Kadeřnice Lenka – 3.díl

Je nedělní  ráno  a já se probouzím v chatě v Orlických horách. Pozoruji,  jak Lenka spí. Vlasy stažené do ohonu se rozprostřely po polštáři a ona s pootevřenými ústy je tak sexy. Hladím ji po ruce a doufám, že se probudí. Ale trvá ji to ještě dvacet minut. Až při lízání bradavky se budí se slovy:“ Něco  jsem  zaspala ?“  Odpovídám,  že nic , ale že máme jen neděli  a pak mažeme domů. Otvírá oči a praví: „Jó,  to je vážný důvod „  a hopká do koupelny. Je nahá a krásná.  Připomíná  mi  včerejšek, promítám si v duchu vše, co se dělo. Začíná mi tvrdnout penis a tak raději vstávám a oblékám se. V kuchyňce se snažím připravit nějakou snídani. Přichází Lenka v noční košilce a diví se, že neležím.  „Těším se k tobě do postele a ty to sabotuješ“,  stěžuje si. Já však trvám na snídani a tak usedáme ke stolu.

Lenka si při snídání přitahuje kolena pod bradu, s patami na židli objímá nohy  rukama, a tím odkrývá mezi  kotníky kundičku. Dělám, že si toho nevšímám, ale penis mne prozrazuje. Ona to vidí,  usmívá se a dobírá si mě. Ptá se mě: „Půjdeš ještě do postele?“   Záměrně krčím rameny.  „Chci tam být s  tebou „ žadoní .  Kývám tedy.  Ona v mžiku odkládá chléb a šupajdí do ložnice. Nespěchám, avšak po chvíli slyším: „ Tak poběž, je tu zima i pod dekou.“  A tak jdu nahoru.  Vidím, že  leží na dece nepřikrytá , s pokrčenýma  nohama  a vykasanou noční košilkou.  Pravím: „Tak pod dekou je zima?“ a skáču k ní. Ona se na oko omlouvá:  „Jé, já se zapomněla přikrýt.“  Lhářka. Se smíchem ji objímám a líbám. Omlouvám se a spěchám do koupelny. Po  návratu  opět ulehám k ní a hladím vše co je mi milé a  v dosahu. Ona provléká ruku pod mojí a pod dekou rychle nachází penis. Okamžitě ho masírováním zvětšuje. Poleháváme, hovoříme a vzájemně se laskáme. Je velmi oddaná,  jen náznak stačí a Lenka uvolňuje cestu mým dlaním a ústům. Snažím se ji to oplácet. Jenom při tom nejsem tak hezký a sexy. Postupně mi nabízí všechno co má. Já ji studuji  a zároveň  všude ochutnávám. Asi po hodině není na jejím těle ani místečko, které bych opomněl. Jsem velmi vzrušen a ona, zdá se ,  také.  Nikam nespěcháme. Napadá nás vyzkoušet všechny známé polohy při  souloži  a tak se bavíme a někdy smějeme. Naopak některé polohy nás velmi  vzrušují  a setrváváme v nich déle.  Možná, že některé i vymýšlíme.  Leničce se nejvíce líbí  poloha v kleče, kdy do ní pronikám zezadu.  Mě se líbí všechny, což mi  ona nevěří  a tak vybírám polohu na koníčka. A tak bylo vybráno.

Partnerka ihned pokleká, podpírá se lokty ,  vyzvedá  zadeček  do výšky a vyčkává. Přistupuji k ní zezadu  a  v kleče  do ní lehce vnikám, a to celou délkou penisu. Držím  ji za zadeček   a  mírně jím pohybuji  proti mně. Kundička  mne svírá a hřeje. Prsty nacházím poštěváček. Užíváme si vzájemné blízkosti našich těl.  Skláním se a mačkám její tvrdé prsy.  Zvedá  se a přisedá na má stehna. Penis v kundičce  zůstává,  klouže a partnerka  s rozkoší  přiráží. Znovu se podpírá lokty a já pronikám hloub.  Pak vytahuji ptáka  ven  a ulehám na záda. Lenička mi sedá na břicho a hledíc mi do mých očí pomalu nasedá na penis,  hluboko, až kam to jde, potom  odvrací hlavu ke stropu  a hýbe pánví. Prožívá orgasmus ve vlnách a intenzivně. Posléze ulehá na mne a rychle dýchá. Chvilečku odpočívá, pak se otáčí  a s kundičkou  v ruce  mě znovu  kouří. Zasunuje si ho hluboko do úst a dráždí ho jazykem, což se ji daří. Vyvrcholení přichází, ona čeká  a  ve chvíli prvního cuknutí v penisu  si tento vráží hloub a první sperma  nechává  stéci  do hrdla.  Ostatní vlny polyká v klidu a s rozvahou. Ještě chvilečku mi ho cumlá, a  odplouvá do koupelny. Z ní vychází oblečená a spokojená. Vstávám tedy také.

Toho dne si užíváme později ještě jeden rychlý styk. Lenička je lačná všeho hezkého. Velmi mne překvapuje. Doba minulá je nenávratně pryč. Toto je nová Lenka, a velmi se mi líbí. Budu se jí držet. Její sex mi vyhovuje.

Jak velice  se  pletu,  chápu až dodatečně. Po měsíci zjišťuji  její  nechuť  ke schůzce a skutečnost že má nového milence. Mladšího, pěkně udělaného sportovce. Konkurovat nemohu, ale nelituji………… K  Lence nadále jezdíme kvůli vlasům. Věci společně prožité zatím nikdy ani náznakem nepřipomněla. O sexu se se  mnou  nebaví  ani  z legrace. Je to jako kdysi.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Neumím si představit, jak se po tom všem na sebe v kadeřnictví díváte a děláte jako by nic 🙂 Vážně není ve vzduchu žádné napětí? Jaké to je, když na tebe sahá? I když jenom jako profesionálka..? Necítíš zase vzrušení?

    • Je to problém, pouze tak dvě, tři návštěvy, pak si zvykneš. Téměř vždy mám sebou choť, tak to mám jednodušší, ale husí kůži mám vždy.

  2. A dívá se nějak na tvoji choť? Je mezi nimi cítit nějaké pnutí? Nebo obě naprosto v pohodě?

  3. Josef Magál

    Obě jsou v pohodě. Choť nic neví a Lenka dělá, že nic není. Chovají se jako kamarádky. A mě to dnes již vyhovuje.Byla doba, že bych přeběhl, ale jsem rád, že k tomu nedošlo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *