Poprvé jinak a poprvé u ní – 2.díl

Znáte to, zdá se vám sen, je zmatenej, nemůžete pořádně rozeznat postavy a co přesně se odehrává, vše je zmatené, smyšlené, prostě sen. S někým se v tom snu bavím, je to žena, ale nemůžu rozeznat kdo to je. Najednou sše začne hrozně smát, otvírám oči a smích nepřestává. Počkat,, ten smích nebyl sen, ten je skutečný. Podívám se vedle sebe a tam je prázdná postel. Plán s budíčkem mi nevyšel, je vzhůru dřív než já.
Zvedám se z postele a jdu ke dveřím, pomalu je otevírám a snažím se poslouchat. Je ticho, slyším pouze blížící se kroky. Nechávám dveře otevřené a zdrhám do postele přesně jako když dítě mizí pod deku před rodičema jako by nic 🙂 Ale ale, tady je někdo zvědavej vlezla do ložnice s usměvem na tváři. Ty nevíš že poslouchat se nemá? Já jsem, já jen, přistiženej při činu a nemohouc ze sebe dostat kloudnou větu říkám kdo to byl? Nebuď zvědavej. naklonila se nade mě a dala mi pusu. Dobré ráno, jak si se vyspal? Fantasticky odpověděl jsem a vzpoměl si na to, jak se v noci připrdelkovala ke mě do klína, párkrát se zavrtěla a já ji tvrdym čůrákem tlačil na zadek. Včera jsi mě dost zaskočil, mile zaskočil. To jsem nečekala a když si na to vzpomenu mám chuť se teď o tebe ojet. Kdo to byl, ptám se znova. Volal mi manžel, jak se mi spí, že on už je z dětma dvě hodiny vzhůru, tak aby jsem také dlouho nevyspávala. Říkala to tak nějak zvláštně, s takovou podivnou jiskrou v oku. No nic, říkala něco o ojetí a mě z toho čůrák stojí jakoby tušil, že se na něj za chvilku obrátí veškerá pozornost. představuju si, co mě čeká, jak si ji přitáhnu k sobě, povalím na záda a začnu ji líbat od krku, přez kozy, sjedu dolů na nohy, začnu s prstama a u toho ji budu hladit na vnitřní straně stehen a prstama se občas jen lehce dotknu kundy. Děsně jí to sluší, má trenky, dámské, které jsem ji loni koupil k narozeninám. Zbožnuju ženu v dámském prádle, prádlo dokáže navodit dokonalou atmosféru, podtrhnout ženské křivky a dát na obdiv přednosti. Ale trenky na ženě, to mě bere maximálně, hlavně po ránu. Jsou lehce pomuchlané, v rozkroku jsou vyhřáté a voňavé od ní :-), taková ta podpeřinová ranní vůně…

Snažím se jí ze stehen zajet rukou pod kalhotky, ale moje ruka je tlačena pryč. Počkej chlapče,, včera podle tebe, dnes podle mě. Říkala jsem ti přeci, že se chci o tebe jentak ojet ne? Ano polkl jsem a odkulil se na záda s čůrákem trčícím ke stropu a netrpělivě čekající, až si na něj nasedne. Přehnula se přes okraj postele a začala něco lovit pod postelí. Rovná se a ja vidím malej kufřík. Jestli mě ho necháš otevřít, nebude cesta zpět. Vzpomněl jsem si na náš jeden večer, kdy jsme měli online sex po Skypu a ona během toho přenosu přesně z tohohle kufříku tahala hračky pro velké holky, ale i kluky. nebude cesta zpět? Taková její domací „pandořina skříňka“ asi 🙂 Otevři ho, šup. Byl jsem děsně zvědavej, kterou hračku si pro sebe najde a co se bude dít. Nejraději bych nějaké solo představení, jenom pro moje oči. V ruce ji zacinkala a zablejskala se pouta, úplně normální pouta. Dej mi ruce, já ti je připnu k posteli, aby jsi nezlobil. Budeš teď po ránu jen můj živej robertek, žádné doteky, a protože vím že jsi neposlušnej, prostě ti ty ruce připoutám k posteli. Hlavou mi proběhly scény z filmů, kdy žena chlapa připoutá a zdrhne. Tady se to ale nestane, nemůže mě tady nechat, jsme u nich doma 🙂

Ruce mám připoutané za hlavou k posteli a už se nemůžu dočkat až to začne. Koukám se na ní psíma očima, které říkají no tak dělej, ošukej mě. Podívá se na mě a v ruce se jí houpe škraboška. Růžová! Nechci na sobě růžovou škrabošku jen tak šeptnu, ale její prst na mejch rtech a říkající pšššššt mě opět staví do role poslušného a připoutaného muže. Nic nevidím, slyším pouze její dech a cítím její prsa na mé hrudi. když kontroluje, jestli jsem dostatečně připoutanej. Píp a zvuk telefonu dopadajícího na noční stolek. Tak kdo se nám to tu povaluje s rukama v poutech a zavázanejma očima řekla a já v ten okamžik cítil, jak mi zmačkla koule i s čurákem. trhnul jsem sebou, bolelelo to, ale jinak a krásně. Pokojem se rozehrála známá melodie jejího telefonu. Ahoj, moment špatně tě slyším. Hned jsem zpět řekla a já slyším jen jak odchází a zavírají se dveře.

Nic neslyším, nebo slyším, ale nemohu vůbec nic rozeznat. Otvírají se dveře a já slyším, jak se blíží ke mě. Je na posteli, obkročila mě a přelejzá nahoru, k mojí hlavě. Je nahá, nebo alespoň nemá trenýrky. Cestou k hlavě o mě párkrát zavadí kundou a já poznal že je mokrá. Totálně. Sedá si mi na obličej, začínám lízat. jazyk jde ven z posy na maximum. Ojíždí se mi o něj a vlastně o celej obličej. Je voňavá, totálně rozmáchaná a občas dosedne a necha si jen cpát jazyk dovnitř. To byl manžel, ptal se co dělám a tak. V duchu si říkám, kdyby tak věděl.

Tempo se zrychluje, najednou se trošku zvedne, nohama mi začne svírat hlavu a ja cítím ten třes, který je umocněn jejím sténáním. Udělala se mi o obličej, dosedla na něj a ještě se trošku třásla. nepřestávám lízat, ale najednou se sune dolů, cítím jak si ho bere do ruky, parkrát si s ním přejede přes totálně promočenou kundu a během okamžiku cítím, jak se kolem něj začíná svírat to horké maso. Dosedla, ruce si mi položila na hruď a rovná si podél mě nohy. Začíná se ojíždět, vzdychá, ne nahlas, ale vzdychá. Zbožňuju to, chtěl bych ji u toho vidět. Vždycky se lehce kouše do rtů a přivírá oči. Nejde to, škrabošku si nesundám, i když se o to pohybem hlavy snažím. Ojíždí se, tentokrát mi je ten pohled odepřen. Vím že tohle je její oblíbená pozice, sama si určuje tempo, sama se dělá. Stačí ji k tomu poslušný muž a tvrdej čurák 🙂 Roztřásla se a je hlasitější než jakou ji znám. To že ji nevidím je pech, musel to být krásný pohled.

Cítím její dech u mého ucha, ještě vyčerpaně oddechuje a přitom mi šeptá do ucha,,, odpoutám tě, ani se mě nedotkneš, ale hlavně si nesundáš tu škrabošku. kývnu hlavou a říkám ano. Bere mě za ruku a říká pojď. Zavírá dveře od ložnice, sundavá mi škrabošku , chytá mě za nevystříkaného čuráka a vede mě do sprchy. Společná sprcha je dokonalá, mokré tělo je dokonalá, stékající kapky na prsou, po krku, prostě božská podívaná. Umyla mě a přitom mi několikrát lehce pohonila čuráka. Jen tak lehce, hlavně abych se neudělal. když se sušíme, ukapává mi z něj jak ze starého netěsného kohoutku. Zbožňuju ty tvoje kapky, to se prostě neokouká řekla a přitom si poklekla a slízla ji.

Jdem do obýváku a tam je moje oblečení a kufřík. Kdy jsi to sem dala? na nic se neptej. Musíš se obléci a jít. Nebudu přes den sama. Ale večer bych tě chtěla zase vidět, jsi nevycákanej a i když už jsem tě párkrát takhle domů poslala, dnes nechci. Oblékám se a na nic se neptám, vím že se to u nich mění rychleji než krkonošské počasí. Musím ti něco ukázat a bere do ruky mobil. zrovna jsem nazul boty a dívám se na displej mobilu. na fotce je muž, sedí na křesle u nich v ložnici a na očích má škrabošku. To nejsem já, kdo je to a kdy? To je můj muž a je to teď. Ozvu se, na nic se neptej! Vím že nechápeš, ale musíš jít. Políbila mě, řekla děkuji za návštěvu a brzy se uvidíme, pokud budeš chtít. Dveře se zavřely a já stál ošukanej, nevycákanej na jejich chodníku a nemohl popadnout dech. Co to je? On byl v ložnici? Teď? Nééé, to je blbost. Sedám do auta a jedu směr hotel. Hlavou se mi to honí, jsem zmatenej. Pípne mi mobil, zobrazuju zprávu a tam čtu. Až se trošku uklidníš, přečti si něco o kandaulismu. Najdeš toho opravdu dost a pak pochopíš. Já zírala víc jak ty, žijem spolu skoro deset let a řekl mi to před měsícem. Rozhodni se, jestli budeš pokračovat. Děkuju ještě jednou za dnešní ráno.

Přijíždím na hotel a dávám si cigáro. Musím si dát něco na uklidnění. Absolutka v mini baru si o to říká. Otvírám stránky o kandaulismu, je tam mnoho příběhů, popsaných pocitů a já se začítám. Začínám to chápat, to proč seděl v ložnici a měl škrabošku, chtěla ho nechat pouze poslouchat jak se o mě ojíždí, proto byla i hlasitější než kdy jindy. Je to pro mě nové, neznám to. pere se to ve mě a přehrávám si každou minutu od včerejšího dne až do okamžiku, kdy mi ukázala tu fotku. Žádný že by manžel volal, ona s ním mluvila dole, byl doma. Přijel kvůli tomu, celou dobu věděl že tam, jsem. Při usínání mluvila o té trojce, chystá půdu i u mě. Mrcha:-) Když je mini bar skoro prázdný, utvrzuju se že jo. Tuhle hru chci dohrát. je mnoho způsobů kandaulismu, neznamená to přeci že bude vždy u toho. Scházím dolů do restaurace na nějakej oběd. Furt pročítám příběhy kandaulistů a přicházím tomu na chuť. Chci vědět víc, chci vědět, co se ode mě čeká. Celej den čtu, je tam toho spousty. Venku je tma, kouřím na balkoně a pípne mi mobil. Přijeď! Protože v mini baru něco chybí, beru taxi a jedu. Žaludek je sevřenej a krve by ses u mě nedořezal, ale sedím v taxiku a jedu za ní. nebo za nima?

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Omlouvám se za chyby a chybějíci velká písmena na začátku věty. Nedostatečná kontrola před odesláním a hlavně se na to při vybavování toho co se stalo nedá moc dobře soustředit ?

  2. Dokonalé. Pořádně mi z toho zvtrdnul. Jen škoda toho konce. Ještě chvilku mu mohla být nevěrná, vzrušuje mě to více, než povolená nevěra. Ale to ti určitě nebrání, poslat ho za dveře a šukat s ní o samotě? Nebo třeba u tebe?

  3. Koukam pokracovani Deníčku moderní mrchy z pohledu tentokrat milence 😉 moc pekne!

  4. puvabna_mrcha

    zakládáš si deník ,Richarde? Budeš pokračovat místo mě?

  5. Ja jsem si rikal ze je mi to nejak povedome.

  6. Tak jel jsi za ní, nebo za nima? 🙂 Dozvíme se to?

  7. Vzrušujici těšim se na pokračování

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *