Poprve jinak a poprve u ní -3

Neznám adresu, takže říkám řidiči že támhle v levo, rovně a podobně. Tady mi zastavte, vystupuju asi 100m od domu, abych nepřijel až před dům a pomalu se vydávám kupředu. Když se blížím, vidím přes dětskou skluzavku přehozenej ten koberec, ano je to ten koberec, který byl ještě ráno pod stolem v jídelně, ten na kterém byl můj podpis 🙂 Nejspíš je vypranej říkám si a jdu dál. Jsem připravenej se s ním potkat? Známe se, ale jinak. Mám sevřenej žaludek a stojím před domem, do kterého trošku váhám vstoupit. Jdu zazvonit a hlavou mi probíhají dva scénáře. Buď otevře on a ja dostanu bombu hned ve dveřích, nebo ona a já dostanu pusu. Stojím před zvonkem a váhám. Zvoním a čekám u dveří. Přes mléčné sklo je vidět blížící se postava, v zámku zarachotá a dveře se otevírají. Uf, je tam ona. Dostávám pusu a říká mi ať jdu dál. Podívá se na mě a řekne,, ty se bojíš a začne se smát. Oba jste stejný srabi:-) neboj, není tady, zdrhnul do práce a vrátí se nejspíš až ráno. Má tam svojí trucovnu a dost dobrej gauč, tak má kde spát. Mimochodem ten gauč možná časem poznáš si jen tak šibalsky rejpla.
Vcházím do domu a cítím vůni nějaké pečeně. tady to voní, co chystáš? Chystala jsem nám společnou večeři, kde jsme si měli pokecat, ale když zdrhnul, dáme si jen sami dva. Neskrývám svou radost, že tady není a sedám si do křesla. Sedá si naproti mě a šklebí se, takovej lišáckej usměv, určitě má něco za lubem. Sice tady není říká, ale něco po nás chce. A co? Chce nějaké fotky, od tebe. Fotky? Jasný, fotky od tebe semnou. dobře, fotky zvládnu, fotím tě rád a vzpomenu si, jak vždycky naše focení končí 🙂 Dáš si něco k pití, nebo nemáš už hlad ? Nebo na něco chut se mě zeptá. Na tebe mám chuť. Tak vydrž, času dost a div se mi nevysměje 🙂 Jde do kuchyně že naleje něco k pití. Když bere skleničky, jde trochu na špičky. To je pohled,, má překrásný zadek. Jdu za ní, nalévá pití a já k ní přistupuju.

Odhrnu vlasy z krku a políbím ho. Zašeptám jí do ucha „těšila jsi se, že dnes v sobě budeš mít dva čuráky vid“ a přitiskl se na ní. V trenkách už bylo tvrdo a ona to cítila, přitiskla mi zadek na klín a lehce s ním zavrtěla. Když nebudou dneska, budou jindy, já se dočkám řekla. Má na sobě krásné černé šaticky, nemá podprsenku a když se podívám na její zadek v mém klíně, je vidět rýsující se proužek kalhotek. Nepřestáva se tím zadkem tlačit a vrtět na můj poklopec a já musím udělat jen jedíné. Otáčím ji k sobě, chytnu pod zadkem, nahodím na sebe a pak posadím na linku. Dává nohy okamžitě k sobě a říká, že jestli nechci jít zpět na hotel, tak si sednu na gauč a budu hodnej. Pohladím ji po stehně a odcházím zpět na gauč. Vím že mě sleduje, vím kam kouká. Čumí mi na zadek, vždycky na něj kouká a u toho má ten svůj výraz chtíče. Sedám si a čekám až přijde za mnou. Přichází, nese dvě skleničky vína a když mi tu moji pokládá na stolek a předkloní se, vidím její nádherná prsa. Udělala to schválně, to je jasný. Sedá si naproti mě jako dáma s nohou přes nohu a povídáme si. Rád si s ní povídám o všem, ale dnes nechci, chci si ji vzít, chci ji posadit na tu kuchyňskou linku a tam si ji kleknout k nohám. Chci ji teď!

Vidí to na mě, je jí to jasný. Pokládá skleničku na stolek, otočí se přímo na mě a sáhne si na rameno. Začne se lehce hladit pod ramínkem a prostě ho sundá dolů. Zvedám se že půjdu za ní. Seď kde jsi rozumíš? No nic, ještě teda chvilku posedím. Když ramínko padlo, zajede si rukou na prso a začne ho hladit. Dívá se přitom na mě bez jediného pohybu očí. Nepřestává se hladit a mě roste boule v kalhotách. Je jí to jasný a aniž by se tam koukla, řekne mi, abych si udělal pohodlí. Sundavám kalhoty ke kolenům. takhle to už jde, nosím volné trenky, takže nějaké místo už tam má:-) Dává nohu dolů a lehce je dá od sebe. Moc toho nevidím, ale jsou rudé. Asi krajkované, nevím ještě. Druhou rukou se začne hladit po vnitřní straně stehen a přitom trošku vyhrne šaty nahoru. Tentokrát mám jasno, jsou rudé, krajkové a jsou mokré. Je to nepřehlédnutelné.

Vem si telefon a pojď sem. Vstávám z gauče a dělám tři kroky k ní. Dej mi ruku na vnitřek stehna a vyfoť to. Udělám asi deset fotek a začínám ruku sunout blíž. Stopne mi ji a řekne, ted mi ji dej za šaty na prso a foť. Poslouchám jako malej kluk 🙂 Běž zpátky a jen tiše seď a pošli manželovi ty fotky. Odesláno. Dívám se na ní, začíná přitvrzovat. Nohy dává od sebe více a rukou se hladí těsně vedle kundy. Bože, to je krása. Rukou dáva kalhotky stranou, a řekne mi, abych ho pustil z trenek. Vyndavám ho a říká mi, abych si ho začal honit. Dokud prý vydržím honit, bude si se sebou hrát. Zajíždí jedním prstem do vnitř, a ukáže mi abych šel k ní. Když přijdu, dá mi ten prst olíznout. Hned bych zaklekl a lízal, ale musím zas na svůj gauč. Sundavá i druhé ramínko, stahuje šaty pod prsa a hladí je a přitom si hraje se svojí kundou jako bych tam nebyl. Jestli dohle ustojím déle než dve minuty, můžu se poplácat po rameni 🙂 Žalud se mi začína lesknout, protože semtam ta kapka vyteče. Všimne si toho, ukáže ať jdu k ní a pokračuje ve svém hraní. Když stojím u ní, čuráka má přímo u obličeje. Chytne mě za něj, přitáhne si mě blíž a strčí žalud do pusy a začne z něj ty kapky vysávat.

Je to krásný, jenže mě u toho honí a já sebou začínam pocukávat. Pozná jak ji začne pulzovat v ruce a přidá na tempu. Když to na mě přijde, vyndá ho z pusy a nechá mě to celé vystříkat na prsa. Stéká to po nich na šaty a ani nemusí nic říkat, natahuju se pro telefon a fotím to. Přitom mi ždíme poslední kapky z čuráka a silným tahem za něj dolů mě dostává na kolena. Nohy dá jště víc od sebe, přesedne si na okraj křesla a tlačí mi hlavu do jejího klína. Bořím do něj svůj obličej, je zase tak děsně mokrá a chutná. Slyším jen zvuk foťáku, takže je mi jasný, jakou fotku manžel dostane. Fotka zhora, kde jsou pocákané kozy a moje hlava v klíně.

Stehnama mi začne mačkat hlavu a rukou ji tisknout do sveho klína opravdu silou. Vychazí mi vstříc, prohýbá se, začne se třást a u toho krásně hlasitě sténá. Beru do ruky telefon a fotím její bezvládné tělo, které se právě vzpamatovává z orgasmu. Zbožňuji je, jsou silné, intenzivní a způsobuju je já. I ta největší potvora je při orgazmu tak bezbraná, nedá se to potlačit, prostě se mu poddá. Posíláme fotky manželovi, ona udělá ještě jednu, kde drží mého čuráka a za něj mě táhne do sprchy. Ve sprše se vzájemě umejem, ještě trošku pomazlíme a jdem se opět jako včera naložit do výřivky. Povídáme si a koupem se dlouho do noci. Probíráme věci kolem celé téhle situace, když slyšíme, jak před domem zastaví auto a je slyšet jak se otevírají vrata od garáže. Reflexivně jsem se zvedl a chtěl jít pryč, ale chytla mě za ruku a posadila zpět do vody. Neboj,,, nekouše řekla a hned jak to dořekla, ozvalo se „přeji vám krasný večer, můžu si přisednout“?

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Naprostá pecka!!!

  2. Dost dobře vzrušující. Úplně jsem si to představil. Ukázal bys nějakou tu fotku?

  3. pro OEm: nikde tady nevidim moznost nahrat nejaky obrazek, takze neukazal ?
    A ikdyby tady ta moznost byla, stejne bych zadnou neukazal. To se nedela…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *