Pavel a Hanka

Jsem Pavel a je mi 36 let, má žena je Hanča a je jí 35. Jsme spolu 15 let a máme dvě děti. Sex máme oba rádi, vím, že za tu dobu co jsme spolu měla Hanča už pár úletů, ale co, pokud je doma klid a klape to po všech stránkách tak proč si život neokořenit, koneckonců taky nejsem svatý a naopak když někdo po Hance pokukuje tak se mi to i líbí. Když občas měla své úlety, tak když jsem se to dozvěděl aniž by to ona tušila, tak to byl potom vždy maximální sex, když jsem si představoval že už v ní někdo ten den byl.

 

Letos jsme jako každý začátek prázdnin jeli na dovolenou do Řecka, děti byly na táboře tak hurá čtrnáct dní sami u moře, kde máme vždy od známého pronajatý bungalov v celku o samotě, jsou tu pouze tři bungalovy a jinak nejbližší vesnička deset minut pěšky. Klidné místo, krásná i když menší pláž, kolem stromy, no pro nás ráj na zemi. Když jsme se ubytovali, tak jsme zjistili, že jsme tu zatím sami. Hned jak jsme se zabydleli tak jsme šli do moře opláchnout prach z cesty a vystavili se paprskům slunce. Byli jsme zvyklí opalovat se nazí, pokud to šlo. První den, nádhera, odpočinek, relaxace, večer láhev vína a krásné milování a pak posilující spánek. Druhý den ráno jsme zašli do vesnice na procházku a nákup a zpět do našeho ráje. Okolní domky pořád prázdné tak stejný scénář, šaty dolů, do moře a hurá do polostínu na kraj pláže a relax. Ranní koupel, šumění moře a krásný vzduch, a za chvíli jsme oba usnuli.

Probudily nás hlasy, koukáme a kousek od nás na pláži tři kluci, tak dvacet let, natažené ručníky v písku a už se taky váleli. Všiml jsem si jak si prohlížejí Hanču, ono je na co se dívat. Sice postavu po dvou dětech má lehce boubelatou, ale žádná velryba na pláži to rozhodně není, její krásně trojky jsou poměrně pevný a postava je tak že je za co vzít, co pohladit nebo i občas do čeho plácnout. Probudila se chvíli po mě a když kluky viděla, tak byla lehce mrzutá, že se musí oblékat. Popíchnul jsem ji „Vždyť nemusíš, oni se jistě rádi podívají a stydět se nemáš za co“ jen se usmála, řekla „ty dobytku“ ale stejně se oblékla. Kluci si něco šeptali, a pak byl klid. Šli jsme se vykoupat a potom do hnízdečka na oběd. Chvíli po nás přišli kluci, byli to noví sousedi. Po chvíli když jsme s Hančou mluvili, tak jeden přišel s tím, že nás poslouchali tak že zjistili že jsme krajani, a že jsou rádi, že tu nejsou sami. Pak nás pozval na skleničku vína, na seznámení a Hance se omluvil, že na ni na pláži tak koukali, ale že je zkrátka moc pěkná žena, a že to nešlo to nevidět. Hance to viditelně polichotilo, ale jen mávla rukou, a šli jsme na skleničku. Dal už žádné narážky, dvojsmysly ani nic podobného, zkrátka ve vší slušnosti. Odpoledne zase na pláži, oblečení, a relax.

 

Večer jsme kluky na oplátku pozvali my na grilování a víno k nám. Dozvěděli jsme se, že kluci přijeli poprvé, že sem občas jezdí jednoho z nich rodiče, a zjistili jsme tak, že s jeho rodiči jsme tu byli vloni. Tak ubíhal večerní hovor, kdo co a jak, takové příjemné posezení, kluci po očku sledovali Hanču, která v bílých kalhotkách a tričku bez podprsenky dávala jistě zabrat jejich představivosti. Kuci se předháněli kdo ji dolije víno, kdo ji podá to a ono, ale jinak nic. Dlouho po půlnoci jsme se rozešli a šli spát. Hanča už dost ovíněná, tak jsem ji jen uložil a šel si na verandu dát cigaretu. Jen jsem slyšel od vedle „pánové, to je materiál, ty kozy, a viděli jste včera tu kundičku, ta by stála za to“ Musel jsem se usmát.

Ráno jsem vstal a Hanča ještě podřimovala. Políbil jsem ji na tvář a povídám „vstávej miláčku, jdeme do vesnice.“ Hanča se jen po otočila, otevřela oči a povídá „nechceš jít sám, zlato, mě nějak po včerejšku bolí hlava.“ tak jsem ji uvařil kávu, dal na stůl a vyšel ven. Petr s Mirkem, jak se dva z kluků jmenovali, už byli taky venku, Tomáše jsem neviděl. „Zdar kluci, jdu nakoupit, nechcete se taky projít, ukážu vám co tu kde je.“ „To by bylo super, vydržte moment“ povídá Petr. Vběhl do bungalovu a slyšel jsem „Tome vstávej, jdeme zjistit jak to vypadá po okolí.“ Tomáš něco zamumlal a Petr vyšel ven. „Je to lemra, prý takhle brzo nikam nejde“ smál se. Já jsem tedy houknul na Hanku, že jdu a že přijdu tak na oběd, že klukům ukážu kam tady pro co jít a co tu po okolí je, ať se zatím vyspí. Poslala mi polibek a úsměv a my jsme vyrazili.

Po deseti minutách jsme dorazili do vesnice, tak jsem klukům ukázal kde je tu obchůdek, že tu mají jen takový základ, a velký obchoďák, že je ještě další kilometr dál, na začátku většího městečka ke kterému vesnička patří. Prošli jsme se po vesnici, a zamířili k městu. Když jsme přišli k obchoďáku, tak jsem nakoupil pečivo a u pokladny jsem zjistil, že nemám peněženku, hrrklo ve mě, protože jsem věděl (tedy myslel jsem si) že jsem si ji bral. Petr mi půjčil peníze a já se rozhodl, že se raději vrátím. Kluci že půjdou se mnou, s díky jsem odmítl, že to nemusí, ať se podívají po městě, že jsem ji možná zapomněl v domku. Šel jsem zpět a pořád sledoval cestu, jestli mi někde nevypadla.

 

Když jsem přišel do domku, tak jsem ji našel na stole. Hned se mi ulevilo. Pak jsem koukal, kde je Hanka, asi se šla vykoupat. Tak jsem šel ke stromům u naší pláže a chtěl na ni vybafnout. Když jsem došel na okraj datlovniků které jsou kolem pláže, tak jsem zůstal stát. Krev mi lítala nejprve do hlavy a hned vzápětí mezi nohy. Na pláži ležela Hanka, na ní Tomáš, a nohama i rukama ho objímala zatímco on ji šukal a olizoval bradavky. Při pohledu na jejich zpocená vlnící se těla, jsem měl najednou ocas úplně tvrdý. Sledoval jsem to jako nejdivočejší porno a nemohl se pohnout, jen jsem si přes kraťasy mačkal péro. Slyšel jsem Hanky vzdychání i mlaskání, při každém přírazu Tomova ocasu do její zjevně hodně mokré kundičky. Bylo vidět, že se oba blíží do finále, a náhle se Tom přizvedl na rukách a Hanka ho chytla za zadek a přimáčkla do sebe, jako by se jeho ocasem chtěla propíchnout a z úst ji vyšlo jen „aaaaanooooo“

V té chvíli mi bylo jasné, že ona se udělala zatímco on její nevěrnou pičku plnil semenem. Snad půl minuty v ní byl zaražený až po kořen a potom na ni přilehl a ona ho pohladila. Potom si Tom klekl a chtěl vstát ale ona ho chytla za povadající ocas a celý mu ho olízala od všech jejich šťáv. Ještě ho políbila a odešli do moře. Dál jsem nečekal, a šel jsem zpět k domku. Před očima stále ten obraz, měl jsem co dělat, abych nevystříknul. To ne, nadílku si nechám pro ní.

Chvíli jsem byl u domku, a potom jsem začal volat Hanku, jako že ji hledám. Po chvilce přicházela od moře, červený obličej, na sobě plavky a v očích lehce zmatený pohled. „ahoj lásko, už jsi tady? Kdes nechal kluky? Já se byla vykoupat, Tomáš se tam opaluje a asi spí, je na tom po včerejšku asi hůř jak já“ snažila se vypadat normálně. Pak si všimla mého stojícího ocasu, který se mi postavil opět hned jak jsem ji spatřil. „copak copak, tady má někdo chut“ řekla jako by nic. „Když kluci courají po městě, Tomáš spí u vody, tak to máme teď chvilku pro sebe“ usmál jsem se na ni. „pojď dovnitř, chci tě hned“ řekl jsem jí. „nechceš počkat na večer?“ zeptala se. Místo odpovědi, jsem ji stáhl horní díl plavek a začal ji líbat. Cítil jsem i chuť ocasu který měla před chvílí v puse, a nějak mě to vzrušilo ještě víc. Pochopila, že nemá cenu odporovat a šla se mnou do ložnice, snažila se mě přitáhnout rovnou na sebe, ale já tu její pičku zkrátka musel vidět. Strhl jsem z ní kalhotky, rukama chytl pod koleny a roztáhl je maximálně od sebe a kolena ji přitlačil až k hrudníku. Okamžitě jsem ucítil nezaměnitelnou ostrou vůni její projeté nevěrné kundičky. Pohlédl jsem na ni a byl to úžasný pohled. Růžová otevřená kundička se celá leskla, nádherné lehce nateklé tmavé pysky byly otevřené a šťávami z její pičky smíchanými s Tomovým semenem se lepily na slabiny a nad tím vším zduřelý poštěváček, lesklý, krásný, citlivý.

Okamžitě jsem se ponořil hlavou mezi její stehna a začal ji lízat jako ještě nikdy. Lízal jsem ji od prdelky přes dírku kundičky, mezi pysky až k poštěváčku, který jsem nasál a začal po něm kmitat jazykem. Hanka, na které ze začátku byly znát obavy, teď už kňučela, rukama mě držela za hlavu a směřovala si mě kam chtěla. Sjel jsem opět dolů a jazykem zajíždel do její kundičky, byla úžasně mokrá, mazlavá, jistě z ní teklo krom jejich šťáv i Tomovi semeno, ale vůbec mě to nevadilo, naopak, ještě více mě to vzrušovalo. Nasával jsem tu neskutečnou vůni její nevěrné prošukané kundičky a snažil se vylízat všechny šťávy které z ní tekly víc a víc. Bylo cítit, že už se jí to blíží, tak jsem do ní strčil dva prsty a začal ji divoce prstit. Po třetím přírazu se vzepjala a explodovala v divokém orgasmu, její šťáva mi zalila celý obličej.

Přesunul jsem se a svůj naběhlý ocas ji hned strčil až na dno, až jsem cítil, že jsem narazil na dno kundičky. Ještě se kroutila v orgasmu a já začal přirážet, netrvalo ani minutu a už jsem do ní pumpoval svoje semeno. Dlouho jsem nezažil takový orgasmus. Svalil jsem se vedle ní, hladil ji zduřelé bradavky a pošeptal ji, “ dnes ji chutnala nádherně, lásko, bylas tak krásně mokrá, muselas být taky nadržená“ „byla, moc, děkuji, bylo to neskutečný“ zalhala v odpovědi. Přesunul jsem se opět nad ní, vzepřel jsem se na rukách, podíval se jí do očí a s nadrženým úsměvem jsem ji řekl. „Viděl jsem jak tě Tomáš na pláži vyšukal, mrško, doufám že jsem to neviděl naposled.

Bookmark the permalink.

2 Comments

  1. Hezky napsané, vzrušující

  2. Nádherna povídka?,super?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *