Výlet do Tater 1.díl

Právě jsme slavili deset let společného žití ve svazku manželském, ale jinak se s Luckou známe už od školních let, byla a stále je to má první školní láska a nikdy jsem neměl potřebu jít za jinou. Společně jsme dokončili gympl a pak šli na stejnou vysokou školu. A po škole následovala svatba.

Lucka byla docela dračice, no prostě ona byla spontální a do všeho šla po hlavě no a možná někdy trochu hysterka, ale jen někdy si musela zakřičet, ale co by to bylo za vztah bez jisker. To já byl tichý a nad vším jsem strašně dlouho přemýšlel a velká rozhodnutí většinou nakonec rozhodla Lucka, i když říkala, že to bylo naše společné rozhodnutí. Prostě trochu více rozdílné povahy, ale ve společném životě nám to klapalo. Spojovali nás naše společné koníčky, cyklistika, výlety do přírody, sex a hlavně práce, protože jsme oba jak se říká workoholici. Práce nás oba baví a po práci si o ní dovedem dlouho povídat, co a jak se stalo a co by jsme chtěli dokázat a udělat. To byl taky důvod našeho bezdětného manželství. Prostě jsme si vždycky našli důvod proč zatím ne a práce je stále přednější.

No a je tomu už deset let co jsem ženat s tou krásnou osobou. Sedíme spolu u stolu na kterém plápolají svíčky a je slavnostně prostřen. Popíjíme šampaňské k vynikající večeři, kterou Lucka připravila. Po jídle jsme se přesunuli do obývacího pokoje a už se sklenkou červeného si začaly dávat dárky.   Tím hlavním byla  dovolené v Tatrách, kterou jsme si nadělili společně. Pak já dal Lucce řetízek, který jsem jí hned připnul. A Lucka mě dala kravatu se stříbrnou sponou a pak ještě nízkou krabičku s nadpisem “***Pět plus Pět***“s dodatkem, že je to bonus a mile se na mě usmála.

A o co šlo? Nebyla to bonboniéra, ale šlo o hru, která měla zpestřit náš milostný život. Prostě dle popisu na krabičce, každý dostane pět papírků a tužku a na ně napíše své erotické fantazie, které by si chtěl splnit. Ty si pak losují a následně plní, pro jistotu každý hráč dostane jako by žolíka, kterým by daný úkol odmítl. A pak tu byly ještě dva balíčky karet. Jedny červené s popisem “ona“ a druhý s popisem “on“ a tam byly nějaké úkoly již napsány.  Tuhle hru prý Lucka dostala od svých spolupracovnic z firmy, kde pracuje a  hned mě podávala tužku a papírky.

„Tak miláčku napiš co by sis přál….“ A Lucka hned začala psát na první papírek své přání. Já dopil víno a jako vždy jsem dost dlouho přemýšlel co tam vůbec napsat. Napsal jsem první přání a Lucka, už měla všechna. Chvilku na mě koukala jak přemýšlím nad dalším, ale pak vstala a odešla, mě nechala o samotě, abych prej měl klid.  Snad po čtvrt hodince jsem to konečně zvládnul a zavolal jsem na Lucku, která po chvilce přišla. Vstoupila do místnosti a na sobě měla župánek.

„Jsem se oblékla do sportovního.“ Šibalsky se usmála a župánek spadl na podlahu. Byla oblečená do sexy prádélka a mě začali být kalhoty malé.

„Tak vyber první lístek…“ Pobídla mě, abych vylosoval první přání.

„Šedesát devět“ Nahlas jsem přečetl co bylo na prvním lístečku a bylo mě jasné, že je to Lucinino přání. Začal jsem se rychle svlékat, až jsem byl jen ve slipech, které byly patřičně vybouleny. Asi to víno a šampaňské a ta neskutečná uvolněná atmosféra udělala své a už jsme leželi na zemi a společně jsme začali plnit první přání. Bylo to vášnivé a divoké, protože tomu nepředcházela, žádná předehra, ale rovnou jsme šly na věc. Já si lehl na zem a Lucka se uvelebila nademnou. Lucka mě hned osvobodila čuráka a už jej oblizovala. Já odhrnul její krajkové kalhotky a už jsem jazykem projížděl její uzoučkou a dosti vlhkou štěrbinku. Každý uspokojoval toho druhého, až po několika minutách, když už jsem myslel, že se udělám, ze mě Lucka seskočila a z víčka vzala další složený papírek.

„Chtěl bych tě milovat v koupelně na pračce.“ Doslovně přečetla co stálo na papírku. Lucka papírek zmačkala a hodila vedle mě a už mě táhla za ruku do koupelny. Před pračkou si stáhla kalhotky a hodila je do pračky. Pak se otočila a vyhoupla se na pračku. Já k ní přistoupil a vášnivě jí políbil, zatím co ona už držela můj ohon a pomalu jej honila. Sundal jsem jí podprsenku a osvobodil její dvojky a pak je polaskal jazykem. Klekl jsem si před ní a zabořil svůj obličej do jejího rozkroku. Lízal jsem jí docela dlouho, protože jsem byl předtím docela dost vzrušenej a nechtěl jsem se udělat hned po několika přírazech.

„Miláčku pojď už do mě.“ Začala mě po chvilce přemlouvat a já vstal zase jí políbil. Několikrát jsem projel její úžlabinku, žaludem a už se chystal ho zasunout.

„Zlatíčko kondom nezapomeň na kondom.“ Upozornila mě Lucka ne nedílnou součást našeho sexuálního života. Došel jsem ke skříňce nad umyvadlem, kde byla zásoba na několik večerů.

Hned jsem jedno balení rozdělal a už si kondom navlékal. Již chráněn jsem se vrátil k miláčkovi a její nožičky jsem si dal na svá ramena. Nasadil jsem a pomalu jsem zajel až na doraz do hedvábné tůňky a pak jsem si splnil svůj sen a to, že jsem pustil pračku a jak pračka spustila, tak vibrovala a cukala se , tak já spokojeně mrdal svého miláčka. Asi to bylo tím vším co se odehrávalo předtím a asi i tím jak vibrovala pračka, ale mé vzrušení dosáhlo po krátké době vrcholu a já za hlasitého vzdechu plnil kondom svým spermatem. Bylo mě to líto, že jsem nevydržel déle, ale prostě jsem to už nevydržel.

„Promiň, ale bylo to tak krásný, že jsem to nevydržel.“ Omluvil jsem se a vášnivě jí políbil.

Z Lucky už jsem vyjel dost ochablí, sundal jsem si naplněný kondom a hodil jej do koše. Vzal jsem rozdělanou krabičku s kondomy a ručník, který jsem podal Lucce, aby se mohla tam dole utřít. Následně jsem se stejným ručníkem utřel i já. Lucka mě opět vzala za ruku a táhla do obýváku.

„Tak si na řadě!“ A v natáhnuté ruce držela víko s papírky.

„ Chtěl bych zkusit analní sex.“ Nahlas jsem přečetl další přání, které jsem napsal já sám. Lucka mlčela a přemýšlela. Moc dobře jsem věděl její  názor, že analní sex je jí proti srsti a nikdy předtím mě jej nedovolila. Proto jsem se ani moc nedivil, když z druhé krabičky vylovila žolíka a ukázala mě jej.

„Promiň lásko, ale tohle nechci……tak a teď losuju já.“ A rychle začala druhou rukou šmátrat mezi papírky.

„ Chci se koukat jak masturbuješ“

„Ty si ale zlobivej kluk, přeci víš, že to je pro mě moc osobní věc.“

„Já vím…. právě proto to chci vidět, a nezapomeň, že už nemáš žolika….“ Lucka přešla ke křeslu do kterého si sedla, své nohy přehodila přes područky a na mě vyšpulila svojí kundičku, zatáhla za páčku a spustila opěradlo, že skoro ležela. Já si hned přední sedl do tureckého sedu a upřeně jsem koukal jak si jí začíná prstíky hladit a laskat. chvilku jsem myslel, že to neudělá, ale překonala svůj stud. Její lupínky už se opět leskly a její prstíky již nehladili, ale dráždili naběhlí klitoris a sem tam prstík zajel hluboko do dírky. Lucka měla zavřené oči a docela nahlas sténala, přeci jen jsem jí předchozím milováním na pračce rozdráždil a tak si to asi chtěla užít, když jsem jí nedopřál orgasmus.

Po tolika letech a dnes jsem se poprvé mohl koukal jak moje žena onanuje. Byl to neskutečný pohled a já byl opět nadržený a plně ztopořen. Ani nevím proč, ale potichu jsem se natáhl pro moje rifle,  které leželi kousek vedle mě. Vyndal jsem mobil a již jsem si natáčel svojí onanující ženu. Dával jsem si velký pozor, aby neotevřela oči, protože jak by zjistila, že si jí přitom natáčím , tak by mě asi zabila. Už jen to, že se odvážila si to předemnou dělat bylo pro mě velké vítězství a ono video bude jakoby třešnička na dortu.

Lucka si již strkala do své kundičky dva prstíky a druhou rukou si hladila prs. Stále nahlas sténala a okusovala si spodní ret. Já si jednou rukou honil čůráka, zatím co v druhé jsem držel mobil a přes displej sledoval svojí onanující manželku, která dle všeho již byla jen pár chvilek před vyvrcholením.

Ozvalo se několik skřeků a stenů a Lucky tělo se napjalo. Něco takového jsem nečekal, že při tom prožívá takové orgasmy, ale byl jsem rád že jsem mohl u toho sní být. Odhodil jsem mobil na kalhoty a stoupl si nad oddechující ženu a několika tahy jsem se dodělal taky. Lucka se docela lekla, když ucítila jak na její prsa a obličej dopadá moje mrdka, ale spokojeně se usmívala a vypadala štastně.

Já se utřel již dvakrát použitým ručníkem a Lucce jsem přinesl z koupelny čistý.

Podal jsem jí ručník a pak sem vylovil další lísteček s přáním, tentokrát bylo Lucky “Milovat se ve sprše“, přání jsem Lucce přečetl nahlas.

„To je dobře jsem celá zpocená, tak to ze sebe spláchnu.“ Já zas tak nadšenej nebyl, protože jsem pochyboval, že se mě během tak krátké doby opět postaví. ale nedal jsem to na sobě znát a opět jsme zamířili do koupelny, kde pořád pračka prala, ale mi jsme zamířili do sprchy. Bylo to po posteli druhé nejpoužívanější místo, kde jsme provozovali sex. Lucka milovala, když jsem si jí bral vestoje. Většinou byla opřená o stěnu, nohy omotané okolo mě a já jí držel za prdélku a určoval tempo. Ale dnes podle stavu mého ptáčka, to na nějaký sex nevypadalo i když Lucka jej zkusila vzkřísit kuřbou, ale nedal si říct a nehnutě visel.

„Promiň, ale musíme chvilku počkat.“ Provinile jsem řekl, a začal jsem jí omluvně líbat.

„To neva mě se to strašně líbilo, dohrajeme to příště.“ Souhlasně jsem na to kývnul a společně jsme se omyli.

„Já tě miluju zlatíčko“ Nakonec jsem řekl a opět jí políbil. Na závěr jsme si sedli v objetí před televizi a pustili si romantický film a po něm šli spát. Protože ráno jsme odjížděli na čtyři dny do Vysokých Tater.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Velmi zajímavý rozjezd 🙂 těším se na další tvé povídky. Máš hrozně super styl co mám rád 🙂

  2. Taky se těším, co se bude dít dál. Do takových rádoby nenápadných her se dá nacpat hodně tajných fantazií

  3. bude dalsi dil? zacina to dobre

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *