Výlet do Tater 3.díl

Monika vstala a začala z postele sklízet všechny nepotřebný věci. Dokonce i mě naznačila abych vstal a šel si sednout na židli. Na posteli tak zůstal jen Jirka s mojí ženou a dva polštáře. Jirka se více natáhl a jedním tahem svlékl Lucce přes hlavu její šaty. Klečela na posteli jen v kalhotkách a podprsence a jen jakoby naznačila rukou snahu o zakrytí prsou, ale když se Jirka podruhé natáhl, aby jí podprsenku sundal, tak ruce naopak nadzvedla, aby mu to umožnila. Jen co kozičky opustili podprsenku, tak je hned začal hladit a mnout, až se nahnul a začal je olizovat a jazykem dráždil bradavky. Následně jí převalil na záda a rychlým pohybem jí sundal poslední kus oblečení. Jen co uviděl její lesknoucí se kundičku neodolal a už měl hlavu u ní a jazykem jí začal připravovat na chvíle následující.

„Ta jí má uzoučkou, tak uzoučkou si jí neměla snad ani ty.“ Usmál se Jirka na Moniku, právě když si svlékal tričko, pak se zase vrátil do rozkroku mé ženy. Já zatím vedle postele stál a natáčel ono hříšné jednání. Jirka opět přestal , ale to jen proto aby si mohl sundat rifle a trenky. Trenky si stahoval tak rychle, že jeho napružená péro doslova tlesklo o jeho břicho. Poprvé jej Lucka viděla v plné kráse a já vlastně taky. Byl neobřezaný dlouhý a tlustý a já mu ho záviděl. To se s mejma šestnácti centimetry nemohlo ani porovnávat.

„Líbí se vám? Dvacet dva centimetrů rozkoše.“ Řekla do očekávajícího ticha Monika, když viděla jak si jej oba prohlížíme. Lucka natáhla ruku a několikrát Jirkovi přetáhla předkožku. Pak najednou prudce vstala a mě hned napadlo, že to je konec, že to dál Lucka nenechá zajít, že to co se vše do této doby stalo bylo její maximum, kam až je schopná zajít. Byl jsem za sebe rád, protože já sám bych to nedokázal, nevím proč, ale já bych to chtěl vidět. Jak mojí krásnou ženu Jirka píchá tím svým maxi čurákem, asi jsem perverzní nebo nevím, ale já se snad i dokonce těšil, že se to stane. A tak prvotní radost se změnila ve smutek, protože taková příležitost se už nikdy nebude opakovat.

Lucka došla ke stolu, vzala svojí sklenici a dolila si víno, které hned nato na ex vypila. Otočila se na mě a vůbec jí nevyvedlo z míry, že jí natáčím na mobil. Jen se usmála koukla se nazpátek na postel, kde klečel zcela nahý Jirka s maximální erekcí. Lucka položila sklenici a zamířila si to k nočními stolku. Vyndala pásek s kondomy a jeden utrhla. Hodila ho před Jirku na postel a opět si lehla na záda a roztáhla nohy.

Já nemohl uvěřit co se pře mýma očima stalo, ale všechny moje pocity byly pozitivní. Byl jsem neuvěřitelně natěšenej na následující chvíle, kdy budu moc koukat, jak mojí manželku šuká cizí kluk.

Monika mě vzala mobil a doporučila mě si to natočit na můj, abych měl památku na svojí kurvící se manželku. Uposlechl jsem naší návštěvu a už jsem na svůj mobil natáčel svojí ženu, která právě navlékala kondom na Jirkův penis. Monika mě ještě na moment podala svůj mobil, aby mě mohla rozepnout a následně stáhnout kalhoty i se slipy. Koukla se na mého pindíka a jen se ušklíbla.

„Tak stebou mrdat nebudu, jedině tak do prdele. Se nedivím, že ta tvoje jí má jak nějaká patnáctka.“

V jiném rozpoložení, bych byl nasranej po tom co Monika řekla, ale moje vzrušená mysl jen slyšela, že budu Moniku šukat do prdele a já si začal přát, aby se mě to splnilo.

„Pěkně sis mě oblékla, tak co chceš pořádně protáhnout tu svojí uzounkou dírku?“ Zeptal se Jirka Lucky a ta souhlasně přikývla. Dvěma prsty jí projel přes kundičku, uchopil svého čůráka do ruky a už špičkou směřoval přesně na uzounký vchod do té doby věrné kundičky. Přestal jsem skoro dýchat, když jsem koukal, jak žalud zaplouvá mezi pysky a pomalu mizí v hlubinách Lucčina lůna. Monika si klekla před postel a sklonila se nad Luckou a začala jí vášnivě líbat. Já na to všechno ve stoje koukal a jediné co jsem dělal bylo, že jsem držel dva mobily a natáčel jsem to. Hnout jsem se nemohl, protože jsem měl kalhoty a slipy stáhnuté ke kotníkům. Já se ale ani hýbat nechtěl všechno jsem chtěl viděl a neměl jsem potřebu svojí pozici opouštět.

Monika za stálého líbání chytla obě Lucčiny ruce a dala jí je za hlavu. Jirka zatím ještě více roztáhl její nohy a pak prudce přirazil. Lucka sebou cukla, ale křičet nemohla a bránit se také nemohla. A tak musela snášet prudké narážení Jirkova pyje, který už více jak z poloviny zajížděl do ní a každým dalším pohybem byl hlouběji a hlouběji. Když Monika poznala, že se Lucka nebude bránit, tak jí pustila ruce a přestala se sní líbat. Místností se nesly mlaskavé zvuky, Lucčiny vzdechy.

Monika se postavila za mě a do ucha mě začala šeptat a přitom mě uchopila mého čuráka do ruky a začala jej pomalu honit.

„Tak co líbí se ti naše hra? Vůbec se neboj a jenom se pěkně dívej, Jirka ví co má dělat, aby uspokojil takovou kurvičku jako je ta tvoje. Pěkně ti jí několikrát protáhne, a ty se budeš moct pokaždý koukat to ti slibuju. Že to tak chceš, že chceš své ženě dopřát pořádného čuráka? Že mám pravdu?“ A přitom jsem se koukal na ty dva jak spolu šukaj , zatím co mě ho Monika honí.

„Dobře, ale nesmí jí ublížít.“

„Já věděla že jsi rozumnej, kluk. Nijak jí neublíží to nemusíš mít strach, jen nám musíš ve všem pomáhat rozumíš? Co ti řekneme to budeš muset udělat, aby se to líbilo nám všem.“ A jen co to dořekla jsem pokropil roh postele svým mlíčím.

„No pěkně jsi pokřtil pokoj, to si hodnej. Do Lucky stříkat nesmíš, to může jenom někdo kdo má pořádný péro, že je to tak.“ Vydýchával jsem svůj orgasmus a mezi nádechy jsem potvrdil její slova.

Monika si otřela do mého trička svojí ruku, na které jí ulpělo několik kapek spermatu. Pak ze země vzala Jirkovu ponožku, pak mě řekla, abych otevřel pusu a celou ponožku mě narvala do úst. Pak z kalhot vyndala pásek, který omotala okolo mé hlavy a tím znemožnila onu ponožku vyplivnout.

„Pěkně stůj a vůbec se nehni, víš co jsi slíbil. Jinak ti svážu i ruce a budeš se moct jenom koukat. Pěkně to natáčej ať na to máte s Luckou památku.“ Dostal jsem instrukce od Moniky a já neměl jediný důvod něco měnit, jen ta ponožka v ústech byla docela nechutná, ale za to všechno to stálo.

Monika se přesunula na postel, nejdříve se líbala s Jirkou, pak pomohla Lucce, se otočit a pak jí navedla jak se má nastavit Jirkovi. Prdelku Lucka hezky vyšpulila na Jirku, zatím co trup položila na matraci. Monča jí ještě trochu víc dala kolena od sebe a vše bylo připraveno na mrdání zezadu. Jirka si několika tahy pohonil svou kládu a hned potom jedním tvrdým přírazem jej zarazil z půlky do vyšpulené kundičky. Udělal několik tahů a pak zase celý vyjel.

„Počkej já ti ho trochu navlhčím.“ Nabídla se Monika a rychle se sklonila, aby mu na něj plivla. Ale ona mu ho chytla a několika tahy ještě pohonila a tím posledním z něho stáhla kondom. Pak teprve plivla na nechráněný úd svého muže a prsty to rozetřela po žaludu. Opět se políbili a Monika odešla a opět si klekla před Lucku. Jirka uchopil své péro a opět docela drsně zajel hluboko do mé ženy.

„To je ono, takhle je to stokrát lepší.“ Nahlas pronesl Jirka zatím co já nevěděl co mám dělat já, mluvit jsem nemohl, abych ho upozornil, že se moje žena nijak nechrání, aby si dával pozor. Za druhé to bylo něco neskutečného, co jsem si nedovedl, ani v tom nejperverznějším snu představit. Aby mě někdo na ostro šukal ženu, které se to podle všeho líbí i když ona to vlastně neví. Lucka si to užívá v domnění, že je Jirka chráněný, co udělá až to zjistí, že jí chvilku mrdal na ostro. Když to nezjistí dneska, tak to zjistí až se koukne na to video co natáčím, protože na něm je vidět úplně všechno. Monika dobře věděla jak má Lucku natočit, aby jsem měl co nejlepší výhled. Koukal jsem na souložící pár a stále přemýšlel co se stane až to Lucka zjistí.

„Si moc šikovná kurvička, hezky mu pomoz a pěkně mu nabíhej na čuráka. Ukaž nám jaká je v tobě děvka co ráda mrdá.“ Pobízela Monika slovy Lucku, aby se více zapojila a bylo vidět, že se jí to líbí. A Lucka opravdu začala vycházet vstříc Jirkovým přírazům.

„Joooo… jsem v ní úplně celej!!… To jsem teda nečekal… tak úzká, ale krásně hluboká. ….. Kámo to se máš, mít doma takovou děvku. …. Jen škoda, že na to nemáš péro.“ Mezi přírazy nám Jirka oznamoval své poznatky a já byl na svojí ženu hrdý. Jen ta poslední poznámka mě to trochu zkazila, ale bohužel měl pravdu. Okamžitě mě napadla myšlenka, zda jí nebudu schopen po tomhle dni uspokojit.

„Tak co líbí se ti to, když ti píču protahuje pořádnej čůrák?“ Ptala se Monika sténající Lucky, která se pevně držela rámu postele a vší silou se narážela svojí kundou na Jirkův kůl. Ten už jen minimálně přirážel, protože většinu práce odvedla právě Lucka, která se podle všech náznaků, blížila k vyvrcholení. Ale to jí nebylo dopřáno protože z ní Jirka vyjel a Lucka jen stačila zařvat…“ještě ne!“

„Neboj se on ti neuteče, ale pěkně si ho osedláš rozumíš? A uděláte se pěkně společně.“

Jirka si hned lehl na záda a za ruku k sobě přitáhl Lucku. Ta se hned na něj rozkročmo posadila a už chňapala po jeho ocase, aby si na něj mohla nasednout. Myslel jsem, že to pozná, že mu chybí šprcguma, přeci jen ho musela nejen vidět, ale ona jej i držela v ruce, ona však si jej opět zavedla do své roztoužené kundičky. Jediné vysvětlení, tohoto jednání která mě napadlo, byl onen koktejl vína a THC z onoho jointa, kterého jsme společně kouřili. Protože podle všeho jí bylo všechno jedno, jen chtěla dosáhnout vytouženého orgasmu. A já byl na tom vlastně stejně, protože jsem chtěl všechno vidět, ale nad důsledky našeho jednání jsem moc neuvažoval. Jen jsem měl strach, že se nebudu moc koukat, nebo že to někdo zastaví.

Lucka zatím poskakovala a dosedávala, až na Jirkův podbřišek. Zatím co on jí držel za boky, aby z něho náhodou nespadla.

A bylo to tady, Jirka prudce přirazil co nejhlouběji mohl a začal dost nahlas funět. Hned mě došlo, že právě stříká hluboko uvnitř mé ženy. Mojí domněnku potvrdila jeho slova.

„Ty krávo to bylo neuvěřitelná, to bylo něco, ta to má až v děloze.“ Zatím co Lucka opět převzala iniciativu a chtěla se udělat taky. Naštěstí to měla na krajíčku, protože jí stačilo jen několik nadzvednutí a již vykřikovala nesrozumitelné slova, která se měnila ve vzdechy. Následně se zhroutila na Jirkův hrudník a už jen sebou několikrát škubla.

„Ty si hodnej manžílek, pěkně si to všechno zdokumentoval, ale čeká tě ještě práce.“ Říkala mě Monika a přitom mě zbavila roubíku. Vzala mě oba mobily, a strčila do mě, abych si sedl na postel.

„Tak pěkně si svojí ženušku očistíš rozumíš? Pěkně jí do čista vylížeš tu její vyšukanou kundičku.“ Já souhlasně přikývl a snad jsem se na to i těšil. Jirka zatím pomohl Lucce vstát a navedl jí nad můj obličej. Jirka řekl ať si klekne a ona to udělala. Koukal jsem jí přímo mezi nohy, na krásně rozevřenou kundičku. Najednou jsem uviděl jak z rozevřené dírky vytéká něco bílého. Rychle jsem otevřel ústa a přisál jsem se a začal jsem vylizovat manželčinu rozmrdanou a vystříkanou kundu. Hned jsem pocítil neznámou hořkou chuť, a tak nějak jsem věděl, že je to chuť spermatu, ale můj jazyk dál vylizoval a má ústa spokojeně sála. Zatím co jsem poslouchal rozhovor mezi Monikou a Jirkou.

„To je páreček, ona se před ním nechá omrdat a vystříkat a on si to natáčí a pak to zní nakonec spokojeně vylíže.“

„No to tys mu jí vošukal a vykropil, tak buď rád, že to po tobě uklidí.“

„Dobře, já sem rád. Ona je skvělá kurvička s dokonalou kundou. Krásně uzoučká a neuvěřitelně hluboká. Ani ty nezvládneš mého čůráka a ona to dala napoprvé.“

„Tak to je první co to zvládla, že ty můj obříku.“

„Jdu si dát sprchu sem celej zpocenej a pak můžeme pokračovat.“ Řekl nakonec Jirka a odešel do koupelny. Monika nalila víno do skleniček a jednu podala Lucce a přiťukla si sní.

„Tak na naší první společnou šukačku“

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Opět paráda. Doufám v pokračování

  2. Epický. Konečně zase něco nového a pořádného. Už aby tu byl další díl.

  3. Super čtení….už aby tu bylo pokračování

  4. Taky se mi to moc líbilo. V pokračování moc nedoufám, ale něco v podobném stylu by se mi líbilo

  5. Skvělý, opět něco vzrušujícího co si rozhodně ještě nějaké to pokračování zaslouží. To mi ani neříkejte, že už žádný nový díl nebude.

  6. pokračování je v plánu a něco málo je už napsáno

  7. Super!!!Uz se tesim na pokracovani.

  8. Fakt super… Ponožka do pusy, lízání vystříkané kundičky. Fakt bezvadný

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *