Poprvé nevěrná 6.díl

Doma jsem se probudila až v podvečer . Byla jsem dost unavená , přítel přišel z práce a snad na mě nic nepoznal . Jen vyzvídal jakto že ségra potřebovala hlídat ty děcka . Nakecala jsem mu že mi volala ještě když jsem byla na oslavě , že potřebovala nutně do práce protože jí volali na noční . Takže jsem šla spát k ní .

Druhý den , v neděli po ránu když jsme se probudili dožadoval se přítel sexu . Neměla jsem na to ani pomyšlení . Vlastně jsem zjistila po tom mejdanu že sex s ním taky není žádnej zázrak . Ne nechci ho tu schazovat to ne , ale prostě je brzo hotovej …. Odbyde si svých dejme tomu 5 – 10 miut a je to a usne . No a mě to zrovna po těch 10 minutách teprve začíná rajcovat asi . Myslím i s předehrou samozřejmě .

Ráno jsem zjistila že jsem v tom bytě asi zapomněla nabíječku na mobil …. no nic řeknu mu v pondělí at mi jí přinese …

V pondělí jsem šla od tý doby poprvý do práce . No bylo mi tedy všelijak . věděla jsem že s tim ženatym se uvidim hned ráno po sedmý . A s tim druhym po obědě . Ten první jen proběhl naší kanceláří , mě a kolegyni co se mnou v tý místnosti sedí pozdravil . Ode mně si vzal rozpisy který mu předávám a vůbec nic na sobě nedal znát . Ani malinkej náznak ….

Ten rozvedenej přišel po obědě , když kolegyně byla zrovna ve městě . Takže jsem v kanceláři byla sama . Vzal si rozpisy a zeptal se jestli mu udělám kafe . Pak se tam na chvíli posadil a chvilinku jsme pokecali .

“ Tak co Alčo ? Doma v pohodě ? Nic netuší ? NIc nepoznal ? “

— “ Jo všechno v pohodě , nic netuší “ odpověděla jsem . “ Ale prosím tě , nejspíš jsem tam u tebe nechala nabíječku , vezmi mi jí prosím Tě až sem zas půjdeš ve středu ráno . “

“ Jasně snad jí tam najdu a nezapomenu na to “

Mezitím se vrátila kolegyně , takže on tam popíjel kávu a řešili jsme běžný pracovní věci . ale zrovna když jí dopil a chystal se odejít tak kolegyně na chilinku někam odběhla . On se zvedl , vzal si věci a řekl –

“ Tak čau Alenko poběžím “ ale při odchodu se u mě zastavil pohadil mě po zádech naklonil se ke mě a pošeptal mi …

“ Mám jinej nápad Alčo , já na tu nabíječku určitě zapomenu , nechtěla by ses pro ní v tu středu stavit sama ? “ A naklonil se ještě blíž a pošeptal mi — “ Skvěle jsi mrdala nemůžu na to zapomnenout , jsi skvělá !“

A pak mě jen pohadil a odešel ……….

 

 

 

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. To vypadá na delší románek 🙂 Zastavila ses? Jsem napnutej…

  2. Jsem rád za pokračování. Jen by mohli být delší 😀 vždy se navnadím a je další čekání na další díl 😀

  3. Hezka serie . Doufam v polracovani . Je mlada mrdani se ji zalibilo muze to bejt zajimavy . A ten jeji si za to muze sam blbec .

  4. Mi ta délka nevadí, je to akorát ke kávě a mám důvod těšit se na další den. Já mám raději takové kratší povídky a příběhy než romány na hodinu. Navíc takhle to ani autorce nezabere tolik času a má určitě více elánu každý den si sednou a něco napsat, když ví, že to má na deset minut a né na dvě hodiny.

    • Jo hlavne at ji to neprestane bavit a pokracuje . Je to krasne popsany . Vzrusuje me to . Z Aleny se lihne pekna mrska . Az tem dvema zavidim .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *