Správcem penzionu – Kapitola II.

Odpoledne jsem si s manželkou sedl u kávy, potřeboval jsem si s ní promluvit o tom, co se předchozí noc stalo. Už nějakou dobu jsem totiž přemýšlel o všech možných rizicích takového vztahu a měl jsem strach z jediného – abych o ní nepřišel. Líbila se mi její upřímnost a přímočarost, to že viděla svět tak, jak je a na nic si nehrála. To byl pro mne, po zkušenostech z předchozích vztahů, opravdový zázrak.

Seděla proti mě a červenala se. Řekl jsem jí o mém strachu a o tom, že jsem si včerejší noc opravdu užil. Že je pro mě důležité, že já jsem byl ten, ke komu se vrátila a že ji pro to miluji ještě víc. Že je po mne nejdůležitější osobou na světě a tak mi dělá potěšení, když je šťastná.

Chvíli mlčela a pak se mi podívala do očí. Potom mě chytla za ruku a řekla, že nemusím mít strach, že to byla zábava, že si to skvěle užila, ale její místo je u mě. Že pokud nebudu chtít, už se to nikdy nebude opakovat, ale jinak že je a bude v tom se mnou. Že já jsem ten, kdo určuje pravidla. Byl jsem z toho dojatý.

Chytla mě za ruku, odvedla na pokoj a tam jsme se něžně a pomalu pomilovali. Když se mnou pak ležela nahá na posteli, zeptala se mě, jak si to tedy představuji. Řekl jsem jí, že na partnerech bych se raději vždy předem domluvil, ale že mám rád překvapení a rád se dívám.

Pak jsem se začal vyptávat na Richarda, že jsem toho docela dost včera večer z pokoje slyšel a jestli by si s ním chtěla ještě užít, než zítra odjede. Zčervenala ještě víc a pak se sklopenýma očima řekla, že jo, že by to bylo super, že by moc ráda. Tak jsem jí řekl, že mám jen jednu podmínku, že tentokrát chci být u toho, ale že jak to bude, nechám celé na ní. Řekla, že se bude přede mnou stydět, ale že něco vymyslí.

Kolem sedmé jsme povečeřeli s Terezkou sami, já se pak šel nahoru podívat na zprávy. Richard nám nechal vzkaz, že jde s kamarádem na večeři a že s ním na jídlo nemáme počítat.

Bylo téměř osm, Terezka dole myla nádobí, když jsem z venku slyšel parkovat auto. Bouchli vstupní dveře a ze zdola jsem slyšel manželku, jak o něčem s Richardem mluví. Za chvíli přišla nahoru, v jedné ruce flašku medové whisky, její oblíbené, a v druhé prázdnou skleničku. Řekla mi, jestli bych nemohl jít dolu, zatopit v krbu a počkat na ní v křesle, Richard se prý také za chvíli připojí. Že si vezme něco hezkého na sebe a že za náma přijde. Potom se na mě usmála, ale cítil jsem, že je trochu nervozní.

Krb už praskal a teplo se z něj příjemně roztahovalo po místnosti, když Richard sešel dolů. Usmál jsem se na něj a zeptal se, jestli chce nalít sklenku, že tu mám od jednoho hosta výborný koňak. Souhlasil a během chvíle jí měl na stolku vedle gauče. Byl trochu nervozní, nejspíš nevěděl, co se bude dít. I když to já vlastně také ne, ale to očekávání bych kolem mohl krájet.

Veděl jsem, že Richard strávil skoro dva roky na studiích v jižní Francii, kam jsme s manželkou už několikrát zavítali, tak jsem se ho začal vyptávat. Vděčný za tak široké téma, hned začal vyprávět, kde byl a co viděl. Shodli jsme se na několika hezkých místech a jídlech, oba jsme ten kout světa milovali.

Mluvili jsme zrovna o teplých pramenech v Pyrenejích, když se od schodů ozvalo pomalé klepání bot. Otočil jsem se a viděl manželčiny nohy v lodičkách, jak scházejí dolů. Při každém kroku jsem čekal, kdy zahlédnu kousek látky, které ukončí ten hezký výhled, ale žádný nepřicházel. V mžiku mě napadlo, že si vzala nějakou minisukni, o které jsem nevěděl, jenže nic. Za chvilku jsem měl jasno a jen zíral s otevřenou pusou. Manželka dolu scházela úplně nahá.

Několika pomalými kroky došla ke gauči proti mě, sedla si těsně vedle stejně překvapeného Richarda a dala si nohu přes nohu. Byl jsem vytržený z míry, Terezka se na mě koukala stejně hrdým a suveréním pohledem, jako včera. Už jsem jí nemohl zastavit, i když bych to samozřejmě neudělal. Když se uvelebila, zeptala se, o čem jsme mluvili. Vyhrkl jsem, že o Pyrenejích, tak se usmála a vyprávěla Richardovi o tom, jak jsem jí vzal na stezku vytesanou ve skále a zapomněl se jí zmínit, že je to strašně vysoko.

Pak se jen letmo zeptala, co pijeme a jestli bych jí nemohl nahoru skočit pro tu flašku, co v pokoji nechala. Zvedl jsem se a šel nahoru, ale nijak jsem nespěchal. Nahoře jsem vzal flašku, ve které už polovina chyběla a vracel se zpátky. Už ze schodů jsem viděl, jak Terezka jemně přejíždí rukou po bouli v Richardově rozkroku, zatím co se spolu líbají. Oba s na mě podívali a já se na ně usmál, což bylo poslední svolen k tomu, co s přede mnou rozjíždělo.

Nalil jsem Terezce panáka a sledoval, jak pomalu rozepíná zip u Richardových kalhot. Seděl jsem a díval se. Snažil jsem se vypadat klidně, jako by nic, ale uvnitř jsem byl jako ucpaný parní kotel před výbuchem. Sáhla do kalhot a ven vypustila jeho těšitele, o dost většího než jsem měl já. Najednou mi bylo jasné, proč včera tolik křičela, takového macka musela cítit pořádně.

Držela ho hrdě v ruce a pravou rukou po něm jezdila nahoru a dolů. Dívala se mi přitom do očí a usmívala se. Richard se přestal držet zkrátka, hladil mou ženu po vnitřní straně stehna a líbal jí kolem ucha a do vlasů. Po chvíli honění se nahnula k jeho rozkroku a já viděl to, co jsem včera jen slyšel, jak Richardův žalud mizí v Terezčiných ústech, jak její rtíky klouzají níž a níž po jeho chloubě.

Richard začal těžce oddychovat, jednou rukou sebral manželky vlasy do culíku a druhou jí hladil po zadečku. Terezka se mu na něm činila, jezdila mu po něm jazykem, líbala mu velké koule a chvílemi ho hladově sála, přesně jak to dělala mě. Jenže vidět to takhle krásně před sebou a ještě na tak velkém exponátu, to byl úplně jiný zážitek.

Když přestala, opřela se o sedačku, roztáhla nohy, chytla milencovu ruku a položila mu jí do svého rozkroku. Richard jí chvíli mnul, ale pak si před ní klekl a počal jí dělat dobře jazykem. Ona, sedě proti mě, mu oběma rukama čechrala vlasy a přitom ze mě nespouštěla oči.

Terezka už byla pěkně rozvzdychaná, když se od ní Richard zvedl. Rychle se svlékl do naha a stál nad ní jako socha Davida. Tělo šlachovité, ale hlavně, ten nateklý sval co se mu houpal mezi stehny a ze kterého jsem nemohl spustit oči. Chvíli se na sebe dívali, on si ho párkrát promnul v ruce a ona si mnula svou mušličku.

Pak se nad ní sklonil. Krásně jsem zezadu viděl jak jí v kundičce pomalu mizí žalud a jak se jeho chachar noří stále hlouběji do jejich útrob. Terezka zrychlila dech a když v ní Richard zmizel úplně celý, zasténala. Nechal jí, ať si chvilku přivykne a pak se v ní pomalu začal pohybovat.

Měl jsem nádherný výhled. Seděl jsem a ani nedutal, srdce mi silně bilo a dech se zrychlil. Sledoval jsem každý pohyb z neustále se zrychlujícího tempa přírazů mileneckého páru. Za chvíli se místností nesla krásná hudba složená ze sténání Terezčina, Richardovo těžkého oddychování a hlavně hlasitým pleskotem těl. Zběsilé pohyby krásného a podle čvachtání Terezčiny jeskyňky i dobře promazaného stroje.

Bez hnutí jsem sledoval, jak mi ten privilegovaný host divoce šoustá mého miláčka, bezbožně svou oteklou kládou plundruje svatyňku mé lásky. Ta se za moment prohnula a vykřikla tak, jak jsem jí při souloži ještě nikdy křičet neslyšel. Richard nezaváhal, zarazil ho dovnitř až po koule, aby ho nevystrnadila ven a sledoval, jak se, na něm nabodnutá, rozklepala. Pak ho pomalu vyndal ven a něžně ji líbal, než se sebrala k pokračování.

Pak si Richard sedl na sedačku s roztaženýma nohama a Terezka si na něj snožmo sedla obličejem ke mě. Začala pomalu jezdit nahoru a dolů, ale nadržený samec pod ní rozhodně na žádné pomalé tempo zvědavý nebyl. Šel jí na proti až to s ní při každém plesknutí zadečku škublo a ona zasténala. Přitom ze mě nespustila oči a ty jako by říkali – jen se podívej, jak to tvá ženuška umí rozjet.

Světlo plamenů z krbu na jejich vlhkých tělech přidávalo celé scenérii na živočišnosti a divokosti. Nemohl jsem spustit oči z divoce poskakujících prsou, měl jsem na ně ten nejlepší výhled. Terezčiny přivřené oči a zvuky, které přímo křičela do místnosti, ohlásili její blížící se vyvrcholení. Všiml si toho i Richard, který už nějakou chvíli také nebyl potichu, sevřel manželku za boky a jeho zběsilost nabrala vrcholu.

V tu chvíli se z manželky stalo jen bezvládné tělo rozklepané v agonii. Vlála v jeho přírazech a nebýt toho, že ji pevně držel, už by se skácela k zemi. Sledoval jsem tu animální touhu v jeho očích, jako smyslů zbavený se řítil ke svému cíli a má milovaná žena už byla jen hračkou, jen prostředkem k ukojení jeho chtíče. Pak zařval, několikrát tvrdě přirazil, až se má manželka zajíkla a padl do sedačky i s manželkou na klíně.

Leželi tam, zhluboka oddychovali a manželka pomalu přicházela k sobě. Stále ho měla uvnitř a jak mu chabla jeho chlouba, pomalu z její roztažené štěrbinky odkapávalo na podlahu jeho teplé semeno. Začali se něžně líbat a v tu chvíli jako bych tam nebyl. Když se jejich dech zklidnil, Terezka se na mě otočila a usmála se. Ještě několikrát Richarda políbila. pak se pomalu zvedla a na zesláblých nohou došla ke mě, bryndala přitom po svých nohou a na podlahu zbytky Richardovi vášně.

Beze slov si přede mě klekla, rozepnula mi kalhoty a strčila si můj tvrdý ocas do pusy. Neměla se mnou moc práce, protože po něm stačila jen párkrát přejet a já jí soptil horkou nadílku přímo do pusinky. Trochu toho spolykala, většina jí ale stekla po bradě a krku na prsa. Úplně mě to odrovnalo.

Ještě mi ho chvíli čistila a pak i přesto, že měla pusu celou olepenou, se zvedla a začala mě líbat. Nevadilo mi to, protože jsem si řekl, že ona toho ode mne už taky za ty léta polkla dost, tak proč bych se toho měl štítit. Myslím, že jí to i udělalo radost. Pak se zvedla, řekla jen – dobrou noc, pánové – a pomalu se vydala ke schodům.

Seděl jsem a oddechoval. Zdálo se mi, jako bych právě zažil nejsilnější orgasmus svého života. Kolena jsem měl zesláblá, hučelo mi v uších a spánky mi tepaly jako o závod. Před očima jsem stále viděl zuřivě zmítající se těla, na žaludu cítil rty mého miláčka a na jazyku cítil chuť vlastního sperma.

Richard se také zvedl, že půjde do sprchy a s úsměvem mi popřál mi dobrou noc. Já si nalil další sklenku a díval se do ohně. Všechen ten zmatek v hlavě přebil klid a hluboké uspokojení, které se mi rozlévalo po těle. Když mi pak skoro po hodině začala padat hlava, zvedl jsem se a šel za manželkou do pokoje.

Terezka spala, nahá, umytá a voňavá. Klidně oddechovala a byl na ní božský pohled. Pomilovaná, utahaná, rozkošná. Nikdy jsem jí více nemiloval.

Ráno jsem se probudil až kolem deváté, manželka ještě spokojeně oddychovala. Sešel jsem v županu dolů a všiml si na stole obálky. Byl v ní vzkaz od Richarda – děkuji za všechno a doufám brzy na shledanou. Spolu se vzkazem tam byly i peníze za ubytování, jen jich tam bylo skoro čtyřnásobně víc než mělo. Vložil jsem vše opět do obálky a nechal jí pro Terezku, aby se také podívala.

Vzal jsem si kávu a snídani do křesla ke krbu. Nebýt těch bílých zaschlých fleků na podlaze, nikdo by ani netušil, jaká to divočina se tu v noci udála.

Už jsem dojídal, když Terezka sešla dolů a jak podle nějakého instinktu sáhla po obálce. Nakoukla dovnitř a zasmála se. Pak přišla ke mě, sedla si mi na klín a dala mi pusu. Pak se smíchem začla – víš miláčku, přemýšlela jsem, že jestli budeš chtít provádět ještě něco takového, jako teď o víkendu, myslím, že si budu muset nakoupit něco zcela extra do šatníku…

Usmál jsem se také. Přece jsem jí v tom nemohl bránit.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *