Poprvé nevěrná 4.díl

V koupelně jsem se celá vysprchovala a umyla si i hlavu , protože i ve vlasech mi toho dost zaschlo …

Vrátila jsem se do obýváku kde pořád sám seděl ten druhej , ženatej kolega . Vrátila jsem se omotaná do ručníku a on hned co prej blbnu že tam prej není zima a at si zase nehraju na stydlivou . Podal mi nalitý víno , tukli jsme si , napili se a on se ihned snažil o kontakt se mnou .

“ Nedělej forky Aleno takovej hezkej mejdánek , neříkej že nechceš pokračovat “ a hned vstal a nahej se na mě lísal a snažil se mi sundat ten ručník ….

Brzo se mu to povedlo a najednou jsem se objímala a nalitá líbala i s nim .

Z toho prožitýho orgasmu s tim prvním jsem pořád ještě byla dost rozdrážděná ….. Věděla jsem že to co tam vyvádím není dobrý ale už jsem to nedovedla zastavit …. Po pár minutách muchlování jsem najednou ležela v tom obýváku na zádech položená na stole s nohama od sebe ,… on stál před tím stolem a bylo jasný že do mně za chvilku vnikne taky …..

I on měl poměrně slušnou výdrž …. Soustal mně tam pořád v týhle jediný poloze a i on si při tom ulevoval sprostejma hláškama — “ Ty jsi ale malá divoška “ , “ Nikdy bych do tebe neřekl že tě budu moct takhle krásně vymrdávat “ “ Takhle Ti to doma ten Tvůj nedělá co ? “ a pořád mně zahrnoval takovejma kecama ….

Mezitím se do toho obýváku vrátil i ten první a v naprostym klidu si tam sednul , zapálil si , popíjel a koukal …. Seděl tři metry od nás koukal se , usmíval se , a občas na nás jen zahlásil at mu ten stůl nerozlámem . I jemu trvalo dost dlouho než se udělal …. Najednou ale bylo poznat že i on dosáhne vrcholu a začal na mně hlásit -“ ty seš skvělá mrdna , skvělá mrdna ! “ a vyklouz ze mě a všechno mi vystříkal na břicho . No ten jeho první výstřik byl tak velkej že jsem ucítila jak to jeho teplý semeno přistálo až na mým prsu . Zbytek mi nacákal na břicho a zatímco já jsem pořád ležela nahá , pocákaná , zpocená a udejchaná na zádech na stole oni dva už seděli v křeslech a dál popíjeli ….

Když jsem se vzpamatovala slezla jsem z toho stolu a řekla jim jen – “ Vy jste mi ale dali ! uvařte mi prosím kafe , potřebuju se z toho vydejchat “

Ty dva ale nejvíc pobavilo když jsem slezla z toho stolu a stála jsem že mi to nastříkaný semeno stejkalo dolů po břiše na chloupky . Já se dlaní snažila to zachytit at mi to neteče níž a oni z toho měli ohromnou legraci — “ Alenko ted jsi úplně nejkrásnější takhle ozdobená “ Znovu jsem je požádala o kafe a řekla jim že se teda holt jdu zas umejt .

Když jsem se tu noc tam už podruhý vysprchovala a utírala se , slyšela jsem z obýváku vzdáleně jejich hovor :

“ Ty vole já Ti řikal že ta bude šukat “

— “ To bych do ní neřekl , ale mrdá dobře ! “

“ Mně ho i vzala do pusy ale kouření se ještě potřebuje doučit “

— “ Ale kundu má ještě pěkně těsnou “

No všechny tyhle lichotky jsem si tam vyslechla z koupelny …..

Věděla jsem že tohle se mi vymklo z rukou , že tohle se stát asi nemělo . Ale uklidnovala jsem se že to snad zůstane mezi náma . Taky jsem tam potřebovala počkat až do rána do devíti než přítel z domova vypadne do práce . Takhle jsem se domů vrátit nemohla , navíc když jsem u ségry zrovna hlídala děti .

Po sprše jsem se vrátila k nim do obýváku a všichni jsme si tam sedli … popíjeli kávu … a řešili jako co se vlastně stalo . Oni hlavně at nejsem vykulená , že prostě se to přihodilo , že jsme všichni dospělý a že to samozřejmě všechno zústane jen mezi náma třema .

Nahatý … všichni tři jsme tam takhle klábosili úplně nahatý a i mě už bylo naprosto jedno že mě očumujou a že jsem tam svlečená . Snad hodku , hodku a půl jsme probírali všechno možný ale pak ten první , ten rozvedenej mi řekl — “ Ale poslyš Alenko , víš že mně už zase pěkně vzrušuješ jak se na tebe dívám ? “

A já – “ Ne ne ! At Tě to ani nenapadne že bys chtěl zas !

A on – “ A proč ne Alenko ? “

—– „Stejně už se nevzruším , jsem už unavená ! “

“ Ale tomu nevěřím , taková mladá holka se vzruší rychle …“

A vstal . Já seděla v křesle . On ke mně přistoupil ze zadu a řekl mi – “ Nech mě at ti pěkně chvilku hladim kozičky , uvidíš že se vzrušíš ! “

A najednou mi po ramenou jeli jeho dlaně níž na prsa …….

 

pokračování zase brzy?

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Pánové to asi měli dost dost dobře na ní vymyšlený , a nebo jim to holt vyšlo . Alena musí bejt ve skrytu duše pořádná coura . A až tomu teprve pořádně příjde na chut tak ten její je dvanácterák !

    • Možná vycítili mnohý okolnosti z jejího chování . Potkávají se s ní v práci . Třeba si spolu často povídaj . Je ale jasný , že do toho bytu si jí vzali s jasným úmyslem si s ní užít a hezky jim to teda vyšlo . A pokud Alena třeba nějakou dobu doma sex neměla ….. K tomu to že byla opilá …

  2. Super a pak v práci si tě půjčovali? Byla z tebe holka na střídačku? Kterej měl chuť, ten si tě na večer domluvil? Nebo jste se scházeli zase takhle ve třech, je to lepší? Když se ohlédneš, jaké to bylo – chtěla bys něco změnit? Třeba že by nebyli dva, ale jenom jeden? Bylo by to lepší než když jste v tom tři? Jak se změnil tvůj vztah k příteli? Řekla jsi mu to? Zjistil to?

  3. Dost dobré, doufám, že bude i pokračování. Klidně popiš i to, co se dělo v práci a tak, svoje pocity, to mě dost zajímá 🙂

  4. To mela slecna zajimavy zazitek . Ale je naivka vlizt po flamu se dvouma chlapama do bytu . Udelali to chytre udelali si z ni kurvicku pro pobaveni . Ale kdyz to doma nema proc ne ..

  5. Chacha zarlivec je dvojity parohac, tak to ma byt. Kdyby nezarlil a radeji se snazil, nemusela jsi mu byt neverna. Nebo se ti libi ze ten tvuj je parohac? Libi se ti byt neverna? Lakalo te zkusit to zakazane ovoce?

    • Ahoj , četl jsi to od 1. dílu ? Ne nelákalo mě zkusit to zakázaně ovoce . Já na tu oslavu do tý restaurace nešla stim že se pak někde spustim , netušila jsem jak se ten večer vyvrbí …..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *