Neřestná čtveřice (Víkend hojnosti) – 1.díl

1. část – cesta vlakem

Několik měsíců po událostech v povídce „Den hojnosti“ se neřestná čtveřice rozhodla oslavit Petřin svátek na Pavlově chalupě. Dceru nechala Petra u babičky a tak se všichni těšili na spoustu sexuálních radovánek. Odjezd naplánovali hned na páteční odpoledne po práci. Sbalili zásoby, naskládali vše do auta, jenže to se rozhodlo stávkovat. Nezbylo, než zahájit plán B. Vidina romantického víkendu je hnala nezadržitelně vpřed. Nacpali to nejnutnější do batohů a urychleně se přesunuli na nádraží. Nastoupili do rychlíku, uvelebili se v jednom kupé a vyrazili vstříc šumavské přírodě.

Vlak uháněl vpřed a na spojích kolejí vyťukával rychlý rytmus. Zrovna probírali právě skončenou olympiádu v Barceloně, když vešla do kupé průvodčí. Štíhlá, vysoká blondýna pozdravila a požádala o jízdenky. Její hlas byl zvláštně zastřený. Právě projížděli nějakým menším nádražím. Vagóny se zavlnili na výhybkách a průvodčí nečekaně zavrávorala. Svezla se na volné sedadlo. Lístky i kleště jí vypadly z rukou a ona si objala prsa. Měla zavřené oči a hluboce dýchala. Vůbec nereagovala na Petřiny dotazy. Jednou rukou se pomalu přesunula přes břicho k rozkroku. Bez ostychu si zajela pod sukni, jako kdyby byla v kupé sama.

Po chvilkovém ohromení Tomáš pohotově vstal, zavřel dveře kupé a zatáhl závěsy. Mezitím už Pavel blondýnce rozepnul sako a zápolil s drobnými knoflíčky u blůzky. Po rozepnutí odhalil krásná prsa v blankytně modré krajkové podprsence. Tomáš vyhrnul sukni a všichni spatřili svůdně tvarovaná stehna. A o kousek výš pod krajkou kalhotek ukrytou kmitající ruku po poštěváčku. Chlapi průvodčí uložili na sedadlo a přidali se k laskání jejího těla. Obě partnerky se zájmem sledovaly jejich počínání. Tom stáhl blondýnčiny úplně promáčené kalhotky a dychtivě nasál její vůni.

V tom se ozvala Petra: „Hele, on jí čouhá z kundy nějaký provázek.“ Hned se zajímala, co za tím vězí. Uchopila ho do prstů a lehce povytáhla. Průvodčí se zachvěla a Petra znovu zatáhla. Pysky kundičky se rozevřely a ven vyklouzla bílá kulička. Po dalším zatažení vyjela ven i druhá.

„Tak proto odpadla,“ pronesla Eva.

Na provázku se houpaly venušiny kuličky a mlsná Petra vyplázla jazyk, aby je mohla olíznout. Po celou dobu si průvodčí honila naběhlý poštěváček a Pavel jí laskal prsa. Nyní se konečně zklidnila po odeznění orgasmu a otevřela jasně modré oči. Spatřila nad sebou usmívajícího se Pavla s rukama na jejích kozách, Tomáše s kalhotkami v ruce, Petru s kuličkou v puse a přihlížející Evu.

Vyprskla smíchy a vychrlila na ně: „Teda vy jste fakt hustý. To byla síla. Zdá se mi, že se vám to docela líbilo. Já jsem Andrea,“ představila se a natáhla k nim pravačku, se kterou si doposud honila klitoris.

Za nastavené prsty jí chytil Pavel, galantně je políbil a smyslně olízl. Začal představovat ostatní: „Ten s kalhotkami je Tomáš, zrzka je jeho žena Eva, tahle malá prsatice je moje přítelkyně Petra a já jsem Pavel. A tohle je Pavel druhý,“ přisunul jí k ústům svůj ztopořený ohon, který během svého řečnění vyprostil z kalhot.

„No jo, ale co když sem někdo vleze,“ strachovala se průvodčí.

„Tak postavíme hlídku,“ rozhodl Pavel.

Jako na povel se oba muži podívali na své partnerky a jejich prosebný výraz zvaný „psí oči“ hovořil za vše. Ženy se podívaly po sobě a Petra jen nechápavě zavrtěla hlavou. „Vidíš je Evi, nadržený kaňoury? Oni nás klidně pošlou za dveře.“

„No je pravda, že je tu stejně překundíno a místa tu taky moc není. Tak si střihneme, která půjde hlídat?“ přijala osud Eva.

Zapumpovaly rukama a výsledek byl papír – papír. Druhé kolo opět remíza, nyní na nůžky. Na potřetí prohrál Evin papír s Petřinými nůžkami. Protáhla se okolo ostatních a vyšla před kupé na chodbu vagónu.

Průvodčí zkontrolovala hodinky a prohlásila: „Máme asi tak 35 minut, než budeme stavět v další stanici. Ohlídáš to prosím, Evo?“

„Spolehni se,“ ujistila jí zrzka. Odměnou jí byl vděčný pohled Andrey. „Příště hlídkuješ ty Peťko. A teď si to pořádně užijte,“ popřála s úsměvem a zavřela dveře.

„Tak dost řečí a jdeme na to,“ rozhodl Pavel a znovu přisunul ptáka Andree k puse. Ta obemkla macatý ocas svými rudě namalovanými rty a začala ho sát. Nechat si uniknout tak skvělý ohon od pusy se jí předtím nezamlouvalo a tak si ho nyní vášnivě vychutnávala. Mozek byl odpojený a její uvažování zcela podléhalo nadržené kundičce. Svlečená z blůzky a sukně byla téměř okamžitě. To už se jí mezi roztažené nohy cpal Tomáš a v kupé vytryskl gejzír vášní. Rozjařená Andrea vášnivě kouřila Pavlův ocas. Tom jí nohy zvedl do výše a zarazil do mokré studánky svého ptáka. Na Petru zbylo líbání, lízání a osahávání všeho ostatního.

Eva stála na chodbě vagónu a sledovala ubíhající krajinu za oknem. Ze zavřeného kupé se i přes rachot jedoucího vlaku ozývali zvuky, zcela jasně hovořící o jejich původu. Po několika minutách se otevřely dveře vedlejšího kupé a z nich vyhlédla mužská hlava. Když spatřila stojící zrzku, tak hned zmizela a po chvilce vyšel ven mladý voják. Vysoký, ramenatý se silnýma rukama. Usmál se na Evu a stoupl si blíž k ní.

„Ti tam do toho buší, co?“ oslovil ji ležérně.

„No jo,“ pronesla napůl úst.

„Nechcete si jít sednout ke mně?“ nabídl jí.

„Nemůžu, já tu hlídám.“

Rozhlédl se na obě strany chodby. „Tady Oko 1, vzduch čistý,“ zahlásil se smíchem. „Přátelé?“ pokračoval ve vyzvídání.

„Kámoška s přítelem, manžel a průvodčí.“

„Cože? No ty vole, to je mazec!“ kroutil nevěřícně nakrátko ostříhanou hlavou. „Ta rajcovní bloncka?“ Po Evině přikývnutí vytáhl z kapsy bundokošile krabičku cigaret, jednu povyklepl a nabídl Evě: „Kouříte?“

„Ne díky, cigára nekouřím.“ odpověděla dvojsmyslně a špičkou jazyka si vyzývavě přejela horní ret.

„A co teda kou…,“ uprostřed slova mu docvaklo co asi má na mysli. „Teda vy jste vostrá partička,“ pronesl obdivně.

Mezitím v kupé se Andrea zvedla, otočila a postavila na všechny čtyři jako háravá fena. Svými ústy teď polykala Tomův ohon a do vyšpulené kundičky se zasouval mocnými šťouchy Pavel. Až teď se dostala Petra k zapínání Andreiny podprsenky a osvobodila z ní dvě krásné kozy. Sehnula se pod ně a střídavě sála obě houpající se bradavky. Ne však dlouho, protože došlo k další změně polohy. Sedící Pavel si blondýnu přitáhl a usadil si jí na klín. Ta hned začala nadskakovat a zarážela si jeho kopí hluboko do podbřišku. Před ně si klekla Petra a olizovala mokrou kmitající kundu porostlou kudrnatými prstýnky zlatavého chmýří. Rukou si zajela pod šaty a do roztoužené jeskyňky vstrčila prsty. Ukájela se jejich vnikáním mezi vlhké pysky a honěním klitorisu.

Z kupé se ozývalo hlasité sténání. Poklopec vojenských kalhot se znatelně vyboulil, čehož si Eva hned všimla a přitiskla se k vojákovi bokem.

„Až oni skončí, tak asi využiju tu tvojí nabídku a zaskočím si přisednout,“ oznámila mu jakoby nic, přičemž rukou nahmátla přes látku kalhot ztopořené přirození, až se voják zakuckal kouřem cigarety zaskočený jejím nečekaným dotykem. Už jen tento letmý dotyk sliboval Evě pořádný zážitek. Stáli k sobě přitisknutí boky a koukali z okna. Lehce posunula ruku výš na pevné břicho a zajela do kalhot. Její prsty projeli po chlupech, našli horký tuhý úd a i v tom omezeném prostoru ho laskali. Zkoumavě prohrábnula šourek s varlaty, až z toho mladíkovi uniklo hluboké zamručení. Stál opřený čelem o okno a zhluboka oddechoval. Zapomenutá cigareta v jeho ruce lehce dýmala. Zapnuté kalhoty neumožňovali Evě velký pohyb rukou, tak místo honění ohon jen mačkala. Nemohla se dočkat, až ho vyloví ven a pořádně si s ním užije. Z jednoho kupé vyšla starší dáma a vydala se na wc. Ani když procházela okolo stojící dvojice, tak nepřestala Eva v dráždění vojákova bodáku. Na stále častější mužské vzdechy zareagovala tak, že ruku vytáhla ven.

„Ne že se mi tu uděláš. Já si chci taky užít. Počkej na mě u tebe. Za chvilku budou muset skončit a potom přijdu,“ ukončila hrátky nekompromisně.

Kupé se dál plnilo hekáním a vůní jejích roztoužených těl. Přihlížející Tomáš si sedl vedle Pavla a Andrea si přesedla na čerstvého koně. Pokračovala ve své jízdě už jen chvilku, protože se udělala tak mocně, že se nebyla schopná udržet vlastní silou vzpřímená. Svalila se k Pavlovi do náruče. Přitisknutá k jeho hrudi zhluboka oddechovala a občas sebou nekontrolovaně škubla v orgasmu. K jejímu rozkroku se sklonil Tomáš, rozevřel prsty růžové závojíčky a několikrát přelíznul celou kundičku, což způsobilo další Andreiny záchvěvy. Osiřelý Pavlův ohon nyní honila Petra jednou rukou, zatímco druhou stále masturbovala. Hekání Pavla se stupňovalo, jak se blížil k vrcholu.

„Vystříkej se jí na kozy,“ nařídila mu.

Za stálého honění Pavel vstal a pokropil Andreino poprsí hustou bílou mrdkou. Nadržená černovláska pustila péro a okamžitě se dala do olizování pocákaných bradavek. Znavená blondýnka jen překvapeně sledovala, jak jí Petra očistila. To už bylo hodně i na Tomáše a přispěl se svojí dávkou. Jenže s ním smýknul vlak, tak místo na prsa, šli první výstřiky Andree na obličej, do pootevřené pusy a na krk. Se vším si hravě poradila nenasytná Petra, která se masturbací vzrušila až k orgasmu. Ženy se něžně líbaly a všichni v kupé se pomalu vraceli do reality.

„No je akorát čas se obléknout,“ zkontrolovala čas spokojená Andrea.

Pootevřenými dveřmi právě nahlédla Eva, a když viděla, že je po akci, tak vešla dovnitř. Andrea si akorát dopínala poslední knoflíček u halenky. Ze stolečku u okna vzala venušiny kuličky, trošku se rozkročila a podřepla. Za všeobecné pozornosti si je zastrčila do nenasytné kundy. Natáhla si kalhotky a urovnala sukni. Rozhlédla se po ostatních svým nevinným andělským pohledem a rozloučila se. Jak se zjevila, tak i zmizela.

„Petro, jsi na řadě s hlídkou,“ obrátila na kamarádku netrpělivě Eva.

„Teda, ty jsi fakt rychlá,“ zasmál se Tomáš.

„Myslím, že to moje vítězství bylo tak trochu Pyrrhovo,“ prohlásila Petra závistivě.

Nadržená zrzka vrazila k vojákovi do kupé jak povodeň. Závěsy měl zatažené a netrpělivě jí očekával. Péro měl vytažené z kalhot a pomalu si ho honil. Ocas nebyl nijak zvlášť dlouhý, ale byl hodně široký a zakončený masivním žaludem. Když ho vzala do pusy, tak měla po chvíli pocit, že si vykloubí sanici. V kleče si hrála s pytlíkem a sála tmavý žalud. Svlékl jí halenku a hladil po zádech. Rozepnul podprsenku a sjel rukama na kozy. Ona ho na oplátku pilně kouřila. Přitáhl si jí k sobě a strčil jazyk do pusy. Chvíli se vášnivě líbali. Přitom jí vyhrnul sukni a zajel rukou mezi nohy. Překvapilo ho, že nemá kalhotky, ale nezastavilo to jeho šmátrání. Prsty si našly mokrou dírku a hned vnikly dovnitř. Strkal je tam a palcem přitom dráždil poštěváček. Chtěla ho svléknout, ale nedal jí čas. Bez větší námahy Evu zvedl v náruči, položil na sedadlo a začal jí báječně lízat slzící štěrbinu. Pořád jí šukal prsty a i dráždil poštěvák. Byl by jí snad ulízal nebýt toho, že vjeli do další stanice.

Na chodbě uslyšeli, jak Petra někomu oznámila, že kupé je obsazené. Sotva se vlak znovu rozjel, tak si Eva znovu vyhrnula sukni a nastavila si jeho bodák na kraj pochvy. Pomalu na něj dosedla a začala přirážet. Rozepnula mu bundokošili a s požitkem se opřela rukama o svalnatý hrudník. On chňapal ústy po poskakujících prsou a rukama mačkal pružný zadek. Najednou ucítila, jak se křečovitě vzepjal a vystříkal se do ní. Přestala přirážet a trochu zklamaně se mu podívala do očí.

„Neboj, hned budu v cajku,“ utěšoval jí. „To víš, v kasárnách si člověk moc neužije,“ mrknul na ní rošťácky a přidal něžný polibek.

Svýma silnýma rukama jí sevřel zadek a donutil jí k přirážení. S velkým potěšením ucítila, jak v ní opět roste na potřebnou tvrdost. Na tváři se jí rozlil zářivý úsměv a sama přebrala iniciativu v přirážení.  Hladce klouzala po ohonu pomazaném vytékajícím semenem z kundičky. Po chvíli jí položil na bok, zvedl jednu nohu do výšky a přitom neustále přirážel jako stroj. Honila si klitoris, dokud to na ní nepřišlo. Zatmělo se jí před očima, a když se konečně probrala, tak u ní klečel a cpal jí ptáka do pusy. Párkrát přejela jazykem okolo hlavy žaludu a už podruhé stříkal. Teplé sperma jí zaplavilo ústa, několik cákanců skončilo i na pihatém obličeji a na rusých vlasech.

„Pěkně sis to užila,“ přivítala ji Petra na chodbě. „Máš ještě mrdku na čele,“ dodala se smíchem. Otřela Evě čelo ukazováčkem a vstrčila jí ho do pusy. Společně se vrátili do svého kupé, kde si navzájem převyprávěli své zážitky.

Konec první části.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *