Kadeřnice Lenka – 2.díl

Má  milá Lenka mi dopřála týden a opět se hlásí. Rozradostňuje mě to, nečekal jsem to,  neboť jsem usoudil, že její nevěra se mnou byla výjimkou v jejím uspořádaném životě. Telefonát však dává na srozuměnou, že jsem se mýlil v úvahách o ní.  Pouhé rychlé,  přímé vysvětlení  a  následná  SMS  mi vysvětlují  vše, co musím vědět  abychom se setkali.   SMS :  25. V 8,00 u nádr. 2 dny.  Jasné a krátké instrukce.

25. přijíždím k nádraží před osmou ráno. U obrubníku již čeká Lenička s kabelou a mává mi na pozdrav. Vystupuji, letmo ji líbám a uklízím kabelu do auta. Usedáme a odjíždíme. Ptám se kam  jedeme, dostávám odpověď, že na chatu.  Mám chuť ji políbit, ale hladím ji za jízdy pouze koleno.  Ptám se jak je to zařízeno, odpovídá , že Jiří odjel s fotbalem na Moravu a vrátí se v neděli  večer. Chválím ji za otevření šance být spolu přes noc. S úsměvem mě hladí po předloktí .  Chata  je v orlických horách, cesta netrvá dlouho. Parkujeme pod chatou. Lenka větrá okny a předvádí situaci uvnitř. V stoje ji objímám, tisknu k sobě a líbám.  Ona: „Vítám tě tady, ať se ti tu líbí.“  „Tobě taky“   plácám ji po zadečku.  Jemně se usměje a mizí  v kuchyňce  za  účelem vaření  kávy.

Usedáme u stolu, ona mi vypráví o místě a podobných věcech. Popíjíme kávu a hledíme na sebe.  Uprostřed stolu se držíme za ruce. Příjemné  posezení s ženou , která se mi líbí a chci ji. Lenka  se náhle  rozpomíná a jde zapnout  ohřívač vody. Po kávě míříme na  procházku .  Krásná  příroda a klid nám dělá dobře.  Vedeme  se  za ruce a sem tam se letmo líbáme. Je to hezké i  v našem věku. Po návratu něco malého jíme a odpočíváme. Uzavíráme okna a já si při tom všímám vybavení  chaty. Jedna manželská  a jedna dětská ložnice.  Hala, koupelna a WC, a místnost s krbem. Jednoduché a pěkné.

Lenka sedí  v krbové místnosti, vidí mě a prosí: „Zapálíš krb?  Bude tepleji  tady i v ložnici. Já tam otevřu dveře.“   Při  slůvku  „ ložnice“  mi vzrušením vyskočila husí kůže po celém těle.  Poklekám a roztápím krb. Sedíme u něho, hledíme do plamenů a rozmlouváme.  Brzy je tam teplo. Ona vstává a otvírá dveře do ložnice a koupelny. Vrací se , ale sedá mi na klín a objímá mi  ramena. Vytrvale mě líbá a tiskne si mne na prsa. V klidu ji  přidržuji  na klíně. Je uvolněná a  hezká.  Náhle mi šeptá: „ Počkej tu na mě“  a  mizí v koupelně.  Škvírou náhodou nedovřených  dveří  koupelny  vidím  ji  se svlékat. Horká voda teče ze  sprchy na její tělo. Ona  si  velkou houbou a pěnou umývá celé pěkné tělo, ale s největším zájmem  si  mydlí  klín.  Po opláchnutí  a osušení  otvírá  a diví se, že není zavřeno. Omotaná ručníkem spěchá ke mně. Znovu se chce usadit na mém klíně.  Zarážím ji. Vstávám a mířím též do koupelny. Záměrně nechávám  škvíru  ve dveřích, svlékám se  a umývám celé tělo. Záměrně se stavím bokem a drbu si přirození. Letmým pohledem škvírou vidím Lenku, jenž zamyšleně hledí  na mě a kouše se do prstu.  Asi vzrušením.  Nacházím druhou osušku a obaluji se do pasu.  Pomalu kráčím k ní. Objímám ji a líbám na krk.  Potom na hruď  a na ústa. Má  přivřené  oči,  pootevřená  ústa  a  čeká co bude. Podebírám  ji  rukama v kolenou  a v náručí ji odnáším po schodech do ložnice. Přivinuje se ke mně  a  líbá mě na krk.  Je lehoučká  a  voní  ženou a pěnou.

V ložnici ji pokládám na dvoulůžko a chci ji svléknout z osušky. „Šeptá mi: „ Prosím , ještě zamkni.  „ Spěchám dolů, zamykám a opět jsem nahoře. Než jsem se vrátil,  leží  již přikrytá v lůžku.  Přiklekám, odkrývám ji ,  má pod dekou ještě na těle osušku.  Hladím ji všude, kde mne napadne. Ona mi hladí ruku a dívá se na mne.  Odstraňuji  froté,  pomalu a postupně. Stále se mi dívá do tváře. Prohlížím si  její  právě obnažená  prsa.  Již jsem je viděl, přesto mě pohled uchvacuje. Tmavé, vystouplé bradavky  na  kulatých, pevných prsech o velikosti 2, možná více, s  heboučkou  pletí a velmi jemným ochlupením, viditelným pouze v určitém úhlu světla.  Vůbec  na  nich není  vidět, že odkojila dvě děti. Lehce na ně pokládám  ruce,  jsou horká,  chvilku si s nimi pohrávám. Prsty jedu mezi prsy níže, odhrnuji osušku a odkrývám bříško a velmi ochlupený venušin pahorek.  Probírám chlupy rukou a konečky  prstů  ho celý objíždím.  Ulehám u  její  pánve, sleduji  své prsty a v místě, kde se spojují stydké pysky,  po  mírném přitlačení,  pozoruji  vystupující  poštěváček. Brkám o něho a Lenička pocukává bříškem.  Sama mi stahuje osušku a prohlíží si můj rostoucí penis. Dvěma prsty  ho osahává, mačká a ohýbá . Je  oholen, ale šourek a podbřišek mám neoholený.

Lenička  se na mne obrací s otázkou: „Proč sis neoholil i to ostatní?  Pokud chceš udělám to. „  Uvažuji,  a souhlasím v případě, ze budu moci oholit i  já ji.  Souhlasí , vstává  a  po chvilce nese  holení  na nohy. Shazujeme lůžkoviny na zem a lehám si na ručník. Maximálně roztahuji  nohy  a  Lenka mi do rozkroku nanáší pěnu na holení . Strojkem  holí pomalu a jemně nejprve stojícího ptáka od hora dolů,  pak  šourek a nakonec podbřišek. Osuškou vše otírá, prohlíží a znovu mydlí. Opravuje nedostatky a znovu osušuje.  Kladně hodnotí  jak se to nádherně dělá, když stojí.  Na důkaz spokojenosti mě líbá na špičku penisu se slovy :“ To je ono, teď ty.“   Měníme si místa, Lenka pokrčuje  a  roztahuje nohy se slovy:“ Nejprve zadek.“   Prsty se chápe půlek a roztahuje je. Znervozňuji  a  nanáším pěnu. Strojkem objíždím  zadeček  a hráz a dávám pozor, abych ji nepořezal.  Začínám holit pahorek a penis se mi staví a tvrdne. Lenička ho hladí a prohmatává. Dokončuji  a kontroluji .  Opravuji , co se nepovedlo a prohlížím si výsledek mého snažení. Je to nezvyk, ale nádherný. Ihned mne to svedlo k lízání.  Oba dva jsme vzrušeni. Odnáším holící potřeby a osušky pryč. Kráčím zpět  a Lenka  se zájmem pozoruje můj do stran se bimbající ztopořený  penis.

Ulehám na bok a ona  je u něho a zkouší  ho rukama. Bezvadně péruje a  ji se to líbí. Usmívá se a zavádí si ho do úst. Jemně ho kouše a saje. Nechávám ji a hraji si s hladce oholenou kundičkou.  Roztahuje nohy a já jazykem zkoumám její hloubku a zvláště každý záhyb na pyscích.  Je vzrušená a velmi, velmi vlhne. Zatím co mi penis klouže v jejích ústech, olizuji  ji poštěváček a zasouvám do ní prsty. Nemohu se jí nabažit a začíná mi v ocasu  brnět. Vyndávám  jí  ho  raději  z úst a tisknu ji k sobě.  Ulehám na ni  a  špičkou penisu  ji přejíždím  po pyscích. Je velice vzrušená a zvedá pánev  abych  zasunul.  Nastavuje se mi,  krčí nohy, roztahuje stehna , ale já ji  ještě chvilku zlobím. Pak do ní  pronikám  až zasténá. Je vlhká a připravená. Kloužu s ním v horké  kundě,  Lenka si drží nohy v kolenou a zvedá je vysoko. Mohu tak využít celé hloubky  jejího  a celé délky mého přirození. Cítím jak  se ve mně zvedá vlna spermatu, chci ho vytáhnout, ale Lenka si mne přidrží a žadoní:  „Ne, ne, nech ho tam, nekaž to, chci tě mít v sobě.“  V tom vybuchuji a peru to do ní, jak si to přála. Hned je v orgasmu. Drží si mě rukama i nohama i stehny a přiráží při každém  mém  horkém výstřelu do ní. Pokládá  si nohy  a  svírá jimi penis v sobě.

Je udělaná  a šťastná.  Líbá mně  a mačká  k sobě. Ještě deset minut  drží  mé rukojmí v sobě, pak jej propouští, vstává  a s kapesníčkem na  kundičce spěchá do koupelny. Ležím a nemohu pochopit  jak se změnila. Zpočátku jsem byl přesvědčen, že jde o truc manželovi, ale tohle je něco jiného.  A potom mne to náhle napadá. Lenka s manželem chodila od 16 let. Nepoznala nikoho jiného. Milovala se pouze s manželem a až při jeho zradě se ji otevřely oči. Okusila něco, co ji  po celou dobu manželství  nechybělo. Dnes si vynahrazuje, co zameškala  a  navíc zjistila v mé osobě,  jak o ni stojím.  Což  ji doma nikdo dlouho  ani neřekl,  ba ani nenaznačil.

Vychází  z  koupelny, hází lůžkoviny na postel  a ulehá ke mně. Proplétá nohy s mými, choulí se do mé náruče a s polibkem usínáme. Je nám dobře a nemáme žádných výčitek. Tedy zatím.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Takové něžně vzrušující, hezky se to čte, píšeš to tak procítěně, žádné vulgarity a tak. Máš plus a piš dál, rád si zase přečtu jak jsi zlomil nejednu věrnou paničku.

  2. Libi se mi, tesim se na pokracovani

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *