Pavel a Hanka – 5.díl

Na další dva dny jsme se domluvili, že si dáme pauzu, aby Hanka mohla odpočívat. Docela to po takovém divokém nástupu dovolené potřebovala. Půjčili jsme si člun a jeli ve dvou na výlet, courali po městě a okolí, hráli večer s klukama hry, grilovali a užívali dovolené. Samozřejmě v našem ráji jsme už všichni chodili nazí. Volal mi známý, kterému ráj patřil a tak jsem se dozvěděl, že celých čtrnáct dní tu budeme asi sami, že do třetí chatky měla o víkendu přijet nějaká rodina, která však musela dovolenou zrušit. To všechny dost potěšilo.

Bylo vcelku znát, že kluci nemají až tolik zkušeností a tak to nakonec skončilo tím, že Hanka někdy vypadala jako učitelka anatomie 🙂 S viditelným potěšením se předváděla klukům, a ráda vysvětlovala, a samozřejmě i názorně ukazovala, veškerá zákoutí ženského těla, co a jak funguje a reaguje, kde je jaké místo citlivé. Musel jsem se smát, když seděla na stole, roztažené nohy a ukazovala klukům svoji kundicku a vysvětlovala co a jak, a mezi jejími sehny nakloněné tři hlavy a se stojícími ocasy htali každé její slovo a s maximálním zaujetím sledovali její „výuku“ jako by šlo o běžnou školní hodinu. Nedalo mi to a musel jsem se smíchem utrousit poznámku. „Byli jste ve škole taky tak pozorní žáci?“ Všichni se tomu začali smát a Tomáš řekl že nikdy neměl učitelku, která by dokázala vysvětlovat látku tak poutavě. :-)) Nakonec jednoho po druhém nechala, aby si v „praktickém cvičení“ vyzkoušeli probranou látku, a zkusili ji dovést k mokrému orgasmu. Zjevně dávali všichni dobrý pozor, protože každému se to během odpoledne povedlo. Za odměnu je vždy vyhonila, ale žádné hromadné šukáni se nekonalo, místo dvou dnů to v podobném duchu vydrželo dokonce téměř čtyři dny, až v pátek večer byla opět ta správná konstelace hvězd 🙂 když ve vzduchu už od odpoledne bylo jasné sexuální napětí. Začalo to v podstatě hned po brzkém obědě, kdy Hanka „vyučovala“ látku análního sexu. Je nespornou pravdou, že hodně můžu, i když ne každý to umí přiznat, má anální sex moc rádo, ovšem málo kdo stojí o „nehody“ které při tom hrozí. Proto Hanča vysvětlovala důležitost vyčištění před samotným sexem. Co a jak je třeba, jak opatrně se při tom chovat, jak análek vypláchnout třeba pomocí sprchy, teplotu vody, sílu proudu atd.. Kluci chtěli vidět i toto prakticky. Hanča jim tedy vše ukázala, přestože to není věc, kterou by asi běžně člověk vyhledával, tak každý, kdo rád cítí svůj ocas v sevření těsně zadní dírky, by asi měl alespoň jednou vidět, co je před tím potřeba udělat. Hanča to klukům dokázala názorně předvést tak, že na tom nebylo nic nechutného, ale naopak z celé ukázky udělala dost vzrušující podívanou, jejíž temná stránka nebyla vůbec vidět.

Přesto, nebo spíš, právě proto, že Hanča předvedla jen to, jak provést naplnění, a vypláchnutí ukázala, teprve až po čtvrtém vyčištění, kdy chtěla ukázat, že opravdu vychází už čistá voda, a její zadní dírka je tak dokonale připravená, byla celá podívaná krásně vzrušující. A na završení celé ukázky, řekla klukům, že si mohou sáhnout, jak je dírka po celém procesu i krásné uvolněná. Samozřejmě, celou dobu kolem ní trčeli vzhůru čtyři tvrdé ocasy, a když Mirek, jako první, začal prozkoumávat prsty její prdelku, tak by se vzrušení kolem stolu již dalo krájet. Každý z kluků to samozřejmě vyzkoušel, a s neskutečně zaujetým výrazem, každý rád zkoumal pružnost zadní dírky, až bylo vidět, jak Hance vzrušením vykukuje poštěváček že svého úkrytu.

 

Odpoledne jsme se připravovali na večerní grilování, při přípravě jsme zjistili, že už nemáme čerstvé pečivo. Hanča připravovala maso a ryby, Tomáš ji ochotně pomáhal, jako vždy a se vším a Petr připravoval terasu a „bazén“ jakousi kulatou plastovou vanu, která zatím ležela otočená za naší chatkou. Tak jsem se s Mirkem vydal nakoupit pečivo a něco dalšího, co by se mohlo hodit. Došli jsme do města, na nábřeží jsme si dali k osvěžení vinný střik a zamířili do obchoďáku. Pobrali jsme pečivo, nějaké další víno, ovoce atd. Zkrátka každý dvě tašky nákupu. Cestou zpět jsme se zastavili u městské pláže, která byla v obležení. Zaujala nás tu skupinka asi patnácti dívek, tak dvacetiletých, z nichž některé se opalovaly „nahoře bez“ Přesto že nás čekala „naše“ Hanička tak jsme se rádi pokochali tím pohledem. Dali jsme si opět vinný střik a zamířili zpět do našeho ráje.

Když jsme přišli k chatce, tak „bazén“ byl napouštěný, terasa připravena na grilování. Petr natažený ve stínu před chatkou na lavičce usnul a oddychoval. Když jsme došli na terasu, tak se probral „Tomáš s Hankou šli do vody“ řekl a vstával. Uklidili jsme nákup a uvařili kafe. Když bylo hotovo, tak jsem šel pro ty dva, aby si šli dát kávu s námi. Když jsem došel k pláži, tak jsem je tam uviděl stejně jako první den. Hanka ležela na zádech, roztažené nohy mezi kterými ležel Tomáš. Ona ho objímala a vášnivě se líbali, zatímco Tomáš známým pohybem přiřázel mezi její stehna. Sedl jsem si na kraj keřů a nechal je vychutnat si tu krásnou chvíli. Chvíli tu přede mnou šukali a pak Hanka Tomovi něco pošeptala. Tomáš z ní vytáhl mokrý tvrdý ocas, ona mu jej jemně pohladila, a potom si lehl vedle ní na záda. Hanka si nad něj klekla a dala mu svou kundičku nad obličej. Sklonila se k jeho péru a začala mu ho olizovat. Kundickou se mu začala třít o obličej. Tomáš si vychutnával její horká ústa, která obepínala jeho tvrdou žílu stejně jako chuť i vůní její mokré dírky, která mu nechávala mokrou stopu od jeho čela až po bradu. Po chvilce Hanku lehce nadzvedl, uvolnil si ruce a její dírky široce roztáhl a začal je vylizovat. Bylo vidět jak se jazykem snaží zajet co nejhloubjeji do mokré rozevřené díry, až ke mě bylo slyšet jak při tom Hanka zavzdychala a na chvilku přestala kouřit. Potom Tomáš začal dlouhými tahy lízat celý rozkrok, od prdelky až na poštěváček.

To už jeho ocas jen divoce honila, a se zavřenýma očima vychutnávala přicházející orgasmus. Když k tomu přidal dva prsty do pičky a našel v ní její G-bod, tak se vzepjala, do sedla na jeho obličej a viděl jsem jak se Tomovi po obličeji rozlévá její šťáva. Vychutnával si její orgasmus a snažil se co nejvíce jejího nektaru olízat z její otevřené pulsující kundy, olizoval její stehna i prdelku. Když se uklidnila, tak nechala Toma sednout, lehla si obličejem do jeho klína a začala mu olizoval žaluda, při tom sledovala jeho obličej, ve kterém bylo znát, jak moc se mu její počínání líbí. „kam mě to chceš nastříkat?“ zeptala se ho. “ Rád bych se ti vystříkal do kundy, máš ji úžasnou“ odpověděl ji. Hanka mu ještě nasála ocas, olízla žaluda a klekla si před něj. Rukama si roztáhla půlky od sebe, až se její díra otevřela. Tom do ní ihned zajel naběhlým ocasem a začal v ní jezdit. Mlaskání bylo slyšet až ke mě. Při tom ji do prdelky strčil prst a začal ji dráždit i v její druhé dírce. Chvíli dlouhými tahy projížděl tu nevěrnu pičku a náhle začal zrychlovat. Když, bylo jasné, že už se spermie derou z jeho koulí, na cestu jeho ocasem, tak Hanka prostrčila ruku mezi svýma nohama, vzala do dlaně jeho pytel a koule začala mačkat. Tomáš vyrazil boky dopředu v prudkém výpadu a s výkřikem raněné šelmy zarazil svoje stříkající kopí hluboko dovnitř její nadržené kundy. Hanka si ho držela za koule, přiraženého nadoraz v sobě a z jejich vzdechů a pohybů bylo jasné, že nabehlý žalud jeho ocasu je naražený až na děložní čípek, na který pod tlakem, při každém zmáčknutí koulí v její dlani, chrlí množství cákanců hustého mladického mlíčí. Miliony a miliony spermií při každém stažení jeho koulí vyrazily v hromadném startu na závod jeho ocasem, aby na konci prolétly fialovou hlavičkou a jako hustá barva, při nárazu na zeď, se rozstřikovaly o pružnou, horkou, mokrou stěnu sliznice toho nádherného chrámu, po které se následně rozlévaly do úžasné jeskyně, kterou nakonec vyplnily tak, že po jejím naplnění byly vytlačovány podél jeho ocasu ven, kde se rozlévaly po vnější části její svatyně a stékaly po citlivých pyscích, které doslova obalily. Tomáš v ní zůstal zaražený, a vychutnával si ten úžasný pocit vyprazdňujících se koulí, Hanku držel za boky a v tu chvíli vypadali jako nádherné sousoší, které by snad mohlo krášlit i palác samotného Caliguly. V této poloze byli spojeni snad minutu, než Tomášův vadnoucí ocas s velkou nevolí začal opouštět nabídnuté útočiště.

Ve chvíli kdy jeho žalud opustil vchod její jeskyně, a zhoupl se zpět, tak se z kundy vyvalilo množství semene, jako by spermie na poslední chvíli chtěly změnit osud a hledaly, kam odchází jejich původce, a na poslední, sebevražedné cestě, opustily bezpečí jejího lůna aby po stehnech pomalu začaly stékat k zemi. Byl jsem jako v transu z toho výjevu, ocas mi stál a já dál sledoval oba milence. Tomáš vstal, ulepený ocas otřel mezi Hančiny půlky, políbil ji a s poděkováním odcházel směrem ke mě. Když si mě všiml, na moment ztuhnul ale hned pokračoval dál.

S úsměvem jsem vstal a řekl mu „Vyřiď klukům, že hned prijdeme“ a šel jsem k Hance. Ona o mě ještě nevěděla. Zrovna si sedala. „Lehni si a roztáhni nohy“ řekl jsem, když jsem k ní došel. Ohlédla se na mě, usmála se, a udělala to co jsem po ní chtěl. Okamžitě jsem padl na kolena mezi její stehna jako by to byla nejsvětějsí svatyně, uviděl jsem její mokrý rozkrok, uprostřed kterého se otevírala nádherně lesklá díra. Zabořil jsem hlavu mezi její stehna, ucítil tu opojnou, nezaměnitelnou vůni její čerstvě vyšukané kundy, a zabořil do ní jazyk. Cítil jsem směsici chutí, z té vůně se mi točila hlava, snažil jsem se jazykem dosáhnout co nejhlouběji do jejího nitra a vysát všechnu tu božskou chuť i vůni, kterou mi její rozevřená stehna nabízela. Držel jsem ji za nohy, které jsem roztahoval jak jen to šlo aby se mi otevřela co nejvíce. Sama se chytla pod koleny a přitáhla si nohy k hrudi. Mě tím uvolnila ruce, tak jsem ji oběma rukama chytil tak, že jsem ukazováčky strčil do její prdelky a prostředníčky do kundy a obě dírky roztáhl. Díval jsem se do těch rozevřených ulepených děr, a střídavě obě projížděl jazykem.

Nevím jak dlouho jsem ji takto vylizoval, čas se pro mě v tu chvíli zastavil. Probralo mě její vzdychání, podle kterého jsem poznal, že na ni jde orgasmus. Nasál jsem mezi rty nateklý poštěváček a cucal ho jako bonbón. To už začala vzlykat, tak jsem ji prudce do kundy zajel dvěma prsty, nahmátl její bod na kraji vstupu a zahnutými prsty začal její píču divoce šoustat tak že při každém pohybu dovnitř i ven prsty celou dobu přejížděli po tom tvrdém, hrbolatém místečku. V několika okamžicích vykřikla, že to museli slyšet i kluci u chatky a z kundy ji začala cákat při každém přírazu nádherně voňavá, lehce bílá, slaná šťáva. Přisál jsem se pusou na kundu, co nejblíže k mojí ruce a nepřestával ji prstit a při tom sál všechnu její šťávu jako nejlahodnější nektar. Když jsem vysál její pramen a ukojil svou žízeň tak jsem ji otočil a nechal ji kleknout. Stejně jako před chvílí pro Tomáše, roztáhla rukama své půlky a opřená hrudí o deku s vyšpulenou prdelkou čekala. Její otevřená díra vzívala k zasunutí, jako nádherný květ který svoji krásou láká včelu k opylení. Jako motýl svůj sosák noří do hlubokého květu jsem svým ocasem pronikl já až na dno její rozevřené kundy.

Před očima stále obraz Tomáše, zaraženého po kořen svého ocasu ve stejné díře, i já jsem stejně vychutnával nádherné teplo a mokro její pružné kundy, která obepínala můj ocas po celé jeho délce. Po všem tom vzrušení jsem snad po minutě explodoval. Cítil jsem, jak se mi koule stahují a vysílají v dávkách semeno do ocasu, kterým proudí, a na jeho konci vystřelují žaludem aby vystříkaly a naplnily kundu mé nevěrné manželky. Svalil jsem se na ni, přitiskl se hrudí na její zpocená záda a s ocasem stále v ní jsem rovněž vychutnával ten nádherný pocit sevření, než z ní můj ocas vyklouzl. „Ty jsi vážně děvka, moje milovaná děvka“ zašeptal jsem ji do vlasů a políbil ji.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *