Moje žena je čubka 4.díl

Upozornění!! Povídka obsahuje nechutnosti.
S Hančou jsme se domluvili, že si na jednom erotickém serveru dá inzerát jako samotná žena, která shání muže na vylepšení špatné finanční situace. Nafotil jsem její erotické fotky a hned další den bylo několik odpovědí. Vybrali jsme odpověď od dvou kluků 25 a 32 let. Na naše hrátky jsme si pronajali byt v nedalekém městě. Vyměnili si pár emailů, několik telefonátů a dohodli se, že za oba bude odpoledne s ní za 4000 Kč, šukání pouze s kondomem.
V pátek odpoledne jsem v bytě nastavil nenápadné kamery připojené přes internet abych mohl sledovat celé dění. V sobotu po obědě přišli. Hanča otevřela dveře, přivítala kluky. Oni přišli do pokoje a posadili se. Hanča jim nabídla skleničku. Začali se domlouvat. Popíjeli a Hanča povídá, že mohou cokoli ale pouze s kondomem, protože nebere prášky (což nebyla pravda), že to není její živobytí ale že se dostala do dluhů a už neví jak z toho ven, proto se rozhodla to řešit takhle.

Kluci se vším souhlasili. Řekli ji aby se jim předvedla. Dělala stydlivou a opatrně si sundala šaty pod kterýma měla spodní prádlo. Jeden si ji přitáhl a začal ji hladit prsa a vyndal je z podprsenky, bylo vidět jak má tvrdé bradavky. Položili si ji na sebe a první ji začal líbat a stále ji hladil prsa. Druhý ji roztáhl nohy a hladil ji přes kalhotky po pičce, krásně jsme viděl její morký flek na kalhotkách, který byl přes celý její rozkrok, Snažila se naoko dávat nohy k sobě, jako že neví jestli má pokračovat. Mladší ji jednu nohu nechal klesnout z gauče dolů a prsty druhé nohy začal olizovat a při tom pořád hladil pičku. To už jeho ruka zajížděla i pod kalhotky a Hanča už pěkně vzdychala.

Potom na chvilku přestali a svlékli se, oba měli ocasy už pěkně tvrdé. Zeptali se, jestli je vykouří bez gumy, s tím souhlasila. Jeden si sedl a ona ho začala kouřit, sála mu ocas a jezdila jazykem až na koule, které občas pocucala v pusině. Druhý ji odhrnul mokré kalhotky a začal ji vylizovat její oslintanou pičku. Bylo vidět, že už teď má Hanča blízko k orgasmu. Chvilku byli v této poloze až ten starší chytil Hanču za hlavu a narazil si ji pusou na ocas. Koule se mu stáhli a už stříkal svojí mrdinu do její tlamičky, snažila se vše polykat, ale i tak ji koutkem úst vytékala mrdina na jeho koule. Chytl ji za vlasy a donutil ji to vše olízat.

Mezitím druhý lehl na zem a přikázal ji aby si sedla mokrou kundou na jeho obličej, jezdila mu s ní po obličeji a při tom mu vykouřila čuráka. Klekla si nad něj a kundou mu začala jezdit po obličeji, on ji roztahoval půlky a jazykem brázdil čárku mezi mokrýma pyskama , když přejížděla po jeho obličeji tak se dostával jazykem až na prdelku, ona polkla jeho čuráka a začala mu masírovat koule, druhý kluk ji chytl za hlavu a začal ji pusou na čuráka svého kamaráda přirážet až nadoraz. Během chvilky bylo vidět že ten ji začal přirážet proti obličeji a když ji začal do krku stříkat mrdinu, tak ona mu obličej zalila záplavou svého kundího mléka. Vypadal jako by mu na obličej vylila opravdovou smetanu.

Oba byli pěkně nadržení na šukání. Zeptali se jestli by se nechala svázat. Chvíli váhala, ale když přidali další tisícovku, tak souhlasila. Svázali ji vkleče s roztaženýma nohama, její mokré kalhotky ji nasadili na hlavu, mokrým flekem přímo na obličej. Jeden si za ní stoupl a začal ji strkat čuráka do kundy. „ Bez gumy neee“ zakňučela „Neberu prášky“ On se jen zasmál a řekl „ Za ty prachy tě s gumou šukat nebudu, pěkně tě tu naprcáme, raději každý několikrát, abys měla nějakou památku“ a začal ji čurákem protahovat kundu. Hanča kňučela, že takhle to nechtěla, že nechce otěhotnět, prosila a snažila se vykroutit. Čím víc je prosila a bránila se, tím víc je ro dráždilo. První ji vystříkal kundu starší, to Hanča prosila ať už ji nechají, ale druhý ji řekl, že si ještě musí užít on a vystřídal kamaráda. Při mrdání bylo slyšet mlaskání jeho čuráka v její vystříkaný kundě, první přišel k Hanče zepředu, odhrnul kalhotky z jejího obličeje a přikázal ji olízat mu čuráka od jejích štáv a jeho mrdky. Protestovala, tak ji dal facku a chytl za hlavu, to už poslušně olizovala jeho péro, potom se otočil a řekl ať mu líže prdel a rukama si roztáhl půlky, začala jezdit jazykem po jeho pootevřené díře, bylo vidět, jak mu čurák zase nabývá. To už se do její kundy vystříkal druhý. A opět se vystřídali. První ji roztáhl půlky a plivl na její prdelku, hrubě ji do ní strčil dva prsty a roztáhl, potom nasadil žaluda na rozetu análku a prudce vrazil dovnitř, na Hanče bylo znát nehrané překvapení jak do ní zajel až po koule. První ji zatím vzal za hlavu a když mu olizovala oslizlého čuráka tak ji začal močit do pusy, když se to snažila polykat ale teklo ji to z pusy ven, tak ji začal stříkat na obličej i do vlasů. Po chvíli mu začalo péro taky stoupat, podsunul se po Hanču a zatím co ji první obmrdával prdel tak on se ji zasunul opět do píči.

Šoustali ji na střídačku a bylo znát jak si to Hanča užívá, po chvilce jí začala kunda stříkat, ale kluci po prvních dvou dávkách měli ještě výdrž tak ji projížděli i při jejím orgasmu. Jak ji nepřestávali mrdat tak její kunda nechtěla přestat stříkat a trvalo to víc než minutu po kterou z ní při jejich přírazech pravidelně vystřikovalo její mlíko. Po chvíli to už kluci přeci jen nevydrželi a oba ji naráz vystříkali obě díry. Když je vytáhli, tak ten z prdelky si prohlíží svůj ocas a povídá „ podívej jak mě ta kurva zašpinila péro“ a ukázal kamarádovy nahnědlý ocas „Tohle ne holčičko, to pěkně očisti“ a nasadil ji ocas před obličej.

Hanča se ušklíbla ale on ji opět dal facku a donutil ji aby mu ho vzala do pusy. Bylo vidět, že se ji nechce ale po chvíli už opět kouřila jeho ocas se stejnou chutí jako kouří každý jiný ocas. Když skončili, nechali ji svázanou na zemi a postupně se šli osprchovat.

Potom se oblékli, na rozloučenou oba prsty projeli naposledy její pičku, položili vedle ní ještě další tisícovku a ten starší povídá „ kdyby se to přeci jen nepovedlo a po dnešku si nebyla naprcaná, tak dej klidně vědět, rádi tě přijdeme vystříkat znova, rozvázali ji provaz na rukou a odešli. Hanča si rozvázala zbytek provazů a padla na zem a odpočívala. Já jsem sedl do auta a jel za ní.

 

Druhá odpověď, kterou jsme vybrali, byla od muže, který chtěl sub dívku na akci ve více lidech. Kontaktovala ho, řekl, že se jedná o akci na víkend, na které bude několik mužů a ona ještě s další dívkou, za víkend nabízel 50.000,- Kč, to byla pěkná suma, ale čekal jsem v tom háček. Proto mu řekla o mě a že by chtěla abych byl u toho. S tím nesouhlasil, ale řekl, že mohu dostat adresu přes kterou se budu moct online připojit a kdykoli sledovat dění. Rozhodnutí jsem nechal na Hanče, po nějaké době si to promyslela a souhlasila s tím.

Po měsíci, v pátek dopoledne pro ni přijelo auto, Samozřejmě si vzala svůj GPS náramek, rozloučil jsem se s ní a ona odjela. Chlápek mi slíbil, že do dvou hodin mi přijde adresa a já se budu moct připojit. Akce měla být na nějaké chatě někde až v Jeseníkách. Po obědě mi přišla sms. Zadal jsem na PC adresu, která mi přišla a viděl jsem velkou místnost plnou různých houpaček, kladek a dalších SM vychytávek, uprostřed místnosti za ruce ke stropu přivázaná nahá Hanča a vedle ní ještě nějaká zrzečka. Mohlo ji být cca 25 let, krásné trojiky ji lehce viseli, ona se dívala do kamery a bylo vidět už z pohledu, že je nadržená stejně jako Hanča. Byla celkem drobounká a tím její kozy ještě více vynikali. Klín byl vidět zarostlý stejně zrzavým ochlupením jako byly její vlasy. V místnosti bylo pološero.

Najednou se rozsvítili reflektory, které osvětlovali obě čubky a do místnosti začali chodit nazí chlapy s maskami na obličeji. Napočítal jsem jich osmnáct. Někteří měli péra povislá a některým už pěkně trčeli v pozoru. „Tak pánové, tady máte svoje čubky a teď jsou už jen vaše“ řekl jeden a ostatní se začali točit kolem holek.
Postupně začali chlapy osahávat holky po celém těle, tahali je za bradavky a rukama jezdili mezi stehna, bylo slyšet jak holky sténají, zrzečku popotahovali za chloupky nad pičkou. Potom jeden přistoupil k Hanče a otočil ji zády ke kameře, popustili ji provazy a nechali ji předklonit, namazal krémem její prdelku a strčil do ní hák s koulí na konci. Potom ji za ruce opět vytáhli až stála na špičkách, začali natahovat provaz přivázaný k háku a za ten ji vytáhli asi dvacet centimetrů nad podlahu. Hanče se z hrdla ozval hlasitý sten, něco mezi vzhledem a zachroptěním. Potom ji další provazy přivázali ke kotníkům a roztáhli ji nohy široce od sebe.

Zrzku odvázali a nechali ji kleknout Hanče mezi nohy tak aby ji olízala píču. Chvíli lízala a potom ji odtáhli, nechali ji lehnout pod Hančinou pičku a jeden ji vleže začal mrdat chlupatou kundičku. Další přišel k Hanče, vrazil ji do kundy prsty a začal ji divoce prstit. Po chvilce začala Hanča stříkat přímo zrzečce na obličej. Pak si před ní jeden stoupl a nasadil si ji kundou na svého čuráka a začalo mrdání.

Než Hanču odvázali, vystříkalo se jí do kundy osm maníků, potom teprve ji pustili dolů a jak neměla oporu provazů, tak se neudržela na nohou a padla na zem. Řekli ji ať si klekne, snažila se vstát a když to nešlo tak ji jeden švlihl proutkem přímo po kundě. Vyjekla a hned se chytla rukama za pičku a klekla si, okamžitě dostala další ránu přes bradavky, pustila ruce z pičky a zůstala klečet. Ted přistoupil další a strčil ji před obličej obřího žaluda, Hanča musela pusu otevřít jak nejvíc mohla aby jeho palici mohla rty obejmout, když ho pocucávala a snažila se ho olizovat tak ji chytil za vlasy a přirážel ji do krku, po chvíli dávení to nevydržela a na jeho ocas vyjel obsah jejího žaludku, vyháhl ho z ní, dal ji facku a svým čurákem ji několikrát plácl přes obličej až opět otevřela pusu, on se do ní znova zasunul a po chvíli se vysemenil do její tlamičky.

Mezitím dva další mrdali zrzečku společně do kundy, během chvíle se na ní vystřídal zbytek těch, kteří zrovna nemrdali Hanču. Po chvíli měla zrzečka chloupky nad pičkou úplně zastříkané jejich mrdkou. Její obličej byl celý ulepený. Když se na holkách chlapy vystřídali tak musely holky jedna druhou dočista olízat.

Přišla první pauza, holky dostali obojky se zámkem a řetězy je připoutali každou do jednoho rohu místnosti. Když chtěla zrzečka na wc, tak každé z nich přinesli kbelík, s tím, že to bude do konce akce jejich záchod, z téhle místnosti že do konce neodejdou. Potom přinesli holkám nějaký alkohol a dostaly nějaké jídlo. Dál už to nebyla hromadná akce, ale kdo zrovna dostal chuť, tak si k některé z nich přišel a vysemenil se do nich podle libosti. V podobném duchu se to neslo i celou sobotu, holky dostaly každá do svého rohu matraci a deku a tak jak byly postříkané a vystříkané tak ulehli a spali tak dlouho jak je nechali.

Občas v noci bylo vidět jak k některé někdo přišel a uspokojil se a zase odešel. V sobotu v podvečer Hanča prosila aby ji pustili na wc, že nutně potřebuje kadit. To ji chlapy nedovolili, nechali ji kleknout a dali pod ní kbelík a potom všichni sledovali co bude. Hanča se to snažila zadržet, ale když už to nešlo tak povolila a poprvé nechala sledovat někoho její nejintimnější chvilku, chlapy sledovali jak se její prdelka otevírá a z jejích útrob odpadávají kousky hmoty přímo do kbelíku. Když skončila, tak k ní jeden přistoupil a její čerstvě vyprázdněnou prdelku začal protahovat. Potom zavolali zrzečku, která musela Hanče prdelku olízat a Hanča musela očistit jeho ocas. To stejné se opakovalo o dvě hodiny později když potřebovala zrzečka.

V sobotu večer zavřeli chlapi obě holky do klád a nechali je vkleče s roztaženýma přivázanýma nohama. Každé strčili do prdelky hadičku a zacali jim plnit střeva mlíkem. „Tak a pěkne to držte“ povídá jeden a pak ke každé přistoupil zezadu jeden a začali jim mrdat namožené kundy. Zrzečka to nevydržela a uvolnilavobsah prdelky na zem, přišlo několik švihnutí přímo přes pysky, to už kňučela. Když se jeji prdelka vyprázdnila tak ji tam chlápek strčil ruku a začal s ní kroutit a při tom ji stále mrdal píču. Další prišel zepředu a přes její vzlykání ji začal mrdat do pusy. Hanču stejným způsobem obdělávali dva čuráci, jen její prdelka stále držela mlíko v sobě. Viděl jsem, že se jí blíží orgasmus a najednou jí z píči začalo stríkat jeji mlíko a z prdelky všechen obsah který tam byl. Chlápek co ji mrdal to mel všude v rozkroku. Popadl prut a sešvihal ji prdel i kundu přímo pres díry až zacala křičet bolestí. Pak si za holky stoupli do řady a postupně se všichni vystříkali do jejich děr. Koukal jsem jak z nich teče mrdka z kund po stehnech až na zem. Když se do nich všichni vysemenili, tak holky rozvazali a nechali je se vzájemně vylízat. Potom je odvedly zpět na matrace a nechali je tentokrát i celou noc spát.
Ráno holky probudili a na rozloučenou je ještě všichni vystříkali, trvalo to ještě dvě hodiny, než byla akce skončena. Potom se vypl přenos. Dostal jsem sms, že do hodinky Hanču přivezou. Za padesát minut zazvonil zvonek, tak jsem šel otevřít a koukám, že přijel kamarád. Nevěděl jsem co, snažil se ho rychle zbavit, ale nevyšlo to, než odešel, tak přijelo auto, vystoupila Hanča, vypadala jako by ji přejel vlak, zmuchlaná a ještě celá ulepená.

Chlápek vystoupil, dal mi padesát tisíc a kartu se záznamem akce, řekl, že se zase někdy ozve a odjel. Petr jen stál a koukal na Hanču a na mě. „Co se stalo“ ptal se při pohledu na Hanču. Tak jsem musel s pravdou ven, muselo mu být jasné, co se Hanče stalo. Tak jsem ho pozval dovnitř, podepřel Hanču a políbil ji, byla neskutečně cítit mrdáním a ocasama a mě už zase stál. Když jsme vešli domů, tak bylo vidět, že i Petrovi stojí ocas, tak jsme řekl Hanče jen ať se nezlobí, že se to nedá vydržet, svlíkl jsem ji před Petrem a viděl jsem jak je celá ulepená, kundu napuchlou. Vytáhl jsem ocas a před Petrem ji začal mrdat, Petr ho taky vyndal a dal ji ho k obličeji, hned po něm chňapla a začala kouřit.

Trvalo to sotva pět minut a už jsem cítil jak se mi uvolňuje tlak v koulích když jsem do ní nastříkal svoji dávku. V tu chvíli Petr vystříkal svoje semeno do její pusy. Hanča se po chvilce zvedla, napustil jsem ji vanu a ona se tam naložila a relaxovala. Petr byl mimo, vždycky po ní koukal, ale nikdy ho prý nenapadlo, jaká je to mrdna a že by s ní někdy něco mohl mít. Tak jsem mu řekl, že až bude v pořádku po této akci, tak ho pozveme i na víc. Nalili jsme si sklenku a já zapnul záznam z akce, kde bylo osm hodin těch nejlepších momentů z celého víkendu. Hanča spala až do druhého dne do rána a Petr zůstal na celou produkci, vypili jsme dvě lahve skotské a několikrát si při videu vyhonili ocasy. Nedalo se to vydržet, když jsme koukali jak se na holkach střídá tolik ocasů a všude je plní semenem.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Na můj vkus přehnaně perverzní, otevřel jsem to ze zvědavosti protože mě zaujala ta poznámka na začátku a chvilkama mi bylo fakt zle, piss ani hovina fakt nemusím i když se to tam moc nerozmazávalo, tak jak je to někde jenom zmíněné, tak mi okamžitě klesne a je po chuti na cokoliv.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *