Svatební únos – 3.díl

Když Kateřina vyšla z koupelny, pohlédla na Mirka a s úsměvem mu řekla: „Sem moc ráda, Míro, že si se do mě udělal. Myslím, že je na čase, aby sme zadělali Jonáškovi na bratříčka nebo sestřičku. Ode dneška tedy nejen na ostro, ale nebudeš ani vyndavat, ano? Věřím, že příroda už to zaonačí“.

Seděli pak bok po boku na pohovce u televize a dívali se na Česko-Slovensko má talent. Katka to sledovala se zájmem, ale Mirek se díval, ale hlavou mu kolovali jiné myšlenky, než-li se zajímat, kdo jak kdáká, kdo má nebo nemá hlas, kdo tam ze sebe dělá pitomce atp.

Uvědomil si, že jej žena přímo vyzvala k zopakování si té dnešní hry i zítra, jen že to chce tentokrát udělat v kleče zezadu. Uvědomoval si, že Katka má zítra 14. den menstruačního cyklu, tedy že né-li přímo dnes, tak bude mít ovulaci zítra. Na jednu stranu jej to riziko, že na ni zase pustí osmnáctiletého adoscelenta, který se do ní tak jako dnes opět vysemení, velice dráždilo, velice vzrušovalo. byl to jistý způsob osobního psychického masochismu, jakési duševní sebemrskačství vydávat svou milovanou manželku všanc cizímu penisu a cizím spermiím v takovém období, ale přeci jen v něm začaly hlodat pochybnosti, zda to nedotáhl až příliš daleko. Martinovi se vůbec nedivil. na jeho místě by do toho také šel. Katka po narození jejich snědého synka začala cvičit a nevařila příliš tučná jídla. Z masa jen drůbež a ryby. Díky tomu vrzy začala shazovat a nyní až asi na 3 kg navíc byla na své předtěhotenské váze. Nebylo se co divit, že toho mladého kluka vzrušovala.  V obličeji byla pohledná, měla delší světle hnědé vlasy, které nosila buď volně rozpuštěné nebo stažené do ohonu. Byla 170 cm vysoká, 62 kg vážící a měla takovou festovní plnoštíhlejší postavu. Její dříve pevné trojky se změnili v nyní polotuhé čtyřky a malinko širší boky, lehce vyklenuté břicho, krásně zaoblený zadek a svalnatá stehna. Katka byla prostě čupr mamina a kočka.

Večer, než-li šli do hajan, šla se Katka ještě kouknout na malého snědého andílka Jonáška a pak šla i ona do ložnice.
Leželi s Mirkem vedle sebe a ani jeden neměl na sex už chuť. Katka už byla dostatečně ukojená a Mirek zase neměl pomyšlení a stále měl před očima obraz Martina mrdajícího jeho ženu a semenícího do ní. Bojovalo v něm pro a proti, jeho kandaulismus a zdravý rozum, smířlivost s osudem paroháče, kterým už byl bez to už od doby, co mu tři černoši ojeli a oplodnili Katku jako čerstvou novomanželku, nebo žárlivost a učinění svým choutkám přítrž. Chvilku si v posteli ještě asi půl hodiny povídali o starostech všedního dne a pak Katka zmlkla…, protože usnula. Také Mirek se otočil na bok zády ke své ženě, dal si ruku pod hlavu a po chvilce zabral…

Ráno měli oba jinčí starosti a Mirek v práci na včerejší večer nemohl myslet už vůbec. Katka měla zase své obvyklé domácí starosti hospodyňky a maminky.

Byl pátek a Martin, kterému skončilo vyučování ve III.B ve 14:00 kráčel po Ruské ulici, blížíc se k domovu. Na konci Ruské ulice, než zahýbá k ulici V Olšínách, Martin potkal Kateřinu. On už to měl odtud k jejich domu v ulici Pod Rapidem nějakých sedmdesát osmdesát metrů uviděl, že proti němu tlačíc sporťák kráčí Mirkova manželka. Trochu se ulekl, zda ho snad nepozná. Se zájmem jeho oči skenovali Katčinu postavu vilným pohledem. Snažil se dělat jakože nic, ale nebyl si jistý, zda náhodou nezčervenal. Katka se mu jako žena tedy rozhodně líbila. Hned si vybavil, jak do ní včera vpravoval své semeno. Prošla kolem něho a ani se na něho nepodívala.„Kdybys věděla, že sem v tobě měl ocas, kdybys tušila, jak sem ti vymrdal kundu a že sem se do tebe dvakrát vysemenil před očima tvýho divnýho manžela…!“ problesklo mu hlavou. Otočil se za ní a obdivoval její pěkný zadek v letních šatech. Byl totiž květen a na tento jarní měsíc i dost teplo. „Slušel by ti tam pěkně zezadu“, řekl si polohlasně a usmál se satyrským šklebem.

Mirek přijel z práce v šest v podvečer. Katka jej již čekala s večeří. Dal jí pusu, malému také, vysvlékl se ze saka a zasedli ke stolu. Katka mu během jídla povídala, co přes den s Jonáškem dělali, kde byli, jak se měli, co načmáral a vůbec, jaké mrňous dělá pokroky. Mirek jí poslouchal, přikyvoval, usmíval se, ale sám o tom, co dělal v práci jí nevyprávěl, protože to bylo nezáživné a navíc jednání s movitými klienty jsou diskrétní.

Katka pak šla dát spát Jonáška a Mirek se převlékl zase jako každý den do sportovního, že si půjde zaběhat. „V kolik tě mám očkávat? Na osmou?“ otázala se Mirkova žena a z očí jí koukali takoví ti rarášci. Zarazil se mezi dveřmi, protože takhle se jej nevyptávala. Prostě brala na vědomí, že si jde zaběhat a až přijde tak přijde. „Já jen, jestli zase přivedeš toho mladého kluka? Včera to bylo boží“ pronesla s úsměvem. V Mirkovi hrklo. „Proboha snad Káča něco neví?“

Když viděla jeho udivený obličej, řekla na vysvětlenou. „No přece, když mně šukáš, tam mě strašíš… a včera si fantazíroval, žes přivedl na mě mladýho kluka, tak já toho kluka chci dneska zase, jen ale v kleče zezadu, ať je nějaká změna.“

„Jo tohohle… Aha…no…jasně, že ho zase přivedu. Přivedu ho a von tě oplodní místo mě a já se budu jenom dívat“, odpověděl jí s úsměvem a ulevilo se mu, že Katka neví nic.

„Těš se“, pronesl místo pozdravu a zmizel. Katka se postavila k oknu, poodhrnula záclonu a dívala se , jak její manžel vyšel z domu, prošel předzahrádkou, zaklapl branku a dal se do klusu až jí zmizel. V duchu si říkala, že je dobře, že chodí Mirek běhat, že si alespoň vyčistí hlavu od pracovních starostí, okysličí mozek a pak má chuť na sex. A ty jeho hry a fantazírování? Alespoň s ním není v posteli stereotypní nuda.

Ze začátku z toho byla dost zaskočená, ale po čase, když Mirek do jejich manželského sexu zapojoval své představy a fantazii se to stalo takovou jejich hrou. Postupně se Katce ty Mirkovy představy docela zalíbily.

 Když oběhl Mirek blok, uviděl Martina, který už na něho čekal. Pozdravili se a chvíli vedle sebe mlčky klusali. Vzali to nahoru podél hřbitova s krematoriem, pak běželi Vinohradskou, Šrobárovou kolem horního vchodu Vinohradské nemocnice.

„Tak co, bude dneska zase sexuální opáčko?“ zeptal se Martin zvědavě.
A ty máš chuť?“ zeptal se Mirek místo odpovědi.
„Jó, včera to bylo žůžo, tvoje žena je parádní samice“, řekl Martin, co měl na srdci.
„Ale nemusels mi do ní semenit… Řikal sem: včas vyndat. A ty si to do ní pustil a dokonce dvakrát?!“ pronášel Mirek káravě.
„No jó, ale když to se nedalo… Bylo to silnější „, pronesl Martin na svou obhajobu.
„Eště dneska, ale pak to raději přerušíme… Dáme pauzu. Nechci, aby žena něco poznala… Jo, mimochodem, dneska jí to budeš dělat zezadu, ale nesmíš jí ho cpát do zadku, ani prsty, protože to vona nemá ráda a mohlo by se to pak provalit, že to nejsem já. Jasný!?“ řekl mu Mirek.
„Jasnačka“, souhlasil Martin s vidinou dalšího mrdání s jeho paničkou. Vzpomněl si jak ji dneska odpoledne, když šel ze školy, potkal a v duchu už zase plánoval, jak jí vycpe a jak jí zase obsemení dělohu. „Eště jí tak zbouchnout a udělat jí mrně… a pak ji potkávat s bubnem,,,“ problesklo mu hlavou.

Seběhli dolů Vlašimskou a zamířili podél nemocniční zdi po Ruské směrem ke Strašnicím.

„Proč to ten Mirek dělá, proč to vlastně po něm chce? Kdyby byl impotent nebo nějak postiženej… Nebo kdyby měl místo péra čudlíka, ale von je normální a s tou svou šuká? Von je fakt nějakej prdlej?“ honilo se Martinovi hlavou.

Katka jen co manžel zmizel, sklidila nádobí a dala je do myčky, pak vzala mrňouse do koupelny a osprchovala jej, osušila a oblékla do čistého pyžámka. Pak mu v dětském pokojíku zpívala a povídala jakousi pohádku a její synek rychle usnul. Ona pak vstala od jeho postýlky a šla do obýváku. Ze skříně pak vyndala chlupatou deku, kterou rozložila jen z poloviny a rozprostřela na koberec. Rozhodla se manžela mile překvapit. Dneska měla strašnou chuť, ale opravdu strašnou… Pak zapnula malou stojanovou lampu v rohu místnosti, která stála vedle křesla a na malý stoleček u něho dala vonnou svíčku a zapálila ji. Pak zatáhla žaluzie v oknech obýváku a vysvlékla se zcela do naha. Po té zašla ještě do ložnice a ze šuplete Mirkova nočního stolku vyndala černý šátek. Nůžkami v něm udělala maličkou dírku a položila šátek na deku. Poté se šla kouknout znovu na Jonáška, ale ten spinkal jako ten pověstný dudeček. Vypadal jako africký andělíček. Protože okno z děcáku také ústilo na ulici, Katka se postavila k oknu za záclonu a čekala.

Mirek s Martinem zatím doklusali opět do parku, co je kousek od Martinova bydliště. Martin si sedl na lavičku, Mirek se protáhl a sedl si vedle něho.
„Hele, Mirku… a proč ty to vlastně děláš?“ otázal se ho Martin.
„Co jako?“ pohlédl Mirek zpytavě na Martina.
„No, že chceš, abych ti šoustal manželku… Nezdáš se mi bejt buzna a ani péro nemáš mrňavý… Se svou ženou přece šukáte, tak proč? Tebe to fakt tak rajcuje?“ vyzvídal kluk. „Tu úchylku máš jako tak nějak vrozenou jako to maj buzíci, nebo tě to začalo vzrušovat pozdějc?“
„Víš, že já ani vlastně nevim? Prostě sem si to tak začal představovat a pak sem se na jednom webu, kde si stejně postižený chlápci vyprávěj svý zážitky, raděj si, inspirujou se, zjistil, že je nás takovejch spousty. Já nechci žádnýho trvalýho rodinnýho přítele na šukání Katky, nechci bejt podřízenej subík, já to jen občas chci, aby si užila něco navíc. Ona by s tím nikdy nesouhlasila, tak to musim zavonačovat takhle tajně. Proto sem s ní začal hrát tu hru na jakože. Ona si na ni zvykla a myslím, že ji přijala za svou a baví jí to jako mě.“ odpověděl mu Mirek.
„Ale tys včera před ní mluvil vo tom, že jí vedeš jednoho mladýho kluka, tos jí ale přece nelhal. Vona vo mě věděla?“ nechápal to Martin.
„Ne ne… To je tak…  Jednou říkám, že si vedu cikána, aby jí vojel, jindy zase bezdomovce, studenta nebo i uhrovitýho puberťáka… Prostě jen navozuju atmosféru, straším jí a ona ví, že si vymejšlim, že je to jen jako“, objasnil mu Mirek tu jejich hru na jakože. „S tebou sem jí ale nelhal, prostě sem překročil rubikon a vopravdu ji nechal vod tebe vomrdat. Katka to nepoznala, protože jak sem koukal, máš ho stejně dlouhýho a stejně silnýho jako já.“
„To je ale vůči ní docela podraz né?“ podivil se Martin.
„Éééé…co voči neviděj, to srdce nebolí. Lidi chtěj bejt klamaný. Vždyť se jí to vod tebe líbilo… Eště mě chválila, jak ji překvapuju, že sem měl takovou výdrž a mohl dvakrát aniž bych ho z ní vyndal…“, poplácal Mirek Martina po rameni.
„Ale řikal’s, že tvoje žena má ovulaci…? Já to ale do ní dvakrát naplno pustil… Nebojíš se, že sem ti jí třeba to…, naprcal?“ divil se Martin.
„No, to víš že bojim, ale to vzrůšo z rizika, že je plodná, nechráněná, to je jako adrenalinovej sport. Hele, horolezec taky riskuje, že spadne, pomlátí se nebo zařve. To samý třeba parašutisti, akrobatický piloti, provazolezci nebo třeba pyrotechnici co odminovávaj…, tihle všichni riskujou vlastní kejhák, já ale jen další parohy, že mi manželka porodí další nemanželský děcko,“ konstatoval Mirek.
„Všiml sem si, že máte malý snědý dítě. Párkrát před tím, než si mě zapojil do tý svý šoustací hry, sem tvou manželku potkával. Tlačila kočár a neuniklo mi, že v něm má černouška. To si na ní taky pustil negra nebo ti s nim zahnula?“ byl Martin zvědavý.
„Jednak to není černoušek, ale malý mulátek… Jo, Katka, když sme eště nebyli svoji, na nějakym mejdanu s nějakejma kamarádkama udělala prostě blbost. Vožrala se a jeden černoch, co ho přivedla nějaká její kámoška toho využil a Katku vomrdal. Protože nebrala hormonální antikoncepci, šukali sme spolu totiž s kondomem, a protože měla jako na potvoru ovulaci, tak se negrovi zadařilo“, lhal a vymýšlel si Mirek, protože o svatebním únosu a omrdání své manželky od tří černochů se nechtěl šířit.

Pak se podíval na hodinky a pronesl: „Měli by sme už jít“, načež se zvedl a po něm hned Martin, načež se svižnou chůzí vydali do ulice a k domu, kde Mirek s Katkou bydlí.

Kateřina už byla docela nesvá, kde je. Najednou Mirka uviděla u branky, jak dává klíč do zámku a odemyká. Ale co to? Kdo to je s ním??? Proboha, to je nějaký mlaďas??? Snad tu nebyl i včera??? Že by to včera nakonec nebyla hra, ale jeho lstivý úskok??“ honily se jí hlavou divoké myšlenky a Katka cítila jak zlost na Mirka, pobouření, tak i nečekané vzrůšo. Rozhodla, se že bude hrát jeho hru dál. Rychle přeběhla do obýváku, vzala černý šátek

a pak si jej dala přes oči tak, aby tu dírku, kterou v něm vyvrtala měla u levého oka, vzadu si ho uvázala a ještě šátek poupravila, aby mohla nenápadně trochu vidět. Klekla si na, kolena dala na půlmetr od sebe a opřela se o předloktí, načež čekala.

Když uslyšela vrznutí dveří a ťapavé kroky bosých nohou, řekla náhle: „Tak poď, ty nadrženče“. Mirek byl překvapen, když ji uviděl klečet s nahou zadnicí proti sobě, ucítil aroma vycházející z vonné svíčky a viděl, že sama Katka si uvázala ten šátek. Čekala tak na něj.

Mirek byl vysvlečen do naha v cuku letu. Totéž za ním i Martin. Samozřejmě Katka neviděla jejich reakci, ale asi je to oba že jí to hodně překvapilo. Věděla, že tam její manžel není sám.

Ta situace ji vzrušovala a s pokorou vyčkávala, až za ní jeden s z nich, Mirek nebo ten jí neznámý mladík, zaklekne.

„Tak sem ti, Kačenko, zase přivedl toho kluka co včera. Pozval sem ho zase, aby tě vycpal místo mě a pořádně ti zasemenil kundu!“ pronášel Mirek a penis mu trčel vzhůru vzrušením.

Slyšela, jak se k ní jeho hlas přibližuje. Jenže Mirek pokynul Martinovi, dávaje mu svou ženu v šanc. Martin hned zaklekl svými koleny mezi kolena Mirkovy ženy. Nejprve jí jen dlaněmi hladil po hýždích, po stehnech, po břiše, pak jí hřbety nehtů jezdil jemně od kostrče vzhůru po páteři až z toho Katce naskočila husí kůže a po těle se jí rozlilo blaho. Po té sjel Martin na její prsa, která se jal dost nešetrně plenit. Katka poznala, že to není Mirek, protože ten byl k jejím prsům jemnější. Ale i toto hnětení jejích ňader se jí líbilo. Když se kluk jejích prsů dost nabažil, jal se jí odzadu prohrabovat rukou v kundu. Katka slastně vzdychla a držela mu. Bylo to pro Martina žůžo, prohrabovat se prsty v té měkké, hebké, masité buchtičce mezi pysky a bez jakéhokoliv omezení si ji celou prsty ohmatat. Několikrát přejel otevřenou dlaní po jejím podbřišku a Mirkova žena začala tiše vzdychat a vycházet mu svými boky vstříc. Několikrát jí prsty stiskl stydké pysky k sobě a zase je povolil.

O tom, že se to Katce líbí, nebylo pochyb. Pěkně mu držela, kundu na něho hezky špulila a trpělivě snášela celý ten Martinův prstoklad ve svém nejintimnějším místě. Však jí kunda z toho začala mokvat blahem. Martina do nosu praštil typický pach ženských poševních sekretů, který byl mocným pro něho afrodiziakem. Prsa Katce visela kolmo dolů od těla, bradavkami se dotýkajíc deky. Čas pro ni přestal existovat. Zastavil se na mrtvém bodě.

Prorejdil jí prsty štěrbinu mezi pysky, až mu palec zmizel v pochvě mezi rozevřenými závojíčkami. Hlasitě vzdychla, jakmile byl palcem v ní. Katka lehce instinktivně vrtěla zadnicí a hlasitě vzdychala.
Martin začal palcem v její pochvě pohybovat a její vzdechy se slily v táhlé sípavé sténání: „Jéééé…jéééé…jé­ééé!!“ zatímco její sekrety mu zvlhčovaly ostatní prsty. Dychtivě se nastavovala a nechala se prstit. Pohled na její rozevřenou kundu Martina tak dráždil, proto druhou rukou začal dráždit jejího poštěváčka. Na to Katka zareagovala hlasitým šeptem: „Jéé…to je…taková…slááást!! Eštěéé!!“
Pak ji dvěma prsty jakoby šukal a druhou rukou jsem se stále věnoval jejímu zduřelému poštěváčku. To už začala Katka vyhekávat hlasitěji a vykřikovat: „Je…jeé…jééé!!!“

Mirek stál za Martinem, jen trošku stranou, aby to celé mohl dobře sledovat. Žasl, jak dráždění pro Katku cizího neznámého kluka dokáže tak zjančit. Bylo to pro něho šíleně vzrušující a v ocasu z toho měl jak v úlu.

Čelo opřela do deky a obě ruce natáhla a očekávala jeho ocas v sobě. Mirek čuměl jak puk na to, jak tu jeho manželka klečí přede Martinem, špulí na něho svou vzrušenou kundu a čeká, až jí svým ocasem tu kundu vycpe. „Kdybys Kačenko věděla, kdo ho do tebe nacpe, tak bys jí na něj takhle nešpulila“, pomyslel si Katčin manžel, jenže netušil, jak se mýlí. Ona to věděla, věděla, že ten, kdo ji dráždí není její muž, ale rozhodla se tomu dát volný průběh, když si to její milovaný tak toužebně přeje.

„Už mi…ho tam…déééj! Já už…ho tam…chciii!“ řekla či spíš zajíkavě zakvílela Mirkova žena. To byl impulz. Martin už na nic nečekal. Její sekrety lesknoucí se kunda se mladému klukovi nabízela a on ochotně nasadil žalud na růžovou dírku její pochvy a zajel do ní

Zarazil jí penis celou délkou do kundy až k děloze. Jen zaječela: „Ijéééééééé!!!“ ale poslušně držela, když ji začal hlubokými přírazy penisu šukat.

Její zdánlivě trpná póza Mirka silně vzrušovala. Zvláště, když hleděl, jak Martin zasouval svého klacka opravdu hluboko do její pochvy. Její zadek nadskakoval, když jí bušil penisem do kundy a prsa tisknoucí se k dece, se jí vyboulila do stran. Křečovitě sevřela chlupatou deku a začala házet zadkem proti jeho přírazům. Přitom se lehce zachvívala po těle, občas samovolně zaťala hýždě a lehce jej svírala poševními svaly. V té chvíli už její myšlenky a emoce bloudily. Náhle se prohnula a zařvala jak na lesy: „Užséééém!!!!! Jééé!!!! a celá se rozklepala. Její orgasmus byl jako dlouhá exploze. V tom právě prožívaném orgasmu pak začala vyrážet: „Víííc!! Víííc!!! Eštěéééé!!!“ Martin do ní začal penisem šťouchat jak zběsilý, jakoby ji jím podebírat a hlavně bezohledně Katce žaludem masírovat děložní čípek. Břicho mu pleskalo o její zadek a Martin cítil něco nepopsatelného. V hlavě měl v tu chvíli úplně prázdno a cítil slast po celém těle. Připadal jsem si, jak kdybych na chviličku vyletěl na oběžnou dráhu do vesmíru. Katka vydávala vzdechy a dá se říci skoro skřeky, jakých bych se u ní Mirek nenadál.

Když mladej ucítil, že to na něj jde, tak Katce sevřel boky, nacpal se do ní co nejhlouběji a nekompromisně jí ejakuloval semeno přímo na dělohu a ona mu držela. Když se do ní vysemenil, měl pořád chuť a protože mu ocas povadl jen asi tak na 70%, jal se opět jako včera pokračovat v přirážení a už ho v ní začal prohánět sem tam až to mlaskalo. „Mir…kuuu…, Mí…róóó… Jééé…žiš…“ sípala užasle a svaly v kundě se jí samovolně svíraly, obepínajíc Martinův ocas, čímž ten zase nabýval své původní tvrdosti. Držel Kateřinu v bocích a nepřestával do ní přirážet. Ty čvachtavé zvuky a pleskot jeho břicha o její zadek byly Martinovým uším rajskou hudbou, pach její rozdrážděné kundy byl pro jeho nos tím nejlepším parfémem a pohled na vlastní mizející a vyjíždějící oslizlý ocas byl tím nejlepším pornem.

Dívat se na rozšklebenou kundu svojí Katky a na Martinův mrdající penis, to byl prostě pro Mirka pohled pro bohy. To druhé číslo ji Martin ramloval o dost déle. Neustále jí narážel na děložní čípek už tak zasemeněný a ona mu tak svým způsobem vycházela vstříc. Své hlasité výheky, někdy až výkřiky dusila v dece, kterou prsty obou rukou křečovitě svírala.

Katčiny hlasové výlevy se změnily v táhlé vytí z přicházejícího dalšího orgasmu: „Už…už buduuúúúú!!! Nepřestávéééj!!!“Mirek už si honil ocas a upřeně sledoval Katčino chování a Martinovo počínání. Opět viděl, jak se ten kluk natlačil na Katčin zadek, jak se napnul, jak ztuhl, stáhl hýždě a pochopil, že se zase jeho sperma přesouvá z jeho kulek do hlubin manželčiny kundy. Katčino tělo zaplavoval neustále krásný pocit a nacházela se naprosto mimo centrum dění. Vzdychala až křičela a její lůno se utápělo v absolutní slasti.

Když se Martin po druhé do Kateřiny vysemenil, vytáhl jej z ní, vstal a jeho místo zaujmul Mirek, který mu pohybem ruky ukazoval, že jeho práce skončila, tak ať potichu vypadne. Martin zcela vyšťavený poslechl, zatím co Mirkova žena po chvíli začala o překot brebentit: „No…no teda… To…no to bylo… Myslela sem, že se zbláznim… A to horko v podbříšku…i vevnitř…“. Jenže její nadržený manžel už za Katkou klečel a hned ji zajel rukou rovnou na zasemeněnou kundu. Zase jí prsty rejdil mezi pysky, zase jsem jí drnkal na poštěváček. Pak ji uchopil za boky a svým už žulově tvrdým penisem, který jí nasměroval mezi pysky na to správné místo jsem jí rázně zajel do dychtivě čekající kundy. Katka zase hlasitě vyhekla, ale tak táhle a neartikulovaně. Jako by to vyjadřovalo úlek a také úžas zároveň. Po zárazu až po kořen ji začal Mirek s nekompromisní důrazností mrdat a žaludem najíždět až na děložní čípek. Katka se prohnula v kříži jako kočka, ještě více na něj vyšpulila zadek i kundu a dýchavičným polohlasem ze sebe začala vyrážet to své: „Hoh…hoh“. Břicho mu jako před ním Martinovi pleskalo o její půlky a podbříšek o konečník, který se jí zase nadzdvihával a klesal. Každý zásun j si vychutnával. Snažil se měnit tempo a také svým ocasem své ženě kundu různě podebíral, ale každopádně j jí neustále masíroval dělohu. Když ucítil, že to mravenčení v žaludu a trnutí kdesi u prostaty se slévá v jednolité vzkypující napětí, nechal tomu volný průběh a nahlas to komentoval slovy jako: „Už se mi to blíží… Už to bu…dééé… A teďka…tě oplod…niiim!!“ a Katka na to jojkala v sípavé tónině. Pak se to v Mirkovi sevřelo, i on se do ní co nejvíce nacpal a pak do ní živočišně se škubajícím penisem ejakuloval, cákanec za cákancem přímo na čípek. Potom tak setrvali chvíli v propojení jejich pohlaví, dokud mu z ní sám nevyklouzl.

„Teda… Mírooo…“, vysoukala ze sebe chvějícím se hlasem a on ji poplácal po šunkách. „No…to teda…byla jízda…“, ona na to a jala se těžkopádně zdvíhat na nohy. I Mirek vstal, podal jí ruku pomohl Katce vstát.

„Víš, že mě šumí v uších? Měla sem je přitom trochu zalehlý…“ komentovala udiveně své pocity. Sundala si šátek a protáhla se v kříži jako včera a přitom si všimla, že ji Mirek pozoruje..

„Copak, ty moje zvíře?“ řekla s úsměvem, ale on nic neřekl a Katka se odbelhala do koupelny. Mirek si bláhově dál myslel, že jeho žena nic neví, ale ona věděla. Měla sice zase ten šátek, dokonce se hlavou ani neotáčela za sebe, jenže měla v šátku u levého oka tu dárku jen nepatrně větší než-li špendlíkovou hlavičku. Před sebou měla staré zrcadlo, jeden z mála kusů nábytku, který si v obýváku nechali. Bylo to 160 cm vysoké a 70 cm široké zrcadlo vsazené do starého vyřezávaného a pozlaceného obrazového rámu, pověšené na zdi od 40 cm nad zemí nahoru a díky dvěma velkým kovaným obloučkům na háky bylo nahoře asi 12 cm od zdi, tedy bylo v mírném náklonu dolů. A právě přes tohle zrcadlo onou dírkou v šátku viděla Katka toho mladého kluka. Být to jindy, začala by ječet, strhla by si šátek a na oba by se nepříjemně obořila. Jenže dnes přijala manželovu hru. Vnímala to, že toho kluka skutečně dovedl jako podraz vůči ní, ale zároveň tu hru hrála dál, aby si to užila. Nikdy Mirkovi nebyla sama od sebe nevěrná. Milovala jej. Zvykla si na jeho výstřelky s tím kandaulismem, ale protože to bylo vždy jen v mezích imaginárních, manželem jen vyfantazírovaných milenců, zvykla si na to. Nakonec to ozvláštnilo a obohatilo jejich sexuální život. Vlastně to vzrušovalo i ji a při souložích se zavázanýma očima si to dokonce sama představovala, že jí to jakože dělá někdo cizí a né Mirek. Už včera se jí ale na tom cosi nezdálo. Mirek jí sice zvládal udělat dvě čísla, ale vždy s pauzou, jenže ten, kdo ji mrdal včera i dneska to zvládl bez vyndání, prostě tak říkajíc za pochodu přešel z jednoho čísla do druhého. Navíc to jeho plenění jejích prsů bylo takové jiné, takové trochu drsné až neurvalé, takové nešetrné. Dneska jej viděla. Jestli si to Mirek nevymýšlel, má ten madíček fakt 18, asi nějaký středoškolský studentík. Nakrátko ostříhaný, tmavovlasý, v obličeji docela hezký kluk a i po těle byl docela pro ni přijatelný. Byl štíhlý, takový atletický typ. Katka mlčela, nic nedala najevo a nechala jej. Byla to vlastně z její strany taková cílená nevěra s mlaďasem. Kdyby to Mirek věděl…

Katka se vysprchovala a smyla ze stehen i pohlaví mladíkovo i manželovo semeno, kterého byla plná a které z ní vytékalo.

Když vyšla, tak Mirek koukal na nějaký fotbal v televizi.

Katka si udělala čaj a sedla si na pohovku vedle manžela. Fotbal ji příliš nezajímal a tak po očku sledovala Mirka. „Co ty si vlastně za člověka?“ říkala si v duchu. „Přece vidět mě, jak mi to dělá ten kluk, to ti musí přinášet spoustu emocí?

Měla bych si s nim promluvit v klidu, co ho k tomu přivedlo, co je ten spouštěč, proč tak přemejšlí… Je to úchylka, sice celkem neškodná, ale měl mi to říct dřív“  Pak si ale řekla, že „lidé v sobě takové věci objeví asi až časem, protože se všichni měníme a rozvíjíme. Ty máš vlastně takovou malou a docela neškodnou sexuální úchylku.. Si muj milovanej úchyláček, Mirečku… Asi to není potřeba vidět tak tragicky. To není vo tom, že by mě už nechtěl a nemiloval, jen je to jeho fantazie. Jenže dneska i včera si to, hošánku, přepísknul. Určite máš v sobě určitou míru perverze, jinak bys mi tohle nemohl udělat…Nevěděl co s roupama, musels všechno zkusit, že jo?! “ povídala si v duchu s manželem.

Nakonec to nechala být a jen Mirka vzala za ruku a řekla mu: „Mirečku, ale zejtra si od sexu dáme oddech, ano?“

Pohlédl překvapeně na ni a pak jen přitakal: „Jo jasně“ a ještě přidal: „A taky na čas přestaneme s tou naší hrou, už mě to nějak nebaví“. Ta slova zase zaskočila Katku, ale nic k tomu neřekla.

Ten večer se nedělo už nic. Následující den byla sobota a Dopoledne na desátou přijeli za Katkou s Mirkem a malým Jonáškem Katčini rodiče. Pobyli přes oběd a odpoledne. Domů odjeli až na šestou v podvečer. Ten večer nešel Mirek běhat. Martina na něj čekal marně. Nevěděl co se děje.

V neděli pak zase mladí manželé se synkem vyrazili na celodenní výlet, z něhož se vrátili v 17 hodin. ten den navečer Mirek běhat šel. Martina potkal a přímo mu řekl, že už s tím přenecháváním mu své ženy končí, že už v tom nechce pokračovat. Martina to pochopitelně mrzelo, mrdat jeho paničku se mu zalíbilo, ale Mirek mu řekl, že už nechce dál riskovat, že by mu Katku Martin třeba fakt oplodnil, že ocať pocať, že všeho moc škodí a že si už nechce hrát s ohněm.  Navíc že má pocit, že Katka něco tuší (tady lhal aniž tušil, že je to vlastně pravda. Mirek nevěděl, že jeho žena to ví a ona zase věděla, že on neví, že ona to ví).

V pondělí odjel Mirek normálně do práce. Katka o událostech ve čtvrtek a hlavně v pátek předchozího týdne dost intenzivně přemýšlela. Vlastně se jí sex s tím klukem zalíbil a vytušila na Mirkovi, že to chce ukončit, že už nebude žádný mladý kluk, žádná hra na jakože, žádné fantazírování, strašení a pak její sex s někým o kom by neměla vůbec vědět. Ani nevěděla proč a co ji k tomu svádí, co ji popohání, zda chtíč po zakázaném, či se jí to zalíbilo natolik, že byla ochotna riskovat. Zkrátka si uvědomila, že toho kluka, kterého manžel dvakrát přivedl a který ji šukal k její spokojenosti občas potkává na Ruské, když jde nakupovat do Alberta. Rozhodla se, že si na něho počíhá a kontaktuje jej. Ráda by si s ním promluvila a vyjasnila si některé věci.

 

PS: Rozhodl jsem se povídku ukončit ještě jedním, už  posledním 4. dílem.

 

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *