Monika ze Slovenska II.

Týden a pár dnů uběhlo do té chvíle, co jsme se s Pepou domluvili, že jeho manželka bude mou milenkou. Měl jsem mít zas cestu na Slovensko a tak mu volám.

„Nazdar, ve čtvrtek se chystám k vám do firmy.“

„Jasně,“ říká Pepa. „Budu tady, probereme všechno.“ A po krátce přestávce. „Chceš se zastavit odpoledne u nás?“

Bylo to snadnější, než jsem si představoval. „No rád bych. Jestli Monika bude chtít.“

„To víš, že bude. Pořád doma poslouchám, jak se tě nemůže dočkat. Budeš u nás spát?“

„Ne, ne, to nestíhám. Přijedu jenom na otočku.“

„Tak jo. Volám tchýni, aby vyzvedla holky ze školy, že si pro ně přijdeme až večer. A Monice, tak se bude těšit.“

 

Neříkám, že to nebylo divné, to jak to šukáni s Monikou Pepa podporoval. V té době jsem na to ještě nebyl zvyklý. Myslel jsem si kdovíco, že mu to už doma sexuálně nefunguje a že jsem náhrada za jeho zvadlé péro. Ale dnes už vím, že jim to fungovala a pořád funguje výborně a já jsem spíš koření na to, aby jim to fungovalo ještě líp.

Každopádně ve čtvrtek odpoledne jsme seděli v mém autě a jeli k Pepovi domů.

„Monča se na tebe fakt těší,“ vykládal mi Pepa cestou. „Celý večer se připravovala jako by šla na bál. Myla si vlasy, já ji holil nohy a tak.“

Ten chlap ji kvůli mně holil nohy – představte si to.

Vešli jsme do baráku.

„Miláčku, jsme doma,“ volal od dveří.

Monika vešla do předsíně. Byla bosá, na sobě měla jednoduché šaty, ale viděl jsem, že si dala hodně záležet s malováním. Byla fakt neskutečně šik.

„Ahoj,“ řekla jednoduše a mířila přímo ke mně. Pepu si vůbec nevšímala, rovnou se postavila na špičky a strčila mi jazyk do pusy. Já ji chytil za zadek a přitáhl k sobě. Cítil jsem, že pod tenkým šatama nemá nic. Žádné kalhotky, žádná podprsenka, Jenom tenká látka a horká kůže pod ní. Můj úd začal tuhnout.

Po skutečně dlouhé a vášnivé puse mne vzala za ruku. „Pojď dál,“ řekla a táhla mne do domu. Pepa šel za námi. Podíval jsem se na něj. Tvářil se jako by nic.

V obýváku jsem zapadl na pohodlnou sedačku. Monička si hned sedla vedle mne a zas se naklonila pro pusu. No tak jsme se chvíli líbali a já ji chytal prsa. Bradavky měla pod tenkou látkou úplně ztuhlé.

Pepa pokojně stál a čekal, až se od sebe odtrhneme.

„No vidím, že na sebe spěcháte,“ řekl s úsměvem, když jsem se uvolnil z Moničina sevření. „Asi vás nechám pro sebe.“

„Ne, to ne,“ Monika se rychle zvedla a chytla ho za ruku. „Snad by si nenechal svou ženu samotnou jen tak s cizím chlapem. Musíš na něj dávat pozor, aby byl na mne hodný. A kromě toho, já chci, aby ses koukal.“ Pak se otočila ke mně: „Nevadí ti to broučku, doufám.“

„Nevadí,“ hlesl jsem. V skutečnosti jsem si vzpomenul, jak Pepa na nás koukal, když jsme posledně šukali v té jejích odpočívárně. A fakt, že mu zase nasadím parohy před jeho očima, mne ještě víc vzrušil.

Monika lehce políbila manžela na líce. „Pomůžeš mi ze šatů, miláčku? Prosím.“ Otočila se k němu zády.

Pepa ji políbil zezadu na krk a pak ji pomalu rozepnul zip, který mněli šaty na zádech.

Šaty sklouzly na zem. Ach bože. Možná, že její tělo nebylo dokonalé, ale mne z ní stál, až mi kalhoty praskali. Její boky, její hladká kůže na bříšku, její malé, pevné kozy…. tenkrát, stejně jako dnes, její tělo má na to mé totální vliv. Je to, jako by měla přímý kabel do mé hypofýzy. To vám povídám, ze žádné ženy jsem nebyl nikdy tak tvrdý jak z Moniky.

Nahá přistoupila ke mně, klekla si a rozepla mi kalhoty. Mé druhé já vyskočilo hrdě na svobodu a tím jak byl celý naběhlý a tuhý ji podal důkaz, jak se nám líbí. Políbila ho, pár krát olízla a pak mne začala kouřit.

Pepa si sedl kousek ode mne a soustředěně ji pozoroval. A i to způsobovalo, že mi stál snad ještě víc.

Bavilo mne to, ale Monička už mně už chtěla v sobě. A tak podobně, jako posledně, i dnes sedla si na můj klin a zastrčila si mne hluboko do svých útrob.

„Ach,“ vzdychli jsme oba dva najednou rozkoší.

Její pánev se rozhoupala tím dokonalým pohybem a já cítil, že její vrchol bude otázkou pár okamžiků. A můj ostatně taky.

Přitáhl jsem si ji a šeptl ji do ucha: „Chci to zas stříkat do tebe. Co ty na to?“

„Ano,“ řekla. „Mám přichystanou tabletku po…“

No já vím, že tyhle tabletky nejsou pro ženy nic moc. Že jim rozhasí cyklus a tak. Ale nedalo se dělat nic jiného. Neexistoval způsob, jak bych ho dokázal z ní vytáhnout dřív.

„Tak jo,“ souhlasil jsem.

V tom okamžiku se udělala. Její tělo se tak, jako minule napružilo jako struna, její kunda se stáhla kolem mého údu a ona jemně skučela rozkoší.

Otočil jsem hlavu k jejímu manželovi, který seděl vedle nás a koukal na nás. Zvedl jsem pánev, abych v ní byl naražený co nejhlouběji a začal stříkat. Díval jsem se Pepovi do očí a pumpoval své sémě do jeho manželky. Byla to šílená rozkoš.

 

Svalila se vedle mne, opřela mi hlavu o rameno a hladila mi hruď. „Bylo to nádherné,“ oznámili, když popadla dech.

Pak přehodila nožku přes moje nohy a chvíli si hladila kundičku, kterou tak odhalila našim očím. Pak se otočila k Pepovi. „Chceš ji políbit?“ zeptala se ho nevinně.

Pepa vstal a jako by byl hypnotizovaný, klekl jsi mezi její nohy.

Jemně mu přitáhla hlavu blíž k svému lůnu. „Tak co? Jak ti voní čerstvě zprzněná manželka?“

Pepa nasál její vůni a vzhlédl na nás. „Voní nádherně,“ oznámil. A pak se k ní sklonil a začal ji usilovně lízat.

Monča se naklonila ke mně a začala mne líbat. Můj penis zmizel v její dlani a opět začal tuhnout. Její manžel vylizoval mé sémě z jejího těla a ona kousala mé rty a usilovně si hrála s mým pérem. Jak rychlík, který se žene do tunelu, stoupala její vášeň a posléze bylo jasné, že se udělá. A tak netrvalo dlouho a přišlo ji to zas.

Chvíli se třásla, její nohy se sevřeli Pepovi kolem hlavy. On ji ještě vylizoval a ona hekala a kroutila se. Pak ho odtlačila rukou, dostala mu nožku pod hruď a posunul ho od sebe dál. „Počkej,“ řekla. „Teď zas chci šukat,“ a táhla mne na sebe. Mne zas stál jak kámen v Stonehenge.

Chvíli jsem do ní bušil, když mne trošku odstrčila a říká: „Počkej, ukaž Pepovi, ať vidí, jak jsi ve mně.“ Tak jsem se narovnal, aby bylo pěkně vidět, jak můj penis jezdí do jejího bříška. Všichni tři jsme koukali na ten obraz jako na nějaký porno. Držel jsem Monice jednu nohu a Pepa druhou, aby byla pěkně doširoka a koukali jsme se, jak můj veliký kokot vniká do jejího vyholeného lůna.

Vydržel jsem počkat na ni a ona se zas udělala. Už se vůbec nekontrolovala a vykřikla na celý barák. Strčil jsem ho záhy do ní zas tak hluboko, jak jsem jen dokázal. Mé horké šťávy tekli do jejího těla snad přímo do její dělohy. Tvrdě jsem při tom uchopil její ňadra. Nezdržel jsem se pak a taky jsem chvíli skučel rozkoší.

 

Moniku jsme zanechali odpočívat v obýváku. Pepa mne doprovázel ven. „Pěkně jsi to mé ženušce udělal,“ konstatoval spokojeně.

„Tobě to fakt vůbec nevadí?“ zeptal jsem se.

„Zbláznil si se?“ šklebil se můj kamarád od ucha k uchu. „Víš, jaká teď týden bude? Budeme šukat jak králici. A bude svolná ke všemu, děvka moje. Ty ani netušíš, co všechno se s ní dá dělat, když se jednou nastartuje.“

„No to by mne fakt zajímalo,“ řekl jsem po pravdě.

„Neboj, postupně ti všechno předvedeme.“ Pepa mne poplácal po rameni a já sedl do auta.

„Už se nemůžu dočkat,“ usmál jsem se. „A sežeňte Moničce nějakou antikoncepci. Budu to chtít stříkat do ní,“ zažádal sem.

„Rozkaz,“ Pepa zasalutoval a já nasedl.

Příjemně vystříkaný dal jsem se na cestu domů. Cestou jsem myslel na Moniku a její, pro mne tak dokonalé, tělo.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *