Poprvé nevěrná 2.díl

Začínalo to tam tedy být celkem hustý . Když jsem si uvědomila že je jedna hodina ráno a já jsem v cizím bytě se dvouma kolegama z práce , sedim tam jen v prádle a jeden z nich vedle mě stojí úplně nahej ! A ještě otevírá další flašku vína …. A na mobilu už jsem měla zmeškaný hovor od přítele . No nic řekla jsem si že zrovna na truc se ted neseberu a nepoběžím domů . Tohle přece nějak ukočíruju aby se to tady úplně nezvrtlo .

Ten rozvedenej kolega co ted už byl nahatej a naléval víno a stál snad metr vedle mě se ztopřeným ptákem se teda očividně vůbec nestyděl  . Teda na rozdíl ode mě ! Musim se přiznat – říkala jsem si nečum na něj pořád ,,, no ale prostě nějak mi to nedalo a sem tam mi sklouznul zrak na jeho výbavu . On je i tak celkově jako docela sympatickej mužskej na to že proti mě je o skoro 20 let starší . No a na jeho ptáka mi asi nedalo se nepodívat protože ho prostě měl celkem velkýho no . Každopádně teda většího než má přítel . Já teda zatím ještě nějak moc chlapů neviděla tak jsem se občas mrkla no ….. no a co ? Prostě měl takovýho macka … takovýho žilnatýho macka ha ha .   Tukli jsme si a oni zas rozdali karty .

Ano prohrála Alena . Ten nahej se ke mě hned hrnul že prej mi pomůže rozepnout podprsenku ! Nechtěla jsem no . Taky aby na mě třeba nějak nesahal ! Nakonec jsem jí teda rozepnula a sundala sama . To bylo něco pro ně ! to bylo keců a hlášek ! -// Ted Ti teda Alenko sluší ještě víc než v práci v kanceláři !! // Styděla jsem se !! Furt čuměli jako kdyby nikdy neviděli ženskou nahoře bez . Ale furt se při tom popíjelo … a tak mě to asi trošičku časem možná začalo bavit … jako je malinko provokovat jak pořád čuměli . A tak jsem si prsa začala naschvál jako pořád stydlivě zakrejvat … rukama … kartama … Ale vždycky jsem jim je na malinkou chvilinku jako ukázala . Třeba jsem se nahnula přes stůl pro brambůrky tak aby uviděli jak se mi zahoupaly . Ale okamžitě jsem si to jako uvědomila a hned jsem si je jakoby stydlivě zakrejvala . Bylo srandovní je sledovat jak nadrženě mi koukaj na prsa . Byla jsem připitá no …. jinak bych se tak nechovala !

Konečně pak prohrál ten co tam seděl ještě v košili a ve slipech . Sundal košili ale další hru jsem padla já a to už bylo fakt hustý protože chtěli at sundám i kalhotky !

Víte jak mi bylo ? Jako sundat si kalhotky před dvouma chlapama z práce ? Furt otravovali že jsem prohrála takže at je sundám . Ani jsem nebyla vyholená ! Teda pak jsem si řikala že je to tak možná trošinku lepší že aspon toho pak až tolik jako nebude vidět . Nalejhali furt takže jsem pak řekla že dobře že je teda sundám ale pak že hned ale končíme ! Stáhla jsem je ze sebe zas jen vsedě na židli . Ale to oni že to teda ne , že to neplatí , že prej si ještě musím pěkně stoupnout a ukázat se jim vestoje ! Tak dlouho do mě hučeli až jsem jim to teda dopřála no . A oni hned — ještě se otoč kočko at Ti zkoukneme i zadeček … ! No bylo mi všelijak ! Kam mi asi hlavně čuměli že jo ? No dopřála jsem jim tu podívanou ale pak jsem hned utekla čurat na záchod . Chyba ale byla že jsem se nejdřív měla aspon trošku oblíknout , jenže já tam odběhla nahatá … no prostě se mi chtělo no ……

Když jsem se vracela ze záchodu tak tam na chodbě na mě totiž čekal ten rozvedenej co byl už  taky nahej . A začal dotírat …. objímal mě … sahal na mě . Pořád mlel něco jako že prej jsem hrozně krásná ! Začal mi sahat na zadek … na prsa ….. Jo to víno udělalo svoje …. začali jsme se tam líbat ……. A najednou on na mě úplně natvrdo —- // Jsi úžasná Alenko … pojd se mnou vedle do ložnice …. zašukáme si tam !! //

pokračování příště

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Ty jsi ale číslo Alenko !!!

 2. Nejdřív stydlivka co má problém si sundat tričko protože má průsvitnou podprsenku …. pak pár skleniček vína a běháš tam nahá ? Vzrušuješ mě Alenko !! Užila sis v ložnici ?? Na přítele sis ani nevzdychla co ?? Jseš šikulka a potvůrka !!

 3. Doufám že jí pořádně ojeli oba dva jako děvku !

  • Ahoj . Myslíš že nakonec při tý svý první nevěře dá oboum ?? Ale rajcuje mě to …. nejdřív stydlivka a pak se třeba rozjede potvůrka ….. uvidíme ….

 4. Dobra neverna mrska, uz at vime jak to pokracovalo, pis potvurko

  • Jak se pak asi cítila když vystřízlivěla a šla poprvý do práce hihihi

   • Já si myslím že to mohlo být pro ni docela zajímavé, pozorovat pohledy kolegů. Asi taky záleží, jestli to proběhlo v pohodě a líbilo se jí to, tak třeba to bude mít chuť i zopakovat? Pak by se asi mohlo stát, že by si to třeba občas rozdala s nějakým kolegou z práce? Asi záleží na tom, jestli bude mít výčitky, nebo si řekne, že to bylo docela fajn a když má doma takového žárlivce, tak mu může dát důvod. Stejně si myslí, že ho podvádí, tak proč by si to neužila, když je neustále podezřelá. Sice prý sex v práci nedělá dobrotu, ale asi záleží na lidech. A ti starší chlapi budou beztak už docela zkušení, aby to dokázali ustát. Ale nevím, nebudu mluvit za Alenu, určitě se dozvíme, jak to bylo přimo od ní

    • Jo to máš asi pravdu že když už na ní žárlí tak at má proč trouba . Možná si jen ublížil a svým způsobem jí k tomu asi dotlačil . Ale je tam už pokračování ….. hezky se nám Alenka zvrhla !!!

     • Jáj jsem mockrát četl, že když je chlap žárlivec, tak dříve nebo později ho ta žena stejně podvede. Protože to nikdo nemá rád, když ví, že je poctivej a slušnej a někdo ti pořád předhazuje, že ho podvádíš. Jednou se naskytne příležitost a prostě to v ní bouchne a řekne si proč bych měla být za nevěrnou mrchu, když jsem poctivá blbka. Tak si užiju. Víš co, uleví tím možná svému svědomí, když si řekne, udělala jsem to proto, že on mě pořád podezíral.

 5. Neberte to tak vsichni vážně je to jen povídka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *