Výlet do Tater 2.díl

Ráno nás probudil budík v půl šesté a zatím co mě to trvalo vylézt z postele, tam Lucka, hned vyskočila a už lítala po bytě a kontrolovala, zda jsme si vše zabalili a nic nezapomněli. Po rychlé snídani jsme se oblékli a již vyrazili na místní autobusové nádraží.

Autobus už tam stál včetně mnoha lidí, kteří jeli s námi. Cesta ubíhala v poklidu, já si na začátku ještě zdřímnul a pak si začal číst knížku. To Lucka si nejdříve povídala s paní vedle nás a při zastávce na čůrání se seznámila s jednou holkou, ani nevím jak se to stalo, ale když jsme se opět rozjeli, tak vedle mě neseděla Lucka, ale Jirka. Byl to přítel oné dívky, která se jmenovala Monika. Já nejsem moc komunikativní, takže jsem si četl, ale Jirka mě dlouho nenechal a hned se mě na všechno ptal. Ptal se mě na práci, koníčky, co to čtu a mnoho dalšího a já byl na konci docela rád protože nám cesta docela rychle utekla a já se seznámil s někým novým.

Po příjezdu jsme se hned ubytovali v třetím patře našeho hotelu, a pak se šli projít po okolí a zjistit co všechno okolí a hotel nabízí a kam se dá jít. Po návratu jsme si vybalili a šli na večeři. Ještě nám ani nepřinesly oběd, když už zdálky jsem slyšel, jak na Lucku někdo volá.

„Ahoj Mončo!!! Pojďte k nám!“ Vykřikla Lucka, když spatřila Moniku s Jiřím.

„Co tu děláte? Si říkala, že jste v tom druhým hotelu.“ Začala se hned Lucka vyptávat co tam dělaj.

„Ale jednu skupinu omylem rozdělili a tak nás poprosili, zda si to s nima nevyměníme, aby mohli být pohromadě“

„Ahoj já jsem Monika.“ představila se mě Monika a já se taky představil a dali jsme si seznamovací pusu. Následně se seznámil Jirka s Luckou. Po večeři jsme zabrousili do místního baru, kde zábava dál pokračovala až do deseti večer, kdy bar zavíral. Rozloučili jsme se s Jirkou a Mončou a šli na pokoj. Lucka byla ráda, že jsme na ně natrefili a seznámili se. Sice byli o něco mladší než mi, Jirkovi bylo osmadvacet a Monice mělo být za měsíc třicet. Ale to, že je ona starší nebylo vidět spíše naopak bych typoval, že je Jirka o nějakej ten rok starší než já. Lucka mu dokonce nevěřila a tak jí musel Jirka ukázat občanku.

Po celém dnu jsme byli docela hodně unaveni, přeci jen ta cesta nás zmohla a tak jsme se omyli a šli spát. Druhý den ráno nás čekala, taková kratší tura do hor. Vrátili jsme se po čtvrté a Lucka mě poté oznámila že si jde s Monikou odpočinout do sauny. Já si spokojeně lehl a oznámil jí, že si budu číst knížku. Samo sebou, že jsem usnul a probudil mě až Lucčin příchod. Po společné večeři jsme opět šli do baru, ale asi po hodině Lucka navrhla přesunout se na pokoj, že tam máme víno, které jsme dnes na výletě koupili a že ho musíme zkusit. Všichni jsme souhlasně kývli a šli na náš pokoj. Jirka ještě šel pro nějaký proviant k ním na pokoj a tak zatím co já chystal skleničky a místa k sezení, tak Monika přemluvila Lucku na jedno cigárko. Ta nejdříve nechtěla, ale Monča jí ukecala.

Zavřeli se na balkoně, právě když vešel Jirka s taškou v které o sebe cinkali láhve.

„Vzal jsem Šáňo pro holky a pro nás místní Borovičku a na zapití pivko.“ Jirka hned borovičku otevřel a do připravených skleniček nalil první rundu. Ťukli jsme si a jen co jsme to do sebe kopli, tak nalil druhou.

To už přišly holky, které si nechaly nalít víno a opět jsme se začali příjemně bavit. Po druhém pivu jsem si musel odskočit, po návratu jsem viděl jak si Monika prohlíží mě a Monice známou krabičku, kterou jsem si potajmu přibalil na dovolenou. Jsem zapomněl zavřít svůj kufr, když jsem z něj vyndával ono zakoupené víno.

„Co to hrajete za hry?“ Hned se mě ptala Monika a už krabici rozdělávala.

„***Pět plus Pět***….eroticko-společenská hra….Jak se to hraje?“ Zeptala se Moniky, která se ale začala stydět a celá zčervenala.

„To máme takové malé zpestření, kdyby jsme se začali nudit.“

„No to vidím.“ A hned nato z otevřené krabičky vyndala stříbrný pásek tvořený deseti kondomy, který jsem tam před odjezdem vložil.

„To mrdáte s tímhle?“ A hodila kondomy na postel mezi nás.

„Já nic neberu, tak musíme.“ Odpověděla Lucka a hned vzala kondomy a schovala je do nočního stolku.

„No tak jak to hrajete?“ Tentokrát se zeptal Jirka, který si už četl návod. Hodil jsem do sebe dalšího panáka Borovičky a začal jsem vysvětlovat onu hru s lístečky.

„Pučíte nám to na večer?“ Zeptal se Jirka, když dočetl onen plán hry a já hned odpověděl, že klidně.

„Lucko jdeme na cigárko?“ A už Monika táhla Lucku na balkón.

„Počkejte holky dáme něco lepšího, bude větší sranda….pojď taky to musíme všichni jinak to není ono.“ A Jirka mě táhnul na balkón za děvčaty. Zalovil v kapse bundy a vytáhnul jointa. Promnul ho mezi prsty a již ho zapaloval. Já na něho koukal a nevěděl co říct, protože jsem to ještě nikdy nezkusil, ale aspoň jednou jsem to chtěl zkusit, abych věděl jaké to je, a tak proč to nezkusit zrovna dnes. Čekal jsem, že Lucka to kategoricky odmítne, ale ta neřekla nic. Jirka zkušeně popotáhl jako první a hned předal Monice a ta jej pak předala Lucce, která taky hned popotáhla. Lucka vydechla hustý kouř a podala jointa mě. Nevěděl jsem jak moc mám popotáhnout, přeci jen jsem byl nekuřák. Natáhnul jsem a hned na to jsem začal kašlat. Jirka se začal smát a plácat mě po zádech a hned jsem slyšel rady jak to mám udělat. A na podruhé jsme to zvládnul bez zakuckání.

„Pošli to dál, nejsi tu sám.“ Prohlásila Monika a já rychle podal Jointa do Jirkových rukou, který začal druhé kolo. Těch kol bylo asi pět a z počátku jsem cítil jen takové zvláštní mravenčení v rukách, ale jinak jsem byl v pohodě, to víc jsem cítil alkohol. Všichni jsme se vrátili na pokoj. A Monika se začala prohrabávat krabičkou, koukla na ty dva balíčky karet, které byly stále zataveny v celofánu a pak vzala svazek papírků a chvilku si jej prohlížela.

„Jak že jste dlouho spolu?“ Zeptala se z ničeho nic Monika a tázavě se otočila na Lucku.

„Deset let manželé a před tím jsme spolu osm let chodili.“ Odpověděla trochu se zastřeným hlasem Lucka.

„Ty vole já padám osmnáct let a on se na výročí chce koukat jak si to děláš sama a pak se jdou pomilovat do sprchy tomu říkám odvaz.“ Hned jsem pochopil že našla ony papírky, kde byla napsána naše přání.

„ Lucko? A to :“Chtěl bych zkusit analní sex“ znamená, že tě ještě nikdy nikdo nešukal do prdele? Nebo jsi mu to dala k výročí jako dárek?“ Lucka mlčela a jen se nesměle usmívala. To asi ten alkohol a THC jí utlumilo rozumné uvažování.

„Ne nešukal!…. se mě to nelíbí.“ Vyhrkla najednou, až jsem se lek.

„Tak ona to nikdy nezkusila a nelíbí se jí to. To nechápu.“

„Nezahrajem si to?“ Ozval se najednou Jirka.

„Jasně to je nápad, proč si to půjčovat, když to můžeme hrát všichni to bude nejlepší.“ Souhlasně přitakala Monika.

„To ne to je jen pro dva“ Rychle jsem zareagoval, abych tuto konverzaci ukončil.

„Blbost, je to hra až pro šest párů, koukej tady je to napsaný. Tady jsou dvě kostky červená pro ženský a modrá pro chlapy. Napíšou se úkoly a ten co losuje rovnou hází kostkou, aby věděl s kým to bude dělat.“ Vzal jsem si od něj návod a začetl jsem se do něj a Jirka měl pravdu.

„Takže Já s Monikou mám sudý čísla 2-4-6 a ty s Luckou máte lichý 1-3-5. Tady máte papírky na úkoly.“ Položil jsem návod a od Jirky si vzal pět papírků s tužkou. Monika jen co dostala tužku lehla na zem a už něco psala do svých lístků. Já nevěřícně koukal na Lucku k čemu jsme se to dostali, ale ani jeden z nás nic neřekl. A když jsem viděl, že se Lucka otočila k nočnímu stolku a začala také psát, tak jsem do sebe hodil dalšího panáka a začal taky. Má fantazie pracovala na plné obrátky v domnění, že čím to bude intimnější, tak do toho nikdo nepůjde, hlavně když ti druzí budou u toho. Jako první měla napsáno překvapivě Lucka a pak Jirka. Mě to trvalo ještě pár minut, ale na Moniku jsme čekali ještě snad pět minut.

„Tak kdo začne?“ Zeptala se Monika a Jirka jí podal obě kostky ať rozhodnou. „Vyšší číslo určí, kdo bude začínat a barva vybere pohlaví.“ Dodal upřesňující informaci. Monika okamžitě hodila a na kostkách se objevila dvojka a šestka. A ta šestka byla na červené kostce.

„Takže losuju já.“ Prohlásila Monika a hned vytáhla jeden lístek, ani na něj nekoukla a už házela kostkou. „Tři! Tak copak nás čeká za úkol Honzíčku.“ Usmála se na mě Monika a pomalu rozevírala složený papírek.

„Panebože, kdo to napsal? Taková blbost. Máme se spolu dvě minuty líbat.“ Docela jsem si oddechl, že když už, tak že je to tohle. Monika na nic nečekala a hned se na mě doslova vrhla a již jsem měl její jazýček až někde v krku. Jedním okem jsem koukl na Lucku, abych zjistil jak se tváří, ale ta spokojeně upíjela víno ze skleničky, jako by jí to nezajímalo, ale byla to ona, která oznámila konec časového limitu.

„Kdo bude losovat teď?“Zeptala se hned Monika, jen co se odlepila od mých úst.

„Losovat bude ten, kdo napsal ten úkol.“ Oznámil nám Jirka i když jsem toto pravidlo nikde v návodu nečetl.

„Tak kdo to napsal? Já to nebyla.“ Opět se ptala Monika.

„To jsem psala já.“ Potichu se přiznala Lucka a už svojí ručkou přehrabovala lístečky.

„Já si to myslela. Lucko to si měla psát, když ti bylo patnáct a ne ve třiatřiceti.“ Reagovala Monika, když se Lucka přiznala k autorství předchozího úkolu.

„Šest“ řekla Lucka a stejně jako před ní Monika, koukla na úkol až po hodu kostkou.

Jirka netrpělivě poslouchal co ho čeká, ale Lucka si to přečetla jen pro sebe a nahlas nic neřekla.

„Tak co tam je za úkol? No tak nám to řekni se nestyď.“ Zase doléhala Monika na Lucku.

„Tohle nemůžu, to nejde.“

„Co nejde? Ukaž co tam je“ A Monika rychle vytrhla onen papírek Lucce z ruky.

„Proč bys nemohla? Takovej krásnej úkol….“orálně uspokoj partnera (můžeš používat ruce)“ Jirka bude určitě rád dneska jsem mu ho ještě nekouřila, že jo.“ Jirka jen souhlasně přikývnul a hned se posunul doprostřed postele a rozepnul si pásek na kalhotách.

„Nech to na ní…Tak se ukaž jak to umíš po deseti letech manželství.“ Dobírala si Monika Lucku, která vypadala zoufale, ale po chvilce si vylezla na postel a klekla si mezi Jirkovi nohy a začala mu rozepínat kalhoty. Dělala to pomalu, jeden knoflík za druhým. Pak kalhoty uchopila v bocích, Jirka se nadzvedl a již měl kalhoty u kolen. Lucka koukala na odkryté trenky a pak se otočila na Moniku a až potom na něj.

Ani nevím proč, ale místo abych to ukončil, tak jsem jí řekl: „Je to jenom hra“ a usmál jsem se na ní. To muselo být tím THC a alkoholem, protože jsem to v ten moment chtěl vidět, jak moje Lucka kouří péro Jirkovi, kterého jsme ještě před pár dny vůbec neznali. Lucka položila svojí ruku na místo, kde tušila Jirkovu chloubu.

„Tak dělej na co čekáš?“ Opět prohlásila Monika, která netrpělivě koukala na Lucku, která jako by nad něčím přemýšlela. Po chvilince opět dala ruce do Jirkova rozkroku, ale namísto aby trenky stáhla stejně jako rifle, tak začala rozepínat knoflíky. Jen co poslední knoflík rozepnula vsunula svojí ruku dovnitř, aby následně vyndala Jirkův penis na světlo boží. Ještě mu nestál, ale podle toho co jsem viděl, jsem věděl, že je Jirka opravdu dobře vybaven. Lucka jej uchopila a začala jej pomalu honit. Já se více otočil a naklonil jsem se, abych mohl Lucčino počínání sledovat z menší vzdálenosti. Přitom jsem zahlédl, jak Monika drží v ruce mobil a natáčí si to. Monika viděla jak se na ní koukám a jen si dala ukazováček před ústa a naznačila mě, abych byl tiše a neprozradil jsem jí. A já věděl jediné, chci vidět Lucku jak ho Jirkovi kouří, to bylo to jediné co mě v danou chvíli zajímalo.

Lucka stále pomalu honila, ale již se pomalu přibližovala hlavou k napůl postavenému penisu. Už v tomto stavu mě překonával jak v délce tak šířce, ale mě to bylo jedno a nedočkavě jsem čekal, až jej poprvé ochutná. Naposled se na mě Lucka otočila a já jí na důkaz podpory pohladil po vlasech a pak jsem jí zatlačil rukou na hlavu. Konečně jsem se dočkal a já koukal na Lučiny rty jak obepínají obnažený Jirkův žalud. Stále jsem tlačil Lucčinu hlavu níž, až v jejích ústech zmizel celý žalud. Opět jsem jí pohladil po vlasech a pak si musel urovnat své péro v kalhotách.

Koukl jsem se na mou ženu, která už bez mé pomoci kouří velký cizí péro jen půl metru ode mě. Zatím co si to manželka toho kouřeného natáčí a slovně jí podporuje v její činnosti. Lucka spokojeně Jirku kouřila a rukou mu mnula koule nebo jej honila. Po chvilce mě na rameno zaklepala Monika a ukázala prstem, abych si všiml, že si moje Lucinka druhou rukou dráždí kundičku. Asi si myslela, že to nezjistíme, ale její sukénka jí dobře kryla jenom ze předu. Ze zadu byl vidět hřbet hýbající se ruky, a po té co Monika opatrně ještě více nadzvedla lem sukně, byly vidět její promočené bílé kalhotky po kterých v patřičných místech jezdí Lucčiny prsty. Já spokojeně koukal chvilku dopředu a chvilku dozadu a přitom jsem si už zcela bez obav mnul přes kalhoty ztvrdlého ptáka. Mé myšlenky už směřovaly k Jirkovu výstřiku a už jsem přemýšlel, zda si to má drahá polovička nechá nastříkat do pusy, nebo ho dodělá rukou, tak nějak dle sebe sem to viděl na to vyhonění, ale dneska bylo všechno jinak a za tu chvilku co hrajeme onu hru úplně cítím jak je pokoj prosycen vzrušením. Pořád jsem nechápal jak jsme se mohli od prvního úkolu, který byl jen o polibku přesunout o jediný úkol dál, který mojí ženu donutil ke kuřbě. Věděl jsem že, kouření miluje a při každém milování mě jej s radostí kouří, ale to kouří mě svému manželovi ne někomu, kterého den před tím poprvé viděla v autobusu.

 

Nahnula se ke mě Monika a docela nahlas se mě zeptala: „Máš doma docela slušnou kurvičku. Myslíš že se nechá opíchat?“ Nevěděl jsem co na to mám odpovědět a byl ticho. Monika se přesunula za mě a hned šáhla do mého rozkroku a docela silně mě zmáčkla napružené péro v kalhotách.

„Tak co může jí Jirka opíchat? Na oplátku já podržím tobě. Tak co ty na to?“ Ta představa byla neskutečná a do péra se mě nahrnula další krev, ale odpovědět jsem nedokázal.

„Se koukni, ona sama to chce.“ A já se natočil směrem kterým mě naznačila a já viděl, jak si Lucka drží své kalhotky stranou a do její dírky Monika strká své dva prsty, kterými mě ještě před chvilkou svírala bouli na kalhotách. Byl jsem z toho všeho totálně vedle a jako bych vnímal plynoucí čas skokově. Nejdříve jsem se chvilku koukal jak má láska kouří péro Jirkovi, pak jsem koukal jak si hladí kundičku přes kalhotky a zase skok a já koukám jak jí někdo prstí.

„Mlčení znamená souhlas.“ Slyším jako by zdálky a až po chvilce si uvědomuju, že to řekl Jirka. Kouknu na něj a Jirka se na mě směje, zatím co jednou rukou drží Lucčinu hlavu a udává si tempo kuřby, tak v druhé drží Moničin mobil a vše si natáčí.

„Si skvělá, kouřit umíš skvěle… jo takhle mě saj…jo no nepřestávej……“ A následně přišlo několik stenu a Jirka posílal svojí mrdku do úst mé ženy.

„Dělej spolkni to, všechno to spolkni buď hodná a pěkně všechno spapej.“ Koukal jsem a nevěřil jsem, ona to opravdu spolknula to se mě stalo naposled na začátku našeho vztahu, pak už to vždy vyplivla, ale abych řekl pravdu, tak si ani vlastně nepamatuju, kdy naposled jsem se své ženě vystříkal do pusy. Vždy mě nakonec vyhonila rukou, nebo mě jej pusou postavila a pak jsme šli mrdat. Je pravda, že kdyby mohla, tak by asi ucukla, ale Jirkova ruka její hlavu držela pevně. Teda i když po chvilce jí pustil a ona jej stále sála a jazykem čistila od všech šťáv co nestačila předtím polknout.

Na závěr mě Jirka, jako by nic podal Mobil, já jej vzal a zcela automaticky jsem dál pokračoval v natáčení. Jirka se posadil zvedl Lucčinu hlavu a vášnivě jí začal líbat.

„Tak co kurvičko…zapícháme si?“ Přímo do očí jí řekl své přání a Lucka stejně jako já mlčela.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. To bude kruté čekání na další díl 🙂 skvělá práce

  2. Super tak teď už se nemůžu dočkat vůbec, budu chodit nakukovat snad každou hodinu. To je nápad, přestat v nejlepším :-DDD

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *