Kadeřnice Lenka – 6.díl

Neviděli jsme se ale půl roku. A nebyla to vina ani má, ani její. Nastoupil koronavirus a kadeřnice nesměly stříhat. Manželka Lence několikrát volala, posunovaly spolu termín naší návštěvy, ale šlo to až v květnu.

Objednala nás jako první po otevření, po tak dlouhé pauze.

Měl jsem trochu obavu, zda v ni ještě nezůstala ta trocha pachuti z našeho posledního rozhovoru o jejím milenci, který dostal přednost přede mnou, ale jen jsme vešli, věděl jsem, že je všechno zapomenuto.

„Dobrý den, přátelé“ Přivítala nás a hned se objala s chotí.

Chtěl jsem se posadit, ale zamířila ke mně a objala se i se mnou, ačkoli to dříve před chotí nedělala. Sladce mi mlaskla do ucha, jako by líbala a přimáčkla se mi prsy k hrudi.

Pod lehkým tričkem a skrze mou košili jsem ucítil její kozičky s tvrdými bradavkami na hrotech.

„Tak ráda vás vidím, já vás mám ráda, to nevíte?“ Věděl jsem, že je to pro mne, i když manželka hned opáčila, že my ji také.

Celou dobu, kdy krášlila mou choť, jsem ji pozoroval Její štíhlou postavu, pěkné prsy napínající triko a zadek v džínách.

Věděla, že se dívám a řekl bych, že se trochu i trochu předváděla. Její kradmé pohledy mým směrem mi také leccos sdělily.

Konečně jsem si sedl a ona mě přikryla ručníkem a navlékla pelerínu. Každý sebemenší dotyk její ruky jsem cítil. Pozorovala mne přes zrcadlo a stále mi přihlazovala a česala vlasy. Náhle se otočila k manželce a povídá: „Jestli chceš, podívej se venku na ty kytičky. Už mám nasázeno a je to pěkné.“ Choť vstala a odešla na zahrádku vedle provozovny.

Lenka na nic nečekala, vrhla se ke mně a dlouze mne za použití jazyka líbala. Přestala včas. Choť už po návratu nemohla nic vidět. Jen na Lenčiných bradavkách by mohla, ale nepodívala se. Tam se na sebe holky nedívají.

Během stříhání mne jemně hladila, když to nebylo vidět a dokonce se sem tam i přitiskla bokem. Být tu s ní sám, už by nestříhala, měla by se mnou jinou práci. A třeba i na zemi, v těxh vlasech.

Choť si před dveřmi zapálila a tak mi ještě Než jsme odešli, Lenka ještě stačila říci, že mi zavolá. Pak jsme zaplatili a odjeli domů.

 

Zavolala asi za tři, čtyři dny.

„Zítra v jedenáct. A buď přesný, mám jen hodinku.“

Byl jsem tam o něco dříve právě, když odcházel zákazník. A jen jsem vešel, Lenka se ke mně přitočila a povídá: „Mám tu mladou, nevěděla jsem, že přijede. Ale to nevadí, za chvíli pojede domů. A sem rčitě nepůjde.“

„Říkalas, že máme jen hodinku, kdy pojede?“

„Za chvilku, pojď ke mně.“ Přitáhla si mne k sobě a celým tělem se přitiskla. Sjela mi rukou do rozkroku a začala mi rozepínat kalhoty. Ani jsem se nenadál a měla v ruce penis. Právě mi ho tahala ven, když jsem oknem zahlédl její dceru. Právě ve voze kurtovala prcka, pak zabouchla a namířila si to k nám.

„Holka jde.“ Vykřikl jsem a rychle se posadil do křesla. Lenka na mne právě hodila pelerýnu, když vešla. Obě pak vyšly ven, cosi řešily, a Lenka se po čase vrátila. Mladá se ještě k mámě ve dveřích přiklonila, a abych neslyšel, pověděla ji: „A mami vezmi si podprdu, stojí ti bradavky.“

„Je, vidíš to, zapomněla jsem. Dík a ahoj v sobotu.“

Za chvíli byl klid. Lenka se opřela o stolek a uklidňovala se z leknutí. Pak přistoupila, stáhla ze mne pelerínu a přitiskla se mi kundičkou k rameni. Zavrtěla pánví, přejela mě po něm a sklonila se k polibku. S jejími rty,  jsem ucítil i ruku na mém scvrklém ptáku. Ten ale velmi rychle vyrostl a ztvrdl. Pomáhala mu.

Pak popošla k dělící zídce, svlékla si triko a jen s rozepnutými kalhotami se opřela lokty. Čekala, že ji stáhnu kalhoty.

Poklekl jsem za ni, stáhl ji z nohou těsné džíny a než jsem to samé udělal s kalhotkami, projel jsem ji přes kalhotky celou štěrbinu prsty. Až potom jsem je z ni strhl. Byly vlhké.

Právě z nich vystoupila, a já se postavil, že ji vniknu do nastavené kundičky, když přijelo auto.

„Ty vole, starej.“ Vhrkla a divoce se začala oblékat.

Za pár sekund jsme na sobě měli jen svršky, ostatní jsem držel v klíně pod pelerýnou.

Vstoupil, pozdravil mně, a pokýval na Lenku prstem, aby ho následovala ven. Cosi tam řešili, on pak sedl do vozu a odjel. Ona se vrátila a musela si na chvíli sednout.

„To byla klika, viď?“ Povídá. Dívá se na hodiny a hlásí: „A máme jen půl hodinky. Teď ale zamknu. Už nechci takový infarkt.“ Vstala, zamkla dveře a znovu se vrátila k zídce. Tentokrát se svlékla sama, jako já, a s roztaženýma nohama čekala, až do ni zajedu penisem. A udělal jsem to, ale nejprve jsem ji zezadu chvíli lízal. Vrněla štěstím a cukala sebou, když jsem ji kousal klitoris. Pak jsem vstal a jedním zásunem do ni pronikl. Zapřela se rukama, když jsem ji začal tvrdě píchat. Kozičky se ji houpaly pod hrudníkem a kundička mne zásobovala svým vlhkem. Netrvalo to ani dlouho a cloumal s ní orgasmus.

Pak to konečně přišlo i na mně.

Hned první dávku semene zachytila do úst, protože se stačila velmi rychle přemístit. I ostatní skončily tak, jako ta první. Už se neukázaly. Všechno spolkla. Prostě nádhera.

Už jsem měl jen chvilku, abych ji poklouzal penisem v kundičce, a než jsme se ustrojili, pocumlal jsem ji ještě prsy. Zapínal jsem si zip u kalhot, když zaťukala nějaká babka.

„Jo, pojďte dál paní Novotná. Už vás chvíli čekám.“ Pozvala ji Lenka dál. Venku se se mnou rozloučila s tím, že se mi zase ohlásí.

„Máme co dohánět, nemyslíš? Už teď bych to chtěla znovu. Měj se.“

 

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *