Výběrčí 2.díl

Týden utekl jak voda a s Jirkou jsme se chystali na večeři, kterou máme hrazenou jeho kolegou Karlem. Ten Karel, který mě před týdnem obelhal a dostal až do postele. Od té doby jsem s Jirkou nedokázala spát. Vymluvila jsem se na potíže tam dole, že to ale bude brzy dobré. Naštěstí tomu věřil. Bála jsem se, že by mohl poznat, že do mě pronikal jiný muž. Že jsem mu byla nevěrná. I když to byl samozřejmě nesmysl, tak to pořád v mé hlavě bylo a nedalo se to vyhnat jen tak ven. Doufala jsem, že vše změní dnešní večeře. Konečně chvíle kdy budu jen s Jirkou. Dobré jídlo a víno. To mi určitě udělá dobře. A už jsem se i cítila na milování. Přeci jen týden bez sexu je dlouhá doba a byla jsem již neskutečně nadržená. Také jsem si proto oblékla své nejoblíbenější šaty. Hlavně tedy Jirkovo oblíbené. Krásné fialové s krátkou sukní. Podprsenka k nim nebyla třeba, takže jsem jen navlékla krajkové kalhotky a byla připravená.

 

“Dobrý večer. Máme zde zamluven stůl na jméno Karel Hosták.” Povídá uklidňujícím hlasem Jirka recepčnímu v restauraci. Je to jedna z vůbec nejluxusnějších restaurací v okolí. Nikdy jsme zde nebyly, protože nám to přišlo až moc drahé. Ale dnes je vše na Karlovo účet. Recepční nás uvedl ke stolu. Jirka objednal láhev vína a při našem přípitku mi málem vypadla sklenička z ruky. Přes sklo jsem zahlédla Karla. Šel přímo k nám s úsměvem od ucha k uchu.

“Tak už jsi tady.” Jirka mi tak trochu zapomněl oznámit, že se večeře bude účastnit i Karel.

“Omlouvám se, ale můj doprovod na poslední chvílí onemocněl.” Oznamoval Karel a přisedl si k nám. Číšník obratem přinesl skleničku na víno a dvě sklenice s whisky.  

“Karle neblbni nebudeme pít tvrdý ne?” Protestoval ten můj.

“Neboj to je jen na omluvu, že jsem vůbec zkoušel ten blbý vtípek. A pro tvou manželku má číšník ještě nejkvalitnější víno co prodávají.” Druhá láhev vína přistála na stole a sklenička, kterou přinesl nebyla pro Karla, ale pro mě. Byla jsem nervózní z toho, že sedím u stolu s ním. Ani nevím co jsem si nakonec dala za jídlo. Má nálada byla rázem pryč.

 

Ovšem s konzumací dobrého vína začala opadat má nervozita. Karel dál do Jirky lil panáky whisky. Byla to prý nějaká 35 letá, ale značku si nepamatuji. Na mě tak zbylo vypít nejen celou láhev mého vína, ale i toho co jsme si dali společně s Jirkou při příchodu.

“Jen si odskočím.” Pískla jsem přiopile. Ale Jirka si asi ani nevšiml, že odcházím. Řešili něco s Karel a číšníkem se kterým se Karel evidentně hodně znal. Záchod byl obrovská úleva a před návratem ke stolu jsem se ještě osvěžila vodou z umyvadla. Naštěstí se nelíčím, takže jsem si mohla omýt tvář hned několikrát. Vyrušila mě však ruka na mém pozadí. Úlekem jsem vyjekla a postavila se do pozoru. V zrcadle jsem uviděla Karla jak za mnou stojí.

“Co tu děláš!” Skoro jsem na něj křičela.

“Pššš. Přeci nebudeš křičet kočko. Před týdnem jsi byla úžasná. Omluvám, se že jsem tě tak obelhal. Ale to tvoje tělo mě nutilo k tomu co jsem dělal. Tvá krása mě okouzlila.” Špital líbezně přímo do mého ucha a dál rukou hladil můj zadeček.

“I tak jsi neměl právo!” Zněla jsem stále hodně naštvaně.

“Neměl máš pravdu, ale ty jsi kdykoliv mohla říci ne.” Usmál se u druhá ruka zajela do mého výstřihu. Rovnou zajel až k bradavce a začal ji převalovat mezi prsty.

“Co to sakra děláš?” Vyhekla jsem.

“Omlouvám se…” Zašeptal a začal mě líbat na krku. Ruka na zadku začala neodbytně hrnout sukni směrem nahoru. Během chvilky jsem ji měla až na zádech a stála tam jen v kalhotkách.

 

Jeho ruce si se mnou pohrávaly jako s hračkou a já byla zcela omámená. Nevím zda tím vínem a nebo opět tím, že se on chval, tak jako nikdy nikdo. Za chvilku jsem tam stála opřená rukama o umyvadlo a s vyšpuleným zadkem. Mé kalhotky byla poslední zábrana před již vlhnoucí kundičkou. Jeden prst je odhrnul stranou a další už se do mě dobýval.

“To né…” Hekala jsem, ale on dál používal všechny své zbraně jak dostat ženu tam kam chce. Líbání krku s drážděním bradavek a teď prst v mých útrobách ve spojení s alkoholem a týdenním půstem. To byla vskutku smrtelná kombinace.

“Jirka mě bude hledat.” Zmohla jsem se ještě na poslední odpor.

“Neboj, číšník ho dostal za úkol zabavit.” Zašeptal a jeho prst ze mě vyklouzl. Byla jsem v koncích. Slyšela jsem jak si volnou rukou rozepíná kalhoty. Ty sjely ke kolenům i s trenýrkami.

“Víš co se říká? Že dokud má žena kalhotky na sobě, tak to není podvod. Takže dnes podvádět nebudeš.” S těmi slovy opět dal kalhotky jen na stranu, aby jeho připravený péro mělo volný vstup.

“Neboj dnes to bude jen rychlovka. Užívání necháme na jindy.” Oznámil mi svůj záměr a začal mě pomalu vyplňovat svou tvrdostí.

 

Bože to byla slast cítit zase to dokonalé tvrdé a velké péro. Opět to trošku bolelo, ale tentokrát jsem si na něho zvykla o dost rychleji.

“Ko… ndom…” Hekám, když začal v pravidelném rytmu přirážet.

“Pozdě kočko, už jsem v tobě. To bude dobrý.” Snažil se mě uklidnit, ale vůbec to nezabralo. Jenže to do mě začal bušit tak silně, že jsem nemohla mluvit. Mluvení by znamenalo zároveň hlasité křičení což by bylo slyšet až na restauraci. Místo toho jsem se raději zakousla do rtu.

“Jsi úžasná kočko už to za chvilku bude…” Oznamoval Karel celý udýchaný z rychle nasazeného tempa. Chtělo se mi křičet: Ne do mě jako minule! Jenže to nešlo. Musela jsem držet neustále zakousnutý ret.

“Připravená, kočko?” Zeptal se a já kroutila hlavou, že ne. Jenže on nepochopil nebo nechtěl chápat. Začal totiž ještě zrychlovat už tak rychlé tempo. Jeho žalud narážel na mé dno a i já cítila to, že se nejspíše brzy udělám.

“Cítím to kočko. Ty budeš. Budeme spolu, pojď!” Už to nešeptal, ale skoro křičel. Byla to, ale také ta poslední kapka k mému vrcholu. Dalo mi hodně přemáhání nekřičet.

“To je ono kočko!” Byla poslední jeho věta a já krom svého orgasmu mohla opět cítit jak do mě zajel nadoraz. Žalud mu neskutečně nabral objem a začal do mě chrlit svou nastřádanou dávku.

 

Nohy se mi klepaly a sotva mě udržely. Karel ze mě vyjel ještě s tvrdým ohonem. Ihned se ze mě ta nadílka drala ven. Karel vrátil kalhotky na své místo dal mi pusu na krk a bez jediného slova mě opustil. Rychle jsem ještě setřela co šlo papírovou utěrkou a šla zpět ke stolu. Tam už byl jen Jirka.

“Karel musel odejít něco musel prý ještě vyřídit.” Oznámil mi a dál o něčem diskutoval s číšníkem. Cestou k taxi jsem měla co dělat, aby Jirka neviděl jak mi po stehně teče ještě zbytek Karlova semene. Doma jsem rychle kalhotky hodila do pračky a sama jsem si dala sprchu. Protože jsem tomu svému už před večeří říkala, že se dnes pomilujeme, tak jsem šla s velkou obavou do ložnice. Jirka byl natěšený. Hned mě začal mrdat na misionáře, ale necítila jsem to co před hodinou s Karlem. Bylo to jiné. A Jirka se nakonec po velkém množství alkoholu nedokázal udělat. Takže po 20 minutovém snažení jen odpadl a usnul. Mě se motala ze všeho tak hlava, že jsem usnula až k ránu. A pořád jsem nedokázala pochopit jak mě může někdo tak ovládnout a dělat si se mnou co si přeje. A hlavně mi vrtalo hlavou jak Karel řekl: „Užívání necháme na jindy“. Nevím proč, ale při těch slovech v mé hlavě mi opět vlhnul klín.

Já se snad na další setkání těším.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Luxus nemůžu se dočkat dalšího dílu. Hezky si ji pojistil a je vidět že i kdyby na ni nic neměl tak ona sama mu dá, protože se jí líbí jak si ji drze bere. Teď bude mít mokré kalhotky a těšit se na to, až se zase objeví a bude ji drze sahat na prsa a do kalhotek. Třeba manželovi za zády? Jenom se pro něco otočí a on už jí bude v puse šermovat jazykem a prsty rejdit v kalhotkách, kde nahmatá pěkně promáčenou kundu

  2. taky to tak chci

    Bozi .kdybych to viděl na tom hajzlu jak tam klati tu moji musel bych ji pak hned taky zatáhnout na WC a vyplnit

  3. Prosim bude dalsi dil moc semi to libi jsi dobry

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *