Rozlučka – 1.díl

Zatímco jsem držela skleničku se šampaňským a kroutila se do rytmu taneční muziky společně se svýma kamarádkama, které některé škádlily místní chlapce já se soustředila jen na své pohyby a dnešní večer.

Měla jsem rozlučku se svobodou stejně jako můj Kajá, který někde popíjel se svými kamarády. Cítila jsem se hrozně svůdně a sexy. Ve svých šestadvaceti letech můj pihovatý obličej a ramena, moje vlnité dlouhé rudé vlasy, sto padesát pět centimetrů štíhlého a lehce vysportovaného těla ze mě dělalo malou sexy princeznu. Měla jsem jehlové sandálky a tyrkysové šatičky s ramínky. Kde příroda šetřila byla moje prsa, měla jsem jen takové jedničky, s dobrou pushup podrdou jako dnes skoro pěkné dvojky. Ale z mých mindráku z dospívání už jsem dávno vyrostla, někteří muži jako můj Kája na to nedají. Navíc Kája vždycky říká, že radši mojí pevnou prdýlku.

Holky mě vytáhly na tuhle letní párty do jednoho VIP hotýlku v nedalekém městě. Dýdžej hrál opravdu fajnově a já se celý večer bavila s mýma nej kámoškama v jednom zarezervovaném salonku a sem tam jsme se vydali na parket rozvlnit naše těla. Zrovna, když jsem dopíjela skleničku začali hrát pomalé písně a moje kamarádky s přiopilým chichotáním přijímaly nabídky k tanci. Když jsem odmítla asi druhého mladého dotěru rozhodla jsem se, že se radši odeberu k nám do salónku. Tam jsem potkala Jájinu, s kterou jsem se dala při dalším popíjení do řeči ohledně mužských a začátku mého života s jedním a tím samým mužem. „Musíš si naposled vyrazit pořádně z kopýtka, je to tvůj poslední večer… Na zdraví!“. Vypila jsem pití a přemýšlela jsem, co mě vlastně říká. S Kájou jsem byla od sedmnácti let, kromě mého poprvé v šestnácti se svým bývalým spolužákem se základky, byl vlastně můj jediný kluk.

Protože jsem se zrovna netvářila Jája pokračovala: „Nemusíš tu nikoho přefiknout to by ani nebylo dobrý, ale trochu si zalaškuj, sáhni ňákýmu frajerovi do rozkroku a nech ho trpět, bože s tvým tělem… Že tě nakonec nemůže mít ho zničí.“ Smála jsem se jejímu podání, vypili jsme další rundu a já s mnohem lehčí hlavou začínala stále víc a víc na Jájiny pohledu něco vidět. „A koho myslíš, že bych asi tak měla potrápit?“ Jájina se usmála a rozhlídla se po okolí. „Vidíš támhle toho snědýho krasavce na baru, dáme poslední a běž mu vyrvat srdce.“

Se smíchem jsem dopila dalšího panáka a pro mě značně nejistým krokem vyrazila směrem k baru, kde jsem si objednala jemně perlivou vodu, přeci jen už jsem cítila, že dnešní popíjení bylo vydatné. Usadila jsem se na barové židličce, a zatímco jsem se jako by rozhlížela tak jsem se snažila vystavit vedle sedícímu muži. Po chvilce jsem byla opravu oslovena.

 

Sympatický, snědý, černovlasý a podle angličtiny, kterou na mě mluvil určitě cizinec. S předstíraným nezájmem jsme zdvořile odpověděla na pár otázek a dověděla jsem se, že Azíz s kamarády vyrazili na dovolenou do Čech a pak na tuhle párty. Že tu měl kamarád loni rozlučku se svobodou a moc se jim tu líbilo, tak si to letos zopákli. Kamarádi si prý na pokoj objednali nějakou dívčinu, jako loni… nic pro něj. Byl milý a sympatický, tak jsem se sním pustila čím dál více laškovně do rozhovoru mojí lámanou angličtinou. Chápavě se usmíval, a nakonec mě objednal koktej podle mého výběru, zatímco pro sebe nějakou whisky.

Zatímco jsme popíjeli zjistila jsem, že je to Francouz s kořeny v Maroku. Já si víc a víc byla jistější mojí angličtinou a sem tam jsem si dokonce vzpomněla na nějakou frázi z Frániny. Se smíchem opravoval moji výslovnost a větnou skladbu. Chtělo se mě na záchod tak jsem si na chvíli odskočila. Vrátila jsem se a měla jsem objednaný další koktej. Po chvíli mě na mé naléhání se smíchem objednal i vodu na zapití a naše konverzace byla stále jiskřivější. V půlce svého drinku jsem cítila, že jsem toho v malém časovém okamžiku vypila dnes dost. Dopila jsem vodu a cítila, jak celá hořím a lehce se mě točí hlava. Jako gentleman mě nabídnul doprovod na vzduch.

S lehkou a lehce zamotanou hlavou jsme vyšli ven, kde jsme se kousek prošli a já se cítila trochu lépe. Zamířili jsme zpátky a já jsem se jím nechala odvézt do jednoho z výtahů. Jen co se za námi zaklapli dveře, důvěrně se ke mně přiblížil a prstem mě přejel po rtech. Nevím, co to do mě vjelo, ale vůbec jsem se nebránila a laškovně mu jeho prst oblízla. On se ke mně přiblížil ještě víc a lehce mě políbil. Ke svému překvapení jsem mu polibek obětovala. Někde v zádi mé mysli moje já křičelo, že taková nejsem, proč to dělám, když mám Káju a všechno co jsem kdy chtěla, zatímco moje tělo se vášnivě vykusovalo s tímto skoro neznámým cizincem. Poté, co jsem ucítila jeho ruku na mém zadečku a jeho rty z boku na šíji unikl mě vzrušený vzdech. Výtah cinknul a poté co se dveře otevřeli byla jsem za ruku vedená ke dveřím od kterých vycházeli zvuky zábavy. Kartou byli otevřeny dveře a naším směrem se otočilo několik párů očí. Na stole tancovala krátkovlasá, prsatá černovláska pouze v kalhotkách, zatímco okolo ní se popíjením bavila pánská společnost. Dva menší evidentně arabové, tři černoši a jeden vysoký blonďák. Omámeně jsem se nechala vést směrem k jednomu z pokojů, zatímco si mě prohlíželi nadržené pohledy zdejší společnosti. Rozum chtěl utéct, ale tělo se nechalo vést jak poslušný beránek.

Když za námi zaklapli dveře do pokoje věděla jsem, že dělám velkou chybu, ale zároveň jsem toužila naposled zažít něco jiného, než co si plánuju v budoucnosti prožít. Azíz mě opět vášnivě políbil a jeho ruka mě pevně držela za zadeček, zatímco já se ho pevně chytla za ruce. Couval se mnou směrem k posteli a těsně před ní mě vytáhl šatičky přes hlavu. Já ho nechtěla nechat pozadu, a tak jsem se mu snažila sundat jeho tričko. Ale kvůli rozdílné výšce jsem nedosáhla, tak si musel pomoct sám. Odkopla jsem sandálky a lehla si na velkou postel. On si mezitím sundal kalhoty a jen v bílých boxerkách s boulí, která mě lákala, ale velikostně hrozně znejistila si pomalu lehl ke mně. Opět jsme se začali líbat a hladit naše nedočkavá těla. Pomalu přesunul svoje líbání na krk, poté políbil moje prsíčka v podprsence a postupoval stále níž a níž. Když jsem ucítila dech na mých tříslech jen sem nadzvedla boky a nechala si stáhnout svoje černá krajková tanga. Polibky, jeho práce jazykem a přemíra alkoholu za chvíli odnesli moje výčitky někam pryč a já se oddávala té chvíli a okamžiku. Chvíli si hrál s mým hráškem jazykem a lehce tahal rty za moje závojíčky. Cítila jsem, jak ze mě začíná vytékat můj sladký nektar. Jemně mě zastrčil nejdříve jeden a poté dva prsty lehce dovnitř, aby je vzápětí vyndal a směřoval k mému obličeji. Chvíli mě trvalo, co po mě vlastně chce, ale nakonec jsem pootevřela rty a ochutnala se. Opět mě políbil a poté si přede mě klekl. Nervózně jsem zahákla prsty za jeho boxerky a pomalu je začala stahovat.

Když na mě vypadlo jeho přirození úplně mě to zaskočilo. Nestálo ještě úplně jako Kájovo stožár, nebylo ani nijak delší, než má můj snoubenec, ale ta tloušťka mě úplně uzemnila. Za velkým fialovým žaludem se jeho šířka ještě roztahovala, aby se ke kořeni zase zužoval. Podívala jsem se na něj a on mě pokynul, že se ho nemusím bát. Trochu nejistě jsem se ho tedy pokusila obejmout jednou rukou a přiblížila hlavu k jeho žaludu. Olízla jsem ho, a nakonec použila i druhou ruku a pomalu si nacpala jeho chloubu aspoň na kousek do pusy, zatímco jsem oběma rukama pomalu jezdila po jeho chloubě nahoru a dolů. Byl ohromně široký a já cítila, jak ještě o kousek povyrostl a ztvrdl. Chvíli jsem si s ním takhle hrála, přejížděla po něm v ústech jazykem, než mě od něj odtáhl a přetočil k sobě zády. Zapřela jsem se rukama a snažila jsem se vzpomenou na správné slovíčko, aby použil gumu a byl opatrný.
Než jsem se ale rozpomněla měla jsem úplně jiné starosti. Na mojí vcelku malou a úzkou kačenku se začalo dobývat cizincovo beranidlo.

Myslela jsem, že mě roztrhne. Snažila jsem se mu říct Gently a Gum, ale jediné, co ze mě vycházelo bylo moje namáhavé vzdychání a úpění, zatímco jsem si připadala, že jsem dole snad roztržená. Než jsem se vzpamatovala, abych ho aspoň odstrčila měla jsem hlavu v polštáři a ruce držené za zády, zatímco moje kačenka byla pomalu s velkým důrazem protahována tam a zpět. Nezmohla jsem se na nic jen při každém přírazu a plesknutím jeho kulek hlasitě vydechnout a zaúpět. Jeho evidentně moje výdechy, slabá bojovnost a úzká štěrbinka vybízeli k stále vetší a větší frekvenci přírazů. Uvědomila jsem si, že moje malinká postava je proti jeho urostlému tělu ve značné silové nevýhodě.

Rychlost byla stále větší, už jsem se nesnažila ho upozornit na zpomalení nebo na větší něhu, jen jsem kňučela a místy křičela do polštáře. Po chvíli jsem ucítila, jak mě nasliněným palcem začal kroužit na vstupu do mého zadečku. Poté, co začal tlačit palcem dovnitř snažila jsem se celá vyvlíknout, ale neměla jsem svojí silou šanci. Snažila jsem se tedy nepříjemný tlak na můj panenský zadeček aspoň vypudit, ale jen co jsem ze všech sil zatlačila jeho palec hladce překoval můj svěrač a já začala ještě více křičet do svého polštáře. Takto jsem si to nepředstavovala. S pravidelnou vytrvalostí mě plenil moji kačenku a za nepříjemného tlaku v mém zadečku a neustálého pleskání naších těl jsem pomalu cítila pro mě známé, ale za současné situace překvapivé to šimrání v podbřišku. Poté co trochu svým placem lehce zatočil v mé druhé dírce a několikrát přirazil jsem se celá napjala a prožila překvapivý, ale o to větší orgasmus.

Nevnímaje nepříjemné pocity jsem se udělala jako nikdy před tím. Jako by v součinnosti s mým tělem do mě Azíz ještě několikrát přirazil a já zděšeně cítila, jak do mojeho lůna pumpuje obsah svých kulek.
Celý se na mě složil a já bezmocně přijímala jeho nálož semene ve své nechráněné prcině. Lehce do mě ještě dvakrát přirazil, aby doklepal, co v něm zbylo a vesele se odvalil. Z posledních sil jsem vyřízená vstala a za neustálého nadávání v češtině se značně nejistým krokem šourala do koupelny. Ke svému překvapení si zde právě černovláska zaváděla něco so své prciny.

„Ahoj, mluvíš česky?“ Překvapeně jsem kývla že ano a pomalu se zavřela do sprchového koutu. „Pesar ať mě ty prasáci nedonesou nějaký překvapení, na gumy voni si nepotrpí což si koukám zjistila… ale o to víc z nich dostanu. Co ty?“ Zatímco jsem si unaveně a opile vymývala semeno z mušličky nenapadla mě žádná odpověď. Omámeně jsem si ohmatala zavírající se odřenou mušličku zabalila do osušky a vydala se pryč z té nepříjemné situace. Když jsem vešla do pokoje, kde s rukama za zády odpočíval na posteli Azíz, už mezi dveřma stáli dva černoši s nedočkavým úsměvem a já se cítila tak unavená…

Bookmark the permalink.

4 Comments

  1. Bomba takový styl miluji a těším se na pokračování 🙂

  2. Fakt pumelice. I já se těším, co bude dál.

  3. vynikajiící, učitě pokračuj 🙂

  4. Vyvíjí se to móóóc dobře. Těším se na pokračování 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *