Poprvé jinak a poprvé u ní (závěr)

Takovej divnej pocit, nevím jak jinak to popsat, ale jste ve vířivce s manželkou, která není vaše a její manžel se zeptá, jestli si může přisednout. Myslím že červenější jsem asi ještě nebyl 🙂 Vykoktal jsem ze sebe pouze ahoj, můžeš. Ale její reakci jsem vůbec nečekal, ona mu prostě řekla že NE. Že prý co tady dělá neohlášenej, že pokud chce takhle zlobit, může si maximálně sednout támhle na židli a když bude hodnej, může se třeba podívat. Prej dostal hezkou serii fotek, tak prostě musel přijet. nedivím se mu 🙂

Vstoupil jsem do toho s tím, že už se ve vířivce válíme dlouho , že už jsme totálně rozmočený a že je na čase vylézt. Snažil jsem se tím vyhnout té situaci, kdy budem naložený v bublinkách a on se na nás bude dívat. ještě pořád nejsem na tohle připravenej 🙂

Sedíme všichni v obývacím pokoji, díváme se na sebe a je trapné ticho. Nikdo neví jak a s čím začít. Začínám já s tím, že už jsem unavenej a protože dnes pro mě nebude v posteli místo, vrátím se zpět na hotel. Nemusíš, řekli snad oba současně. To je v pohodě, pojedu. Tak to ať tě ani nenapadne, nikam prostě nepojedeš a zůstaneš tady a ukáže na gauč 🙂

Dobře, zůstanu tady, ale ráno se vypakuju a musím se vrátit domů. Ještě chvilku si povídáme, když začnem postupně zívat a rozhodnem se jít spát. Ani nevím kdy jsem usnul, poslední co si vybavuju byl pohled na ní, jak kroutí zadkem když odchází a jak se na mě podívala a usmála. Nespím tvrdě, neumím to když nejsem ve své posteli, ale i když nemám tvrdej spánek, mám tvrdýho čůráka a zjišťuju že už vlastně nespím a hlavně že nejsem na gauči sám. Pšššt, ať ho neprobudíš, jen jsem dnes ještě něco nedodělala. Klečí u gauče, na sobě má pouze spací trenýrky a nějaké tílko. Rukama mi lehce honí, hlavu má položenou na mém stehně a dívá se na mě. Nic neříkám, ležím a jen si vychutnávám její jemné ruce a hlavně ten pohled. Takovej mrdavej jako má ona, tak ten se neokouká a hlavně dokáže chlapa totálně odzbrojit.

Ty už zase ukapáváš… tohle já na tobě miluju a vzala špičku žaludu mezi její nádherné rty a vysála mi tu kapku. Vlezla na gauč, obkročila mi nohy a sehla se, aby mi ho mohla začít kouřit. Umí to, neznám lepší. Pouští ho a jazykem ho jen tak obkrouží a postupuje po břiše nahoru. Na chvilku se zastaví u mojich bradavek a do jedné lehce kousne. Výstřihem v tílku vidím její prsa, lehce se pohupujou a já dávám ruku pod něj a začínám je hladit. Druhou rukou ji hladím po zadku a jen lehce prstem odhrnu trenky a opatrně si sáhnu. Je mokrá, totálně promáchaná, jako by neměla dneska dost a ja vím že nemá.

Jazykem mi jede po krku až k mému uchu a začíná ho líbat, žužlat a jazykem olizovat. Tohle zbožnuju, dříve jsem to o sobě nevěděl, to až ona zjistila, že ucho je moje slabina. Myslím si, že kdyby se mu věnovala třeba deset minut, stříkal bych, aniž by se mého čuráka jen dotkla 🙂 Moc dobře to ví, když to tenkrát zjistila, byla to taková její zábava a dost mě tím dráždila. Dokáže si chlapa vychutnat v každé situaci.

Nepřestáva si s tím uchem hrát a u toho se ojíždí o mého tvrdého čuráka, kterej je uvězněnej v trenkách. Vzdychá mi u toho krásně do ucha, které mi asi brzo upadne, protože už do něj i kouše a zubama za něj tahá. Zrychluje tempo a přidává na intenzitě, vím že to má ráda, když se jentak ojíždí a sama si určuje kdy bude. Vydechla, rozklepala se a padla na mě. Byl to zas ten její krásnej orgasmus. Leží na mě, oddechuje a já ji mačkám zadek.

Na konferenčním stolku se válí krabička s kondomy, ani nevím kde se tam vzala, ale to je teď jedno, protože se pro ní natahuju a jeden si nasazuju. Ani to nepostřehla, protože ještě stále na mě leží a oddechuje, ale já si ho nasadil a pomaloučku ji hladím žaludem po totálně horké,  mokré a věřte mi že zrovna teď po dost nadržené kundě. Vklouznul dovnitř uplně sám, byla opravdu dost přichystaná. Začnu lehce zvedat pánev, podívá se na mě, chytne mě za hlavu a začne mě líbat. To už se začína sama pohybovat a sama se ojíždět. Líbáme se a já ji dávám do pusy ukazováček, tohle zbožňuje, začne ho sát, kroužit po něm jazykem a vždycky u toho lehce povzdechuje. Tempo se zrychluje, je to tak vzrušující se na ní dívat, že když se narovná v zádech a vydechne pod vlivem dalšího silného orgasmu, začnu stříkat a máme společnej orgasmus. Svalila se na mě, a vychutnáváme si ten pocit, to jak na sobě ležíme, ten společný orgasmus a to že jsme spolu.

Sleze ze mě, sundá mi kondom a udělá na něm uzel. Nechápavě se na ní dívám, ale je mi to jedno. Oblékni se, vyrazíme řekla a potichu odběhla nahoru. když jsem se oblékl, tiše se vrátila také oblečená a říká,, dneska jsem měla v plánu, že při usínání chci slyšet jak dýcháš a ráno až se probudím jsi měl být ty to první co spatřím, takže jedem k tobě na pokoj.

Ještě odběhne a vrátí se s takovejma těma nalepovacíma papírkama na poznámky a napíše na něj,, Zatím co jsi spal. Dokreslí smajlíka a dá to i stím kondomem na stůl 🙂 ještě mu nechám vzkaz, aby neměl strach kde jsem a napíše na druhej lístek, že jela semnou na hotel a že ráno přijede. Je to prostě mrcha 🙂

Na hotelu si lehnem na postel, já ji dám své rameno, ona na něj položí hlavu a myslím že oba okamžitě usínáme. Ráno máme málo času, takže se jen rozloučíme, ja poděkuji za krasných pár dní s tím, že max. za dva týdny budu mít tři dny volno, tak kdyby měla volno, čas a chuť, tak že můžeme něco podniknout. Odvážím ji domů, kde ještě určitě nic netušící manžel spí a nemá možná ani potuchy o tom co se stalo a že nespala doma.

Dáme si pusu, jdu ji vyprovodit ke dveřím a ty se náhle otevřeli a v nich sojí její manžel a v ruce drží ten kondom. Překvapil mě jeho spokojený výraz a to, že mi řekl, že můžu přijet kdykoliv, pokud se nám podaří to časově naplánovat. Chytá ji za zadek, lehce ji plácne, políbí na krku a řekne,, pojď, máš připravenou na stole snídani. Ona se na mě ještě otočí, podívá se tak, že bych nejradši nikam nejel, ale šel bych pokračovat v tom co jsme dělali v noci a mrkne na mě.

Řekla mi děkuji za návštěvu, já řekl že já děkuji a ona řekla že nééé, já děkuji 🙂 Poděkovali jsme si navzájem a já se vydal směr domov. Cestou mi od ní přišel vzkaz, že už se nemůže dočkat až zase přijedu a poslala mi ještě pár těch krásných fotek. To bylo poprvé u ní, které se ještě několikrát zopakovalo. Od té doby se toho odehrálo opravdu hodně, ale to už budou jiné povídky 😉

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Moc se těším na ty jiné povídky. Doufám, že nás nebudeš moc napínat, jinak tahle je super, jenom škoda, že poslední.

  2. Mrcha o5 na scéně? Taky bych chtěl na lednici najít připnutý kondom se vzkazem. Dost dobré přivítání po ránu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *