Před maturitou – 7.díl (konec)

Krásné ráno. Sluníčko svítí, jdu s krásnou holkou do jejího bytu a mám vyřešené nejdůležitější věci. Lucinka se těší, že budu každý den k mání, a Olinka zajisté také. Ještě nevím, jak to kočíruji, ale poradím si. Nechci si teď přidělávat nové starosti. I když je ve skrytu duše cítím.

Všechny osobní věci si nesu nahoru a vstupuji za Luckou do chodby. Dává mi vybrat mezi dvěma pokoji. Pro hosty, a nebo dětský pokoj, kde bydlí Luca.  Vybírám pokoj pro hosty. Jednak nechci Lucince brát pokoj, kde je zvyklá, a za druhé, pokoj pro hosty je mezi jejich pokoji a bude to pro mne snazší.

Zabydluji se a Lucy by znovu chtěla. Sehnu se, hladí mi zadek. Narovnám se, jede mi po něm. Ptám se, kdy bude doma matka.

„Až kolem čtvrté, dřív ne. To nám stačí. To můžeme i dvakrát,“ švitoří a svléká si kalhoty a kalhotky.

„Počkej, počkej, na tom jsme se nedomluvili.“  Snažím se to odvrátit.

„Na tom se nemusíme domlouvat, máme na to čas, tak proč ne?“  Podává důvod.  Krčím rameny sleduji, jak se nahá vrhá na válendu. Svlékám se tedy také a beru ji za zadeček. Stavím ji před sebe na kolena a bez přípravy ho do ni vrážím. Vykřikne, ale hned ke mně přiráží. Zkouším její hloubku, v nejnižším bodu ho pak držím a pohybuju jen pánví. Užívá si to.  Náhle sebou šije a cloumá a má to za sebou. U mne to nejde tak rychle. Vlastně vůbec. Lucinka se diví, ale pak to nechává být.

„Jé, taková rychlovka, to je dobrý. Takhle bychom mohli i několikrát za den, viď.“  Plánuje, ale vyvádím ji z domnění, že tu jsem jen na šoustání. Protože máma bude chtít také, a kde bych na to vzal sílu. Lucinčina reakce mne překvapuje:

„Tak můžeme mámě říct, že to bylo jen jednou a nebude ji to líto.“   Vůbec nepochopila, že nejde o mámu, ale o mne.

Oblékáme se a při různých věcech čekáme na Olinku. Mezi tím volám do práce a domlouvám, nějaké schůzky na zítřek. Lucinka tím získá jistotu, že u ni nebudu celý den.

Později odpoledne přichází Oli. Vchází a je ráda, že ji vítám. Jak řekla, je to drahně let, co ji vůbec někdo doma přivítal. Líbám ji na ústa, beru ji tašku a při cestě do kuchyně slyším z děcáku:

“Čao, mami.“   Matka také zdraví a jde za mnou. Nabízí kávu a tak sedáme a probíráme technické věci okolo mě, spojené s mým pobytem a spolupodílem na chodu domácnosti. Olinka je ráda, že jsem tu a nabízí mi hezký večer s vínem. Rád přijímám. Kritizuje to pouze Lucy, neboť ví, že dnes již nemá nárok a půjde spát.

„Dnes budeš spát. Tvůj organismus je ve vývinu a nesmí se přetěžovat.“ Zdůvodnil jsem a ukončil polemiku.

Večer se společně díváme na televizi a před jedenáctou Lucinka opravdu usíná a já ji nesu do postele. Ukládám ji a ona mi šeptá, že přijde. Přikazuji ji spát, a že si o tom zítra promluvíme. Usíná doopravdy.

S Olinou jdeme do jejího pokoje, zamykám a tulím ji k sobě. Je ráda, že je s někým, ne sama.

Sedám si na kraj křesla, beru ji na klín a leháme v něm. Její prs ční v podprsence do výše a já je masíruji a tisknu, pokud se mi vejdou do rukou. Oli má hlavu vedle mé a vzdychá, když ji osahávám kundu. Zcela ji k sobě tisknu a jistě po chvíli cítí, jak se mi staví péro, neboť se na něm několikrát vrtí.Stahuji z ní mikinu  a rozpínám podprsenku. Obojí letí na zem. Rozpínám ji i džíny a Olinka nadzvedává zadeček, abych je mohl také svléknout. To dělám a i kalhotky mizí kdesi.

Stále je na mě v křesle a mé ruce jezdí po celém jejím těle.  Její kozy, mírně na stranách těla zvedám a tlačím zpět k sobě. Olga je rámuje svýma rukama a drží do výše. Je to pěkný pohled. Prsty pronikám do její lasturky, ona roztahuje stehna a přijímá je ještě hlouběji.  Náhle se zvedá, leze na mne obráceně, kolena opírá o opěradlo,  při čemž mi strká kundu přímo do úst a sama se noří do mého klína opět polyká penis v celé délce.  Kouři ho, tak jak je zvyklá a já neprotestuji. Jen ji obdivuji, jak hospodaří s dýcháním. Sám ji vrážím jazyk hluboko do kundy. Při každém průniku jazyku do sebe kunda nasává vzduch a vydává srkavý zvuk, aby po chvíli zas všechen vytlačila ven za zvuku jiného. Nepůsobí to dobře a nedá se s tím nic dělat, ale je to velmi vzrušující. Oba dva děláme vše, abychm druhého uspokojili a brzy se nám to daří.

„Miláčku, kam tentokrát?“  Ptám se. „Takhle.“ Řekla opět jedním slovem. A takt o je.

Jazykem v ni dobývám hloubku,  penis v jejím hrdle sebou škube a plní ho po okraj. Oli musí několikrát polknout.  Rukama ji držím u svých úst a sleduji její záchvěvy a výtrysky šťávy z hloubky její kundičky. Cuká sebou a citlivě reaguje na tlak jazyku na poštěváčka. Uvolňuji se od její lasturky, která opět reaguje tím nasávacím zvukem.  Beru ji do náruče, zvedám ji a sedíme vedle sebe. Olinka si prstem otírá koutky úst, kde ji zůstala troška semene. Líbáním mi předvádí, že vše spolkla a v ústech má volno. Potom odpočíváme a nakonec jdeme spát. Je uspokojena a spokojena, jak řekla.

Ve čtyři ráno mne lehce budí, že kvůli mně vstala o hodinu dříve a já spím. Procitám, a vidím, že je nahá. Její krásné, velké kozy na mne odráží měsíční světlo a její ruka se vozí po penisu. Nemohu pochopit, kde se to v nich bere. Obě jsou stejné a stejně bezohledné. Vylézám tedy z postele, nutím ji na kolena o beze slova hodo ní vrážím. Jenom hekla  a drží.Tlačím na něj, ale dna nemohu dosáhnout. Musím ji řádně projet, aby se udělala. Buším do ni , ona heká a kroutí zadkem. Po chvíli se slabě udělá. Já opět nic.  Nevadí. Olinka je částečně spokojena, ale šeptá mi, že to odpoledne budeme muset dodělat. Ještě chvilku si ho honí v kundě, pak vstává a jde se strojit do práce. Zavírá mi dveře, aby mne nerušila a tak usínám.

Ráno se mi v rozkroku hrabe Lucka. Ani nečeká, až se probudím a honí ho.

„Proč to děláš, Lucy. Ještě jsem spal.“

„No, protože ho potřebuji.“  Myslela jsem, že tě třeba neprobudím.“  Taková hloupost.

Vstávám, jdu do koupelny a dělám, co je třeba. Přichází ona a hned u mne pokleká a cpe si penis do úst. Vyndávám ho a s vážnou tváří ji odmítám. Je uražená. Dávám ji slib, že navečer tyto věci společně s matkou dáme do pořádku. Je uražená stále, a tak odcházím do práce.

Navečer jdu domů. Obě mne už čekají. Lucinka s kundou a Olinka s tím samým a navíc s večeří.

U večeře předávám Olze dohodnutou zálohu na domácnost a jdu se umýt. Po návratu svolávám obě k sobě. Nastiňuj svůj problém a chci návrh kalendáře sexu. Nejprve chtějí zachovat systém náhody, ale potom přece chápou nutnost regulace. Obě jsou nymfomanky a musí se dohodnout.  A dohoda je, že sex nebude omezen z jejich strany, pouze na mou žádost. A abychom ušetřili čas, budeme konečně provozovat sex ve třech. O sperma se musí dělit samy. Já do toho nebudu zasahovat. A protože je dohoda uzavřena od zítřka, mohou na mě dnes rajtovat, jak se jim zlíbí. Všímám si, že cosi domlouvají a smějí se při tom.

Hned večer se obě moje holky převlečené do líbivých nočních košilek vtírají do mé postele. Ihned zjišťují, že je úzká a tak si mne obě vedou za ptáka do ložnice na letiště. Pokládají si mne mezi sebe a každá z jedné strany mne obírá a mazlí si mne. Vůbec se navzájem před sebou nestydí, každá si chce ukojit svou touhu a tomu podřizují vše.

Jsem nahý, na zádech a Olinka se mi tlačí k ústům, zatímco Lucy se mi stará o ptáka.  Ústa po něm kloužou sem a tam, někdy kouše, a saje žalud. Olinka mi sedí na obličeji a kundičkou mi jezdí po ústech a nose a vztyčeném jazyku. Nad očima mám ta obrovská prsa, jenž se mírně houpou v rytmu. Užívám si to. Následně Lucinka nasedá na ptáka, cpe si ho rychle do kundy. Asi ze spěchu, aby ji matka nepředběhla. Ta sice kouká, ale pracuje na mě dál.  Náhle se přitlačí a stáhne stehna. Drží mně v sevření až do konce orgasmu. Jednu chvíli mám strach, že mne udusí, ale včas mi poskytla nádechu.

Ještě notnou chvíli si lehce po mém nose jezdí a mazlí se o něj.

Lucinka zatím svou těsnou kundičkou masíruje ptáka a již ji také dochází. Třese se a prohýbá. Doráží k němu a mačká si prsy s pohledem upřeným na strop.

Obě to mají za sebou a já je vyzývám, aby se postaraly i o mne. Obě si lehají ke mně a střídavě mě kouří ptáka. Olizují a ocumlávají a honí rukou. Olinka nádherně vcucla do úst koule a dlouze je saje. Je to nádhera. Lucina žmoulá žalud v ústech a sání mi pomáhá. Oli drží ptáka vzhůru a dole ho škrtí. První dávku moment zdržuje a pak pouští. Sperma letí na metr daleko. Olinka se směje, Lucka se diví. Dokončuji ejakulaci a obě holky slízávají vše, co najdou. Postupně se ke mně vinou a všichni oddychujeme. Později v noci dostávám zabrat ještě jednou. Holky se vyměnily a konečný efekt se střílením spermatu již předvádí Lucinka. Rád to vidím, něco se přiučila.

Následně jsem sex zreguloval na jeden za týden společně a jeden ve dvou. Vyšlo to tak třikrát za týden. To se dá dlouhodobě přežít, Ne?

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *