Petra a Tomáš – Důkaz Lásky 2

Jak už víte z předchozího příběhu, tak má Petruška po mě začala požadovat stále divočejší a zvrhlejší důkazy lásky a já díky nasazenému pásu cudnosti jsem jí postupně podléhal, až to došlo i k extrémním praktikám. Jak čas plynul, tak i já jsem si čím dál více začínal na všechny ty úkoly zvykat a po nějaké době, už jsem bez toho nemohl být, čehož samozřejmě má láska využívala a nutila mě, abych jí svou lásku dokazovat těmi nejvíce ponižujícími způsoby. Úplně se v tom našla a neuvěřitelně jí bavilo mě trápit a ponižovat. Jak už jsem psal dříve, tak měla v kalendáři vyznačené všechny naše významné dny a já jí vždy musel na příslušné datum sehnat milence, kterého jsem musel požádat o to aby byl tak hodný a vyspal se s mojí holkou. Vždy jsem pak musel být u toho a vše sledovat a pak jí i jeho očistit svým jazykem a poděkovat za to jak krásně mou lásku uspokojil a že mu děkuji, že byl vykonavatelem mého důkazu lásky. Nějakou dobu už náš vztah takto plynul a našich důkazů lásky se zúčastňovalo stále více lidí, ať už úplně neznámých, nebo jen pár od vidění a nebo cíleně právě naši přátelé či dokonce i ti, které jsem opravdu z celého srdce nenáviděl.

Jako třeba, když jsem své milované Petrušce oznámil, že jí chci na důkaz své lásky, požádat o ruku, tak jsem musel dojít vedle k sousedům a pozvat k nám domů jejich pubertálního syna, kterého Petra před časem jako další můj úkol, přímo přede mnou připravila o panictví a kleknout si před nimi úplně nahý a předat mu prsten, který pak on mé lásce navlékl na prst. Hned na to jí v ložnici drsně opíchal a pak celou svou dávku na ten prsten nastříkal. Až pak Petruška řekla, že si mě vezme. Byl jsem neskonale šťastný, že už spolu budeme navěky a vůbec mi nevadilo, že se ten prstýnek utápí v záplavě mrdky toho cucáka.

Petra tuto novinu ihned sdělila své nejlepší kamarádce Renátě, kterou z mých příběhů, už také jistě znáte. Je to vypočítavá potvora, která má mou lásku omotanou kolem prstu, takže mě ani nepřekvapilo, když jsem se dověděl, že bude mít na starosti přípravu Petřiny rozlučky se svobodou i následný svatební obřad. Čas ubíhal a termín svatby se nezadržitelně blížil. Petra byla celá rozjuchaná a usměvavá, přesně taková jako na začátku toho všeho. Opět jí očíčka jen zářily a byla zas jak malá holčička. S Renátou pořád něco probíraly a řešily vše do nejmenších detailů. Já u toho ale nesměl být, abych nepřišel o překvapení. Tušil jsem, že mě jistě čeká, další z mých důkazů lásky a musím se přiznat, že jsem se na to začal vyloženě těšit. Ta klícka na péru prostě udělala svoje. Kvůli neustálému vzrušení jsem už nedokázal myslet jasně.

Jakmile se přiblížil termín rozlučky, tak byla Petruška celá nesvá a roztěkaná. Normálně s ní šili všichni čerti. Opět přišel na řadu jeden z mých důkazů lásky a já musel Petře koupit ty nejvyzývavější černé minišaty, jaké se daly sehnat. Samozřejmě spodní prádlo nebylo potřeba a tak se se mnou polibkem rozloučila a řekla mi, že na ní mám nahý v kleče počkat u dveří, dokud se nevrátí. Hned tedy jak odešla, jsem zaujal požadovanou pozici a čekal na svou bohyni, až se mi vrátí domů. Musel jsem takto zůstat, po celou noc, až do druhého dne, kdy se konečně v 10 hodin otevřely dveře a v nich stála má Petruška. Totálně opilá, polonahá, celá rozcuchaná a voněla alkoholem a semenem. To také měla po celých šatech, ve vlasech, na stehnech, po obličeji, no prostě všude, kam jsem se jen podíval. Jen se tak na mě zvrhle usmála a povídá. „Petruška byla v noci tak móóóc zlobivá holčička. Mám v sobě mrdku celého tvého fotbalového týmu. Tak si koukej lehnout na zem a dokaž mi, jak moc mě miluješ tím, že ze mě všechno to semeno okamžitě vylížeš.“

Já jen vytřeštil oči. Tohle jsem totiž opravdu nečekal. Tak má láska při rozloučce se svobodou ošukala celý můj tým patnácti puberťáků, který v naší obci trénuji. Jen mě tak proběhlo hlavou, že asi lepší učitelku sexu ani mít nemohli. Péro se mi okamžitě snažilo ztvrdnout a postavit se, v čem mu ovšem vehementně bránila klícka, která mi tím způsobovala neuvěřitelná muka a jako vrchol všeho se nad mou hlavou právě objevila totálně rozmrdaná jeskyňka mé vyvolené, ze které v chuchvalcích vytékala směs jejích šťáv spolu s mrdkou patnácti klučíků. Okamžitě jsem se pustil do vylizování té její zarudlé štěrbinky a vysával jsem ten nektar z jejích útrob. Její kundička chutnala prostě božsky. Byl jsem vzrušený na nejvyšší míru. Toužil jsem jen po ní. Byl jsem jí plně oddán. Věděl jsem, že pro ní udělám cokoliv. Po pěti minutách intenzivního laskání její prcinky, jsem jí dovedl ke krásnému a silnému orgasmu. Kundičku už měla opět čistou a lesklou. Byla k pomilování. Hned na to mi dala do ruky flash disk, na kterém byl celý večer pro mě nafocený, abych se mohl přesvědčit, jak moc zvrhlou mám doma snoubenku. Když jsem si později, ty fotky prohlížel, tak jsem ani nemohl dýchat, když jsem viděl ty orgie, které na nich má láska rozpoutala. Bylo to něco neuvěřitelného. Ani jeden otvůrek nezůstal ušetřen. A Renáta se také činila a tak díky ní, mám toto úžasné fotoalbum.

Byla sobota ráno a nás pomalu čekali přípravy na svatbu, která bude za týden. Holky pořád někde poletovaly a sháněly různé věci, aby byl Petřin den naprosto dokonalý. Byl pátek a já byl vyslán na naše fotbalové hřiště, na kterém se svatba bude konat, abych tam pomohl s přípravami na den D. Holky zůstaly sami doma. Měl jsem nějaké tušení, ale nevěnoval jsem tomu pozornost. Domu jsem pak dorazil před 23 hodinou. Hned jsem si na dveřích od bytu všiml připíchnutého vzkazu. Stálo na něm toto: Můj milý paroháčku!=))), dnes mě už nečekej. Budu si užívat další z tvých důkazů lásky. Naši předsvatební noc strávím s tvým nejlepším kamarádem a svědkem Lubošem. Moc se těším, až v sobě ucítím to jeho obrovské péro. Přeji hezké sny. Uvidíme se zítra na hřišti.“ Při představě, kolik lidí z baráku si ten vzkaz už stihlo přečíst, mě polil studený pot.

Celou noc jsem prakticky nezamhouřil oka. Prostě to nešlo. Byl jsem neskutečně nadržený při představě, jak můj kámoš a svědek právě teď šuká mojí nevěstu v předvečer naší svatby. Ráno jsem se rychle ustrojil a vyrazil na hřiště vstříc mému osudu. Když jsem dorazil, tak už na mě čekala Renáta, která mě zavedla do naší hráčské kabiny. „ Okamžitě se svlékni do naha, tak šup šup, ať nevěsta nečeká.“ Asi bylo poznat mé zmatení, protože mě musela Renáta znova popohnat abych se co nejrychleji svléknul. Pomalu jsem se tedy začal odstrojovat a pořád jsem nevěděl co mě čeká. Když jsem byl nahý, jen s klíckou na penisu, tak mě Renáta donutila kleknout k topení a čekat, zatím co ona odešla. Asi za 5 minut dorazila zpět a v ruce měla kameru se stativem. Hned za ní vešla do šatny má Petruška. Vytřeštil jsem oči, protože to co měla na sobě mě úplně omráčilo. Měla totiž na hlavě závoj, krajkovou podprsenku s odhalenými ňadry, síťované punčochy s modrým podvazkem a krajková tanga s rozparkem na prcince. Vypadala jako luxusní děvka. Krásně se na mě usmála a povídá. „Tomíku, vím že mě miluješ a uděláš pro mě cokoliv. Tak se teď hezky dívej jak mě, v den naší svatby vošuká tady Renáty bráška. Na rozlučce jsem mu totiž slíbila, že ode dneška budu jeho děvkou, se kterou si může dělat co chce. Vzhledem k tomu, že je to další důkaz tvé lásky vůči mě, jsem ti za to neskonale vděčná. Co já bych si bez tebe počala.“ Hned jak to dořekla, tak do šatny vstoupil ten cucák Marek. Byl úplně nahý. Mezi nohama se mu houpal ten jeho vocas. Na jeho věk, měl tedy pořádnou kládu. Škodolibě se na mě usmál a pak vší silou pleskl mou lásku po vyšpulené zadnici. Ta jen vyhekla a ještě víc se vystavila a pořádně se rozkročila. Renáta nás pak se smíchem opustila a zavřela za sebou dveře.

„Tak ty paroháči. Teď se dívej jak ti vojedu tuhle tvou děvku.“ Pak k ní zezadu přistoupil a chytil jí oběma rukama za zadeček. „Chceš abych tě vojel tady před tvým ženichem? Řekni chceš? No?“ „Ano Marečku. Chci aby si mě vojel před mým budoucím manželem na naší svatbě. Prosím tě, už mě mrdej.“ „Jak si přeješ ty děvko.“ Jakmile to dořekla, tak jí Marek drsně roztáhl půlky od sebe a tvrdě jí do kundy vrazil tu svou sukovici. Okamžitě rozjel rychlou a drsnou mrdačku, při které Petruška sténala a hekala, jak prvotřídní pornoherečka a ty její perfektní kozy jí létali nahoru a dolu. Marek jí vůbec nešetřil a drsně si mou nevěstu narážel na své tvrdé kopí a způsoboval jí tím ohromnou slast. Občas jí neopomněl pořádně proplesknout zadeček a samozřejmě, že jí i důsledně promačkal ta její naprosto dokonale tvarované kozičky. Na Petrušce bylo znát, že se jí velmi rychle blíží její první orgasmus. Celá zrudla a dýchání se jí zrychlovalo, až do chvíle, kdy se postavila na špičky a jakoby celá ztuhla. Nohy se jí rozklepaly a po stehnech jí začaly stékat čůrky jejích šťáviček. Marek měl ale síly dost. Chvilinku jí nechal se vzpamatovat a pak opět rozjel to drsné s tvrdé mrdání. Petrušce už se z toho podlamovala kolena. Byla úplně v tranzu. Takové šukání, už dlouho nezažila. Jakmile se jí přiblížil její dnešní druhý orgasmus, tak ve chvíli, kdy opět vykřikovala do světa svou rozkoš, tak i Marek dosáhl svého a pořádně vykropil mé lásce dírku silnou dávkou své mrdky. Já to zatím celé sledoval a můj penis byl celý oteklý a napasovaný ve své klícce. Byla to šílená ale úžasná bolest.

Jakmile ti dva dokončili to zvířecí milování, tak se ještě pár minut vášnivě líbali. Těsně před odchodem mi ještě Petruška poslala vzdušný polibek. Do šatny pak vešla Renáta a vypnula kameru, která toto vášnivé představení celou dobu natáčela a odnesla jí sebou. Já se pak mohl opět ustrojit. Renáta mě pak dovedla před oltář, kde jsem měl vyčkat příchodu své vyvolené. Když jsem jí pak viděl přicházet, byl jsem ten nejšťastnější paroháč na světě. Vypadala jako anděl. Krajkové bílé poloprůsvitné svatební minišaty, ze kterých vykukoval ten modrý podvazek, který jak jsem si stihl všimnout, byl celý nasáklý Markovým semenem a Petřinými šťávičkami, které z ní ještě vytékaly. Když jsem se na to pak zaměřil, tak bylo jasně vidět, jak jí po punčochách, teče mrdka v poměrně hustých chuchvalcích. Zase mě píchlo v rozkroku, při pomyšlení, kdo všechno si toho všimne. Během obřadu pak na mě má láska z pod závoje tak zvláštně pokukovala. Když pak následovala ona věta „Můžete políbit nevěstu“ došlo mi proč se tak chovala. Okamžitě se totiž přisála na mé rty a vrazila mi svůj jazyk do pusy. Hned za ním, se vyřítila hromada mrdky, kterou celou tu dobu měla ve své pusince. Péro mě v té chvíli nemohlo bolet víc, když mi došlo, že mi právě při našem svatebním polibku, předává cizí semeno z úst do úst. Byl to dlouhý a vášnivý polibek, při kterém všichni naši hosté tleskali. Kdyby tak věděli co tu před nimi právě probíhá za zvěrstvo. Když byla veškerá cizí mrdka poctivě předána, byl obřad u konce. Když jsem se pak Petrušky ptal, čí mrdku mě donutila spolknout, tak mi jen odvětila, že to bude naše a jeho tajemství.

Čekal jsem, že dnes už budu mít svou lásku jen pro sebe, ale Renáta to měla vymyšlené jinak. Musel jsem okamžitě Petrušku naložit do auta. Dostal jsem do ruky seznam čtyř adres, kam mám svou lásku postupně odvést. Renáta si pak sedla na zadní sedadlo i s kamerou v ruce a mohli jsme vyrazit. První adresu jsem ihned poznal. Byl to byt bývalého Petřina přítele. Toho, který byl první svědkem mých důkazů lásky. Musel jsem mu Petrušku dovézt až do bytu a poprosit ho o to aby jí na důkaz mé lásky přímo přede mnou ošukal ve svatebních šatech. Byl tím sice zaskočen, ale také mile potěšen. Musel jsem pak v kleče vedle jejich postele sledovat jak mrdá tím svým obřím čůrákem mojí ženu a přivádí jí opět na vrchol blaha. Celé toto představení samozřejmě Renáta natáčela. Bylo neuvěřitelné, to vše sledovat a vědět, že pokud to vydržím, tak Petrušce dokáži, že jí opravdu neuvěřitelně miluji. Ten kanec, jí takhle hobloval dobrou hodinu, při které měla Petruška dva opravdu silné orgasmy. Samozřejmě jí neopomněl pořádně naplnit lasturku svou obří dávkou semena a mohli jsme jet dál.

Druhou adresu jsem neznal, ale podle místa jsem tušil, že je to takový malý slum, kousek za městem. Když jsem tam dorazili, tak tam stál takový malý polorozpadlý domek. K mému údivu z něho vylezl Horváth. Byl to týpek, kterého jsem snad nenáviděl ze všeho nejvíc. Ne proto, že to byl cikán. Ale proto, že to byl právě on, kdo mi ve škole dělal ze života peklo. Šikanoval mě celou základní školu. Musel jsem pak vystoupit a říci mu, že už chápu, proč mě na škole šikanoval. Musel jsem se přiznat, že jsem obrovský slaboch a jako důkaz jsem mu přivezl svou nevěstu k němu domů a budu se dívat, jak jí šuká ten pravý muž. Na to se začal hystericky smát a povídá. „Tak mi tu tvou couru přiveď. Moc rád ti ukážu, jak se mají bílé děvky pořádně mrdat.“ Když jsem mu pak Petru předal, tak si jí k sobě okamžitě přitáhl. Pravou rukou jí přes šaty hrubě zmáčknul levé prso a přitom se s ní začal vášnivě líbat. Pak už jí jen rychle otočil a přehnul přes starý pařez na zahradě. Donutil jí se pořádně rozkročit. Rychle ze sebe stáhl umaštěné tepláky, ze kterých ihned vyskočilo polotvrdé péro obřích rozměrů. I v tomto stavu to byl ten největší vocas, jaký jsem kdy viděl. Pak si plivl do ruky a svými slinami pořádně promáznul Petrušce kundu. Ihned přiložil svůj už maximálně tvrdý úd, ke vstupu do její svatyňky a pomalu ho do ní začal soukat. Bylo vidět, že je pro ní až příliš velký, ale po chvilce už se její kundička dostatečně roztáhla, aby ho do sebe mohla pohltit úplně celého. Přede mnou se pak začala odehrávat mrdačka z říše snů. Petra přímo křičela slastí, při každém jeho tvrdém přírazu a Horváth si tu její kundičku náramně užíval. Přitom z ní vytláčel semeno svého předchůdce, které ještě nestačilo vytéci ven. Petruška během pouhých dvou minut, dosáhla opravdu ohlušujícího orgasmu, při kterém skoro ztrácela vědomí. Horváth se tím naopak dobře bavil. Líbilo se mu mrdat mou nevěstu ve svatebních šatech v její svatební den a to přímo před jejím ženichem, kterého celou školu ponižoval a šikanoval. Věděl, že toto je vrchol jeho dominance. Právě tu przní životní lásku jednoho ubožáka, který ho o to navíc sám požádal. Když pak Petrušku plnil svou dávkou semena, tak už chudinka skoro nebyla schopná stát. Tělo se jí chvělo a byla totálně odrovnaná.

Pomalu jsem jí naložili do auta a vyrazili jsem vstříc dalším novým zážitkům na třetí adresu. Tu jsem ihned poznal. Byl to náš dům, jen číslo bytu bylo jiné. Došlo mi, že teď je na řadě ten puberťák od sousedů. Už když jsme přicházeli k jeho dveřím, tak bylo poznat že rodiče doma mít nebude. Hudba hrála přes celé patro. Jakmile nám otevřel tak byl poměrně zaskočen, když nás uviděl ve svatebním. Musel jsem mu říci, že já jakožto ženich bohužel nejsem ten pravý muž, kterého má nevěsta ke svému uspokojení potřebuje, a tak budu moc rád, když se o ní v tento její kouzelný den postará právě on. Když jsem to dořekl, tak se mu úplně rozsvítili oči, když mu došlo, o co jsem ho právě požádal. Má omrdat svou oblíbenou sousedku ve svatebních šatech. Nic lepšího ho asi dnes nemohlo potkat. Jaké ale bylo naše překvapení, když potom co jsem vešli do obýváku, nás pozdravil jeho kamarád a spolužák. Kluci totiž doma pařili NHL. Holky se ale celou situací nenechaly zaskočit a tak jsem nakonec musel požádat i toho jeho kamaráda, aby byl tak hodný a pomohl mi mou nevěstu pořádně uspokojit. Petruška si mezi tím lehla na gauč na záda a pořádně roztáhla a pokrčila nohy. Okamžitě na nás vykoukla, ta její totálně zarudlá a rozmrdaná kundička, ze které tekla mrdka proudem. Sousedovic klučina se ale nenechal nijak zahanbit a během chvilky už cpal to své péro do lasturky mé lásky. Ten jeho kámoš si ho zatím honil. Petra si ho ale přitáhla k sobě a pak mu ho začala ukázkově kouřit. Chudák, z toho byl tak vyjukanej, že jí během minuty pocákal celý obličej. A že toho bylo. Ten snad měsíc nestříkal. Mezi tím už soused plnil mou lásku prvním přívalem svých spermií. Nijak ovšem nepolevoval v přirážení a během chvíle, byl už zase tvrdý jak skála a tak mrdal mou nevěstu dál. I ten jeho kámoš, už se trošku zmátořil a opět se nechával od Petrušky poctivě rozkuřovat. Když pak soused dokonal své druhé vyvrcholení do štěrbinky mé lásky, tak i ona vykřičela svůj už několikátý orgasmus do celého světa. Hned na to byl ovšem nahrazen jeho kamarádem, který se snažil pustit rychle do díla. Bylo poznat, že to ještě nikdy nedělal a tak mu Petruška musela pomoci, ale pak do ní zajel jak po másle. Přitom se na mě usmála a povídá. „Miláčku, jsem jeho první.“ A pak ho pohladila po hlavě. Klučina se snažil ukázat co v něm je. Měl neuvěřitelnou výdrž. Nakonec vyvrcholil spolu s Petruškou. Udělal jí nádherný orgasmus, při kterém se spolu vášnivě líbali. Vůbec mu nevadilo, že má po celém obličeji zaschlé jeho sperma.

Když jsme se s klukama rozloučili, tak byl čas vyrazit na poslední adresu ze seznamu. Byl to byt Renatina bratra. Už nás očekával. Petruška si musela lehnout na postel a já jí pak kovovými pouty připoutal k pelesti postele tak, že ležela ve tvaru písmene X. Klíčky od pout jsem pak musel předat Markovi se slovy. Přivezl jsem ti tvou děvku. Odedneška už patří jen tobě. Ty jsi teď její pán. Na důkaz mé lásky a oddanosti prosím dokonči naše manželství. Marek už pak na nic nečekal, rychle se svléknul a skočil na postel za mou láskou. „Marečku. Ani nevíš, jak moc jsem se na toto těšila. Už jsem jen a jen tvoje. Můj manžel mě, jako důkaz své lásky předává tobě, mému novému pánovi. Dělej si se mnou co chceš.“ A On se nenechal pobízet. Drsně chytil Petru za vlasy a rychle jí do kundy zarazil toho svého ptáka až po koule. Renáta mezi tím postavila kameru opět na stativ a se smíchem odešla. Já pak pozoroval ty orgie, které se přede mnou odehrávali a nemohl jsem být šťastnější a ani nadrženější. Věděl jsem, že jako důkaz mé lásky, zvládnu pro mou Petrušku, udělat úplně cokoliv. Ještě hodinu jsem pozoroval ten vášnivý a divoký sex, než mě poslali zpět domů, abych Petře mohl zabalit věci na svatební cestu, na kterou s Markem vyrazí hned další den ráno.

Sedím teď v autě u letiště, kam jsem ten zamilovaný páreček odvezl a přemýšlím nad tím, jak úžasnou a báječnou ženu jsem si vzal. Doma pak mám připravené svatební video od Renáty, abych si tento významný den mohl opět pořádně připomenout.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Nádherná fantazie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *