Deníček půvabné mrchy – den s mokrou kundou 7.díl

Je sobota ráno a když chystám snídani pípne mi mobil.
Richard: Musím tě dnes vidět, co máte v plánu přes den?
Já: Chtěla jsem s dětmi na výlet, manželovi přijedou ve tři kamarádi (bez žen a dětí) na grilovačku, takže chci s dětmi vypadnout.
Richard: Už jsi po ranní sprše?
Já: Né ještě ne, proč? přidal by ses viď?
Richard: tak až půjdeš do sprchy a bude tvůj muž vzhůru tak mi napiš.
Já: dobře , ale proč?
Richard: napadl mě plán jak bejt dneska s Vámi.
Já: aha, tak fajn.

Je 10:30, když se můj muž vyškrábal z postele a rozespale si vaří kafe, má to svůj ranní rituál a svůj kávovar miluje po ránu nadevše.
Děti běhaj po zahradě a když si ke mě přišel sednout na terasu, říkám mu , že se jdu sprchnout.
Beru do ruky mobil a píšu Richardovi…..
Já: je vzhůru a pije na terase kafe, já jdu do sprchy….ale jestli si doufal ,že tě přiberu na čumendu na skajpu, tak todle si teď fakt netroufnu….
Richard: néééé na to jsem teď ani nemyslel…tak se běž čvachnout, já nám zatím zařídím společnej den.
Já: tak to jsem teda fakt napnutá jak to chceš udělat, ale nechám se ráda překvapit.

Když mi po těle stékají kapky vody a pěny uslyším náš zvonek….je to asi tři minuty co jsem ve sprše, je sobota, takže pošťačka ani dopravce to není…….utlumuji vodu a napínám uši….jen útržkovitě slyším manžela jak někoho vřele vítá,……jen pojďte dál…..ty utíkej za dětmi jsou už v bazénku, klidně se k nim přidej a ty? dáš si kafe?Jééé díky sice už jsem měl v sedm , ale druhé bodne vždy………
Bože….to je Richard,co tady dělá….jakto že má i malou? Rychle pouštím vodu a s trochou nervozity na sebe oblékám lehké letní šaty, skoro jsem se ani neutřela, jak nervozni jsem…..honem už ať jsem dole…..rozpouštím si po schodech vlasy a když scházím z patra dívám se velkými prosklenými dveřmi na terasu, kde naproti sobě v zahradních křeslech sedí oba mí muži. Můj manžel ještě otlačený od polštáře, teprve najíždí do reálného světa, je vidět jak by byl ještě nejraději v posteli a neexistoval, pokaždé jak některé z dítek zapiští, rve mu to koutkem…..a Richard? z toho ikdyž sedí překypuje energie, bodejď by né, je sám na dceru a musí vstávat s ní, takže on už je přeci jen funkční pár hodin…je na něj krásnej pohled….děti zrovna lezou z bazénu do vířivky, a já když je vidím jak přelejzaj skrze kraj….hned se mi vrátila ta vzpomínka na to jak si mě tam Richard vychutnával zatím co já telefonovala se svým manželem….bože zase to mravenčení v podbřišku……….

Dobrý den, vítám Richarda, když vcházím na verandu….Dobrý den, jak se máte? Jo jo děkuji, dobře a vy? No dávám si druhej šálek kávy takže dobře……..jen se pousměji a říkám, tak to je fajn, donesu vám k té kávě buchtu? nebo si dáte lívanec? manžel aniž by se na mě podíval jen stroze odpoví lívanec by byl supr…..tak jo….jdu k vířivce a zdravím se s malou……je to supr,jak si tam dovádí a jak si hrajou…je sice trochu pod mrakem ale teplo je dost…..když vcházím do kuchyně, vběhne za mnou Adélka a říká:
Adélka: teto pojedete s námi do zoo?
Já: téééda a kdy?
Adélka : no dneska, vlastně teď, nechci jet jen s taťkou s Váma je sranda, pojeďte s námi
Já:to je supr nápad, tady v zoo jsme ještě nebyli………v tom do kuchyně vběhla i dcera a nadšeně přešlapuje z místa na místo a s uculujícím pohledem čeká co řeknu.
Já: tak se zajdem domluvit s taťkou jo….
Dcera: dyť ten s náma nejezdí, tak nějak z ní automaticky vyhrklo….

vcházím zpět na terasu a s úsměvem na rtu se dívám na Richarda a tiše mu jakoby říkám…..děkuji, je na něm vidět , že je trošku netrpělivej, co řeknu, když v tom vběhnou ty dvě malý mokrý cácorky zpět do vířivky a radostí na sebe cachtaj vodu, že se ještě trochu ovlaží a už se pujdou obléci abychom mohli jet.
Dívám se na manžela a říkám, tak co pojedem s dětmi do zoo? S nechutí se na mě podívá a já trochu zahanbeně po očku kouknu na Richarda jestli to viděl, tváří se jako že nic……hele jen klidně jeďte, mě dneska přijedou kluci….takže pokud Richardovi nevadí, že Vás bude mít tolik ženských na krku a pojedete beze mne, ……..já si pujdu ještě klidně na chvíli lehnout, když tu bude klid, a vy budete mít fajn program….joooo maso si naložila? jistě že naložila. Ok, za jak dlouho odjíždíte? Richard natěšeně poposedl a s radostí v očích říká jen co ty malý potápky vylovíme., tak fajn……muž do sebe dotlačil lívanec, a když mu odpadla z ruky vidlička, zvedá se od stolu a říká tak já jsem Petr, a podává Richardovi ruku……tak si kluci potykali a já toho využívám…… Karolína……bere mi ruku do své a říká Richard. pusu jsme si dali jen na líčko….jak jinak…..:-)

Když jsme dětem oznámili , že maj vylézt z vody abychom mohli do zoo, ani jim to nějak dlouho netrvalo, manžel se mezi tím odporoučel zpět do ložnice a bez jakého koliv rozloučení, nebo pohlazení či přání hezkého dne dětem šel prostě zase spát. Já balím věci a Richard aniž bychom se domlouvali tak nějak automaticky utírá prcky a kontroluje ať maj holčičky správně šatičky, sandálky, synovi dává plenu, když v tom mu říkám, to je dobrý, už jdu na něj….jéééva neboj,….co já se napřebaloval…..a s úsměvem na mě kouká jak chystám dobroty a pitíčka do tašky…bere hromádku synova oblečení , dává si jej na klín a zatím co si holky pomáhaj s batůžkama na záda on má syna oblečeného……..tak jdem?Jasně , ještě kočárek…a a.jééé počkej, jedeme dvěmi auty? Nééé proč? no….tři autosedačky…..néééboj. Já v ruce syna, holky cupitaj před námi a Richard veze kočárek…přicházíme k autům……..pokládám syna a jdu vyndávat autosedačky, když v tom mě chytne za ruku a říká, ale no tak , to je práce pro chlapa……trošku udiveně na něj koukám……nejsem zvyklá…….nenechá mě to ani doříct a říká….tak teď si zvykej………a bere první autosedačku, otáčím se a vidím , že už má v kufru položený kočár, trochu jsem se zarazila……co?složený kočár? můj muž jej neumí ani zabrzdit, natož ho složit…to vždy dělám já…………jak jsi to stihl? co? ten kočárek? ale no tak , dyť se tam zmáčkne jen páčka…….budeš usazovat děti? když v tom bouchne dveřmi mého auta a bere poslední autosedačku…jasně že budu…..jedna slečna , druhá slečna a prcek. jsme komplet v autě když se dozvídám, že do zoo to máme hodinu a půl cesty……počkej do jaké zoo jedem? překvápko neboj, ale bude se vám to líbit.
Adélka: tatí a stavíme se na hady?
Richard: jééé no vidíš , pojedeme kolem jasně že se stavíme, to musí teta ochutnat
Já: to jsou hadi k jídlu?
Adélka: jooo a jsou moc mňamkoví….

V autě je takovej klid, holky si v klídečku štěbetaj , syn kouká z okna ven a já se po očku koukám na Richarda a v duchu si říkám jak skvěle to vymyslel, přijde mi tak sexy, mám chuť se mu schoulit do náruče nebo ho hladit po ruce či stehně, ale nemůžu, máme tady přeci děti…….jedeme asi 40 minut když Richard sjíždí z dálnice k restauraci….tak pojďte dáme si rychlo hady a pojedem dál………Je to takovej novej ale skvělej pocit když kolem nás pobíhaj prcci, já vylízám z auta a než odepnu všechny děti Richard zatím z kufru vytáhl a nachystal kočár pro syna….je to nezvyk, můj muž takhle nefunguje, ten má dost starostí kolem sebe, natož aby mi s něčím pomohl……Usedáme si ke stolu a když přichází číšnice připadám si jako spokojená rodinka….Richard objednává hady a já zatím krmím syna, je tady takovej klid, Richard je usměvavej vypohodovanej a já se cítím taky vlastně uvolněně, myšlenky na manžela mě nepřepadaj spíš naopak, připadám si šťastně.Richard mě pod stolem bere za ruku a jemně mě hladí, když se holky odběhly podívat na akvárium, nahl se ke mě a políbil mě, jsem tak šťastněj , že to vyšlo….byl jsem hrozně nervozni, jestli pojedete…….hele skvěle si to vymyslel…a když jste přišli s tím , že Adélka nechtěla jet sama a chtěla s dcerou, je supr že si rozumí, je to lepší než kdybychom se domlouvali přes sms a jako náhodně se tam potkali…takhle je to fajn, manžel o tom ví…..takže není žádnej problém………on je děsnej vůl. Když tohle Richard vyslovil pohladila jsem ho po líčku a nic na to neřekla, jen jsem kejvla hlavou jako že jo…..Ale to je pro mě dobře, protože můžeme bejt takhle spolu…..dělám takový to gesto s palcem nahoru…….a jen se uculuji….
Když jsme dojedli nasedli jsme zpět do auta jeli do zoo, holky zpívaly, syn usl a my s Richardem jsme si užívali svou vzájemnou přítomnost, já se několikrát přistihla jak si ho prohlížím, jak mi přijde neskutečně sexy to jak drží volant , ty jeho ruce a ramena, to jak má stehna od sebe když řídí, to jak se soustředí na jízdu a přitom se po očku sledujem a vždy se jen pousměje a vyleze mu ten jeho krásnej dolíček, ty jeho dolíčky na něm prostě miluji.
Richard: Nedělej to…
Já:co?
vyzouvám si přitom boty a dávám si nohy pohodlně na palubovku, v tom dcera vyhrkne…maaami víš že to taťka nesnáší.
Richard: já ale nejsem taťka a vůbec mi to neva, jen ať si maminka udělá pohodlí….
Já: děkuji….a proč jsi říkal že to nemám dělat?
Richard: jen mávl rukou a ukazuje , že mi to řekne až nebudou cácorky poslouchat….
Já: dobře…….uvelebuji se a šaty které mi sklouzly a odhalují skoro celá má stehna nechávám ležet tak jak jsou….je mi dobře, kdybych mohla vzala bych si jeho ruku a položila si ji do klína….zjistil by jestli mám kalhotky nebo né a taky by zjistili že jsem z něj celou cestu pěkně nadržená.představuji si jak dávám mírně stehna od sebe a zatím co musí mít ruku na volantu , si tou jeho druhou jezdím pěkně po mokrém klíně….jsem z něj neskutečně nadržená…..
A když vidím jak mě sleduje a trošku netrpělivě si poposedl, začala se mu v kalhotech rýsovat krásná boule…..a ta kapička……jen se na mě usmál a pohladil mě ve vlasech…….a říká….si tam teto měla smítko, a jako ho zahodil :-).cítím se uvolněně , vzrušeně a spokojeně.

Parkujeme a než odpoutám děti, mám nachystanej kočárek, přenáším spícího syna a Richard mezi tím dal holkám batůžky a říká jim ať se trochu ztiší ať může malej ještě spát…..bere každou z jedné strany za ruku a vcházíme do zoo,holky cupytaj před námi , já vezu kočárek a Richard kdykoliv může tak se mě alespoň letmo dotkne, když holky vběhnou před akvárium s tučňáky a zaujatě na ně koukaj Richard sebral odvahu a políbil mě, jen taková ta rychlo pusa, co je plná adrenalinu aby to holky neviděly…….je to legrační jak se chováme jako teenageři , kteří se bojí, aby náhodou nebyli nachytáni. Zjišťuji , že mi je vedle něj moc dobře a že i chůze vedle něj je prostě taková…nevím jak to popsat….prostě je to fajn, nechodit s dětmi jen sama ale mít tady i někoho……někoho? mít tady Richarda….to je sen….vážně se mi to nezdá?ne, drží holky za ruce a u každého zvířátka jim vykládá a střídá si je za krkem aby lépe viděly, když dojdeme ke kozičkám kam můžou děti oba si k sobě sedáme a kočárek dáváme před sebe, tak aby nám nebylo vidět na ruce.syn ještě spí, holky se nahání s kozičkami….ideální čas na to se pohladit. Pokládám mu ruku na stehno a říkám mu, že ta jeho boule v kalhotech byla fakt rajcovni.No jo když mi tam tak vystavuješ ty svý nekřesťanský stehna, kdo by mezi ně nechtěl, vjíždím mu rukou na čůráka a cítím jak mi roste pod rukou, když v tom se ozve….taaatíííííííí……myslím si , že popisovat celej den jak probíhal už není důležité, protože jsme si ho patřičně užili a společný den s dětmi byl supr a když jsme v osm večer parkovali u nás u domu měla jsem takovej ten vnitřní pocit, že jsme se prostě vrátili jako rodina z výletu, že teď společně uložíme děti a my budeme mít konečně čas se věnovat i sobě….ale došlo mi, že to tak nebude když jsem viděla brzdová světla , když Richard odjížděl a když jsem odemkla dveře a slyšela svého podnapilého manžílka ….

Je 23 hodin, děti dávno spinkaj a muž mi zrovna oznámil, že jedou ke kamarádovi aby mohli ještě pokračovat a nevzbudili děti, že se jim ta akcička pěkně rozjela a že si zajdou asi do města někam do baru a pak že zůstane u kamaráda na noc a že mi dá zítra vědět v kolik ho mám přijet vyzvednout…..Jen říkám dobře,chceš něco sbalit? trenky ? kartáček? néééé to je dobrý hodím si pár věcí do tašky a jdu….jooo a prosím tě ale dřív jak odpoledne asi nebudu vzhůru tak mě nebuď a nevolej,…..jen odpovídám…hmmm dobře….bez jediného dotazu jakej jsme měli den, co děti se otočil a odkráčel. Když odjely oba taxíky, beru telefon scházím ze schodů na terasu a začínám uklízet ten mrdnik co tam po sobě zanechali a vytáčím Richarda….

Když zjistil , že chlapi odjeli mrzelo ho že má malou a nemůže přijít, ale vyřešili jsme to jinak….vymoženosti dnešní doby jsou na naší straně.

Jsem nahá a lezu do vířivky, voda je úžasně teplá a ty bubliny jsou po celým dni a šmatlání po zoo jako zázrak, Richarda si na monitoru dávám na židličku ať na něj pěkně vidím, je takovej……unavenej, vypohodovanej jen v teplákových kraťáscích a ikdyž je volně loženej na sedačce pro mě je ten pohled hrozně sexy. Bavíme se spolu a já si připadám jako bych byla u něj na sedačce, nevím jestli po tom toužím ale je to příjemná představa…..bublinky mě masírují na těch správných místech a Richarda zase prozradila ta jeho mokrá skvrna, je to sexy když tak ukapává, bere si čůráka do ruky a já vlastně ani nemám moc chuť na to si to udělat, chci se na něj dívat jak si ho honí, jak se mu ten čůrák parádně staví a začínají mu vylézat žíly, to jak se při tom kouše do spodního rtu a jak prihmouřuje pohled, pohled na jeho ruku jak pevně svírá čůráka a honí ho je prostě dokonalost, tenhle pohled mě nemůže omrzet……ráda se na něj dívám, je to pěknej objekt….a když mu začne v ruce pulsovat a jeho semeno se mu rozcákne na břicho a hrudník, přesně v ten okamžik bych chtěla bejt u něj a pěkně hluboko ho vykouřit. Krásná tečka za společným dnem.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. puvabnamrchaší

    no jo, ne vždy je to jen o sexu 🙂 hold realita :-)))))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *