Pavel a Hanka – 4.díl

Odnesl jsem Hanču do chatky, položil ji na postel a nemohl jsem se vynadívat na její úžasné tělo, celé pokryté známkami předchozích zážitků. Obličej ulepený, její pokožka horká, vláčná, v očích krásný výraz maximálního uspokojení. Bradavky stále nateklé, a od bříška dolů až skoro ke kolenům celá pokrytá milostnými šťávami. Byla zpocená a ulepená ale nebylo v tom nic nechutného, naopak, vše dohromady dávalo nádhernou vzrušující vůní sexu a milování.

Věděl jsem že už má pro dnešek dost, ale v tu chvíli jsem opět myslel ocasem, stal se ze mě pouze samec, který potřebuje ukojit svoji touhu. „Lásko, nezlob se, ale já musím, jsi nádherné použitá, šíleně mě vzrušuješ.“ Její oči se na mě usmívaly, bylo v nich vše, spokojenost, touha, láska. Nemusela ani mluvit, ale přesto řekla „Já vím, pojď, chci abys mě něžné pomiloval, potřebuju to zakončit s tebou.“

Lehli jsme si na bok vedle sebe, ústa u klína toho druhého a já ji začal jemně olizoval oteklá křidélka jejího motýlka zatímco ona se mazlila s mým ocasem. Neskutečně mě vzrušovala vůně její použité kundičky, jezdil jsem od dírky k poštěváčku a zpět, občas nasál do pusy její závojíčky a zase zpět. Cítil jsem jak jemně olizuje špičkou jazyka můj ocas, jak jezdí kolem žaluda a nahoru po dírce. Bylo to úžasně něžné milování, které úplně přebilo předchozí divoké šukání. Byla tu u mě stejná a přeci úplně jiná žena. Ani náznak po té kurvičce, která tu ještě před hodinou divoce šukala se třemi nadrženými kluky. Teď to byla moje a jen moje láska, má milenka, má krásná bohyně. Jen její tělo dokazovalo, že je to ta samá kurvička, ale její duše byla úplně jiná. Jekyll a Hyde. Milovali jsme se ve stejné poloze asi půl hodiny, až jsme se oba dovedli k vrcholu a ve stejné poloze i usnuli. Byl to nádherný první den dovolené, která nás oba změnila. Oba jako bychom se opět našli, opět zamilovali. Naše milování bylo mnohem procítěnější a něžnější, a naše šukání mnohem živočišnější. Se mnou sama je teď mou milenkou, mou duší, a před jinými je jen obyčejnou kurvičkou, jen obalem pro svoji nenasytnou kundu, a nádobou pro jejich uspokojení.

 

Ráno jsme se probudili, tak jak jsme usnuli. „Dobré ráno, lásko, jak se cítíš. “ řekl jsem a políbil ji nejprve na bříško a poté na rty. „Jsem bolavá, ale příjemně bolavá, bylo to jako krásný sen“ řekla a pohladila si kundičku. „Musím si dát sprchu a trochu se namazat tam dole“ dodala. Zatímco odcházela houpavou chůzí s nohami mírně od sebe do sprchy, tak jsem uvařil kávu a uklidil terasu. Když se vrátila, šel jsem do sprchy já. Bylo to krásně osvěžující.

Po návratu ze sprchy mě čekala nahá na terase, seděla v křesle a popíjela kávu. „Uděláš mi masáž, lásko, jsem celá rozlámaná“ řekla a přitulila se ke mě. „Jistě ty moje kurvičko“ usmál jsem se na ni a políbil ji. Pomohl jsem ji na stůl, na kterém před pár hodinami ležela jako kurvička pro všechny, a přinesl chladivý heřmánkový krém. Začal jsem ji jemně natírat od ramen dolů, dotýkal jsem se jí lehce, jako by se mohla každou chvíli rozplynout, snad jsem se bál, že je to mořská panna, stvořená z vodní pěny. Jemně jsem ji masíroval celé tělo, ruce až ke konečkům prstů, šíji, záda, prdelku a dál jsem přešel na stehna a opět až ke konečkům prstů.

Snad i na chvilku usnula, ležela naprosto odevzdaně, s klidným výrazem naprostého bezpečí. Po chvíli jsem ji lehce pomohl otočit a začal masírovat přední část těla, políbil jsem ji na čelo, na oči, na rty a krk, rukama mazal citlivé bradavky a přes bříško dolů, k nohám. Jejím dírkám jsem se vyhnul, vím, že musí odpočívat, ještě nás čeká čtrnáct dní. „Namaž mi prosím dírky a vnitřek stehen, v lékárničce mám bepanten. Došel jsem pro mastičku, a když jsem se vracel, tak už jsem slyšel hlasy.

“ Ahoj kluci “ řekla Hanča. “ Ahoj, ty naše princezno“ pozdravil Petr a po něm i ostatní. „Jsi neskutečná, pořád nemůžeme věřit, že to není sen“ „To my taky ne“ odpověděla Petrovi Hanča. „Ahoj, musím ji lehce uzdravit, trošku jste ji dali do těla“ usmál jsem se a vyndal mastičku. „Můžu?“ zeptal se Petr. “ No, ty jediný sis její dírky ještě neužil, tak proč ne, ale opravdu jen namazat, nechceme ji zničit hned na začátku dovolené, že jo“ usmál jsem se na Hanku a podal Petrovi krém. Petr si dal krém na ruce, proměnil je a lehce ji začal mazat vnitřní stranu stehen a opatrně se blížil k dírce. Hance ušel lehký vzdech. Petr okamžitě přestal. „V pořádku? Nebolí?“ zeptal se ohleduplně. Najednou tu nebyl nikdo z včerejšího večera, žádné zvíře toužící ukojit svůj chtíč, ani stopa po nadržených samcích, toužících jen vyplenit svatyni nevěrné čubky. Nad ležícím andělem tu teď stáli čtyři ochránci, kteří by neváhali ztrestat jakoukoli nepravost které by se kdokoli chtěl dopustit na „jejich“ bohyni. „Nebolí, naopak, je to moc příjemné“ špitla Hanča, poslala mu sladký úsměv, více rozevřela stehna a zavřela oči. Petr pokračoval dál, přejel ji přes celou kundičku i prdelku, jemně vše namazal i přes vzrušené vzdechy moji lásky a jako tečku ji jemně políbil přímo na její, opět nalitou fazolku. I přes to, že všem po tomto divadle stáli ocasy, nikdo si nedovolil ničit sílu toho okamžiku. Sedli jsme si kolem stolu, na kterém Hanča stále ležela a kochali se pohledem na její nádherné tělo.

Kdo nezažil sílu takového okamžiku, nikdy nepochopí, jak čtyři nadržení kluci mohli sedět beze slova deset minut kolem nahé krásky, která před nimi leží na stole, svolná ke všemu a nikdo se jí neodváži ani dotknout. Kdyby v tu chvíli řekla odnesete mě domů, tak bychom se beze slova zvedli, vzali ji do náruče a přes půl kontinentu ji nesli na rukou domů.

 

Po chvíli Hanča vstala, sedla si do křesla a společně jsme popili kávu a posnídali. Dnešek jsme se rozhodli trávit na naší pláži u moře a odpočívat. Nějak samozřejmě už si nikdo neoblékl plavky, a přestože každou chvíli někomu stal ocas, nikdo se nad tím nepozastavil. Odpoledne bylo krásně odpočinkové, všichni nabírali sílu v předtuše něčeho silného. Blbli jsme v moři, občas někdo Hanču objal, občas ona někomu chytla ocas do dlaně, ale tak nějak samozřejmě, lehce, bez dalších úmyslů. Na pláži jsme dali i oběd, svačinku a zkrátka jsme si užívali „rodinnou“ dovolenou.

Celý den jsme se navzájem mazali krémem, samozřejmě nejvíce práce měla Hanka, která mazala nás, v mazání Hanky jsme se střídali. Když byla řada na Tomovi, tak mu zase celou dobu stál. Hanka mu mazání poté oplatila, a samozřejmě mu mazala i stojící ocas „aby se nespálil, byla by to škoda“ když viděla, že už není cesty zpět tak mu ho začala mazat rychleji a rychleji až bylo slyšet mlaskání jak přitahovala namazanou předkožku přes žaluda, vtom se Tomáš vzepjal a začal stříkat Hance semeno přímo na tvář. Ona stále pokračovala a namazanou dlani klouzala po jeho citlivém žaludu dokud se jí nevytrhl se sevření a potom se svalil vedle ní. Usmála se na něj. „Ty jsi neskutečná“ vzdychl Tomáš a hladil ji po stehně. Všem už nám zase stáli péra. Ani si nevšimla, že k ní přišel Petr. Naběhlý ocas v ruce a pomalu ho honil. „Klekni si a roztáhni si kundu“ řekl nadrženě. Hanča se ohlédla ale hned udělala co jí řekl. Petr ji pohladil přes obě díry a dvěma prsty zajel do pičky, úplně hladce, bez odporu. „To se poseru, ty máš tu kundu zase úplně mokrou, to jsem ještě neviděl, takhle nadrženou čubku“ řekl a hned nasadil ocas a zajel do ní. „Bože, to je nádhera, tak úzká, horká a mokrá. Kdes ji sehnal“ otočil se na mě, ale nepřestával ji projíždět. „No, poznali jsme se přes sex, na netu na amatérech“ řekl jsem podle pravdy. Skutečně jsme spolu začali nejprve občas šukat a pak jsme přišli na to, že nám to spolu vyhovuje. Mirek klesl před Hanku a strčil ji svůj ocas před pusu. “ Vykuř mi ho“ řekl prostě a Hanka hned vsála jeho žaluda do pusy. Olizovala ho a při tom mu rukou hladila pytel a jemně mačkala koule plné semene. „To je fakt nádhera, moje Míša mi ho nechce kouřit, za dva roky to dělala jen jednou, ale to co s pusou děláš ty to je úžasný.“ Petr přirážel zezadu do kundy a Mirek do pusy, Hanka jen vrněla a Tomáš pěkně zblízka vše sledoval opět už se stojícím ocasem. Já si ho vedle nich honil. Když se Petr vzepjal a začal Hance plnit kundu semenem, tak Mirek začal stříkat z druhé strany. Oba ji proti sobě plnili a mě v tu chvíli připadalo jako by byla napíchnutá na rožni. Když oběma docukaly koule, tak se Hanka svalila na záda a z její kundy začalo vytékat Pavlovo semeno. Obličej měla ještě mokrý od Toma a v koutku úst zbytek sperma od Mirka. Zase to byla jen kurvička. Přitáhla si Toma a řekla jen „teď ty“ ten na nic nečekal a klesl mezi její roztažená stehna a hned zajel ocasem do její promazané díry.

Všiml jsem si, že od keřů nás někdo sleduje, bylo jasně vidět, že tam někdo stojí a honí si ocas. „Máme diváka“ řekl jsem a ukázal směrem k němu. Všichni, až na Hanku, se po něm podívali ale nikdo to neřešil. Bylo vidět, že po zjištění, že nepřestáváme ani když o něm víme popošel blíž k nám. Byl to tak padesátnik, normální postavy a rukou stále honil své pero. Lámanou angličtinou se zeptal, jestli se může dívat. Asi stejnou angličtinou jsem mu odpověděl že ano, ale jen dívat a maximálně Hanku postříkat na tělo jinak nic. Přišel až nad Hanku a z blízka sledoval, jak ji Tomáš šuká. Ona Toma objala nohama i rukama a přirazila proti němu. Netrvalo dlouho, a Tomáš se vzepjal na rukách a taky vystříkal její kundu. Po chvíli, když z ní vyjel tak si vedle ní klekl a rukou začal její prostříkanou díru honit, aby konečně i ona dosáhla svého. Hanka už to měla na krajičku, skelným pohledem sledovala cizincovo péro, které si neznámý honil stále rychleji. Ve chvíli, kdy Hanka vyrazila pánví proti Tomovi a její šťáva vystříkla na deku, začal s funěním stříkat i neznámý, neuvěřitelné množství semene dopadalo na Hanky kozy i bříško, stříkal nějakých osm silných výstřiků, a pak padl vedle Hanky na kolena a řekl jen „Thank you“ Hanka ho chytla za žaluda a lehce mu po něm přejela prsty.

To už jsem nevydržel a klekl jsem si mezi její pořád rozevřená stehna a začal stříkat přes pičku na tělo, prvním výstřikem jsem ji trefil až nad pusu. Bylo to neskutečně silné. Vtom se neznámý zvedl, oblékl si kraťasy, které měl v ruce, zalovil v kapse, nehnul se k Hance, políbil ji na čelo, podal ji padesát euro, řekl „thanks“ a odešel. Všichni jsme sledovali jeho i Hanku, která tu ležela celá pokryta neskutečným množstvím spermatu. Situace využil Mirek kterému už zase stal a řekl “ to se nedá, ty jsi vážně děvka“ vystřídal mě mezi jejími stehny, nohy zvedl tak, že se téměř kotníkama dotýkali ramen a řekl „podržte mi tu děvku roztaženou“ Petr s Tomášem ji podrželi nohy a Mirek ji začal rukou jezdit v pičcce, zkraje hned třemi prsty, ale během chvíle do ní vklouzl skoro po zápěstí, chvilku ji připravoval a potom v ní nechal dlaň, jen palec vyndal a dlani ji začal divoce šukat.

Netrvalo dlouho a kunda ji začala čvachtat víc a víc, a kolem jeho dlaně začala při každém příkazu stříkat její šťáva. Hanka se kroutila, bylo vidět že chce dát stehna k sobě, ale nešlo to. Když už to vypadalo, že snad omdlí, tak ruku vytáhl a naběhlým ocasem napoprvé zajel do její prdelky. Byl neskutečně nadržený, protože asi po čtvrtém přírazu začal stříkat a plnit zadní dírku. Oba odpadli a byla chvíle klidu, všichni jsme vstřebávali prožité chvíle. Hanča se snažila po chvíli posadit, moc jí to nešlo, ale nakonec se to povedlo. „Vy jste mi dali, nevím jestli se vůbec zvednu, musím si odskočit“ v tom Tomáš řekl „Hani, chci to vidět, prosím, chci vidět jak čůráš“ Hanka se na něj usmála, zpět si lehla, jen opřená o lokty roztáhla nohy a začala čůrat tam kde byla. Všichni fascinovaně sledovali, jak její kundičku opouští obloukem světle zlatý proud, jako by to byla ta nejkrásnější fontána. Když bylo po všem tak Tomáš řekl jen “ Nádherné, dekuju“.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *