Učitelka Irena

Irena  mne okouzlila z čista jasna,  nemohl jsem  pochopit, že se to nestalo již dříve. Přišlo to, aniž bych to čekal nebo to měl v úmyslu.

Byli jsme mladí, dá se říci, že i divocí v zábavě, pokud byl přítomen alkohol, i když nikdy nebyl v nějaké ne únosné míře. Jako parta manželských párů jsme chodili společně po zábavách, nočních klubech a tak podobně. Nikdo z nás nebyl notorický alkoholik, ale víno jsme užívali pravidelně jako prostředek k uvolnění zábavy. Několik let nám toto všem vyhovovalo a bavili jsme se takto  výborně.

Jedné noci v podzemním klubu jsem se dobře bavil, několikrát za večer se v mé blízkosti, snad náhodně ke mně přiblížila  Irena, manželka mého kamaráda z dětských let. Bylo to podivné, neboť  jsem si nikdy dosud něčeho podobného nevšiml a myslím, že se mi to ani dosud nepřihodilo. Při  tanci byla vedle mě, když ji to nevyšlo, byla naproti mně. Dlouho jsem si toho nevšiml, až později, když jsem o tom přemýšlel, jsem si musel přiznat, že mi to trvalo. Ale tento večer jsem to nebral, nebo nechtěl brát vážně. Zábava skončila a páry se rozprchly do domovů. My, s chotí a Irena  s manželem jsme šlapali v čerstvě napadaném sněhu společně prostředkem ulice, jak jsme byli zvyklí. Měl jsem po levé straně svoji manželku a po pravé straně Irenu  s manželem. Byla zima a já jsem se zachumlal do límce kabátu a s rukama v kapsách jsem  kráčel a těšil se domů. Manželka se do mne zavěsila a po chvíli se ke mně přitiskla a zasunula pravou ruku do mé kapsy s e slovy : „Mrznou mi ruce, ohřej mě“. A tak bylo.  O několik minut později toho využila i Irena  a se slovy  : Mrzneme všichni, žádné soukromničení „ ,  mi zasunula ruku do kapsy a ihned propletla své prsty s mými. V té chvíli mi to došlo. Celý ten večer. Všechny ty pohledy a úsměvy. Zmačknul jsem nenápadně její ruku a ona se ke mně mírně přitlačila, ne moc, abych si toho všiml pouze já a nikdo jiný. Bylo to příjemné. Celou cestu domů používala mou kapsu jako kryt svých lehkých pohybů prstů, a mně to dělalo velmi dobře. Při loučení před domem jsem dostal letmý polibek, jako vždy, pouze zašeptání „pa-pa“ bylo navíc a bylo velmi vzrušující.

Netrvalo ani   týden a  manžel  Ireny  nás pozval na návštěvo k sobě domů. S chotí jsme se velmi na toto setkání těšili, ale po absolvování návštěvy jsme byli rozčarovaní a nesví, hlavně díky Zdenině tchyni, která s nimi bydlela, tedy po pravdě oni bydleli u ní. Nikdy poté jsme u nich doma již nebyli

Po několika týdnech jsme Irču  s manželem   pozvali  k  nám.  Měli z toho  radost  a  přijeli rozesmátí. Velmi dobře jsme se bavili. Nejvíce se zábava uvolnila při karetní hře, kdy se ten, kdo prohrál  musel zbavit něčeho z oblečení, svlékací žolíky, jak jinak. Samozřejmě, že děvčata na tom byla po několika kolech hůře než my chlapi, ale bylo to zábava a nikomu to nevadilo. Já jsem ve skrytu problém měl, a Irena  pravděpodobně také. Velmi těžko jsem se soustředil na hru. Mé oči přitahovalo Irenino  překrásné tělo. Seděla naproti mně jenom v krajkovém spodním prádle černé barvy. Nádherná postava, velká pevná prsa asi tak 3. Krásné malé bradavky, prosvítající krajkou, pevné tělo, hladké bříško a úzké boky. V klíně tmavý trojúhelník chloupků,a hezká stehna. Podle tmavých chloupků na kundičce – jasně  že není přírodní blondýna, což jsem si dosud myslel.  Byl jsem z toho vykolejený a tak jsem přivítal, když jsme se po chvíli odebrali spát.

Náš byt je prostorný a členitý, tak nebyl problém uložit přátelé k spánku. Zdena s manželem šli spát do ložnice, moje paní do pracovny a já do dětského pokoje. Děti byly u babičky.

Než  jsem usnul, musel jsem přemýšlet o Ireně.  No, přemýšlení to moc nebylo, ale myslel jsem na ni tak usilovně, že to asi musela vytušit, protože asi ve čtvrt na čtyři ráno jsem zachytil pohyb a v pruhu měsíčního světla ke mně vešla  Irenka  v noční košili. Pravila: „Já také nespím, ten můj tam chrápe jako čuně, nechtěl by sis se mnou povídat? Byl jsem překvapením úplně zaseklý a tak jsem ze sebe vydal pouze: „Jasně“.  „Ale pusť mě pod deku, je tu chladno“ pravila. Nadzvedl jsem cíp deky  a ona vplula ke mně a hned mi svým zadečkem vymezila místo mezi stěnou a ní. Byla teploučká, heboučká, krásně voněla po koupání a svýma nožkami se dotýkala mých. Byl jsem u vytržení.

„O čem si budeme povídat ? Co bys chtěla se mnou probrat ?“  vyhrkl jsem jako idiot. Mírně pootočila hlavu, moment, jakoby přemýšlela a řekla  :„ Chvilku mlč a dej mi ruku“. Oba dva jsme leželi vedle sebe na pravém boku a tak jsem jí poskytl levou ruku k uchopení. Téměř ihned si ji přitáhla k obličeji a lehce mi ji políbila. Posléze si ji přivinula mezi  prsa  a přitiskla k hrudi. Zároveň jsem cítil tlak jejího zadečku na můj klín. V tu chvíli jsem se prozradil. Můj pták vyrostl a stvrdl a její útlý zadeček dobře věděl co se děje a co přijde, neboť  mi nejprve poskytl prostor, ale pak se  ke mně přitiskl  s novou chutí.

Osvobodil jsem svou ruku z jejího objetí a ihned mi do ní vklouzlo její levé ňadro, bylo tvrdé a bylo krásné svým tvarem. Po chvilce se mi vyvinula, rychle se posadila a dvěma pohyby ze sebe sundala noční košili a zároveň se otočila ke mně. V pruhu světla měsíce jsem zahlédl probliknout její krásné tělo.  Přitiskla se ke mně se slovy: „ Nemohla jsem se dočkat, ale teď si to užijeme, jenom , prosím , nespěchej, máme aspoň dvě hodiny pro sebe, já se tak těším, sáhni si jak jasem zvlhla“ a uchopila mou ruku a zavedla si ji do klína, mírně roztáhla nohy já jsem na prstech ucítil to teplé mazlavé něco, s čím se mi  chtěla pochlubit.

Zadržel jsem svou ruku na tom příjemném místě, ale ona svou ihned přemístila do rozkroku mého. Narazila však na slipy, které jsem ještě měl na sobě. Několika pohyby však uvolnila  mého  ptáka a  za stálého líbání mi rukou přejížděla po penisu po celé délce.

„Musím se podívat“ pravila a za stálého líbání mého těla a  posunování  mých slipů k mým kotníkům se sunula k mému klínu. Během tohoto si všimla nástěnné lampy nad postelí a ihned levou rukou rozsvítila. Právě dokončila mé svlékání a její pohled utkvěl na mém penisu. Musím říci, že v tu chvíli jsem se za něj nemohl stydět. Dělal mi radost. Ona pravila: „Je krásnej, tak jsem si ho představovala“ a nadále po něm přejížděla rukou, pak ho obtěžkávala a hladila koule. Tím, že rozsvítila světlo odkryla Irenka  tu  nádheru, kterou skrývala pod oblečením a potom i ve tmě. Je to krásná holka, nehledal jsem, ale také jsem nenašel ani sebemenší chybu na jejím těle. Měla hezky opálené tělo, pouze pod kalhotkami  svítila do okolí, ale svítila krásně. Její útlé boky, štíhlé tělo a pevné poprsí, špinavě blond vlasy s hezkým obličejem,  a  nakonec  krásné  světle modré oči.

Z mého prohlížení mě vytrhla svým pohledem a polibkem a se slovy:“ Pojď ke mně a pomazli mě , moc jsem se na tebe těšila. Přitiskni mě k sobě co nejvíc, chci tě mít v sobě, miláčku.“ A tak jsme se k sobě přitiskli, objímali se , já svou levou rukou jsem prsty prozkoumával  její kundičku a hnětl její  poštěváček. „Zastrč mi tam prsty co nejdál, neboj se“  pravila. Já to udělal a ona slastně zakňourala. Pak se můj penis tlačil mezi její stehna a ona mírně sténala  zatímco jsem ji mačkal ňadra a poblázněně ji líbal. Zatím jsme leželi vedle sebe na boku a užívali si všech vzájemných dotyků, ale ve chvíli kdy jsem chtěl  Irenu  převrátit na záda, se vzepřela a se slovy:  „ Ne, ne, uděláme to takhle“   mírně roztáhla stehna a můj penis do ní vnikl jako horký tvrdý kolík. Zasténala a počala se lehce pohybovat  proti  mému tělu a užívala si tak hladkého klouzání penisu  v  kundičce. Snažil jsem se zasouvat penis co nejhlouběji, ale tato pozice  to příliš nedovoluje.  Irence  to  však vyhovovalo a já jsem asi ani nic měnit nechtěl, byla to nádhera. Její  kundička  byla velmi úzká ,  ale hladká, rozpálená a připravená na příval semene.  Milovali jsme se nejprve klidně, pak divoce. Dvojí vyklouznutí penisu   doprovázela  Irena  nelibým  zabručením a okamžitým jeho navrácením na místo. Stálými pohyby jsem  ji  přivedl k orgasmu. V jedné chvíli stáhla stehna  k sobě, prohnula celé tělo  a přitáhla ho ještě těsněji ke mně,  přisála  svá ústa k mým a zasunula  mi  jazyk do úst. Těžce ne několikrát nadechla a při dlouhém stenu svým tělem několikrát zaškubala, aby se po sléze uvolnila a osvobodila. Chvíli těžce dýchala a odpočívala. Stále však držela můj penis v sobě  a hladila mě po vlasech se slovy:“ Krásně jsi mi to udělal, moc hezky, tak jsem to chtěla. Nech mě chvilku oddechnout a já tě taky pomiluju. Jen mi tam s ním takhle klouzej, mám to ráda.“

Se slovy: „Nechceš přinést něco k pití?  jsem  chtěl zaběhnout do kuchyně, ale ona ihned opáčila :“Ať tě ani nenapadne  ho  ze mě vyndat, teď je to nejhezčí“ . A tak jsme leželi na boku a dívali se na sebe. Já jsem jí hladil ta krásná  prsa a stále klouzal  svým penisem v její mušličce.

Po několika minutách dovolila mému penisu se osvobodit. Posadili jsme se, oba dva jsme si zapálili cigaretu a mlčky se na sebe dívali. Penis mi samozřejmě ochabl, ale Zdenička si toho všimla a hned po dokouření cigarety se mu začala věnovat. Masírování  její heboučkou ručkou mi dělalo velmi dobře. Přikázala  mi  lehnout  na záda a ona si přisedla k mému boku.  Hladila a masírovala mi penis, potahovala, ohrnovala a opět přehrnovala.  Věděla  co se mi zalíbí. „ Říkala jsem ti, že je krásnej?  Asi říkala, moc se mi líbí, a mé kundičce taky. „  A druhou rukou si projela  štěrbinku jakoby ji  kontrolovala.  Náhle narovnala nohy mým směrem a ústy zamířila do mého klína. Vlhkými ústy obemkla žalud  a chvilku ho pocumlávala,  byla to nádhera.  Pak posunovala ústa níže a níže. Teplo jejích úst  se mi rozlévalo v celém břiše. Penis rostl a tvrdnul a Irenčina  ústa  ho zakrátko nemohla pojmout, tak byla veškerá činnost úst a jazyka přesunuta na žalud a posléze i na šourek.  Irenka  střídavě  vtahovala koule do úst a jemně je sála.  Bylo to  nádherné .  Zatímco jsem jejím ústům dopřával  všeho čeho chtěla,   přitáhl jsem si její  nohy k sobě a přehodil  do polohy 69. Irena  okamžitě  pokrčila nohy a tak mi vystavila kundičku  přímo k ústům.  Když jsem zasouval do vlhké kundičky  jazyk,  partnerka se přtiskla  k mému tělu  a zasyčela, když jsem do ní zasouval prsty zakňourala jako malé dítě,  když jsem jí olizoval pysky a poštěváček, vzdychala. Po celou dobu našeho mazlení byla stále vlhká a připravená.

Po nějaké době se najednou otočila, sesmekla se ze mne, dlouze mě líbala, pak se na mne  posadila. Dívala se  a hladila mě na hrudi. Já jsem měl nad sebou ten překrásný výhled  na její prsa a obličej s mírně rozcuchanými vlasy. Byla velmi hezká a takto ji to velmi slušelo. Po chvilce poposedla a přisedla  penis k mému břichu. Několika pohyby se na něm sklouzla, pak se nade mne naklonila a při rychlém pohybu vzad si levou rukou zavedla penis do vagíny.  Mírně to zabolelo, ji asi také, protože  vykřikla.  Ale vrazila si ho tam  až po kořen.  Ihned po tom se ji kundička zalila novým přívalem toho kluzkého zázraku. Začala pozvolna přirážet, spíš poklouzávat  tou těsnou mušličkou na tvrdém, dlouhém penisu. Těsnost kundičky  mě přivedla  na vrchol. Uchopil jsem její  ňadra a jemně je mačkal, ona ještě dvakrát přirazila co nejhlouběji a při jejím orgastickému výkřiku jsem  v ní vybuchl a posílal  do ní dávku za dávkou, přičemž ona se ke mně přitahovala co možná nejtěsněji.  Nádherné.

Myslel jsem si, že po předešlé  zkušenosti  budeme nějakou dobu v klidu a užijeme si vzájemných dotyků našich pohlaví, ale to jsem byl na omylu. Z čista jasna ze mne Irena vyskočila, popadla ručník, který si asi přinesla s sebou, a jala se osušovat svůj  klín ze kterého vytékalo mé semeno. Použila ručník jako plenu a položila se u mne. Do úst si zasunula můj ochabující penis a polehoučku z něho vysála zbytky semene. Bylo to příjemné,  a velmi milé srknutí po této činnosti mi udělalo radost.

Povídám: „ Co ten ručník, ty myslíš na všechno.“ „ Ta tvoje by to poznala při praní prádla. Nebudeme ji přidělávat starost.“ Vysvětlila. Ohromilo mě to .  Již doma myslela na to,  že si musí vzít vlastní ručník. Je to chytrá hlavička.

Odpočívali jsme po krásném zážitku v objetí. Při tom jsem musel stále hladit její poprsí a ona neustále masírovala můj penis. Ale ráno se kvapem blížilo a my jsme se museli rozejít , samozřejmě se slibem dalšího setkání. Velmi jsem se těšil. A asi po měsíci se moje touha , vidět ji,  naplnila.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Raz je to irena, raz zasa zdena. Kto sa v tom má vyznať.

  2. Josef Magál

    Omluva. Chtěl jsem změnit jméno. Mizerně. Omluva.

  3. Je to pěkné, jen to jméno bylo opravdu matoucí.

  4. Josef Magál

    Ještě jednou se omlouvám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *