Moje žena a můj kolega

Ahoj, jmenuji se Alex a na střední jsem potkal svojí ženu Anastaziji a ano je původem z ruska. Řekla mi že jsem byl její první. Já jsem sportovec a přivydělávám si jako fitness trenér. Jinak dělám v logistické firmě v kanclu, ženy po mě dost koukají, řekl bych že jsem velmi pohledný a celkem svalnaty ale bohužel tam dole jsem obdarovany moc nebyl.

Moje žena má dlouhé hnědé vlasy , zelené oči , nádherná obličej,  160 cm a 50 kg jo a nádherné dvojky prsa, samozřejmě sportovní postavu je fakt nádherná.  No a aby jsme se dostaly k jádru věci každý rok máme firemní večírek kam můžeme brát své drahé polovičky, tak jsem tam letos tu svojí vzal. Bylo to na šumavě  v takové chuťové oblasti kterou naše firma pro nás. No přijeli jsme tam jako poslední takže všichni nás šly přivítat a každej chlap se po tě mojí koukal A hlavně jeden kolega kterého neměl nikdo rád byl rom ale takovej šamponek a hlavně všechny kolegyně a obecně ženy ž něj byly hotové.

No vše bylo v pohodě první večer se popijelo, kecalo. Potom říkejme mu Petr navrhl že půjdeme plavat do bazénů ale nikomu se moc nechtělo až na tu mojí a dvě kolegyně.  Já jsem byl už fakt moc tak mě moje přítelkyně odvedla spát. Ráno když jsem se vzbudil tak vedle mě nebyla, oblékl jsem se A šel jsem na snídani a ona tam seděla š těmi dvěma kolegynema a Petrem a dost se smáli. Na dále vše probíhalo normálně až nato že jsem si všimnul ze ta moje pořád vyhledává Petra a párkrát se mi zdálo že ji Petr šaha na zadek.

Když jsme se večer připravovali na závěrečné popíjení , tak tak moje Anastazije se fakt slechtila, když byla ready tak mi řekla že jde pokecat s holkama ven, já se taky připravil a když jsem chtěl jít ven tak jsem slyšel jak se ty dvě kolegyně baví š tou mojí viděla si Petra když vylezl z toho bazénu tak velký pero jsem ještě neviděla a druhá souhlasila,  ta moje dodala ten má určitě 25 cm a nejhorší je že tu mám chlapa tak moc bych ho chtěla. Zajásal jsem A vyšel  ven.

Večer probíhal normálně popijelo se A když už  jsem tam zbyl jen já Petr a ta moje tak Petr opět navrhl že se jde plavat. No ale tentokrát jsem šel taky , jelikož jsem celý večer dával na jeví že piju hodně tak si ta moje dělala starost abych se neutopil ale já ji uklidnil že to bude ok. Když jsme tam došli tak jsem do sebe tipnul rychle pár panaku a půjčil si Petrovi sluneční brýle,  lehl si na lehátko a dělal že spím. Když to Petr zaregistroval  tak obešel manželku a začal ji sundava tričko potom kalhoty a už před nim stálá v bílém krajkovem sexy spodním prádle,  ona mu říká co děláš je tu ten můj. On jen suše řekl spí a ty mě chceš  no a ona říká to nejde mám přítele a miluju ho. No a Petr říká tobě se nelíbilo co si viděla,  Anastazije mu říká víš jako máš velký pero ale to není vše sex s citem je lepší než jen zvíře í sex.  No a Petr ji říká este by si prosila abych ti to dělal  a sundal si kalhoty se slovy chceš mi říct že moje pero tě nechává chladnou?

Anastazije vyvalil oči a říká mu jako je to pěkný ale určitě by to nebylo lepší než š Alexem to bych se klidně vsadila a víš co já tě presvedcim a s temi to slovy si sundal potprsenkou a kalhotky,  tak dělej a uvidíš že neuspejes.  V tu chvíli se na ni petr vrhnul a začal ji líbat a osahavat,  hned ji chválil postavu kozicky a řekl ji ty budeš můj nejlepší zarez . vzal ji hlavu a zatlačili dolů ona ho hned začala kouřit ale byl moc velkej do pusi se ji nevešel ,Pete jí  chválil jak je šikovná a poté  ji otrhl a položil na zem. Začal ji opět líbat a jednou rukou ji zajel do klína a začal jí prstit a druhou rukou ji chytil pod krkem a jemné ji dusil ona hekala ale to nebylo nic najednou ji roztahl nohy a už ten svůj ocas tlačil mezi zavojcky. Potom prudce až po koule zajel do ní, Anastszije za řvala  jal kdyby ji na noze braly se slovi bože ten je obrovské me rostrhnes. PETR ji asi pět min pomalu ujížděl dovnitř a ven a bylo vidět  ze uz ne řve bolesti ale slasti. Šel  na ni první orgasmus  mezi hekanim říkal jo bože jo, najednou Petr přestal a říká  ji tak co pořád by si dala přednost tomu svému  jestli chces pokračovat tak popros bílá devko. Anastazije bez váhání říká spletla jsem se prosím sukej mě prosím moc. Nato Petr říká a co seš? Jsem tvoje devka kdykoli si rekneš v tu chvilky opět začal prirazet a ona křičela jo jsem tvoje devka sukej mě prosím jo bože už budu, potom si ji Petr obrátil že byla na čtyřech omotal si její vlasy a přitáhl a opět ji začal odjíždět jak nakou devku to trvalo asi půl hodiny a ta moje mu pak pěkně spolikala všechno semeno,  na konci toho všeho se on oblékl a chtěl jít pric  mu Anastazije říká kdykoli budeš chtít budu tvá, on ji řekl já vím končím vždy o dvě hodiny dřív než  ten tvůj tak se budu stavovat.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Jako vydržím hodně, ale tahle povídka je pro tu použitou gramatiku nečitelná 🙁

  2. Vždyt píše, že jsou z Ruska, tak asi dělá co může. Na gramatiku sere pes, na to, že je z Ruska to jde. Příběhově pěkný.

  3. Pokud je z Ruska , ať píše tam . Tady ať se to naučí nebo nepíše .
    I pornopovídky by měly mít písemnou a gramatickou kulturu .
    Ferlach

  4. Kdyby radeji nekdo z vas chytrych nabidl, ze takovou povidku opravi. Kritizovat umi kazdy…

  5. Přesně tak. Není nic jednoduššího než zkopírovat opravit a vložit jako novou povídku. Admin to jistě uvítá a ušetříte mu práci. Ale nadávat je asi lepší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *