Moje žena je čubka 5.díl

Jeli jsme s Hančou vlakem s Brna. Hanča v kupé usnula a já jsem podřimoval. Asi po půl hodině jízdy k nám do kupé přisedli tři mladíci, jak jsem později zjistil, bylo jim 18. Nijak jsem jim nevěnoval pozornost, až jsem slyšel nějaké šuškání a tak jsem jen tak občas mrkl, co se kolem děje. Všiml jsem si, jak jejich oči míří mezi Hančiny lehce rozevřené nohy. Všimli si, že na ně koukám, a dělali jako že nic. Já jsem se jen usmál, položil ji ruku na stehno a povytáhl ji šaty trošku výš. Koukali na mě a hned na její rozkrok bez kalhotek a okamžitě jim na kratasech naskákali boule.

Hanča dál spala a tak jsem ji opatrně ještě rozepl šaty na prsou a opatrně vyndal jedno prso ven. Potom ji ještě trochu roztáhl nohy. To už bylo vidět jak jsou kluci nadržení, jeden si už honil své tvrdé pírko přes látku kalhot. Kývnutím jsem je pobídl, aby si sáhli. Jeden vstal a pohladil Hanče mokrou pičku.

Šeptl jsem „chcete ji ošukat?“ a oni hned kývli na souhlas, tak povídám „zamkněte dveře“ Hned bylo dokonáno a kluci ji začali osahávat a postupně jejich prsty mizeli v její kundě aby se hned zase vynořili lesklé její kundí šťávou. „Tak je vyndejte ven“ povídám a kluci hned stáhli kalhoty a jejich nadržená péra vystřelili ven. „Tak šup, první“ pobídl jsem nejbližšího. Objal jsem Hanču a ještě víc ji roztáhl nohy. On si přiklekl a nasadil žaluda na její pičku. Když s ním zajel dovnitř, tak se Hanča probudila, nejprve vylekaně koukala co se děje, ale já ji řekl „ Jen klid, klukům se tak líbila svoje pička až z toho měli bolení, tak jsem jim řekl, at si trošku uleví. Bylo vidět, že kluk co ho do ní strkal se nejprve lekl, ale když viděl, že neprotestuje a naopak posunula prdelku blíž k okraji, tak do ní zarazil ocas naplno. „Pojd nahoru“ ukázala na druhého, který si ho už honil. Skočil na sedačku a strčil ji svůj ocas před obličej.

Hanča po něm chňapla a začala nasávat jeho mladickou vůni, bylo vidět, jak mu v ocasu pulsuje. Očichala mu žaluda a potom si s ním začala otírat celý obličej, v tu chvíli už první začal stříkat svoje semínko do její pičky. Druhému ještě olízala žaluda dokola a ještě než ho vzala do pusy, začal na ní stříkat svoje semeno, ona si s ním dál jezdila po obličeji a olizovala ho při tom, když dostříkal, tak mu ho vzala do pusy a ještě mu ho pořádně vysála. To už do její pičky zajížděl třetí. U pusy se kluci vystřídali a tak začala očichávat a olizovat péro které před chvíli vystříkalo mrdinu do kundičky a kluk do ji postříkal obličej ji začal olizovat bradavky a při tom si ho honil. Během chvíle ji kundu vystříkal druhý a na místo sebe pustil kamaráda, který ještě v kundě nebyl. Ani jednomu z kluků po vystříkání péro vůbec neochablo, pořád jim trčeli jako svíčky v rozkroku.

Postupně Hanča všechny vykouřila i se od nich nechala vystříkat do pičky, a pořád žádná známka toho, že by chtěli ochabnout. Otočila se, roztáhla si půlky a pobídla je aby si dělali co chtějí, první ji hned péro strčil do zadku a druhý ten pohled nevydržel a zajel ji rukou do píči, to už nevydržela Hanča a nádherně mu kundou sevřela ruku kolem zápěstí a vzápětí mu ji podělala svým hustým mlíkem. Kluk vyndal ruku a koukal jak mu to po ruce teče, jednou rukou si honil ocas a druhou začal očichávat a potom začal z ruky olizovat její šťávu, další ji padl mezi stehna a nenechal nic stéct na zem, olizoval ji šťávu ze stehen až se dostal k pičce. Roztáhl ji pysky od sebe a začal vylizovat citlivou růžovou sliznici která se mu objevila před obličejem mezi pyskama.

Hanča kňučela jako čubka a pobízela kluky at nepřestávají. Ještě ji každý vystříkal prdelku a znova pusinu, než se přiblížila jejich zastávka a museli vystoupit. Hanča jen sedla zpět, pustila šaty níž a prsa schovala zpět a se spokojeným výrazem zase začala podřimovat.

Po nějaké chvíli se otevřeli dveře a vstoupila do kupé průvodčí, musela okamžitě cítit, co se tu dělo, podívala se na mě a na spící Hanču, která měla na obličeji znát pořád stopy semene. Jen jsem se na ni usmál a omluvně jsem pokrčil rameny. Začal jsem hledat jízdenky, když jsem si vzpomněl, že je mám v batohu nad sebou. Jak jsem vstal, tak jsem si neuvědomil, že jsem si nezavázal kalhoty, když jsem si ho honil při pohledu na Hančino mrdání s mladíkama a hned mi sjeli až ke kotníkům, samozřejmě pod nima jsem již nic neměl.

Vtom se vlak zacloumal a s průvodčí jsme udělali nechtěný krok k sobě, přičemž se do mě průvodčí zavěsila, aby neupadla. Jak jsem ji držel, s kalhotama u kotníků, tak jsem si řekl, že to risknu a začal jsem ji líbat. Naštěstí se vůbec nebránila a naopak mi hned zajela rukou na ocas, který se okamžitě začal stavět do pozoru. Sedl jsem si vedle spící Hanči a začal se s průvodčí vášnivě líbat, rukou ji zajel pod sukni a zjistil, že pod ní taky nemá zbytečné věci. Kundu měla vyholenou a krásně mokrou, nasadil jsem si ji na sebe a ona mě začala sjíždět. V tom se Hanča probudila a nevěřila co se děje.

Objal jsem ji a začal se líbat s ní. Po chvilce Hanča vstala a mě položila na sedačku, průvodčí ležela na mě a Hanča si klekla za ní, roztáhla ji půlky a začala ji lízat prdelku i pičku ve které jsem jezdil, občas vytáhla můj ocas aby ho pokouřila. Najednou jsem viděl jak prosklenými dveřmi dovnitř nakukuje kluk kolem 30 let, průvodčí šukající se na mém péru a Hanča vše olizující s prdelkou vystrčenou přímo na něj, tomu asi nešlo odolat. Vstoupil dovnitř, aniž by si ho holky všimli. Zamkl a zatáhl závěs. Vytáhl stojícího čuráka a hned chytil Hanču za boky a strčil ho do ní nečekaně až na dno její pičky, Hanča se lekla, otočila se na něj, ale její touha ji nedovolila něco namítat. Přizpůsobila se jeho tempu a přirážela na něj. Po chvilce jsem cítil že to na mě jde a šeptl jsem průvodčí „budu stříkat“ ona jen „ můžeš do mě, beru prášky“ a sotva to dořekla, tak jsem do ní začal pumpovat.

Když jsem do ní vystříkal všechno, tak mě ho Hanča z její píči vytáhla a začala ji vylizovat z kundy moje semeno. To už neznámý nevydržel a napumpoval to své zezadu do Hanky. Já jsem průvodčí uvolnil místo, ona si lehla na záda a roztáhla nohy jako zkušená kurvička, Hanča ji pořád lízala a když jsem si všiml, že to na ní jde, tak jsem ji vrazil do kundy prsty a začal ji prsty divoce mrdat a Hanča ji lízala anál. Stejně divoce se začal o píču Hanči starat neznámý a ve stejnou chvíli holky vybouchly ve stejně silném i stejně mokrém orgasmu, Hanče průvodčí postříkala celý obličej i prsa a Hanča nechala na podlaze louži, jako by se tam někdo vymočil. Když bylo hotovo, tak neznámý odemkl, řekl jen „paráda, díky“ a odešel. Když se holky oblékli, tak jsem si s průvodčí vyměnili tel čísla a řekla, že si to s náma ráda zopakuje, pokud budeme mít zájem a odešla. My jsme se raději přesunuli do vedlejšího kupé, dělali jako že nic a v klidu dojeli domů.

 

Postupně jsem si začali s průvodčí psát a volat až jsem se dohodli, že by s náma někdy zašla na akci do jednoho erotického klubu. Jmenuje se Katka, je jí 28 let. Postavičku má krásně tvarovanou, nikde nic nechybí ani nepřebývá, prsa má dvojiky a pičku nádhernou, neskutečně dlouhé pysky, když stojí s rozkročenýma nohama tak ji krásně visí od pičky jako dva tmaví motýli, a když je roztáhne tak se uplně rozsvítí růžová díra v kontrastu s tmavým okolím. Prdelku má taky krásně tvarovanou a tmavou dírkou uprostřed stejně tmavé oblasti mezi jejíma půlkama.

Přijela k nám, oblečená jako kurvička, Hanča na tom byla podobně. Naložil jsem je do auta a vyrazili jsme. Pokoj na hotelu byl objednaný tak jsme měli vše připraveno. Dorazili jsme do klubu a sedli si ke stolu. Večer se plnil klub několika páry a celkem velkým množstvím sólo mužů. Popíjelo se a tancovalo. Několikrát jsem s holkama tancoval, ale potom už chodili sami. Holky se k sobě měli, na parketu si jezdili rukama vzájemně po těle, mačkali si prsa i prdelky a často zajeli i mezi stehna. Při tom se spolu líbali. Samozřejmě to vzbudilo zájem mužů, kteří se kolem nich začali motat. Po chvilce už holky tancovali každá s nějakým mužem. Cizí ruce je ochmatávali na nejtajnějších místech a holky jim to jen usnadňovali a dávali nohy od sebe. Když skončila písnička, odstrčili své partnery a šli si ke mně sednout. Za chvilku už byly ale opět na parketu a to samé prováděli s dalšíma klukama.

Takhle tam vyprovokovali nějakých dvanáct kluků až se kluci domluvili, holky při jedné písni chytli, hned z nich strhli oblečení a hodili každou na jeden stůl. Díval jsem se na ně, kluci sledovali co udělám, ale když viděli, že se jen usmívám tak to začalo. Katka nejprve byla vyplašená, ale když viděla, že Hanča jednomu sama vytáhla ocas a začíná ho kouřit a na druhého už vystrkuje svoji nadrženou vulvu, tak se tomu taky podala a rozhodila nohy a prvního co stál nejblíž chytla za ocas a táhla si ho k puse. Hned začalo divoké mrdání, holky jako by se předháněli která dokáže vystříkat víc ocasů, obě přiráželi kundama proti neznámým ocasům a sami se na ně nabodávali aby co nejrychleji cítili jak jejich mrdka opouští koule a stříká do jejich lůna. Pusou jim prošli všichni a dokonce i jedna žena z přítomného páru si postupně nad holky stoupla a nechala si od nich vylízávat semeno svého partnera ze své píči. Holky se nechali mrdat do rána, obě měli pod sebou velké louže svých šťáv a všude po celém těle cizí mrdku. Když kluci skončili, tak je pochválili, sebrali jejich šaty a odešli. Jeden povídá „ Mrdáte jako kurvičky, tak jako vystříkané nahé kurvičky půjdete i domů“ a šel s ostatníma pryč.

Holky chvíli leželi, z jejich roztažených děr vytékala mrdka, potom pomalu vstali a já povídám, že teda pojedeme dom. Sháněli se po šatech, tak jsem jim řekl, že na sebe nic nemají, že musí dojít do auta nahé. Vyšel jsem z klubu, do každé ruky zavěšenou jednu nahou holku, obě byly postříkané a nohy se jim lepili k sobě semenem, co jim teklo z piček.

K autu to bylo asi sto metrů, bohužel kolem zastávky autobusu, kde již čekalo asi šest lidí, všichni je sledovali, ženy s odporem, chlapy s viditelnou touhou jim přidat nějakou nadílku. Došli jsme k auto a odjeli domů. Doma jsem se do nich pustil já, a vzhledem k tomu, že mě bylo jasné, že jim nebudu stačit, dal jsem už cestou vědět Petrovi. Petr přijel akorát, když mě Kačka kouřila čuráka a Hanča mi při tom lízala zadek. Petr Kačku ještě neznal, ale když ji uviděl, okamžitě věděl, koho dnes vystříká. Vystříkali jsme každý postupně obě vymrdané kundy a potom u nás oba zůstali na celý víkend.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Zbytečně moc hrubé a perverzní, navíc slepeno více příběhů, které moc nezapadají do sebe. Ta část v kupé by stačila, ale já mám rád promyšlenější povídky.

  2. Jojo komentuje ale určitě přečetl jednim dechem ale jsou to jen povidky tak by nám mel jojo aky nějakou napsat. U mne dobrý.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *