Deníček půvabné mrchy – manželka, milenec, paroháč 4.díl

Je devět a já trošku nerozhodně beru do ruky telefon a píšu Richardovi zprávu.
JÁ: konečně usli
Richard: za minutu jsem u tebe čekám od osmi v autě 🙂
JÁ: supr, jdu ti otevřít

venku se pomalu smrákalo a když jsem scházela schody k brance, hlavou se mi honily myšlenky na mého muže, jestli z něj dnes udělám paroháče? A jestli to ti paroháči na svých ženách poznají? Říká se , že ženy vždy poznají když jim je muž nevěrný a já to na svém muži poznala taky, ale jak to mají muži?Mají taky ten zvrácený instinkt, tu kontrolku v sobě která se v nich sepne a upozorní je na to že je něco jinak? I když můj muž je na tolik nevšímavý, že možná kdyby potkal Richarda u nás v koupelně ani by si ho nevšiml.

Otvíram branku a v tom mi dává pusu na líčko, takhle při západu slunce jsem tě ještě neviděl, jsi krásná. Trochu stydlivě klopím pohled k zemi a říkám tak pojď dál. Vchází k nám na zahradu, posazuje se na křeslo a rozhlíží se, já nesu občerstvení a dívám se na něj jak mu to zase sluší, ta neformálnost a ta skutečnost, že onen taťka co mi měsíce přidržuje dveře teď sedí u mě doma…podržím mu pro změnu dnes já? 🙂

Richard: těšil jsem se že tě uvidím v župánku, kde ho máš?
Já: ještě jsem se nestihla převléci, byl si tu moc rychle , nedal si mi šanci
Richard: nechtěl jsem ztrácet ani minutu, a samou nedočkavostí jsem už nemohl bejt sám doma
Já: no dali si dneska mrnousové na čas, ale teď už spí takže není kam spěchat.
Richard: omyl, je kam spěchat, chci tě mít vedle sebe a navíc se do té vířivky neskutečně těším
Já: tak si klidně odlož, nachystám ji

Zvedám se z křesla a jdu z vířivky sundat plachtu zapínám ji a když se otočím stojí těsně vedle mne Richard, tiskne se ke mne zezadu a já cítím že je svlečený, netuším jestli je absolutně nahý ale hrudník má holý jistě.objímá mne a líbá mi krk, rukou mi dává z krku cop a já cítím jeho teplý a vlhký dech. zavírám oči a snažím se na nic nemyslet.je mi krásně a začínám být hezky vzrušená, otáčím se k němu obličejem a objímám ho, v tom jsme se prvně políbili, cítím se jak školačka co dostala první pusu, ten přitroublej úsměv….
Líbání nebere konce s já si to patřičně užívám, můj muž nebyl nikdy líbací typ.Je to úžasný, a s tím jak mu jezdím po zádech cítím jak se jeho vzrušení stupňuje, sebrala jsem odvahu a zajela mu na zadek, ano až teprve teď vím že jeho stojící čůrák který se mi tlačí na pánev je nahý, zabořuju mu nehty do půlek a představuji si jak na mě leží a jak do mě buší a já ho držím za prdel a pomáhám mu přirážet.Dokonalá představa….

Já: když mě pustíš zajdu se převléci, klidně mě už počkej ve vířivce
Richard: dobře ale nebuď tam dlouho
Já: jasan jen to ze sebe shodím a jsem hned tu
Richard: tak to kvůli tomu nechoď ani pryč né? pomůžu ti…

Hlavou mi proběhlo….nooo to určitě…boooože pomoc budu svlečená před cizím chlapem? snažila jsem si v hlavě vzpomenout kolik let to je co mě neviděl nikdo krom mého muže nahou…..Ale no tak….na to nesmíš myslet, snažím se zahnat blbý myšlenky a tak dávám Richardovi polibek a vytrácím se mu z objetí…..jen šeptnu, hned jsem tady……..nesebrala jsem odvahu sklopit zrak a podívat se na jeho čůráka ikdyž jsem byla hodně zvědavá…..šla jsem se vztyčenou hlavou do domu a u dveří se jen poohlídla a viděla jak Richard nahý zrovna kráčí k vířivce….má dokonalý tělo, fakt že jo….., nejsem až tak sebejistá že bych šla bez plavek. Ano s mým mužem do vířivky plavky nenosíme a ikdyž vím že je Richard nahý, oblékám si plavky, župánek a peláším za ním.

Venku už je téměř tma, zahradu osvětlují jen intim solární světýlka a podsvícený bazén ale ten vypínám aby bylo vidět co nejméně, proč si to kazit, jsou krásně vidět hvězdy a i tak je tu dost světla. Přicházím k němu a sundávám si župánek….jestli něco doopravdy miluji tak je to pohled na mokrou kůži, je to dokonalé, když po kůži stékají kapky vody….mám chuť je všechny zlíbat…….mé zasnění kazí Richardova poznámka:

Richard: přeci si nebudeš zbytečně máčet plavky
Já: budu
Richard: svleč si je nebo ti je svleču já
Já:kdepak, aspoň nějakou bariéru mít musíme ne?
Richard:barieru?potřebuješ barieru aby si neměla chuť na to hned vlítnout?
Já: chuť mám od tý chvíle co jsme se domluvili že přijedeš, takže plavky jsou spíš jen momentální doplněk.
Richard:já ti tu tvojí plavkovou barieru hezky rychle zničím.

Sedám si na okraj vířivky, mám ponořené jen nohy a dívám se na něj jak se ke mě blíží a jak se mu na kůži ztrácí bublinky a ta pod nimi zůstává nádherně mokrá…..dává mi nohy od sebe a kleká si ,klečí mezi mými nohami a já ho stehny pevně objímám, rukami mě chytá za krk a začíná mě něžně líbat, já svými prsty hladím jeho záda a začínám se pomalu ztrácet, cítím jak mu roste čůrák a jak oba pomalu propadáme vzrušení, chytá mě za zadeček a bere si mě k sobě do vody, sedím na něm a jediné co nás dělí od toho začít solidně mrdat jsou mé plavky, jsem totálně vzrušená , mokrá a jeho čůrák se ke mě tlačí., sedím na něm a nepřestáváme se líbat, v tom mi rukou zatáhne za šnůrku za krkem a mě je jasné co se zrovna stane…..

bublinky mě ještě trochu zahalují ale nebráním se, jeho teplý jazyk mi krouží kolem naběhnutých bradavek a já se tomu okamžiku absolutně poddávám, jsi dokonalá, tohle je prostě dokonalý, jen se pousměju a vjíždím rukou pod vodu abych konečně zjistila jakýho krasavce mi to tady vlastně nabízí. Ty naběhnutý žíly a bublinky který si s nim pohrávaly byly boží, takhle tvrdý a přichystaný péro je prostě slast, začala jsem ho nejdříve hladit , projela jsem si ho celého pěkně rukou a zjistila že todle teda žádnej drobek není, kde se na něj hrabe čůrák mého muže 🙂 když milence tak s pořádnou kládou no ne?

chytám ho pevně u kořene a začínám ho honit, jeho vzdechy mě vzrušují ještě víc…..a ještě víc mě dostává pohled na něj, jak má zavřený oči,jak vzdychá, jak mě líbá, jak vypadá jeho tělo, je to neskutečně vzrušující, po tom manželským stereotypu a odloučení….zažila jsem tohle vůbec někdy s manželem? jistě že jo, někdy před sto lety…..ale pšššt, můj muž si teď nezaslouží ani jednu jedinou vteřinu mého času, ani myšlenku….ne.jsou to vteřinové záblesky kdy se mi muž vkrádá do mysli ale daří se mi ho slušně atakovat a vždy se vrátit do reálu.

Richard je solidně rozdělaný a když mi svým vzrušeným hlasem šeptá do ucha , jestli mi může sundat kalhotky jen rychle a mlčky přikyvuji….dívá se na mě, když se stavím a prohlíží si mě, chytá mi plavkové kalhotky na kyčelních kostech a dělá tolik známý pohyb směrem dolů, dívám se na něj on má jiskry v očích, když je odhodil na trávu a já před ním stála nahá, chytil mě za zadeček a jen zašeptal…sedni si na okraj jako před tím. Sedám si a držím nohy u sebe, trochu zbytečně protože on mi je dává jemně ale rozhodně rukami od sebe, když se mě dotkl jazykem a začal s ním kmitat byla jsem tak vzrušená a mimo že jsem se nezmohla na nic než jen vzdychat…..

do mysli se mi vkrádá známá melodie, slyším ji intenzivněji a intenzivněji, přicházím k sobě v moment když mi došlo že to co slyším je mobil který mi řičí a z displeje se na mě kření fotka mého muže, kurva , kurva tedˇnéééé , cítím Richardův jazyk jak do mě vjíždí a já mám sto chutí chytit ho za toho jeho macatýho ptáka a narvat si ho tam až po kořen , hezky si na něj nasednout a pořádně si nespoutaně zamrdat, tolik to potřebuji, ale ta melodie je ale otravnější a otravnější, rychle přemejšlím co bych použila jako výmluvu proč jsem to nevzala když je sotva půl jedenácté a já která chodím spát nejdříve o půl noci s výmluvou že jsem usla s dětmi asi moc nepochodím, nebo jsem ve sprše? nebo? nebo?kurva co nebo? došly varianty a já si říkám že když to rychle vyřídím, není důvod nenavázat tam kde jsme skončili. Beru Richardovu hlavu do dlaní a jen šeptám, promiň musím to vzít….jistě.

Rychle vylézám s vířivky a běžím pro mobil , nasraná si v duchu říkám, když mu volám přes den nemá čas to mě odbude a teď, teď si chce vykládat, zvedám hovor a tam slyším hlas svého muže, čekala jsem že budu mít špatnej pocit ale naopak, žádný emoce, jen se obracím a dívám se na Richarda jak se uvelebuje ve vířivce a jak se dívá směrem ke mě.Muž mě zatím seznamuje s jeho právě končícím dnem, jak se měl atde. a já nemůžu z Richarda spustit pohled,

Manžel:měl jsem dnes zajímavý den, bla bla bla bla bla………….

myslíte že víte jak to dopadlo?
myslíte že jsem dokončila hovor a vrátila se k Richardovi do vířivky?
nebo byl hovor příliš dlouhý a Richard odešel?

kdepak, hovor byl sice dlouhý ale já se i s manželem na telefonu vrátila za Richardem do vířivky a zatím co mi můj manžel vykládal o tom jakej měl den, mimochodem ani ho nenapadlo zeptat se jak jsme se měli my s dětmi jsem si plnými doušky užívala Richardovu přítomnost 🙂 A i když na sex nedošlo, myslíte že můj muž který byl vlastně přítomen tomu jak mě Richard líže, něco poznal? Neměl ani tušení, protože je tak neskutečně zahleděný jen do sebe, ani nepostřehl že mi hučí vířivka , kterou v telefonu musel slyšet. Myslíte si že jsem měla výčitky? Neměla, uvnitř jsem měla šťastný a naplněný pocit , že mě můj muž svým telefonem nepřipravil o fakt luxusní orgasmus :-)a orgasmus byl o to silnější při vědomí toho že mám na telefonu svého muže, teď už paroháče, který mi líčí svůj den zatím co mě fakt rajcovní sexy samec kvalitně líže 🙂 no prostě dokonalej pocit 🙂

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Opravdu bezcitná mrcha, ale co, žijeme jen jednou. Nejvíc se mi líbí ta pasáž – když už milence, tak s pořádným pérem 🙂 Kdyby Richard neměl takovou bouli v kalhotách, vybrala by sis jiného?
  A jak to pokračovalo? Co bylo dál? Neříkej, že ti ji jenom vylízal? Že ti to stačilo, když jsi měla celou dobu tak mokré kalhotky?

  • puvabnamrcha

   Kdyby Richard neměl takový péro asi bych si nevybrala někde jinde, já si vlastně nevybírala, on mi nadbíhal, jen jsem asi zkusila využít situace a to že má prostě větší péro je jen bonus,ale bylo by to dobrý……hele ukaž péro, jestli je dost velkej budeš můj milenec :-))))

 2. Vzrušující série a teď to opravdu famózně vygradovalo, těším se, jak se to bude dál vyvíjet. Můžu se tě zeptat? Proč jsi vlastně svému muži nevěrná? Je to proto, že byla vhodná příležitost, nebo si za to může sám, tím, že tě přehlíží? Dokázala bys třeba napsat takový nějaký návod, co by mohli chlapi udělat pro to, aby je jejich manželka nepodvedla?
  Ptám se proto, že sám mám doma ženu na mateřské a někdy se bojím, že to, co tady teď čtu, by se mi mohlo taky přihodit 🙂
  Asi je to něco jiného, když se na tom ti dva nějak dohodnou, ale to předpokládám nebude tvůj případ, když tvůj manžel nic netuší a ty ho vlastně podvádíš. On asi nebude žádný kandaulista, nebo chlap, co by si v tom liboval. Kdyby na to přišel, co myslíš, že by se stalo, co by udělal? nebojíš se, že se to provalí?

  • puvabnamrcha

   Hele nikde ale není řečeno , že ženy na mateřské své chlapy podvádí jen třeba z nudy, nemyslím si že zrovna mateřská je ten spouštěč, ale je to období kdy je to pro partnery nové a hodně se ukáže kdo jakej ve skutečnosti je. můj muž než se nám narodily děti, byl pozornej, celkem jsme cestovali a dával mi na jevo že jsem pro něj ta jediná , cítila jsem že je to to pravé a tak jsme se vzali…nic nenormálního a logicky přišla řeč i na děti a vše se jevilo v pořádku ale narodila se dcera a najednou zjistil že vlastně není rodinnej typ, že nedokáže ukonejšit dceru aniž by neměl v uších špunty, že s námi nedokáže jít na procházku nebo na dětské hřiště, protože je to přeci nuda a jeho to nebaví.je to neskutečný sobec a pro mne to bylo velké zklamání, ale já péči o děti zvládám bezvadně bez něj,takže pokud máš ženu na mateřské a obáváš se že si najde manžela asi taky nemáš zrovna čisté svědomí co?než přemejšlet nad tím jestli ti nezahne, co se jim začít víc věnovat a zajímat se o to co dělaj, občas ženě třeba pomoci, hold děti jsou i vaše a ikdyž se omlouváte tím že chodíte do práce a nemáte náladu jak se vrátíte z práce, víte o tom že žena tohle říct nemůže? navíc…až půjde tvoje žena do práce, kdo se o ně bude pak starat? myslíš že se žena může vrátit z práce a říct….dneska jsem utahaná, dát si nohy na stůl a pustit si fotbal?je to o tom že si neuvědomujete že vaše dítě vlastně to co umí naučila vaše žena a vy jste u toho nebyli.Napíšu ti to asi tak, můj muž si mě nezaslouží, nemá zájem s námi trávit čas a na dětském hřišti byl s asi 3x, dítě v kočárku neměl nikdy, je to pro mě obrovské zklamání ale nechci aby děti měly nekompletní rodinu, když má muž občas náladu, dokáže být supr taťka a děti ví že je hodně v práci, neznají skutečnost.takže mají tatínka jako za hodně pracujícího otce, který když má 3x do měsíce čas tak s námi ten den stráví.neví že nebejvá v práci ale tráví čas jinak, to ony vědět nemusí. a já? já to přestala řešit, protože jsem se svými dětmi šťastná a dokážu si ten život užít i jen s nimi.a děti v uvozovkách žijí v plnohodnotné rodině., jen tatínka nevidí tak často. Návod na to aby muže nepodváděly jejich manželky? myslím že každý člověk ví co dělat aby se to nestalo a pokud toho druhýho miluješ a dáváš mu pozornost a žiješ s ním a né vedle něho společný život tak se to nestane. vím že mě tady bude spousty lidí vnímat jako mrchu ale mě je to jedno , já vím jakej život žiju a proč to vlastně dělám.můj muž má jiné ženy, je to lev a lovec.a já vlastně rezignovala a nějak se vnitřně smířila s tím že pro něj nikdy ta jediná nebudu,,ano bylo to bolestivé zjištění a pro mne obrovská osobní prohra ale neskončím kvůli toho na ubytovně , když se dá rozumně domluvit.nejde o nás, my jsme dospělí jde o ty dvě děti a když se před nimi nehádáme a jsme schopni jim spolu vybudovat zázemí a klidné soužití, není důvod něco hrotit.prostě nám to tak vyhovuje a fungujeme spolu, není mezi námi nevraživost stále si jsme nejbližší a možná až děti odrostou muž se tady nebude cítit jako ve školce a bude zase vše jako dřív, ale těžko říct, každopádně jsem ráda že nemám jedináčka, (jako je můj muž) protože můj muž je jedináček a obrovskej sobec a je to jen kvůli tomu jak byl vychován a jak se mu rodiče věnovali.nemusel se dělit, brát na sourozence ohledy, vždy se dělalo jen to co bavilo jeho atd…..asi víte co mám na mysli.a co by se stalo kdyby na to můj muž přišel? nevím, ale myslím že nic.sám mě už před pěti lety když se dcera narodila nabádal k tomu ať si seženu nějakého kamaráda na společné chvíle i třeba s dětmi, když on na ty rodinné akce prostě není, takže nemám vůči němu žádné výčitky a navíc….možná by mě pochválil jak dobře jsem si vybrala a trávím čas s člověkem na úrovni. 🙂 protože vím , že Richard jako člověk by mu určitě sympatický byl.

   • To je dost divné. V příběhu mi připadá, že tě richard vzrušuje a chceš s ním sex. že tě láká jeho poklopec, jeho nadbíhání a jsi z toho vlhká. pak se tady ale rozplýváš nad tím, že tě manžel asi podvádí, že si tě nevšímá, že není dobrý otec. a vybereš si prvního chlapa, který má dítě a ještě k tomu zřejmě flirtuje s každou sukní, takže je dost možná ještě horší, než to, co máš doma. to trochu poukazuje na to, že ženy neví, co chtějí, ale nedají pokoj, dokud to nedostanou. A taky to potvrzuje tu zkušenost, že ženská co má doma grázla, nebo nevěrníka si podvědomě hledá jeho kopii. jinak by ses přece seznámila s někým normálním, rozvedeným, nebo bezdětným, s chlapem, kterého zajímají i tvé děti a ne jenom tvoje mokrá frnda. podle toho, jak čekal až děti usnou, jak se scházíte když jsou děti ve školce, jak je to celé jenom o sexu si nemyslím, že by richard byl o něco lepší než tvůj muž, kterého tady pomlouváš.

    nebo je to vechno jinak a děláš mu to prostě na truc, aby ses mu symbolicky pomstila? ale rozcházet se s ním kvůli dětem nehodláš?

    • tak jasne ,ze me Richard vzrusuje,proc by taky ne,je to kus krasneho inteligentniho chlapa,navic hasic co ve volnu podnika a asi vite jak vypadaj hasici….nemam na mysli hasice na dispecinku se sluchatkem u ucha….,ale hasice v terenu….dela 24 hodinove smeny a 3 dny ma pak volno,to se venuje dceri a firme.dceru vychovava sam,zena mu tragicky zemrela,neni to chronickej suknickar, a nemyslim ze to ze mi dva mesice ve skolce drzi dvere a usmiva se sem tam neco prohodil z nej dela suknickare.spis naopak pusobil velice nesmele,kdyb to byl nejakej lovec sebral by odvahu mnohem driv,to si tedy aspon myslim ja.a ja pro sve deti nehledam nahradniho tatinka,otce uz maji.,spis mozna chlapskej vzor…..protoze toho se jim doma moc nedostava.a jinak jsme byli trochu necekane v nedeli s detmi i richardem v zoo,ale o tom az dalsi dil.je fajn mit tady s kym travit volne chvile.jen kdyz jsem psala o detskym hristi atd.tak vas to dle komentaru moc nebralo.proto jsem z toho upustila.,ale jen o sexu to neni,zacaly spolu travit cas i deti a je to supr.pripisu to do dalsiho 7 dilu.a vynechavat to tedy nebudu.jen jsem dostala za usi ze to jsou eroticke stranky kam deti nepatri…ikdyz se to vlastne toci hodne kolem nich.

 3. ted mu budes nasazovat parohy pravidelne? Budete hledat okamziky, abyste mohli byt chvili spolu abys mohla byt neverna? Jake to je podivat se na sveho manzela parohace a predstavit si, jak jsi pred par hodinama drzela v ruce cizi velke pero? Nemas vycitky? Nebo se ti to libi, sbirat plody zakazaneho ovoce a citit se jako neverna potvora?
  tesim se na pokracovani pis pis pis

  • puvabnamrcha

   No musí se nechat, že je to hodně vzrušující a ten nový náboj a nádech vzrušení je prostě supr pohon k tomu se cítit aspoň občas šťastně a nepřehlíženě.Výčitky …..jak to říct…..sem tam se mi spíše vkrade do hlavy nějaká myšlenka na muže , ale výčitky to nejsou, nenasazuji mu parohy proto, že by byl kandaulista, nebo submisivní člověk, co by si to přál, ale prostě to tak nějak vyšlo z dlouhodobé manželské situace.On si už poslední asi rok a půl dělá co chce , ale nechceme aby se to jakkoli dotklo dětí.je to něco o čem oba víme, ale tak nějak se u nás o tom nemluví, oba jsme to přijali. Takže jediné proč bych mohla mít výčitky jsou to že jsem formálně něčí žena, ale kupodivu mě to nějak netrápí.A ano asi začneme spolu trávit více času, je to pro mě nové a neumím v tom moc chodit , ale třeba mi to chtíč usnadní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *