Výběrčí 1.díl

Náš domovní zvonek bez utišení zvoní již několik minut. Protože jsem akorát byla ve sprše, tak nebyl čas ihned otevřít. Rychle beru jen župan a běžím ke dveřím v domění zda se něco važného nestalo. Otevírám dveře a zde je pro mě neznámí muž.

“Dobrý den, máte doma manžela?”

Byl to dost namakanej mladík. No mohlo mu být tam 22 až 25. Což o proti mě 30 let mi přišlo jako mladík. Byl o dost jak já  jak můj Jirka.

“Bohužel je v práci. Co od něj potřebujete.” Ptám se a snažím se přitom zahalit co nejvíce dost průhledným županem.

“Chci se přesvědčit!” Aniž by na něco čekal vrazil do bytu. Byla jsem v šoku a tělem projel strach z neznámého muže. Ten už mezitím prošel několik pokojů.

“Zavolám na vás policii.” Zmohla jsem se konečně na odpověď.

“To si zkus kočičko. To by pak ten tvůj Jiřík teprve něco zažil.” Jak mi to říká? Odkud takového hulváta Jirka zná?

“Co prosím? Vy jste jsem vpadl bez pozvání!” Hrozím mu i když mě totálně strach paralyzoval na místě.

“Hele kočko. Ten tvůj dluží mému šéfovi a ten chce své peníze zpět rozumíš?” Peníze? Jaké? Ano měli jsme půjčku, ale měla být už zplacená a to bez úročně.

“Jirka dávno vše splatil.” Vyštěknu.

“To ti řekl? Asi jo jak koukám. Tak hele vrátil co dlužil, ale úroky jako by neznal.”

“Byla to bez úročná půjčka!” Opět štěkám nahlas. On se však jen dlouze nahlas začal smát.

“A ty jsi tomu věřila? Kdo ti dnes půjčí prachy jen tak?” To znělo dost logicky.

“Kolik budete chtít?” Začínám kapitulovat a chci raději zaplatit, aby už byl ten cizí chlap pryč.

“Tak moment kouknu na to.” Vytáhl telefon a chvilku v něm lustruje.

“Tak je krásných 50 táců.” Padla mi brada.

“Tolik?” Koktám.

“Jo a musí to být dnes. Jinak zítra to vyskočí na 60 táců. A každý další den penále 10 navrch.” Bože kde mám vzít tolik peněz? Na účtě máme teď zhruba 20 tisíc a já doma asi 5. To je jen půlka.

“Tolik, ale nemáme.” Začínají se mi do očí valit slzy. Jak si je utírám, tak se mi župan dost otevřel. Přes slzy vidím jak se kochá mým tělem, které se teď více odhalilo.

“Jo to jste si měli rozmyslet dřív kočko. Tak budou prachy nebo mám přijít zítra?” Má hlava stále přemýšlí koho poprosit o peníze. Slzy se neustále derou ven.

“Slzy na mě neplatí!” Zakřičel a já začala bulet ještě víc.

“Ale tvé tělo to už je jiná.” Očkem koukal na má prsa, která už skoro celá vyklouzla.

“Jak to myslíte?” Zněla má otázka i když jsem moc dobře tušila co se mu zrovna honí hlavou. Dost ho prozrazovala i jeho boule v rozkroku.

“No mohlo by se na úroky zapomenout. Umím to zařídit, když to za to stojí.” Jeho nabídka mě šokovala. Copak se mu tady mám ukazovat nahá?

“Takže se svleču a úrok bude zaplacený?” Opět ten jeho děsiví smích.

“Kdepak kočko. Tohle nebude jen o svléknutí, ale i o tom jak budeš poslušná a šikovná.” Bylo jasné, že myslí na sex.

“Tak jak jsi se rozhodla? Nemám na tebe kočko celý den!” Peníze jsem neměla a sehnat by znamenalo se více zadlužit.

“Dobře.” Šeptala jsem poníženě co to šlo.

“Co prosím?” Zakřičel.

“Dobře souhlasím.” Řekla jsem už dost nahlas.

“Super kočko. Kde máte ložnici?” Otočila jsem se a on šel hned za mnou.

“Tak ukaž co skrýváš.” Otočila jsem se před manželskou postelí na něho. Pomalu jsem ze sebe vysvlékla župan a nechala ho padnout na zem. Poprvé po 9 letech mé nahé tělo viděl jiný chlap než ten můj. Nikdy jsem nebyla úplná modelka, ale i ta se mé trochu kypřejší tělo s dvojkama prsama dost chlapům líbilo.

 

Výběrčí na mě koukal a jeho boule ještě více vyrostla.

“Tak se ukaž.” Hlavou pokynul dolů k jeho bouli. Poklekla jsem přede něj a podívala se nahoru zda to vše není jen sranda. Děláš to pro Jirku. Říkala jsem si v duchu a začala rozepínat pásek a ihned po něm poklopec. Stáhla jsem jeho džíny a bála se co mě čeká pod jeho trenýrky, které měli co dělat s náporem jeho erekce. Jak jsem je začala pomalu stahovat, tak mi před oči vyskočilo jeho péro. Bylo větší, tlustší a hlavně obřezané. Mého údivu s otevřenou pusou výběrčí využil a zarazil mi péro hbitě až do krku. Zakuckala jsem se jak narazil jeho žalud až na můj krční čípek. Naštěstí můj dávivý reflex je méně citliví, takže jsem vše zvládla. Držel mou hlavu za vlasy a jak přirážel do mé pusy jeho erekce stále stoupala. Bylo až k neuvěření jak tvrdý dokázal během okamžiku být.

“Jsi šikovná kočičko. Doufám, že vše umíš jak kuřbu!” Pomohl mi zvednout se, aby mě hned hodil na postel. Rychle ze sebe sundal triko a z nohou kalhoty. Zaklekl na postel a roztáhl mé nohy.

“Ukaž tu tvojí kundu!” Naslinil si prst a začal ho zasouvat do mé čerstvě oholené kundičky.

“Hmm super úzká buchta. Ten tvůj tě asi málo protahuje.” Chválil a přidal hned druhý prst. I když bych neměla, tak jsem pomalu cítila nával vzrušení a také dole jsem začala hodně vlhnout.

 

“Musím tě ochutnat.” Oznámil po několika minutách prstění, kdy už ve mě byly tři prsty a já tekla jak řeka. Dal mi k olíznutí ony tři prsty a sám zabořil svou hlavu přímo ke zdroji. Poprvé jsem ochutnala svou šťávu a hned jsem pochopila proč mě Jirka a teď i výběrčí s takovou chutí líže. Opět do mě tři prsty co jsem čistila začal strkat a já začala zažívat nepopsatelnou slast. Cítila jsem dokonce, že pokud bude pokračovat, tak se asi udělám. Před Jirkou jsem měla jen dva sexuální partnery a všechny jsem znala déle. Ovšem to, že jsem s někým koho neznám. Kdo si mě bere jako hračku. Ta dominance, kterou zažívám mě přivedla k tomu co se nemělo stát. Kudnička začala pulzovat jak o život a já vykřikla se začínajícím orgasmem.

“Bože!” Křičela jsem stále dokola a držela jeho hlavu ve svém klíně. Kde stále jeho jazyk kmital a kmital. Prsty již vytáhl, ale vůbec to nevadilo. Musím se přiznat, že takový orgasmus jsem zažila poprvé ve svém životě.

 

“Kočička si to užívá co?” Užíval si to jak dokonale odvedl svou práci.

“Vůbec jen už to chci mít za sebou!” Odsekla jsem a lhala jsem co se dá.

“Neboj už máš skoro splněno.” V ruce držel své péro a lehce ho honil. Rychle jsem se natáhla ke stolku, kde jsou kondomy.

“Co děláš?” Koukal překvapeně na balíček.

“Neznáme se. A s Jirkou se chceme pokusit založit rodinu. Nic proto neberu.” On bere balíček z mé ruky. Koukne na něj a pak ho zahazuje na podlahu k mému županu.

“Nikdy jsem šprcky nenosil. Dnes nebudu začínat!” Oznámil chladně.

“To, ale fakt nejde.” Žadoním.

“V tom případě padá naše dohoda a chci hned prachy!” Začal mluvit opět drsným hlasem. Co teď, když už jsem to dotáhla až sem, tak přeci necouvnu.

“Dobře, ale musíte ho vytáhnout prosím.” Výběrčí se pousmál a bez jediného slůvka už se hrnul mezi stehna. Z jeho naběhlého péra už odkapávala jeho šťávička. Musel být hodně vzrušený a chtiví dostat se do mě. Jeho ruka začala směřovat žalud na mé závojíčky. Přes ně začal přejíždět. Sjížděl dolů až ke hrázi a pak zpět kde zakroužil na poštěváčku. Vždy při tom kroužení jsem se musela kousnout do rtu, abych nezačala kňučet slastí nahlas.  

“Chyť ho a dej si ho tam sama!” Ustalo jeho dráždění a čekal zda splním jeho příkaz. Přesunula jsem ruku a cítila opět jak moc je tvrdý. Krásně mu v něm pravidelně tepalo. Namířila jsem jeho žalud a pomalu zvedla svou pánev, takže do mě začalo jeho přirození pomalu pronikat. Jeho šířka byl neskutečná a hned od prvního centimetru jsem poznala ten rozdíl oproti Jirkovo péru. Když už jsem nemohla svou pánev více zvednout, tak výběrčí prudce přirazil, až mě přišpendlil na postel. Zůstal nehybný a já si zvykala na to jak jsem plná a na směsici bolesti a slasti.

 

“Tak úzkou kundu jsem snad nikdy nezažil. Mám větší péro než ten tvůj paroháč?” Měl pravdu byl větší a i to, že z mého Jirky se právě stal paroháč. Nedokázala jsem mluvit, takže jsem vše jen souhlasně odkývala hlavou.

“Paráda tak ti ji pěkně protáhnu ať máš na co vzpomínat.” A konečně začal zajíždět v pravidelném rytmu. Bolest velmi rychle ustoupila a já už cítila jen tu dokonalou velikost. Opět jsem cítila i příchod orgasmu. Jeho šířka mi dokonale masírovala bod G. Už ani kousání rtu nepomohlo a začala jsem normálně nahlas hekat. Připadala jsem si jako ty ženské v pornu co u toho, tak hlasitě křičí. S Jirkou jsem nikdy nebyla hlasitá a myslela jsem si, že to v pornu jen hrají. Ale jak vidno stačí jen pořádné nářadí a heká asi každá. To už, ale vybuchuji v dalším orgasmu. Svírám výběrčího kládu až mě to opět trochu bolí. Vzrušení je však silnější.

“Nečekej, že to vše odmakám já! Koukej si mě osedlat.” Vyjel, když se má kundička uklidnila a přestala ho drtit. Lehl si vedle mě a čekal. Nohy mě sotva drželi jak jsem byla vyřízená. Ale i tak jsem se nad něj postavila rozkročila se a pomalu si nasedla. V této poloze jsem cítila ještě více jeho šířku. Ten tlak byl, tak úžasný, že jsem skoro zapomněla za jakých okolností se vše děje.

 

Jak jsem vysedávala na výběrčím, tak jsem uvažovala proč jsem až do teď nezažila tak úžasný sex. Že by to bylo velikostí? Nebo spíše ta dominance se kterou jsem se nikdy u svých partnerů nesetkala?

“Nad čím přemýšlíš?” Vyrušil mě ze snění.

“Neboj tvůj Jiřík se o tom nedozví jestli tě trápí to.” Odpověděl dřív než jsem se na něco zmohla. Ruce mi pak dal pod zadek a přizvedl mě. Pak do mě začal sám přirážet jak o život. To mělo za následek, že jsem se opět udělala. Takhle v podřepu to bylo neskutečné. Nohy jsem necítila, takže jsem plnou vahou dosedla na něj a on si tak užíval mé stahy s žaludem až na čípku. Tři orgasmy jsem již zažila, ale za celou noc nikdy v tak rychlém sledu. Byla jsem už úplně mimo a vyčerpaná. Takže to jak si mě šteloval do polohy na všech čtyřech si pamatuji jen matně. Pak si klekl za mě a rázně do mě opět zasunul. Přirážel až jeho koule pleskaly do naběhlého klitorisu. Ruce dal na mé boky a ještě si s nima pomáhal pro lepší razanci přírazů.

“Tak kočičko už se blíží konec tvé služby.” Hekal a bylo cítit jak jeho péro ještě trochu nabralo na objemu.  

“Prosím… ven…” Vykřikla jsem s posledních sil.

“Neboj…” Vykřikl a já si trochu oddechla. Ovšem pak ještě dodal.

“Pomůžu jen splnit to co si přejete!” Jeho stisk rukou byl najednou mnohem silnější. Nechtěl abych mu ucukla v nejlepším, ale já ani neměla už sílu se mu vyškubnout. Nechala jsem se dá šukat a čekala jsem co bude. V péru začalo cukat. Výběrčí vykřikl a naposled do mě zajel. Bylo to natolik razantní přiražení, že mě pět přišpendlil celou vahou na postel. Ucítila jsem náraz žaludu na můj děložní čípek a za ním hned příval teplého semene. Výstřiků mohlo být asi osm a vše trvalo určitě jen pár sekund. Ovšem mě se to zdálo jako nekonečné. Pumpoval do mě vše co v sobě měl a celou dobu byl ve mě po kořen. Ani jednou nevyjel a nedal šanci, aby nějaké semeno vyteklo okolo.

 

“Byla jsi úžasná kočko. Nedalo se než to pustit do tý nenasytný kundy.” Spokojeně mluvil a konečně ze mě vyklouzl.

“Nádhera vše tam zůstalo.” Dodal když kontroloval zda ze mě něco hned začalo téct. Měly jsem rychle vstát a běžet do sprchy, ale ta únava byla silnější. On se mezitím oblékl.

“Tak dluh vyřízen kočko.” Jak jsem tam tak ležela, tak mi ještě pod bříško strčil jeden z polštářů. Můj zadeček, tak trčel do vzduchu.

“Tak se tu měj kočko. A tvému ani muk neboj.” S tím odkráčel a já asi na hodinu usnula. Po probuzení jsem letěla do sprchy. Díky polštáři ze mě ani kapka semene neukápla. Až ve sprše jsem prsty dostávala zbytky ven. Po sprše jsem přemýšlela s kým se to ten můj vůl mohl domluvit. Jakému lichváři věřil. Chtěla jsem ho večer nenápadně vyzpovídat.

 

“Jsem doma lásko.” Slyšela jsem z kuchyně Jirkův hlas.

“Tak co nedostal tě co?” Spustil ještě než došel do kuchyně. Začala se mi motat hlava, že on výběrčím ví. Chtěla jsem se mu přiznat, ale při otočení mě zarazil jeho úsměv.

“Co myslíš?” Zkusila jsem z něj dostat více.

“On tu nebyl Karel? To je ten náš nový kolega. On říkal, že vždy na apríla jde k někomu z kolegů domů a dělá, že je gorila co přišla pro peníze. Každá na to prý skočí díky jeho vymakané postavě. A já říkal, že ty určitě ne.” Koukám na kalendář a pomalu mi vše dochází. On to nebyl pravý výběrčí. Ale asi to, že jsem mu otevřela polonahá v něm probudilo touhu a nakonec prostě zkusil štěstí.

“Jo byl tu, ale hned jsem to prokoukla.” Snažím se znít klidně.

“Super, tak příští pátek nám platí večeři v luxusní restauraci.” Smál se Jirka aniž by tušil co se dopoledne opravdu odehrálo.  

 

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Vzrušující. Mam rád příběhy kde někdo zneužije svojí moci. A jak se ji to ještě líbilo… potvora jedna. Zajímalo by mně jak to dopadlo. Jestli se kolega manželovi svěřil nebo začal chodit vybírat teď už výpalné za mlčenlivosti pravidelně

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *