Před maturitou – 4.díl

Téměř jsem nespal. Nabídka vysoce převyšuje poptávku a já nevím, jak to mám zvládnout. Mohu něco odmítnout, ale to mohu dělat, až vyschnu jako studna a nebudu moci. Do té doby mám povinnosti.

Během dopoledne mi volá Lucka, že dnes má od pěti volno a mohli bychom se sejít. Nerad ji odmítám, ale musím, něco mě na její matce přitahuje. A tak se vymlouvám, že už něco mám a nejde to odvolat, a takové řeči. Je ji to líto, ale co se dá dělat, půjde do kina. Po poledni mi volá její matka a žádá mne, abych přijel až o půl šesté a někam zajedeme, nevadí li mi to. Nevadí. O půl šesté jsem před domem a Olga vybíhá z domu. Nasedá, zdravíme se a jedeme, kam mne vede. Ptám se,  co  tam  potřebuje  zařídit, ale nechce o tom mluvit. Dojíždíme k chatě. Po schůdcích vybíháme nahoru, Oli odmyká a hned za dveřmi se na mne vrhá, objímá mě a líbá. Chci se chvilku bránit, ale nevím  proč bych to vlastně dělal,  tak držím. Ona se natahuje a přese mne zamyká dveře. Táhne mě za sebou dovnitř chaty. Napadá mne, jak si jsou obě holky v tomto podobné. Jsem zvědav, zda mají ještě něco podobné. Uprostřed místnosti se Olinka začíná svlékat. Usedám na ratanovou židli a dívám se na ni. Rozpíná si knoflík a zip na džínách a stahuje je dolů i s ponožkami. Hází je opodál. Stojí v tangách a jedním pohybem stahuje mikinu a zachází s ní jako s kalhotami. Podprsenka ji drží ta velká, krásná a tvrdá prsa. Tanga i podprsenka jsou jedné barvy. Křiklavě žlutá na mne křičí: „Dej nás dolů a neproděláš.“ Přistupuji a rozpíná ji. Ta krásná prsa vypadávají ven a podprsenka sama padá s ramenou na zem. Tanga si sundává sama a já vidím na pahorku blond vlásky ochlupenou kundu.

Svlékám si slipy a ona si prohlíží můj penis, pokleká k němu, hladí ho a říká: „ Víš, já ho v sobě neměla už šestnáct let. A asi jsem prohloupila, teď bych to chtěla dohnat. Pojď  do postele a udělej mi to , jsem strašně nadržená. Vede mně za ocas (stejně jako Lucka) k lůžku. Tam usedá a ústy objímá žalud. Prosliňuje ho aby ho mohla polknout. To v zápětí dělá. Má ho až v hrdle a pohybem ohryzku ho stimuluje. Je to nádhera, vyzná se. Pak ho vypouští, lehá na lůžko s hlavou do prostoru. Klekám k ni a zasouvám ji ptáka do hrdla znovu. Citlivě přirážím k jejím ústům. Připadám si jako v pornofilmu. Je dobrá. Napadá mne, že je škoda, že tu svou dovednost nerozdávala celých šestnáct let. Chlapi o hodně přišli.

Projíždím ji ústa i hrdlo a ji se to líbí. Drží mě v bocích (jako Lucka) a má nad tím kontrolu. Já zatím oběma rukama obdivuji její nádherné kozy. Jsou opravdu tvrdé a velké, alespoň čtyřky. Bradavky, trochu větší než moje ústa se nabízí ke kousání a cumlání. Používám je k tomu. Olizuji je a natahuji jejich utajené hroty. Jsou růžové jako kundička její dcery.

Olinka si chvíli oddychuje, bere mě k sobě a vrhá se na penis v poloze 69. Nabízí mi svou kundu a já ji neodmítám. Naopak se do ni nořím jazykem a celými ústy. Držím její do stran vytlačené kozy v rukách a jazykem projíždím celou štěrbinu. Lehce koušu velké pysky a natahuji je co nejvíce. Malé honím jazykem. Je voňavá a ženská. Ví  co chce,  ví jak to chce,  a ví, co pro to má udělat. Celou dobu odpovědně polyká ocas a nyní nastává doba, kdy se udělují odměny. Ptám se jí, kam to chce. Vyndává si penis z úst a jedním slovem: “ Do kundy“ směruje další dění.  Převaluji  ji na záda,  ale protestuje a staví se na všechny čtyři a nastavuje mi zadek. Přiklekám zezadu a lechtám ji kundu i zadek penisem. To ji vzrušuje a chce ho do sebe hned. Já ji ovládám a ona musí čekat. Lechtám ji dále a cítím brnění. Zarážím ho do ní v celé délce a s první vlnou spermatu cítím, že je v orgasmu. Je divoká a každý výron semene se kroutí a prohýbá a mačká se ke mně. Již jsem dostříkal, ale ona je v tom stále. Přirážím k ní dosti tvrdě, ale jí se to líbí.  Ještě chvíli v ní pracuji, po chvíli to doznívá a nastává klid. Vyndávám ho úplně povadlého. Dostala ze mne vše co chtěla a je spokojená. Lehá si na bok, líbá mně a prsty si rozmazává semeno po kundě. Líbí se mi na to koukat a ji to nevadí. Ptám se jí, jaký je to pocit mít v sobě semeno po šestnácti letech. Odpovídá, že nádherný. A jestli budu chtít vidět pokračování tohoto seriálu, musím se ho pravidelně zúčastňovat.

Děsí mě. Nevím v tuto chvíli, co znamená její „pravidelně.“

Ale zatím ležíme vedle sebe. Já si hraju s jejími prsy, ona s mým ptákem. I v tom je podobná dceři.

Ptá se mne, zda bych byl pro to, abychom se dále tajně scházeli. Nemohu ji oznámit, že toho mám nějak moc, a tak kývám. Je ráda. Po nutné hygieně se vracíme do lůžka. Podkládám si hlavu jedním prsem a nechávám ji penis na hraní. Uznáváme, že bychom měli vyrazit domů, ale v tu chvíli se mi opět postavil a Olinka mu to nedaruje. Tvrdě ho udržuje v kondici a nasedá na něj. Teplo a vlhko v kundě mu pomáhá. Oli na něm rajtuje a užívá si ho. Já pozoruji ty nádherný pohyby prsů. Při každém nárazu penisu se vzpínají a dopadají zpět. Vytvářejí při tom zvuk, jenž zdivočí.  I když téměř nemám co,  stříkám to do ní a  po chvíli se i ona udělá. Po krátkém odpočinku vážně již musíme. Kundička je promazaná a penis je vyždímaný. Cíl je splněn. Jedeme domů a já nemám výčitky. Líbilo se mi to a nikdo nic neví. Ale to , že se pletu mám zjistit již záhy.

Dojíždíme k Olinčině domu, Oli vystupuje, já se dívám k jejich oknům a vidím ji. Po straně záclony nás pozoruje Lucka. Nabízený polibek odmítám, Olina se trochu diví a odchází. Mizí i obličej za záclonou.

Teď to neřeším, jsem utahaný. Jedu domů, koupu se, večeřím, odmítám manželčinu nabídku sexu a jdu spát. Asi na mne něco leze, pravila má choť.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Dobře se to komplikuje 🙂 Chlape, ty si natlučeš nos. Začít si s matkou i dcerou, no, jsem zvědavý jak tohle dopadne a která bude žárlit víc.

  2. Taky myslím, že to neskončí dobře (jako obvykle).

  3. Josef Magál

    Asi to blbě dopadne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *