Učitelka Irena – 1. den

Došlo k tomu, že moje choť a manžel Irenky byli pracovně na několik dní mimo domov. A toho bylo náležitě využito.

Bylo léto, obě naše děti byly na  přírodním  táboře , Irenka  ještě  děti neměla a tak nic nebránilo abychom  se domluvili na společném prožití několika dnů na Irenčině chalupě na Šumavě. A tak jsme se opět  setkali  na samotě nedaleko Prachatic.

Při mém příjezdu byla Irenka  již na místě a tak jsem byl přivítán dlouhým polibkem a obtiskem jejího těla na mém. Velmi příjemné.  Neodmítl jsem nabídnutou kávu, a tak po odnesen  í mých věcí do domu jsme se posadili na zasklené terase a při příjemném hovoru pokuřovali cigaretu. Irča seděla na druhé straně stolu proti mně a velmi se mi líbila. Kouření cigarety mi od ní připadalo velmi sexy. Velmi jsem ji chtěl, jen jsem kvůli  ní nechtěl  pospíchat. Najednou jsem při hovoru zaregistroval pohyb  pod  stolem a náhlý tlak její nohy na mém penisu. Mírně se sesunula na židli aby  dosáhla a pak nohou masírovala můj poklopec, přičemž mne upřeně pozorovala svýma světlomodrýma očima. Očividně toto své počínání brala velmi vážně, bez úsměvu.  Chtěl jsem zareagovat nějakým vtípkem, ale ona mne předešla a pravila: „Dej mi  sem  také nohu“.  Splnil jsem její přání a ona si ji přitiskla do rozkroku.  Zavřela oči a prožívala si tu chvilku  aniž by byla svlečena. Náhle se zhluboka nadechla, zachvěla se a zavzdychala. Její tváře získaly červenou barvu, ona otevřela oči a se slovy: „už jsem to nemohla  vydržet“  se postavila , dlouze  mne políbila a odešla do domu. Já ji následoval.

Předvečer  jsme trávili ve  vytopené kuchyni  s jídelnou. Já jsem si pročítal některé neodkladné věci, Irenka se pohybovala u kuchyňky a připravovala večeři.  Z mého studia jsem byl každou chvíli vyrušen, neboť  Irenčin pohyb  mě  rozptyloval. Přistihl jsem se, že  pozoruji  její siluetu  v domácích šatičkách  které prosvěcovalo  nízko instalované světlo na lince. Při každém jejím kroku bylo vidět její pohupující se poprsí nebo nenápadně vystrčený zadeček, nebo její  letmý pohled mým směrem.  Až později  jsem odhalil, že to vše byla hra, její  záměr , abych zapojil  svou fantazii.

Studovat se nedalo, odložil jsem to tedy  na druhý  den i když jsem již tušil, že každý další den není  studijní  jistota, alespoň co se pracovních věcí týká.

A tak jsem pozoroval. Bylo to divadelní představení: jedna herečka, jeden divák. Na konci tohoto představení  herečka  náhle shodila šaty a vklouzla do koupelny. Nemohl jsem se dočkat chvíle,  kdy vypne sprchu a přijde ke mně. A pak najednou přicházela, byla oblečena v krátkém župánku z fáčoviny,  na kterém neutřená voda vykreslovala ornamenty , fáčovina se přilepovala na to krásné tělo a prozrazovala jednotlivé detaily, předtím skryté.  Přišla jako královna a ihned se mi posadila na klín.  Nebyl jsem schopen slova. Ona na žádná slova ani nečekala a hned mě začala vášnivě líbat. Svým jazykem v mých ústech vykreslovala kruhy a kousala mi jazyk.  Mírně,  ale krásně to  bolelo. Také můj penis reagoval a ona na mém klíně si toho byla vědoma. Když  fáčový  župánek splnil své poslání ,  shodila ho  a nechala ho spadnout na zem. Seděla mi na klíně nahá a voňavá a odkrývala  mi v mírném světle to, co jsem pozoroval před tím pod župánkem. Přivinul jsem ji k sobě a líbal ji na ústa a ramena, ona si sedla s roztaženými stehny naproti mně  a pomalu mě svlékala.  Mé věci rozhazovala po místnosti, přičemž se mi neustále dívala do očí a líbáním mi bránila v případném mluvení.  Zručně jsem  masíroval  její krásná,  tvarem dívčí, ale velká prsa, hladil ji na bocích  a zadečku a ve chvíli, kdy mi chtěla rozepnout kalhoty jsem zasunul svou ruku do jejího rozkroku a to přímo do kundičky.  Slabě vykřikla a ihned se ke mně přitiskla.  Prsty  jsem  ji zasunul  mezi pysky a konečky prstů  nalezl  poštěváček a stlačil ho. Ruku  mi zalil  proud tepla a vlhka.  Irenka  vstřícnými  pohyby násobila svoje vzrušení  až nakonec  došla k vrcholu.  Opět se vzepjala  na mém klíně, několikrát  zasténala a  kundička  mi zvláčněla v ruce. Unaveně spočinula na mém rameni.  Zašeptala: „ Ani jsem tě nestačila svléknout ,  ty jsi  divoch, co ty s ní dovedeš udělat.“  Bránil jsem se, že to není moje vina, ale když už, tak jestli to bylo hezké. Pravila: „Moc pěkné, ty mi ji vždy rozdivočíš a já to nevydržím , z domu tohle neznám, tam mám orgasmus tak jednou za půl roku. A to si musím sama………“  Nedokončila.  „ Jsem ti za to vděčna. Jednou , až se nebudeme stýkat, budu na to mít vřelé vzpomínky. Děkuji ti.“

Cítil jsem se trapně, že tak krásná žena musí děkovat za sex, ale došlo mi, že ten  její  je opravdu pouze na vydělávání peněz a  ženu by chtěl jen na posluhu  a  pro společenskou nutnost.  Takoví muži jsou vlastně chudáci. A to byl asi ten pravý důvod,  proč  dosud nemají děti.

Několika větami jsem odmítl  její vděčnost  zatímco ona se snažila  konečně rozepnout  ty  mé kalhoty. Posunul jsem ji na klíně  a kalhoty  si sundal sám, tvářila se zklamaně, ale pouze chvilku, neboť svou pozornost převedla k mým slipům. Poklekla, zasunula prsty za širokou gumu a obkroužila rukama celý obvod mého  těla,  pak zastavila ruce na mém břiše a pomalým tahem odkrývala  napůl ztopořený penis.  Její výraz v obličeji prozrazoval obrovské napětí . Až  když  penis vyskočil před její obličej  napětí rázem zmizelo a Irena s tlumeným vítězoslavným výkřikem  strhla slipy k mým kotníkům. Když si všimla, že je pozorována ,  pravila : „ Ráda si hraju.“  Pak se postavila, odvrátila se ode mne, zalovila ručkou vzadu, uchopila můj penis a vedla si mne  do koupelny. Ta  byla prostorná a vytopená. Pod sprchou jsme si  vzájemně mydlili  každý kousek těla. Mojí partnerce velmi slušelo, když si namočila vlasy. Velmi mne vzrušovalo,  jak  ji  voda  stékala po ňadrech a odkapávala z jejích bradavek. Právě tak stékání vody ze stydkých pysků a po stehnech mne solidně vzrušilo. Ona si všimla. Přistoupila blíže a v proudu teplé vody přinutila můj penis  aby ji vplul mezi stehna,  potom ho jimi sevřela a klouzavými pohyby ho stimulovala k ještě větší aktivitě, zároveň se však také silně vzrušila a tak došlo k tomu, že ač jsem v ní  ještě nebyl  ona se již potřetí  udělala. Když odezněly  orgasmické záchvěvy ,  podívala se na mne provinile a řekla: „ Jsem sobec, viď, ale já za to nemohu, velmi mě vzrušuješ, to se nedá ovládnout.“  Nevadilo, byl jsem rád, že má někdo se mnou vztah tohoto druhu a tak bezprostředně si ho užívá. Zároveň jsem si představil, že  v  případě že bych se třikrát udělal já, nic by se mnou další den  nebylo. Tak to je , mám kliku.

Irenka se ještě ve sprše znovu snažila přivézt mne k vrcholu. Poklekla a v proudu teplé vody si zasunula  penis do úst.  Chtivě ho olizovala, honila ho oběma rukama, zasunovala si ho co možná nejhlouběji do úst a masírovala mi koule. Velmi se snažila a její úsilí bylo korunováno úspěchem. Penis mi zrudnul přívalem krve, přestal jsem se pohybovat a Irenka toho využila k jeho hlubšímu zasunutí .  Krásná křeč  a mohutný výstřik do krku, Irenka si mne  přitáhla ještě blíže a na špičce penisu jsem ucítil pohyby jejího polykání. Spolykala  vše co jsem ji dal, ani kapičku nenechala uniknout a  ukončila sání slastným srknutím. Byl to pro mne nezapomenutelný zážitek.

Její  slůvko :  „děkuji “ zklidnilo a dovršilo  celou scénu.

Opustili jsme koupelnu a po zbytek večera jsme se zaobírali ostatními věcmi, rozhovorem, čtením a podobně.

Když se nachýlila noc, odebrali jsme se na lůžko. S předpokladem  Ireniny  únavy jsem ji políbil a popřál ji dobrou noc  se slovy: „těším se na ráno a na tebe.“  Zarazila se  a pak řekla  : „ale do rána čekat nemusíme, nejsem unavena. Přece nebudeš spát , když  tě   potřebuji.“   Vyrazila mi dech, „ já ji prostě miluju, to je holka, mám prostě kliku.“

„To já jen tak, neodvážil jsem se .“  řekl jsem.  „Klidně se odvažuj, jsi  moje hoby.“

A tak jsem se odvážil, přilehl k ní  a až teď, když se jí s ramen svezla  deka , jsem si povšiml, že nemá nic na sobě. Stačil mi pohled pod nadzvednutý cíp deky a můj penis projevil zájem. Irenka si všimla a se slovy : „ pusť ho ven“,  odkryla deku a nechala  ji sklouznout na zem.  Pustil jsem ho tedy ven, ona ho  bedlivě sledovala.  Nevědomky si olízla rty, všiml jsem si toho,  ale nechal jsem ji dívat se a sám jsem si  ji prohlížel také. Ležela na pravém boku, její prsa se dotýkala jedno druhého a krásné malé bradavky mě vyzývaly k jejich kousání, hladké bříško s malým pupíkem, překrásný venušin pahorek s tmavými chloupky, jinak celá kundička  krásně oholená, hezká stehna. No pohádka, přes to , že si ji prohlížím již po několikáté, nenudí mne to, naopak.

Vrátil jsem se pohledem do Irenčiny tváře. Stále pozorovala  jak můj penis pomaloučku roste a tvrdne a jak se při každém mém pohybu rozkymácí.

Náhle  obrátila pohled opět ke mně, se slovy:“ Chci ho , pojď do mě. „  Nemusela mně prosit, převrátil jsem ji na záda a přitiskl se k ní tak, aby ji penis tlačil do boku  a potom i na bříško. Začala rychle dýchat , roztáhla nohy a zvedla je do výše. Vzepřel jsem se na rukou a prohlédl si ji pod sebou, nabízela  mi vše,  co v této poloze může. Dlouhý polibek, potom jsem se ji zakousl do bradavky, sykla bolestí,  ale  přidržela mi hlavu a dusila mě mezi  prsy. Klekl jsem si mezi jejími stehny a podíval se dolů.  Irén  byla připravena,  zívala na mne růžově červeným lesklým očekáváním.  Můj návrat nad ni jsem na chvilku odložil  a vrhl se na ni, roztáhl jsem její pysky a vrazil do ní jazyk, byla kluzká a horká, natahoval  jsem  pysky co možná nejvíce a lízal a projížděl  jazykem od zadečku až k poštěváčku. Irence se líbilo vše, byla velmi vzrušena a tak jsem se najednou rozhodl pro přestávku. Lehl jsem si s úsměvem  vedle ní  a pravil:“ Ne ne, ještě ne. Ještě je čas.“  Ona se chtěla bránit , ale já jsem ji ucpal ústa penisem, a ona se s náhradou spokojila.  Lízala ho  a cucala. V okamžiku, kdy chtěla změnit polohu jsem ji přidržel na zádech ,  opět ji přilehl a okamžitě ji vrazil penis do kundy.  Vykřikla ,ale hned  mne v sobě přidržela.  Trvalo pouze chvilku než   se  kundička  přizpůsobila  penisu. Při následných pohybech to již klouzalo .  Irenka si to užívala, držela své nohy vzhůru, pohybovala pánví proti mým pohybům a vzdychala.  Následně propletla nohy nad mým zadkem a souložila tak jak se ji to líbilo. Uchopil jsem její prsa, mačkal je a líbal, kousal bradavky.  Znovu  jsem použil  přestávkové finty  ale ona  již tušila, že se něco stane…     Za půl minuty jsem ji  uchopil za boky a otočil ji od sebe a položil na bříško, nadzvedl  ji zadeček,  klekl  za ni a vrazil do ní  penis  vší silou.  Partnerka sténala, ale zezadu se ji to také velmi líbilo. Mně začal docházet čas a můj penis odmítal čekat, snažil jsem se ještě  to pozdržet, ale bez úspěchu. Náhle přišla křeč , já  jsem hluboko dorazil a z penisu vyšla salva do její těsné kundičky. Irenka to provázela mírným kňučením a náhle její ruce vystřelily dozadu, uchopily mne a strhly mě dolů na ni,  ležící na břiše. Stále mě držela a v následném orgasmu pohybovala svou pánví na mém penisu  dokud se neudělala.  Následně jsme v této poloze odpočívali ještě  několik minut, bylo to nádherné.

Když jsem uvolnil penis ze sevření a vstal, partnerka se překulila na bok a odkudsi vykouzlila ručník. Použila ho jako plenu a lehla si na záda.

„ Pojď sem prosím a klekni si nade mne.“ požádala .  Klekl jsem si nad její obličej a ona si s mým penisem v ústech chvilku pohrávala. Olizovala a dumlala. Tím byl ukončen 1. Den našeho sexuálního sdílení, Oba dva jsme byli velmi spokojeni s jeho průběhem. Nemusím opakovat, že to byl pouze 1. Den. Očekávání byla nekonečná. V objetí jsme se uložili k spánku a téměř hned jsme usnuli. Velmi jsme to potřebovali.

 

 

 

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *