Učitelka Irena – 2. den

S ranním probuzením mi vstoupila do mysli otázka. Nevidouc Irenku vedle sebe  v posteli ,  přemýšlel jsem, kam se tak mohla podít. Při zkoumání lůžka mi teplo pod dekou prozradilo, že zde nechybí dlouho. A tak jsem čekal a stýskalo se mi. Do hlavy se mi dokonce pomalu vkrádala myšlenka, jak by bylo krásné se takto probouzet každý den a každý den se s mojí láskou milovat do úplného znavení. Ale s pomyšlením na mé dvě děti bylo toto zavrženo a s jistotou bych  mohl prohlásit, že za tuto cenu ne. To mě ale přivedlo na myšlenku, zdali s Irenkou provádíme nechráněný sex. Z mé strany ano.  Jí se musím zeptat a doufat že neriskuje. Až mě při těchto  úvahách polilo horko.

V tom se cosi pohnulo ve vstupní hale. Vstal jsem a nahlédl do ní. Byla to Irena a ohlásila mi informace o svém nákupu zásob. Pochválil jsem ji a odebral se pod sprchu. Ještě jsem však nenastavil teplotu vody a ona otevřela dveře koupelny, vešla a rychle se svlékla. Krásná jako vždy i když mírně zpocena  z cesty. Hned nahupkala ke mně pod sprchu a vlahou vodou opláchla celé své tělo. Zezadu se svými prsy  přilepila na má namydlená záda a kroužila jimi a rukama svírala můj zadek. Otočil jsem se, opět z jejích prsou stékala voda a můj penis dal najevo, že jsem to zahlédl. Uchopila ho a chtěla k němu pokleknout, ale zastavil jsem ji a penis ji odebral z rukou. Nepřátelsky se mi podívala do očí, až mě to překvapilo.

„Musíme si promluvit,“ řekl jsem.

Ona vyhrkla „ Až potom:“

„Ne, hned, nejprve něco probereme.“

Ona vidouc, že to jinak nepůjde, souhlasně přikývla. Osušili jsme se. Ona to při otírání penisu ještě zkusila, ale utnul jsem to.

Usedli jsme, já jsem se ji omluvil, že se k tomu dostáváme až tak pozdě, vysvětlil moji starost o nechtěné početí a podobně. Spadl z ní těžký kámen, když pochopila. Zarazila mě a oznámila : „ Já to s gumou dělat nebudu, je to hnusný, já také nic neužívám a je mi jedno,  zda otěhotním po 7 letech manželství a zda bude dítě jeho nebo tvé. Výsledek by byl stejný a já se modlím,  aby se to stalo. Pusť to z hlavy. Neměj starost, s tebou to nemá  vůbec  žádnou spojitost. Snad pouze jako s dárcem spermatu. Tímto tuto rozpravu končím a pojď se bavit o důležitých věcech.“ Ukončila dlouhý monolog.

Sklapl jsem a zeptal se: „A o čem?.“

„ Nejprve se omluv, že jsi mi ho vzal“  vyhrkla bojovně.

„Omlouvám se, jsem necita.“

„A teď mi ho vrať.“ Mezitím poklekla u mých nohou a strhla mi ručník, kterým jsem měl omotány boky. Rukou uchopila penis, několikrát ho stiskla a potáhla a přitiskla si ho k spánku.

Nechal jsem ji uklidnit a pak jsem osvobodil od ručníku její tělo. Oba nazí, oba vzrušení, beze  vyřčeného  slova, Vše bylo řečeno. Vztáhl jsem ruce , zvedl ji z podlahy, posadil si ji na klín ze kterého vyčníval můj ztopořený penis. Už při dosedání si ho Irenka zavedla na kraj kundičky a dosednutím  si ho zarazila dovnitř .  Roztáhl jsem stehna, aby se ke mně mohla ještě přiblížit a já ho mohl zasunout hlouběji. Ona napůl v sedě, napůl v stoje, na mě rajtovala,  až se unavila a potřebovala vydechnout. Na chvilku přestala , položila si hlavu na mé rameno. Využil jsem toho a zvedl ji a se stále zasunutým penisem jsem ji položil na lůžko. Neprotestovala, já do ní začal bušit, ona opět zvedla nohy do výše a odrážela mé útoky. Po chvíli: „Počkej, počkej, takhle bys mi ji roztrhal, pojď si lehnout vedle mě.“

Udělal  jsem,  co chtěla a ona přilehla a přitiskla svůj zadeček do mého klína. Ihned si penis opět nasměrovala dovnitř a já svým přiražením jsem ho zasunul. Zase vzdychala a zrychleně dýchala a svou rukou mne stále přidržovala v sobě. Já jsem  volnou rukou osahával  její  žilkami propletená prsa, nebo prsty pročesával její chloupky na kundičce. Náhle její pohyby ustaly a já už věděl, že musím co nejhlouběji, zachvěla se  a  za stálého sténání  prohnula tělo, přičemž otočila hlavu a přisála se ústy k mým, dlouze a bolestivě. Dokonáno, já opět nic.

Irena ještě několik minut setrvala s penisem uvnitř a odpočívala. Později usnula a já toho využil vyndal penis a usnul  též.

 

Po obědě jsme se rozhodli jít se vykoupat v nedalekém jezírku. Sebrali jsme několik věcí  a vyrazili. U jezírka nikdo nebyl a tak jsme si plavky ani nebrali na sebe. Koupání bez plavek miluju, připadám si  tak nějak svobodný. Byla to nádhera. Plavali jsme v chladné vodě a po návratu na deku jsme těla vystavili sluníčku. Zavřel jsem oči a chtěl odpočívat,  ale Irča měla jiný nápad. Začala si pohrávat s mým  z chladu  zmenšeným ptákem.  Laskala ho , dýchala na něho, hladila. Její snažení by bez pomoci slunce asi nemělo smysl, ale nakonec krém a  paprsky vyhřály , co měly. Začal růst a zesilovat a Irena využila jeho menších rozměrů . Zasunula si ho celého do úst. Tam ho ohřívala a prodlužovala. Zároveň jednou rukou dráždila šourek. Začalo mne to bavit a tak jsem si Irenku přitáhl blíže. Svými prsty jsem pronikl do kundičky, nejprve palcem, potom dvěma prsty. Začala vlhnout a já ji projížděl pysky. Všiml jsem si , že Irenka reaguje na dotyk na zadečku. Již při lízání ji vzrušil letmý dotyk. Při projíždění pysků jsem se jakoby náhodou, potom jsem tam nechal prst déle. Nedělo se nic zvláštního a tak při tom divokém milování jsem prstem zatlačil na správném místě, tlačil jsem více a ona se náhle zarazila, neřekla slovo, jen držela. A tak jsem přitlačil ještě více,  až  špička prstu  pronikla  do zadečku.

„Jéééééééééééééé“ uniklo ji z úst.  Chtěl jsem ho vytáhnout, ale ona se k němu tlačila. Vzrušilo mě to.

Zašeptala: „Nech mi tam prst a opíchej mě zezadu.“  A hned se ke mně otočila zadečkem. Přiklekl jsem a pravou rukou jsem zavedl penis do kundy.  Za stálého přirážení jsem prstem druhé ruky dráždil zadeček. Irena  se neovládla a  začala nahlas  naříkat.  „Udělej mi to tam, nastříkej to do mne všechno, zaraz ho do mě ještě víc, dělej,   prosím.“  Divoký sex. Můj penis měl zase standartní rozměry a tak ji cele vyplňoval, navíc mne vzrušovalo její naříkání a tak jsem poslechl  a  vystříkal do ní veškerou nálož  co jsem měl.  Ještě chvilku jsem jen tak poklouzal  penisem v kundě,  pak jsem ho vytáhl a polaskal s ním otvor v zadečku. Irenka se ke mně přitulila,  dívala se mi do očí a líbala mě. Poprvé kdy se neudělala, ale užila si svoje. Byla spokojena a já také. Po návratu domů jsme ještě podnikli delší procházku místní přírodou a vrátili se až za tmy.

Zatím co Irena chystala něco lehkého k večeři, já jsem připravil dřevo do otevřeného krbu. Po večeři jsem ho roztopil a tím přivodil příjemnou atmosféru. Můj miláček přinesl kožešiny z podkroví a tak jsme před krbem  měli  provizorní  letiště. Pohodili jsme se a v  klidu  rozjímali. Irena měla na sobě onen  fáčový  župánek, ve kterém tak špatně skrývala své vnady. Oba dva jsme leželi na zádech, ona si  položila hlavu na můj hrudník a povídala o svém životě, když byla svobodná. Já jsem ji naslouchal a bylo nám dobře. Ze svého kožešinového polštářku jsem měl velmi dobrý výhled na   tvář z levé strany a zároveň na  její  špatně skryté poprsí  v župánku. Obě prsa zvedala župánek  při dýchání , aby se po sléze ustupovala  pod uvolňující se látkou při výdeších . Přestal jsem Irenu hladit po tváři, nasměroval ruku do výstřihu a zasunul ji tam. Mačkal jsem prsa střídavě a jemně. Partnerka přestala hovořit a pouze při každém dotyku na bradavce zasyčela. Malé, ale velmi citlivé bradavky tvrdly a miniaturní špuntíky ve středu bradavek rostly .  Po chvíli jsem ji rozvázal župan. Jeho přední části samovolně sklouzly dolů na podlahu, každý na svou stranu, a odhalili to nádherné tělo. Kochal jsem se jím a rukou přejížděl po jejím bříšku, kozičkách a venušině pahorku. Na pahorku byla velice citlivá, neboť při každém mém doteku  její  břicho  cuklo a  následoval  její  hluboký  nádech.

Chvíli  jsem ji takto mazlil  a sledoval  její  reakce. Zároveň jsem zaregistroval  i reakce mého penisu , jenž  stvrdl   a  povstal. Irenka si toho hned povšimla a tak v leže posunula ruku za hlavu a zasunula mi ji pod župan, uchopila penis, zmačkla ho a jen tak držela.  Chvíli  to trvalo, ale potom se Irča otočila, poklekla, shodila ze sebe župánek ,  rozvázala můj  a zatím  co mi roztahovala stehna mezi ně poklekla. Pak mi nohy  úplně pokrčila a roztáhla. Měla tak pod sebou vše, co v tu chvíli chtěla. Sklonila se, ústy přejela po  celé délce penisu, ocumlala špičku a nalehla na něj svými  chladnými prsy. Přejížděla jimi nahoru, dolů a dívala jak penis mezi nimi znovu a znovu mizí a objevuje se .  Asi ji to vzrušovalo, neboť zrychlila dech.  Po chvíli opět cumlala a hrála si se šourkem.  V jedné chvíli jsem se posadil a převrátil ji na záda, mírně ji přilehl, pokrčila nohy a já ji vzrušoval přejížděním penisu po kundičce. Zvlhla již před tím a byla připravena. „Pojď, pojď“  kňourala, a tak jsem ho náhle zasunul. V tu chvíli zarazila dech, prohnula se  a  s výkřikem se vrátila do polohy.  Naříkala , chvěla se, mačkala mi hlavu mezi kozičky. Měl jsem to také na krajíčku. Ale ještě jsem stačil vysvobodit  penis,  obkročmo zakleknout  nad ní a celý náklad semene v několika rázech vystřelit mezi kozy a na krk. Mírně souhlasně pokývla, rukou si mne přitáhla a ústa nastrčila na penis. Sála a olizovala ho. „Pěkné, miluju  tě „ pravila. Po té jsme ještě asi hodinku odpočívali a až pozdě jsme se přesunuli na lůžko. Tento den  bylo všeho dosti. Oba jsme spokojeně usnuli.

 

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Hezká série, moc dobře se to četlo.

  2. Josef Magál

    Ještě bude, a ne jeden. Těší mne zájem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *