Petra a Tomáš – Nájem

Opět tu máme příběh Petry a Tomáše. Tuto dvojici ode mne už jistě znáte, ale pro úplnost.
Tomášovi je 35 let a Petře 22 let. Je to překrásná drobná blondýnečka.

Petra s Tomášem spolu žili v podnájmu ve staré bytovce. Vzhledem k tomu, že výdělečně činný byl pouze Tomáš tak zatím neměli na vlastní bydlení. Petra ještě studovala VŠ a občas vypomáhala rodinnému rozpočtu pár korunami z různých brigád. Bohužel to nestačilo a s nájemným jsme se bohužel často zpožďovali. Což jsem ale Petře neřekl. Je jasné že pan domácí z toho nebyl nadšený, až to došlo do stádia, že buď nás vyhodí a nebo že na byt budeme muset vzít třetího nájemníka. Tuto smutnou zprávu jsem pak přednesl Petře. Asi si dovedete představit její reakci že? Byla na mě naštvaná, že jsem jí nic neřekl a co jako budeme dělat? Já na to, že si nemůžeme dovolit, aby nás vyhodil. Petra po delším přemýšlení nakonec jen něco zamumlala a pak prohlásila. „No dobře, a kdo vlastně bude ten náš spolubydlící?“ A tím vše začalo.

Oznámil jsem panu domácímu naše rozhodnutí. Řekl mi, že se k nám nový spolubydlící nastěhuje, ještě dnes večer. Celý den jsem byl jak na trní. Měl jsem z toho blbý pocit. Večer se ozval zvonek a já šel otevřít. K mému údivu ve dveřích stál pan domácí a vedle něho Horváth! Byl to cikán a navíc týpek, který mě šikanoval na škole. Byl z rodiny, která nepracovala a právě je vystěhovali no a on teď bude bydlet s námi. Polilo mě horko, při představě, že teď musím bydlet s mým tyranem a úhlavním nepřítelem. No nedalo se nic dělat. Horváth se nastěhoval. Zařídili jsme mu ložnici v obýváku. Říkal jsem si, že nám aspoň přispěje na nájem. Jaké bylo ale mé překvapení, když z něj vypadlo, že nepracuje a makat ani nebude a že to budu muset táhnout sám. Petra byla dost vytočená, když to slyšela. Týden se mnou nemluvila. Horváth se doma jen válel a dělal nepořádek. Petra po něm nejdříve uklízela, ale pak to vzdala. Bohužel to narušovalo i náš sexuální život. Ne že by před tím byl úplně super. Petra často naznačovala, že má výbava není úplně top. Ale teď díky jeho přítomnosti jsem spolu měli sex tak jednou za dva týdny a to jen takovou rychlovku no a to Petře nemohlo stačit.

Vše se začalo měnit. Já chodil do práce a pokud to šlo, tak jsem bral přesčasy, abychom měli trošku více peněz, Petra se doma učila a Horváth se válel. Jednou když jsem nebyl doma šel Horváth do sprchy. V tom se vrátila Petra domů a shodou náhod se rozhodla pro to samé. V ložnici si svlékla a s ručníkem v ruce šla do koupelny. Otevřela dveře a rychle zajela dovnitř. Pak se zarazila a vytřeštila zrak. Uviděla Horvátha úplně nahého jak stojí ve sprše a v ruce třímá péro obrovských rozměrů. Petra začala koktat a s omluvou chtěla odejít. Horváth se na ní podíval a zeptal se jí. „Copak prdelko? Něčeho si se polekala? Něco tak velkého si ještě neviděla co? A Petra na to „To opravdu ne, tedy ano, tedy.. pardon.“ A pak vyběhla ven. V ložnici si sedla na postel a snažila se vstřebat nové pocity. Zjistila, že je dole úplně mokrá. Takové péro nikdy neviděla. Já jsem tak o polovinu menší. Nechápala jak jí může vzrušovat cikán. Ale pořád to nemohla dostat z hlavy. O jejích pocitech a o tom co se stalo mi nic neřekla. V noci nemohla spát. Pořád myslela na to obří péro. Byla z toho úplně v transu. Musela odejít na záchod. Prošla okolo Horvátha a koukla se jestli spí. Když se přesvědčila, že ano tak odcupitala a na wc si sedla na mísu.

Přemýšlela nad tím nástrojem a pomalu masturbovala. Když už byla v nejlepším, tak se z ničeho nic otevřeli dveře a v nich stál Horváth, úplně nahý. Koukal na Petru, která měla svou drobounkou ručku natlačenou na svou lasturku a mocně finišovala se svým orgasmem. Petra se rozklepala a prožila jeden z nejlepších orgasmů. Horváth jí sledoval a začal si hladit tu svou sukovici. Když se Petra vzpamatovala a otevřela oči tak překvapením vyjekla. Koukala před sebe na masturbujícího Horvátha. Na nic jiného se nezmohla. Horváth využil situace a vešel dovnitř. Když za sebou zavřel tak se otočil na Petru a povídá. „Koukám, že by si potřebovala uspokojit viď? Já ti s tím rád pomůžu.“ Udělal krok dopředu a před Petřin obličej nastavil to své péro a čekal. Petra se kousala do rtů a ručkou si opět začala mnout tu svou stále neukojenou lasturku. Druhou ručkou se natáhla po Horváthově mužství a začala mu lehce přetahovat předkožku přes žalud. Horváth už byl také dost vzrušený, chytl Petru za vlasy a přitáhl si jí na svůj buchar.

Ve chvíli, kdy se jeho penis opřel o její rty Petra silně zasténala, pomalu otevřela svá malá ústa a vsála jeho penis. Kmitání jejích prstíčků na klitorisu se stupňovalo a Horváthovo mužství se bořilo hlouběji do její pusinky. Najednou se od ní odtáhl a za ruku jí vytáhl aby se postavila. Otočil ji k sobě zády a ohnul. Petra se instinktivně opřela o mísu a neznatelně zasténala. „Neee.“ Ale přitom se víc rozkročila. Horváth si plivl na svůj buchar a jakoby nic neslyšel zatlačil svým žaludem na vchod do Petřiny prcinky. Lehce to mlasklo a v tu ránu byl z poloviny v Petře. Ta se prohnula a hekla. „Hmmm.“ Horváth si jí přitáhl k sobě a řekl. „Na tohle jsem se těšil od té doby co tu bydlím. Udělám z toho tvé blbečka paroháče. Teď ti ukážu jak se taková bílá kurva jako ty má píchat.“ Pak se do ní třikrát prudce zabořil a byl v ní celý, Petra jen hekala a nechala se prznit tím dobytkem. Horváth přirážel a tvrdě plenil úzkou dírku mé Petry. Té se houpaly její výstavní kozičky s každým přírazem. Horváth chytil její levou bradavku dvěma prsty a začal jí mnout.

Petřino sténání se zrychlovalo a stupňovalo. Bylo evidentní, že se jí blíží orgasmus. Horváth to vycítil a zašeptal jí do ucha. „Ta tvá kunda je krásně mokrá, za chvilku ti jí vystříkám až přeteče.“ V tom se Petra probrala a říká. „Ne to ne. Neberu antinu. Nesmíš do mě.“ Horváth ale místo toho zrychlil své přírazy a pravil. „Kočičko, moje semeno stříkám zásadně dovnitř. Pěkně tě naplním a udělám ti malého bastarda ty kurvo.“ Opět zrychlil své přírazy a zeptal se Petry. „Kam ti tedy mám to svoje semeno nastříkat?“ Petra už byla před vrcholem a říká. „Dovnitř. Nastříkej všechno dovnitř.“ Horváth se pousmál a pak mocně přirazil a vystříkal nebohé Petrušce její nechráněnou lasturku. Petra se přitom opět rozklepala a prožila svůj druhý orgasmus. Horváth si spokojeně odfoukl, plácnul Petru po zadku a odešel. Petra ještě dvacet minut seděla na záchodě a vstřebávala nové pocity. Rychle si vytřela prcinku od hromady spermatu, které z ní vytékalo a přemýšlela nad tím co udělala. Vždyť já jsem právě podvedla svého přítele. Navíc s cikánem, který ho na škole šikanoval. Ještě ke všemu mě vystříkal a já neberu prášky. Se mnou totiž Petra spala jen s kondomem a tak to bylo vůbec poprvé co v sobě měla semeno. Petra se pak došourala do ložnice. Horváth už spal. Lehla si vedle mne a usnula.

Od toho dne se vše začalo měnit. Já byl pořád v práci a neměl jsem na Petru čas. To jí samozřejmě vadilo. Začali jsme se často hádat. Teď už Petra se mnou nespala skoro vůbec. Jednou, když jsem opět vydělával na naše živobytí se Petra ráno probrala a šla si udělat snídani. Měla na sobě jen bílou krajkovou košilku, která jí sahala těsně pod zadeček. Vešla do kuchyně a natáhla se do horní skřínky pro chleba. Jak byla na špičkách, tak se jí košilka vytáhla a vykoukl její dokonalý kulatý zadeček. Když se chtěla narovnat, tak jí z ničeho nic někdo chytil za prdelku a pořádně jí prohnětl. Pak se jí cizí rty přisáli na krk a jedna ruka chytila její pravé prso. Petra sebou cukla a otočila se. Stál tam Horváth, celý nahý a chlípně na ní koukal. „Máš šukatelnou prdel.“ řekl Horváth. Petra pochopila, že je před ním jen v titěrné průhledné košilce a rukama si zahalila prsa a prcinku. „Jen se nedělej stydlivko. Už jsem tě nahou viděl a nejen to.“ A začal se smát. Petra na něj vyjela co jako chce? On že už dlouho nešukal a ona podle těch našich hádek také ne. Přitom se na ní natlačil a pokusil se jí políbit. Horváth se Petře hnusil, ale něco chlípného v ní jí říkalo aby se nebránila a nechala ho. Opět si vzpomněla na jeho obří penis, který jí nedávno tak krásně vyšukal až z toho zvlhla. Horváth jí políbil a Petra propletla svůj jazyk s jeho v prvotřídním francouzáku. On jí pak chytil za boky a posadil jí na kuchyňskou linku. Roztáhl jí nohy a klekl si mezi ně. Párkrát jí zkušeně prolízl tu tekoucí štěrbinu a Petra nahlas zasténala. Spokojený Horváth se narovnal a bez varování do Petry vrazil to své dělo. Petra vykřikla a chytla Horvátha za krkem. On na nic nečekal a rozjel tvrdou mrdačku. Petra skučela a sténala a nechala se hoblovat od toho cikána. Petřin orgasmus se dostavil poměrně rychle a bylo to něco. Klepala se a sténala a prcinkou přirážela na ten nástroj rozkoše. Na Horvátha už to také přicházelo a tak se Petry zeptal. „Tak co kurvičko? Kam ti mám nastříkat to své semeno?“ Petra už nevnímala a jen se snažila užívat si to super mrdání. „Stříkej do mě, všechnu svou mrdku stříkej do mě.“ Horváth se pousmál a zrychlil své kopulační pohyby. Při posledním přírazu zařval a opět vyplnil Petru svým semenem. A že toho bylo. Teklo to z ní na linku a kapalo na zem. „Jsi dobrá kurva. Od teď už budeš mrdat jen se mnou rozumíš? Ten tvůj chcípák už nemá nárok nebo uvidíš co se stane. Nějak to zařiď“ V Petře se právě něco změnilo. Zjistila, že jí celá ta situace vzrušuje. Hlavně pocit že se nechává vymrdávat cikánem co tyranizoval jejího Toma. Ten den jí pak Horváth mrdal ještě dvakrát.

Já přišel utahaný domů a hned mě vytočilo, že ve schránce byla výzva od pana domácího, že se opět opožďujeme s nájmem a že už nám to nebude trpět. Doma jsem pak Petře řekl co se děje. Byla vytočená do běla a nadávala mi, že jsem neschopný a co budeme dělat. Petra práskla dveřmi a odešla do obýváku. Já přišel za chvilku za ní, že se jí omluvím a společně vymyslíme jak z toho ven. Petra s Horváthem seděli na gauči a povídali si. Petra pak řekla. „Mluvila jsem tady s Horváthem a vymysleli jsme plán. On ti půjčí peníze na zaplacení nájmů. Ty aby si to mohl splácet si najdeš druhou práci. Je to stejně tvá vina, že jsme v téhle situaci. A protože si mě opravdu naštval, tak se za trest přestěhuješ do obýváku a Horváth bude spát se mnou v ložnici. Vykulil jsem oči a nevěřil jsem tomu, co jsem právě slyšel. Horváth se postavil a prohlásil. „Co tak čumíš? Neslyšel si? Koukej se přestěhovat”. Pokusil jsem se ještě něco namítnout ale byl jsem rázně upozorněn, že pokud neudělám co Petra řekla, tak dostanu nakládačku. Se svěšenou hlavou jsem udělal co chtěli. Hned druhý den jsem si našel druhou práci na noční směně v místním baru. Od té chvíle už měla Petra s Horváthem nerušený prostor na pravidelné mrdání. Já samozřejmě nic netušil. Až asi po třech týdnech jsme v baru měli z technických důvodů zavřeno a tak jsem dorazil domů dřív. Hned po otevření jsem uslyšel táhle hekání a mlaskání. Zprvu mě napadlo, že si to Petra dělá sama vibrátorem. Přeci jen jsme spolu nespali už dost dlouho. Vešel jsem do ložnice a stuhnul jsem. Petra ležela na zádech. Své štíhlé nohy měla hozená na Horváthových ramenech a hekala pod jeho tvrdými přírazy. Nechápal jsem. Koukal jsem na to představení a nebyl jsem schopen slova. Vůbec si mě nevšimli. Až po tom co společně dosáhli hlasitého vyvrcholení mě uviděli. “Co čumíš? To si ještě neviděl co? Petra říkala že máš malé péro, tak jsem jí dopřál to svoje”. Oba se začali smát. Já se rozbrečel jak malá holka. „Nebul, oba jsme věděli, že to takhle jednou dopadne. Když mě neumíš uspokojit ty, tak to hold musí udělat někdo jiný.“ Horváth opět nalehl na Petru a začal jí znovu piglovat. Já koukal, má duše umřela. Nechápal jsem jak se to mohlo stát. Najednou jsem pocítil, jak mi tvrdne ocas. Z té šukačky se mi normálně postavil. Petra se na mě podívala a začala se smát. „Koukej, on se mu z nás postavil.“ Vypadni úchyle. A zavři za sebou dveře.“ řekl Horváth. Odešel jsem do obýváku a sedl si na gauč. Bytem se neslo slastné hekání a mlaskání Petřiny kundičky. Po chvilce jsem vytuhnul. Ráno mě probudilo bušení do zdi. Horváth opět plenil Petřinu kundu a čelo postele naráželo do zdi.

Petra s Horváthem pak už bez problémů, přede mnou šukali po celém bytě. Dokonce začali chodit spolu do našeho baru, ve kterém jsem pracoval. Já je obsluhoval a sledoval jak se líbají a osahávají. Všimli si toho samozřejmě i naši přátelé. Nejdříve nechápali, ale když jim to vysvětlili tak pochopili, že si za to můžu sám. Dopadlo to tak, že na baru měli otevřený účet, který se platil z mé výplaty. Já už jen pro ně vydělával peníze a sledoval jak mi Horváth ukradl mou jedinou lásku.

U nás doma pak probíhali, různé mejdany. Horváth Petru šukal jako kurvu, Nadával jí, pleskal jí po zadku. Dokonce to došlo tak daleko, že se o ní při hraní pokru vsázel a vítěz měl pak celou noc na to aby si s ní pohrál. Omrdali jí nakonec všichni jeho kumpáni i naši společní přátelé. Samozřejmě jí všichni prznili naostro a tak mě ani nepřekvapilo, když my oznámila, že je těhotná. I s narůstajícím bříškem jí však Horváth šukal a půjčoval každému kdo si o ní řekl. Pro jejich zábavu jsem je musel obsluhovat a masírovat a olizovat Petře nohy. Klesl jsem až na dno. Po jedné noční v baru, jsem se vrátil domů. Jaké bylo mé překvapení když po otevření dveří na mě vykoukl úplně prázdný byt. Všechen můj nábytek byl pryč. I Horváth s Petrou. Zbyly tam jen jejich klíče od bytu.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Tohle je asi nejpovedenější díl z téhle série.

 2. Víc, víc! Potřebujeme víc povídek <3

  • Lůco, děkuji za podporu. Brzy přidám další, ale teď nemám inspiraci. Máš nějaký nápad, který by sis přála, aby Petra a Tom ještě prožili?=)

 3. Nejsem sice luca, ale snad můžu taky poradit, nebo vyřknout své přání. Líbilo by se mi, kdybys hezky jemně vylíčil, jak se Petra postupně zamiluje do jiného. Mohlo by to začít jako nevinný flirt, který bys toleroval a vzrušovalo by tě to. Časem by se to více a více zvrhávalo, až by ti dala Petra ultimátum. Jestli chceš být s ní, tak žádný sex, žádné doteky. Dokud je zamilovaná, tak mu to nemůže udělat, byla by to nevěra.
  Co říkáš, je to pro tebe zajímavé a je to výzva, když to primárně není jen o tvrdém sexu? Ten samozřejmě můžeš popsat taky. Bylo by fajn, kdyby Tomáš byl něžný a citlivý a ten její nový by byl vůdčí typ. Bral by si ji tvrdě a rozhodně. Tak, jako to Tomáš nikdy nedokáže, protože to v něm není.

 4. Libilo by se mi, kdyby šla Petra s Tomášem třeba na diskotéku, tam si ji vyhledla partička hnědočechů, něco by mohlo proběhnout ještě na diskotéce na zachodech, každopadně pak by ji unesli do nějakeho doupěte, kde by se na ni vyřadily všichno co by chtěli. Tomašovi by pak přislo vykupne a posilali mu videa co s ni všechno dělají a jak se ji to libi. Při předani vykupneho by unesli i jeho a musel by jim sloužit a sledovat pri tom co vsechno provádějí Petře. Ber to jen jako inspiraci určitě neco vymyslíš.

  • Jendo díky. To je hodně zvrhlé.=) Líbí se mi to. Máš ještě nějaký nápad? Budu rád za co největší inspiraci.=)

   • Jeste me napadlo, že by ji mohli cikani prodavat cizim klientum, ona by mela zavazane oci aby nevedela kdo s ni zrovna rajtuje. Samozrejme by vsechno strikali do ni 😀 A Tomáš by za odmenu mohl dostat možnost taky si užít za dobře splneny ukol ktery necham na tobe ale sel by až jako poslední. A moc by se mu to libilo.

   • Jinak chci moc podekovat, tahle serie je fakt skvělá, nejlepší povidky co jsem kdy četl .

    • Díky moc za chválu. Jsem rád, že se mé povídky líbí. Brzy se tu objeví další můj příběh. Je trošku zvrhlejší, tak snad se bude líbit. Díky za inspiraci.=)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *