Paroháč na horách 1

Se svou přítelkyní Monikou jsme spolu chodili už pár let a blížilo se naše výročí, proto jsem si řekl, že ­bych ji měl nějak překvapit. Naplánoval jsem proto víkendový pobyt na horách, v lyžařském areálu s welness a těšil jsem se, jak si přes víkend dáme do těla na svahu i večer v posteli. Kdybych tušil, že se vrátím jako paroháč, raději bych ty peníze propil, nebo rozházel za nesmysly. Ale nepředbíhejme.

Když jsme s Monikou v pátek po práci vyjeli, cesta nám uběhla rychle a tak jsme v podvečer dorazili na místo, ubytovali se a hned jsme se rozhodli, že vyzkoušíme sprchu našeho pokoje.

Monika je nádherná brunetka, vysoká, ani hubená, ani štíhlá, má prostě dokonalé žeské tvary a k tomu docela velká prsa s bradavkami jako dvěma hroty. Rád jsem ji držel za zadek, líbal na krku a na své hrudi jsem cítil její krásná oblá prsa a tvrdnoucí bradavky. Tohle byla esence, která mi vždycky vystrčila mého ptáka proti její kundě a napětí mezi námi se rychle stupňovalo, až to jeden z nás nevydržel a začal toho druhého vášnivě líbat. Přesně tak to probíhalo dneska ve sprše, byl jsem to já, kdo nevydržel a začal se dychtivě dobývat do Moniky. Nejdříve jsem ji přitlačil ke zdi sprchového koutu, jednou rukou jsem ji držel pod krkem a druhou jsem zkoumal její mokré tělo, na které dopadaly kapky horké vody. Bylo to krásné, sledovat, jak se kapičky tříští o její veliká prsa, aby pak stékala přes pupík po kundě až k nohám. Když jsem to pozoroval, měl už jsem jdruhou ruku v její mokré kundě a hrál prsty svoji oblíbenou skladbu na její vlhkou štěrbinu.

Monika se propínala, kroutila a vzdychala až náhle vykřikla : „Na co kurva čekáš? Tak mi ho tam už konečně vraž, nebo tě vyměním“.

Tahle její věta mě dokonale vzrušila, otočil jsem ji, opřel rukama o kachličky, chytil jsem ji za boky a nasadil svůj tvrdý žalud na okraj její mokré kundy. Chtěl jsem to ještě chvíli napínat, ale když zavlnila svými boky a pobídla mě tím, abych vstoupil, zatmělo se mi před očima a už jsem tlačil svýho tvrdýho čuráka hluboko do její horké a nenasytné pičky.

Miloval jsem její kundu, byla krásně úzká, sladká a neustále vlhká. Dokázala mého ptáka tak krásně vzrušit, obejmout a udělat, jako žádná jiná na světě. Když se roztřásla, propnula nohy a postavila se na špičky, cítil jsem, že nebude jediná, kdo se právě udělá. Uvědomil jsem si, že nemám kondom, dnes poprvé jsme na něj zapomněli a já chtěl být pan zodpovědný, takže i když jsem cítil ještě poslední stahy Moničiny kundy, vytrhnul jsem svého naběhlého čuráka z její úžasné kundy, otočil jsem si ji, silným zatlačením na rameno donutil kleknout a vychrlil všechnu svoji horkou lávu na její vystavená ňadra. Musel jsem zastavit vodu ve sprše a kochal jsem se tím pohledem, jak ta bílá, hustá, porce mrdky stéká po jejich kozách jako když se lavina sune ze svahu dolů. Spermie v té husté bílé šlehačce mi připomněly lyžaře bojující s živlem, který je stahuje neúprosně dolů a tak i moji malí lyžaři zachycení lavinou se nedostali ke svému cíli, ale pomalu začali odkapávat přes mokrá stehna Moniky až do kanálu 🙂

Zadíval jsem se na ten potůček mého semene, pak jsem vzal houbu a pomohl jsem Monice se umýt. Byla celá lepkavá, mazlavá, ale krásně se smála a bylo nám moc dobře. Dala mi pusu na čelo a pochválila mně, že jsem ho včas vytáhl.

Druhý den jsme vyrazili na svah, bylo krásné počasí a tak nás to vyhnalo z postele poměrně brzy. I když jsem se snažil nespouštět svou Moniku z očí a být neustále v jejím dosahu, nejednou se mi ztratila, protože to na lyžích opravdu uměla a zatímco já jsem byl spíš opatrný a pořád jsem brzdil, ona si vychutnávala tu rychlost.

Proto když jsem jednou dojel k vleku, našel jsem ji, jak si povídá s nějakým párem lyžařů. Na první pohled mě zaujali tím, jak jsou tlustí, byli vážně srandovní. Proto jsem se připletl do jejich rozhovoru a Monika nás seznámila. Zjistil jsem, že jde o manželský pár, o dost starší.

„Zdeněk. Jitka. Těší mně.“

Zdeněk podnikal a měl docela zajetou firmu v oblasti IT, což byl i můj obor. Potěšilo mě to, protože jsem v té době sháněl práci a jak jsme se bavili, měl jsem pocit, že pracovat pro Zdeňka by bylo úplně perfektní. Navíc mi nemohlo ujít, jak pořád civí na moji Moniku. Neustále se ji koukal na kozy a to dokonce před svou ženou. Že mu to není trapné, pomyslel jsem si, ale nakonec mě to zahřálo u srdce. No co, tak se mu líbí, je to nádherná holka, však jsem na ni taky hrdý. A jestli se mu líbí, třeba o to snáze získám u něj nějaké dobré místo, pokud si s ní bude rozumět i Jitka, mohl bych se časem vypracovat i výše, než na řadového zaměstnance.

Že se všechno změní a z víkendu mohu odjet jako paroháč, to jsem si absolutně nepřipouštěl. Proč taky? Neměl jsem důvod žárlit. Jak by takové tlusté prase mohlo sbalit moji nádhernou Moniku? Ta představa, že bych byl paroháč kvůli Zdeňkovi byla přímo vtipná. Takže jsem vůbec nic nenamítal, když nás večer s Jitkou pozvali do baru.

Jsem příležitostný píč, takže jsem odpadl velice rychle. Zdeněk se svou postavou neměl problém a házel do sebe panáky jeden za druhým. Já už jsem viděl dvojmo, ale on se pořád smál, vyprávěl zábavné historky ze své firmy a neustále čuměl do výstřihu mojí milované přítelkyně. Ta si toho taky všimla a přišlo mi, že s ním flirtuje. Schválně se pořád nahýbala a něco hledala, aby to prase mělo ještě lepší výhled. Monika ráda flirtovala s muži, líbilo se jí, když se po ní dívali, nosila výstřihy, krátké sukýnky, které odhalovaly její krásně tvarovaná stehna a lýtka a vrtěla u toho zadečkem, když se nesla. Pokaždé, když šla na WC se za ní Zdeněk mlsně otáčel, bylo mi jasné, že kdyby mohl, vyšuká z ní duši. Ale bylo to tlusté, upocené, škaredé prase, takže neměl u Moniky ani nejmenší šanci, natož aby ze mě byl dnes paroháč. To rozhodně ne, bál jsem se občas, že mi Monika zahne, ale kvůli tomuhle otesánkovi paroháč určitě nebudu.

S klidem jsem do sebe hodil poslední sklenku a pak už si pamatuju jen útržky z cesty na hotelový pokoj, kdy mě Zdeněk táhl do schodů a Monika mi nesla věci. Povalili mě do postele a já jsem tvrdě usnul.

Když jsem se probudil, uslyšel jsem divné zvuky. Všechno kolem se točilo, hučelo mi v uších, takže jsem si myslel, že se mi to jenom zdá. Pak jsem ale uslyšel hlasy. Byl to hlas Moniky a Zdeňka. Seděli asi u televize a povídali si. Opatrně jsem nahlédl do pokoje a zůstal stát jako opařený.

Zdeněk seděl na sedačce, z trenýrek mu koukalo jeho velikánské péro, které připomínalo spíš hada. Byla to opravdu kláda, za kterou by se nemusel stydět ani dobře vybavený černoch. Monika seděla v županu vedle něj, měla nohu přes nohu, kterou si pohupovala, což dělá, když je nervózní a v ruce držela drink.

„Myslíš, že na velikosti záleží?“

„To je jedno, hlavně když dělá dobře“

„Tobě dneska asi nikdo dobře neudělá, co?“

„To asi ne, no. Je tvrdej jako dřevo.“

„Ten můj je taky tvrdej, chceš si aspoň sáhnout?“

„Nevím, jestli bych měla… Vedle spí můj kluk.“

„Ale ty jsi mladá, roztoužená a neukojená holka, neměl tě takhle nechávat a lépe si tě hlídat?“

„To je pravda“

„Takže by jsi klidně vyzkoušela, jestli ti tam ten můj bude pasovat?“

Mlsně se podívala a bylo vidět, že nemusí dlouho přemýšlet. Byla opilá a vzrušená a kromě Zdeňka nebyl na dosah nikdo, kdo by se postaral o její mokrou kundu. Ano, mohl jsem vyrazit z ložnice a zastavit to, říct, že se o ni postarám a vyšukám ji, ale zajímalo mě, jestli mu dá. Byl jsem zvědavý, jestli moje milovaná Monika se nechá šoustat tím odporným tlustým balvanem sádla.

Bylo to hnusné a perverzní zároveň, neuměl jsem si představit, jak bude moji holku šukat a byl jsem asi zvědavý. Ano, chtěl jsem to vidět.

Monika mu ani neodpověděla a vzala jeho tvrdého čuráka do ruky. Několikrát mu ho pohonila a tlusté prase začalo vzdychat a sahat na její kozy. Shodil z ní osušku a dychtivě ji ohmatával. Měl jsem vztek, když jsem se díval jak to prase sahá svýma tlustýma, upocenýma rukama na krásné, mladé a pevné tělíčko moji sexy brunetky.

Jí se to ale asi líbilo, protože začala přivírat oči a druhou rukou si sahala na svoji evidentně pěkně vzrušenou kundu. Byla to podívaná jako z béčkového porna. Moje láska si dráždila kundu, v druhé ruce honila tu obrovskou kládu a většinu záběru zabíral jeho veliký pupek a tlustá stehna.

Pak se však Monika posadila na křeslo a dala nohy zeširoka od sebe. Zdeněk nezaváhal ani vteřinum sjel ze sedačky a přiskočil k ní jako nadržený pes na hárající fenku. Chytil její stehna, pořádně je roztáhnul a už se mezi ně tlačil hlavičkou své hadice. Viděl jsem jel stehna mojí lásky a mezi nimi tu horu sádla, byl ke mně zády. Přesto jsem dokázal dokonale odhadnout, když do ní zajel.

Monika tlumeně vydechla a její prsty se zaryly do sedačky. Odevzdaně tam ležela, propínala se, vystavovala mu svoje nádherné kozy k laskání a on do ní bezohledně zarážel svoje tlusté a veliké péro. Jeho veliká prdel se pohybovala dopředu a dozadu a jeho zavalité tělo naráželo do mojí titěrné holčičky, která před ním v tom kontrastu vypadala jako křehká a drobná panenka na hraní.

Tak a je to. Jsem paroháč. Ona mě podvedla s tím nejhnusnějším prasetem ve vesmíru. Proč? Co to je? Kdyby aspoň šoustala s někým hezkým, ale proč právě takové hnusné tlusté prase? Jsem paroháč díky 150 kilového upoceného starého prasete? Moje sebevědomí sklouzlo na bod mrazu ve stejný okamžik kdy Monika sklouzla ze sedačky.

Prasák si sednul do křesla a ona si vylezla na něj. Ale on si chytil čuráka rukou a zabránil tak, aby si na něj sedla.

“Co to má….. znamenat?“ Rozčílila se.

„Chceš to dokončit?“

„To se kurva ví, že chci. Dělej, vraž ho do mě.“

„Ne, dokud nepoprosíš a neslíbíš, že tě budu šoustat i zítra“

„Jsme tu už jen zítra, takže mě uvidíš naposledy. Jsi hajzl… Vraž ho tam, dělej“

„Buď hodná a popros“

„Prosím, dej ho tam, budu hodná a hezky ti ho ošukám“

„To nestačí, chci abys byla moje kurvička, abych tě mohl šukat i zítra, řekni to“

„Ano, dobře, podržím ti kdykoliv budeš chtít a můžeš si mě vzít klidně i zítra, pak už se stejně neuvidíme, ale teď už ho tam vraž, potřebuju to, prosím.“

Pozoroval jsem z dokonalého úhlu, jak dal ruku pryč a ona si na hladově nasedla. Bylo to šílené, vidět, jak její rozmáčená kunda, ze které pomalu visí kapky její touhy lačně čekala na ten okamžik, kdy jeho žalud rozhrne vstup a pak do ní zajede až po koule. Monika pomalu dosedla a začala vlnit svými boky na tom tlusťochovi. Na jednu stranu se mi chtělo zvracet, na druhou jsem měl chuť vyndat si péro a začít honit. Bylo to jako dívat se na porno, ale v hlavní roli byla moje milovaná.

To jak s ní jednal, jak ona po něm toužila, to byla jen třešnička na dortu celé téhle prasárny, která se mi odehrávala před očima.

Ojížděla mu tu jeho tlustou kládu a blížil se její orgasmus. Začala do něj zatínat svoje ruce a držela se ho křečovitě, jako kdyby jela na koni bez sedla a bála se, aby nespadla. Když dozněl poslední záchvěv, začalo prase funět. Funěl jako býk, který se blíží k toreádorovi. Naskakovaly mu žíly, třásl se a já jsem se bál, že dostane infarkt. Ale ne, byl trénovaný, určitě Monika nebyla první mladá a krásná kurvička, kterou takhle sbalil a vyšukal.

Zuřivý býk neslyšel, nereagoval, držel si Moniku za boky a narážel ji na svou kládu, jako by to byla nějaká masturbační pomůcka a né moje holka. Neměla šanci se mu bránit. Sloužila mu v tu chvíli jen k tomu, aby semeno nelítalo po celém pokoji, až se udělá. Byla tam jen proto, aby se o její horkou kundu mohl třít a přivést se tím k orgasmu a nastříkat to hluboko do mojí holky, místo aby použil třeba kapesník. Dneska mu posloužila jenom na to, aby si vyprázdnil koule. Hajzl jeden tlustý, hnusný, měl jsem vztek a šílel jsem z toho, jaký jsem paroháč a že se na to jenom takhle dívám a nezastavím ho.

Zdeněk ji náhle ze sebe strhnul, přetočil si ji a opřel o sedačku. Klečela, ruce měla na sedačce, hlavu taky a on se přesunul za ni. Viděl jsem její veliké kozy, jak se houpou když do ní Zdeněk naráží. Začala hlasitě hekat a opatrně se ohlédla mým směrem, asi jestli spím.

Byla tma, takže mě nemohla vidět. Potom se zapřela rukama o sedačku a zcela mu nastavila svoji mokrou kundu, aby si s ní dělal co chce. Zdeněk ji chytil za cop a přidržoval si ji. Začal pravidelně šukat jako nějaký stroj, mojí holce se houpaly kozy, co houpaly, lítaly dopředu a dozadu jako pominuté, ona hekala a po Zdeňkovi stékal čůrek potu. Zase začal funět jako lokomotiva, zvrátil Monice hlavu dozadu za její hustý a dlouhý cop a vrazil jí do pusy svůj hnusný jazyk. Musel si ji na sebe celou převrátit, protože na zádech leželo jeho břicho. Pak s ní praštil na sedačku a začal přirážet ještě vztekleji. Jeho pupek se rozléval po zadečku mé holky a on ji po něm plácal rukama.

Pak jí chytil za boky a začal řvát jako tygr. Přirazil, pak podruhé, pauza a ještě jednou. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaachhhhhhhhhh zaznělo pokojem a muselo to být slyšet až na chodbě. Zdeněk zařval jako raněné zvíře, Monika se ohlédla a měla v očích zděšení. Zdeněk ještě chvíli držel mou lásku za boky, jako by to byla hadrová panenka a pak ji pustil, jako kus zmačkaného papíru nad odpadkovým košem ……….. Jeho zájem ho opustil přesně v tu chvíli, kdy ze sebe dostal všechno svoje horké semeno a vyprázdnil si koule.

Bušilo mi srdce až v krku, protože mi začalo docházet, co se právě stalo. Byl jsem paroháč. A moje holka měla naštěkáno v boudě. Náš vztah se tu noc proměnil. Už jsme nebyli mladý, věrný, zamilovaný pár. Byl jsem paroháč a ona jeho děvka.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Četla jsem tu první verzi tady a tahle druhá je taky moc dobře napsaná, hlavně ten kontrast mladá a hezká versus starý a tlustý, škaredý. Kráska a zvíře. Je to zajímavé téma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *