Před maturitou – 6.díl

Je mi trochu divně. Budím se a v hlavě mi šrotuje. Postupně si vše vybavuji. Obě holky leží u mne a tlačí se pod přikrývku. Díky mému pohybu se budí také. Orientuji se pomalu, jen si všímám, že obě mají na sobě krásné noční košilky. Nutno říci, že Olinka má o moc větší číslo, kvůli poprsí. Jsou růžové s ramínky na mašličku a jsou průsvitné. Hned po ránu je to dobré vidět. Násobí to radost ze života. Sedám si, opírám se o zeď, holky přitahuji k sobě na každý bok jednu a všichni se přikrýváme.

„ Protože nevím, co se tu dělo večer, navrhuji příměří a zákaz otázek mimo anketu. Kdo je pro?“ A hned se hlásím. Koukají na sebe a zvedají ruce.

„Na milování doma je uvaleno moratorium. Kdo je pro?“  A hned se hlásím. Olinka se smutně hlásí. Lucka se ptá:

“A kde to budeme dělat?“ Prozradila se.

„Moratorium je u mě doma, rozvádím se.“  Švindluji, ale Lucka se hlásí.

„Nechci se rozhodovat mezi hezkou a hezkou. Chci vás obě. Kdo je proti?“   Koukají na sebe, ale nehlásí se ani jedna.

„Chci se milovat s oběma.“  Kdo je proti?  Nic

„Kdo se se mnou chce milovat, ať zvedne ruku.“ Hned se hlásí obě.

„Která z vás se milovala ve třech?“   Nic, a pak se mírně hlásí Olinka.

„No, mami“ diví se Lucy.

„Ale to byli dva muži“ chce to Olinka zjemnit. Nedaří se ji to.

„A kdo by to chtěl ve třech zkusit? Ať zvedne ruku. Já se hlásím a holky mne následují.

Oklikou se mi to podařilo. Kdybych se zeptal přímo, byly by proti. Ptám se jich, kdo chce snídat a kdo se chce milovat. Obě se hlásí na snídani s výletem na chalupu, protože, jak se shodly, se chtějí těšit.

Celý den na chalupě probíhá v krásném slunečném počasí. Obě holky se opalují uprostřed dvora a jsou nahé. Já se často zdržuji v podkroví a okénkem se na ně dívám a hodnotím je. Každá z nich má své přednosti.

Olinka je se svým poprsím č.1, je obrovské a nádherné. Její kunda je prostorná a velmi hluboká. Orální sex je bez konkurence nejlepší.

Lucinka má prsa malá, ale velmi pevná, její kundička je uzoučká a malá, a orální sex je na průměru. Obě polykají sperma, obě po něm lační.

Asi bych si dovedl vybrat, kdybych musel, a po pravdě bych vsadil na zkušenost. To jim ale nikdy nepřiznám.

Večer se chystáme domů. Bereme s sebou nějaké věci a valíme. Dojíždíme již za tmy a tak rozhoduji,  protože Olinka jde ráno do zaměstnání  jdeme spát. Oli souhlasí a Lucka ne. Má prázdniny a spát se ji nechce. Zve mne nahoru. To já odmítám kvůli Olině. Nebylo by to dobře, ale zvu Lucy ke mně. Olina se sice netváří, ale pak se loučí a maže domů. Slibuji ji, že se ji budu zítra věnovat.

Vcházím do bytu a jdu přímo do pokoje. Lucka mne následuje. Má bývalá jako ostříž sleduje návštěvu. Asi ji nepoznává, ale nějak ji komentuje. Je mi to jedno. Sama si vybrala.

Zapadáme k sobě a Lucinka mi hned v tu chvíli nabízí bydlení s nimi, ne u nich, ale s nimi. Jsem rozhodnut. Lucie to ještě bez problémů dohaduje s matkou, a ráno to vyřešíme. Mám z toho nebývalou radost, že bych zpíval. Lucy mi říká, že stačí milovat.  Sprchovali jsme se na chalupě a tak skáčeme do lůžka. Během vteřin se svlékáme do naha a já rozsvěcím malou lampu na stěně nad lůžkem, aby mi neuniklo nic z její krásy. Vzpomínáme, jak se s Káčou na tomto místě učily.

„To jsme ještě byly hloupé a jen jsme to zkoušely. A tys naletěl. A do dvou dnů jsem ti naletěla já, když jsi byl ve mně.

„Lucinko, ještě jednou se ti omlouvám, nechtěl jsem to tak, přísahám, ale mamce se nedá odolat.“

„Už to nech, asi to tak mělo být. A máti? Já vím, je hezká a má vše, co chlapi chtějí. Nezlobím se. Někdy je to hektické. I já se ti omlouvám, řekla jsem ti nehezké věci.“  Lehce ji svírám kozičky a cucám bradavky. Její bílé prsy se mi líbí. Každé objímám dlaněmi jako bábovičku a líbám střed.

„Když se zítra nastěhuji, a budeme spolu, všichni si budou myslet, že spím s mámou a ty seš jako naše dcera. A my budeme vědět, že spím s tebou i s mámou a je to u nás trochu itálie.“

Smutně říká: „ Zatím se mnou nespíš, jenom ležíš.“ A tak to napravuji.

Hladím ji po celém těle, pak jen pahorek a kundičku. Je strašně nadržená. Tiskne mi prsty v kundě a rukama si je tam přidržuje. Přiráží k nim a vlhko se prodírá mezi nimi ven. Držím je tam a lehám na ni. Hned se chápe penisu a směruje ho do sebe. Já ho z pozvolna špičkou přikládám k ní a posléze ho do ní tlačím. Vykřikuje rozkoší a zvedá pánev, abych do ní pronikl hloub. Bořím ho do ní a její křik to dokazuje. Jsem na dně a stále do ní tlačím.

„Troch to bolí, neubliž mi, prosím.“  Povoluji a zlehka přirážím.

„To raději přidej.“   Opravuje změnu.  A tak se do ní znovu opírám. Tlačí, ona přivírá oči a přetrpuje tu bolest, protože se ji líbí.Pod stálým tlakem se dostává k orgasmu. Zmítá se pode mnou a po dvou až třech vteřinách mocně přiráží až do konce. Pak zvolňuje. Nechám ji vydýchat s ptákem v kundičce, pak ho vyndávám a všímám si jak velký otvor po sobě zanechává, než se vše zase stáhne. Projíždím ho čtyřmi prsty.

Posunuji se k jejím prsům, obklekám ji a pokládám ho mezi ně. Je to pohled. Velký ocas mezi malými prsy.Nachyluji se k jejím ústům, ona ho do nich bere, a pomalu ho zasouvám. Má malou pusinku, ale radí si. Nejprve ho sliní a pak si ho tam prsty rovná. Když to vyhovuje, začínám k ni přirážet. Jen lehce a ne hluboko. (v tom je oproti matce jiná) Používá jazyk a tak ji po chvíli plním ústa až po okraj. Krásně se mi při tom dívá do očí a tím můj zážitek násobí. Ponechává si ptáka v ústech a pomaloučku polyká sperma. Nakonec ho olizuje a nechává zvadnout. Otírá si koutky ústa a je mi v objetí. V tom  bývalka bouchá na dveře a křičí, že je to provokace,  a ať se pakuju pryč. Posílám ji kamsi, zháším světlo a jdeme spát.

Ráno je klid. Bývalka je v práci, ten její nový ještě spí a my obýváme koupelnu. Po té balíme mé osobní věci, necháváme klíče v kuchyni na stole a odcházíme. Ten její nový zrovna vstává a závidí mi Lucinku. Je to na něm vidět. Je to trouba.

 

 

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Byvalka musi mit radost. Jen tak do ni.. tipuji ze v dalsim dile uz mu bude ta mrcha skrabat na dvere a doprosovat se poradneho sexu. A ten jeji novy bude za parohace co na ni bude v loznici cekat az se vrati. A hlavni hrdina bude spat se vsemi tremi 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *