Správcem penzionu – Kapitola III.

Uplynul asi měsíc od našeho dobrodružství s Richardem. Terezka byla od té doby jako vyměněná, na všechny strany z ní doslova stříkala pozitivní energie. V posteli byla neuvěřitelně vášnivá a nejen v posteli. Bylo to zase jako na začátku, jen trochu víc dráždivější, protože mě zlobila svými fantaziemi o cizích mužích.

Na poslední víkend v říjnu jsem měl na ubytování jednu partu důchodců, chtěli celý penzion, ale týden předtím mi odřekli jeden čtyřlůžkový pokoj v podkroví. Na poslední chvíli jsem ho stihl obsadit na jednu noc čtveřicí kluků kolem pětadvaceti let. Byli to takový pražští frajírci, namchrovaní z posilovny, ale byznys je byznys, tak proč ne.

Terezka mi pomohla s roznášením večeří a obsluhou, dohromady jsem měl skoro třicet lidí, takže to na jednoho bylo hodně. Nemohl jsem si nevšimnout, jak po ní kluci u zadního stolu koukali a když se dostala až k nim, neodpustili si pár narážek na její postavu, což ona se smíchem odpalovala.

Z jedné strany jsem jich měl plné zuby hned od prvního okamžiku, protože ztotožňovali přesně ten ideál bohatých a sebestředných blbců, kteří mají pocit, že si můžou koupit všechno na světě. Z druhé strany mne ale vzrušovala představa, že by mě má žena s jedním tím svalnatým blbcem podvedla. Přemýšlel jsem nad tím, když jim nesla pití a viděl, jak jí jeden z nich nenápadně pohladil po zadku.

Po večeři vzali důchodci kytary a začali hrát jak diví. Vzal jsem Terezku stranou a vysvětlil jí svůj plán. Navrhnul jsem jí, aby podstrčila tomu klukovi, co jí hladil po zadku, papírek se vzkazem a počkala na něj nahoře v pokoji. Já budu dál obsluhovat, on si bude myslet, že jí svedl a ona podvádí mě a přitom to budu já, kdo vše řídí.

Terezka nad tím chvíli přemýšlela a pak souhlasila. Měla však jen jednu podmínku, že nepůjdu tentokrát nahoru, dokud mi ona nenapíše, že můžu. Přikývl jsem a cítil jak mi začíná tlouct srdce. Terezka si vzala tužku a na papírek napsala vzkaz, pak nalila panáka a šla ho odnést tomu klukovi na účet podniku. Byla ke mě zády, tak jsem jí neviděl do obličeje, ale když se obrátila, hrál jí na tváři úsměv. Přišla ke mě, ve chvíli, kdy se kluk od stolu na ní otočil a sledoval ji.

Dělal jsem jako by nic. Terezka umyla několik sklenic, dala mi pusu a řekla, že si jde lehnout. Když si brala z baru telefon, všiml jsem si, jak se jí klepe ruka vzrušením. Šla po schodech pomalu nahoru a byla tak neuvěřitelně sexy.

Po očku jsem sledoval kluky, jak se spolu baví a asi za pět minut se kluk s papírkem zvedl a šel k pokojům. Kráčel celkem sebejistě a než zmizel nahoře, ohlédl se po mě. Já dělal, že koukám jak hrajou a nevidím ho. Měl jsem co dělat, abych klidnil svou erekci při roznášení piva. Ostatní kluci nejspíš věděli, kam zmizel jejich kamarád, občas jsem zachytil pohled jednoho z nich, ale dělal jsem jako by nic.

Asi po dvaceti minutách jsem vyšel před dům, obešel ho a zastavil se pod oknem našeho pokoje. Zastavil se mi dech. Z pootevřené ventilačky bylo slyšet nezaměnitelné mlaskání a sténání mé ženy. Frajírek jí tam zřejmě dobře nakládal a zdálo se, že i jemu se to líbí, protože u toho supěl jak lokomotiva. Věděl, že nikdo na pokojích není a všichni, včetně mě, jsou dole, tak se ani nesnažil být potichu.

Srdce jsem cítil až v krku a spánky mi bušily téměř do rytmu podle pleskotu nahoře. Terezka chvílema doslova kvílela a boreček nepolevoval. Žárlivost se ve mě mísila s neskotečným vzrušením, o patro víc mou malou ženu zběsile šoustala hromada svalů.

Vrátil jsem se do sálu a snažil se kontrolovat všechny své emoce. Zábava byla v plném proudu a trvalo další třičtvrtěhodinu, než ze schodů sešel frajírek. Sedl si ke stolu a začal kamarádům něco vyprávět. Čekal jsem, že každou chvíli obdržím zprávu od svého miláčka, abych se na ní zaskočil podívat, jenže nic nepřicházelo. Odskočil jsem si a když jsem se vrátil, došlo mi proč.

U stolu totiž chyběl jeden z kluků, vytratil se, když jsem zrovna nebyl na baru. V tu chvíli mi už bylo jasné, proč jsem musel Terezce slíbit, že dokud mi neřekne, nahoru nepřijdu. Nevydžel jsem a asi za deset minut jsem si ven zašel znovu jakoby zakouřit.

Pod okno jsem ale nedošel, zarazil jsem se u rohu domu a pozoroval nahou a potichu vzdychající Terezku vykloněnou z okna. Její zpocené tělo se lesklo ve světle vycházejícím z pokoje a nemohl jsem spustit oči z jejich ňader, jak se divoce zmítají pod přírazy jejího milence. Potichu jsem se přesunul pod ní a užival si ten pohled. Když si mě všimla, nedala nic znát, jen se víc rozvzdychala, jak jí to vzrušilo a šeptla přes rameno milenci aby přitlačil.

Ten poslechl a začal do mého miláčka bušit jak zběsilý. Vytáhl jsem už oteklý a skoro bolavý ocas a začal si ho před ní honit. Terezka si toho všimla a začala si provokativně přejíždět jazykem rty. Dlouho jsem to nevydržel a začal kropit trávník před sebou. Pak má žena usoudila, že divadla už bylo dost a narovnala se. Než ale zavřela okno, řekla frajerovi směrem ven, tak abych to slyšel, že teď ho chce do prdelky.

Vrátil jsem se do sálu a když už jsem neměl tak těžké koule, dýchalo se mi líp, i když jen na chvilku. Za půl hodiny jsem sledoval, jak se kluci znovu nenápadně vyměnili. Nemohl jsem přestat myslet na to, že se má láska o patro víš nechává ošukat už třetím namachrovaným a svalnatým pitomečkem. Mezitím jsem dole obsluhoval jeho dva kamarády, kteří z ní své ocasy před chvíli vytáhli.

S přibývajícím alkoholem přestávali být opatrní a chvílema se mi nepokrytě smáli, hlavně té mé nevědomosti, jenže já věděl více než oni. Když přišla řada na čtvrtého, bylo znát, že už zábava v sále slábne. Důchodci se pomalu odebírali do pokojů, až tu zbyli jen frajírci. Nejspíš se báli, že budu chtít zavřít a načapám jejich kolegu mezi stehny své ženy, tak se se mnou dali do řeči a zvali mě na panáky.

Řeč přišla i na mou ženu, ptali se jak jsme spolu dlouho, odkud se známe a čím se živí. Nedal jsem na sobě nic znát ani kdy jí začali chválit postavu. Jeden z nich se jakoby náhodou zeptal, jestli se o ní nebojím, když je občas na penzionu tolik chlapů. Řekl jsem mu, myslím přesvědčivě, že o to strach nemám.

Na tváři jim hrál úsměv, protože všichni moc dobře věděli, že to není pravda. Pravda byla, že dnes večer o patro víš mou milovanou Terezku šoustal už čtvrtý ocas a já doufal, že ten můj bude pátý. Nespíš všichni tady u stolu věděli, jaký je to pocit, mít ho zabořeného až po kořen v uzoučké kundičce mé zpocené ženy a pumpovat do ní teplý obsah svých koulí. A ten poslední kluk to měl nahoře každou chvíli zjistit.

Po dalších třech rundách se ukázal na schodech a díval se do telefonu. Když k nám přistoupil, bylo vidět, jak je celý rudý. Jak se naše pohledy střetli, řekl, že měl dlouhý hovor s přítelkyní a o co že přišel. Kluci se té lži jen opile zasmáli. Dal si s náma posledního panáka a pak se všichni čtyři zvedli a šli spát.

Odrazil jsem sud a pozhasínal, zrovna v tu chvíli mi zadrnčela zpráva – Už můžeš miláčku. Vyrazil jsem nahoru a nikam nespěchal. Užíval jsem si každý další krok plný očekávání toho, co na mě v pokoji čekalo. Došel jsem ke dveřím a zastavil se. Pak jsem vzal pomalu za kliku a vešel.

Na posteli ležela utahaná Terezka. Oči přivřené, ruce i nohy roztažené. Na sobě měla jen bílé podvlékačky a punčochy, kalhotky a podprsenka leželi vedle postele na podlaze. Tělo se jí lesklo potem a chlístanci semene, měla ho ve vlasech, na bradě, na prsou i na břiše. Chloupky nad mušličkou měla slepené a z jeskyňky vytékal bílý pramínek na prostěradlo. Prdelku jsem neviděl, ale tušil jsem, že ta toho nepořádku také nebyla ušetřena.

Stál jsem nad ní a prohlížel si jí. Začala se smát a zeptala se, jestli jsem si to takhl nějak představoval. Neřekl jsem nic a začal jsem se svlékat. Nahý jsem si klekl nad ní a přemýšlel, jak naložit s mým ze všech stran zneuctěným miláčkem, ale jedno jsem věděl jistě. Že jí chci líbat a nastříkat na ní dnes poslední, svůj podpis.

Nahnul jsem se nad ní a ona mi vášnivě šla naproti. Líbala mě jako zběsilá svými olepenými rty, těmi rty, kterými dnes kouřila čtyři nateklé ptáky. Přitáhla si mě na sebe a já jsem jí svým těšitelem bez meškání zaplul mezi stehna. Byla tak plná, že jsem cítíl na ptákovi, jak mi kolem něj vytéká vytlačené semeno proti. Obejmula mě nohama a tlačila mě k sobě, obmotala to své nevěrné a vášní jiných mužů zcákané tělo a snažila se mě v sobě utopit.

Byl jsem sice nadržený dost, ale její jeskyňka byla od předchozích bucharů tak rozevřená, že mě to moc nedráždilo. Vyprostil jsem se tedy z Terezčina sevření, prudce jí otočil na břicho a nekompromisně jí vklouznul do její sladké prdelky. Šlo to krásně, protože mi ji nějaký gentleman přede mnou důkladně důkladně předpřipravil a nechal uvnitř svou mazlavou vizitku, takže byla krásně promazaná.

Byl jsem úplně bez sebe. Bušil jsem do Terezky, co mi síly stačili, cítil jsem jak mi našlehané semeno stéká z její roztažené zadní dírky po koulích na postel. Její majitelka měla hlavu zabořenou v polštáři a slyšel jsem, jak do těj sténá a oddychuje. Nohy měla ze začátku mírně roztažené, ale pak je přitiskla k sobě a neskutečně ždímala análkem můj ocas. Takový tlak jsem nemohl dlouho vydržet, za několik vteřin už jsem jí do zadku vycákal další signaturu.

Chvíli jsem na ní ještě ležel, užíval jsem si její vůni, potu a čerstvého semene a hlavně pocit samce, který znovudobil svá území. Začal jsem jí líbat po šíji, tak jak to měla ráda, něžně přitom předla, jako kočička. Cítil jsem, jak mi pytel pomalu v její prdelce vadne, tak jsem ho vytáhl a otočil si ji do náruče. Něžně mě se zavřenýma očima líbala a pak mi na rameni usla. Poté, co na ní pět nadržených chlapů několikrát ukojilo svůj chtíč, jsem se jí ani nedivil.

Ráno mě probudil budík a hlavně všudypřítomná vůně hříšné noci linoucí se po celé místnosti. Terezka byla ještě doslova přilepená v mé náruči a tak jsem jí probudil a pomohl jí ve sprše umýt a zbavit se důkazů. Nemohla se totiž ani udržet na nohou, tak moc jsme jí večer z obou stran naložili. Po sprše si ale zase lehla do postele a oznámila mi, že z ní nevyleze, dokud hosti neodjedou, protože se nechce před těma frajírkama promenádovat v takovém stavu.

Šel jsem dolu připravovat snídaně a nechal ji odpočívat. Kolem osmé začali dolů scházet lidé a až kolem deváté se v místnosti ukázali i kluci. Bylo na nich vidět, že si nahoře nejspíš ještě otevřeli flašku na zapití úspěšného večera, možná by vichni ještě něco nadýchali. Občas na mě některý z nich pohlédl a snažil se zjistit, jestli jsem jejich večerní šuk odhalil, nebo ne, ale já na sobě nedal nic znát. Jako by se nic nestalo.

Po snídani si šli nahoru zabalit a při placení mi všichni nechali královská dýška. Potutelně se přitom usmívali a když odcházeli, ten, co manželku obšťasňoval jako první, se zeptal, jestli ještě spí, že se nepřišla rozloučit. Řekl jsem mu, že se necítila dobře a tak si přispala. On se jen zasmál, rozloučil a odešel.

Terezka se na nohy pořádně dokázala postavit až druhý den a já jsem jí plnil každé přání. Ještě druhý den si nemohla sednout a na sex jsem mohl na týden úplně zapomenout. Ale stálo to za to.

Třetí den mi přišel anonymní mail, bylo v nich několik fotek z mobilu a jedna zvuková nahrávka. Na fotkách byla moje zřetelně manželka v různých polohách nabodnutá na klacek co nebyl můj a dvě dokonce z momentu, kdy autor cáká obsah svých kulek mému miláčkovi do pusinky. Nahrávka pak byla asi pětiminutová a přiblížila mi alespoň trochu, jak moc si to tu noc má žena užívala.

Ukázal jsem fotky Terezce a ta zrudla a políbila mě. I když mě zahýbala ve velkém stylu, v tu chvíli jsem ji miloval jako nikdy před tím.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Kazdou castou lepsie a lepsie

  2. Výborná a peprná povídka, styl psaní má švih a oplývá příjemným množstvím detailů aniž by se zadrhávala a nudila. Je to radost číst.

  3. Nádhera,snové,takovou přítelkyni-ženu,bych si přál…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *