nekontroluji. Většinou se u toho seknu začnu přepisovat atd. Vše co jsem napsal se stalo, jsou jen pozmněněna data, trochu jména a posloupnost událostí. Nikdy jsem nevěřil, že se to stane a stalo se. Chce to jen odvahu a možná zahodit stud. Ne trochu studu, ale hodně. A pak je to buď a nebo.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Pěkný příběh, ale podle dovětku to vypadá, že je to již poslední díl. To by bylo docela škoda, je to pěkně rozjeté a bylo by zajímavé, jak pokračoval vztah s Jirkou a jaké úkoly jim dal plnit.

  2. Taky jsem pro pokračování – Doufám že se to pořádně rozjede a z Lucky se stane prvotřídní děvka a hotwife…

  3. Jak to vypadá s přislíbeným dalším dílem?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *