Deníček půvabné mrchy – legitimně nevěrná – 19.díl

Je to 10 dní co jsme ho viděla. 10 dní co jsem byla v jeho náručí a jeho čůráka měla v sobě. Na jednu stanu mi to připadá jako věčnost a stýská se mi , na druhou si připadám jako ta největší potvora pod sluncem. Nejdříve jsem lhala manželovi abych se mohla s Richardem potají setkávat a teď, teď budu lhát Richardovi a neříkat mu pravdu , že o našich schůzkách můj muž naprosto všechno ví. Jenže dá se tohle nějak zvládnout? Dá se to ukočírovat? Navíc můj muž nemá ani páru o tom jak daleko již s Richardem jsem. Takže tak nebo tak budu muset ze začátku intrikovat na obě strany a z toho se mi hodně krát zvedá žaludek. Ale je to asi jediná šance jak se vídat s Richardem a jak mít po boku opět spokojeného a milujícího muže.

Je 18 hodin, když lezu ze sprchy a stojím před šatní skříní a přemýšlím co si na sebe obléci, abych manželovi nepřipadal moc nafintěná nebo naopak abych nevypadala, že jsem onu první oficiální schůzku s Richardem podcenila, když v tom vchází do ložnice manžel usedá na postel se založenými rukami v klíně a jen tiše sedí a sleduje mne. Připadám si zvláštně, sedám si proto k jeho boku a říkám

JÁ: nemám to zrušit? nevím co na sebe a jsem z toho nervozni
Muž: ne, jsi moje princeznička co si zaslouží pár chvil odpočinku, a já jsem šťastný že si vyrazíš.
JÁ: hm ale je to divný, nebo ne?
Muž: není proč., dyť jsme všichni kamarádi ne? tak co……..
při tom se zvedá a ze skříně mi vyndává ramínko s rudými pouzdrovými šaty ,riflové vypasované sáčko a zpět si ke mě sedá…..v tomhle tě miluju a jsi v tom neodolatelná.
Já: není to moc? jdeme jen do kina.
Muž: ne je to dokonalý a jestli po kině půjdete někam na skleničku budeš supr rajda.
Já: hmmm díky…a tak mám vypadat? jako supr rajda?
Muž: tak jsem to nemyslel jen ti to v tom prostě moc sluší.

Oblékám si spodní prádlo, samodržící punčošky a když mi muž zapíná na šatech vzadu na zádech knoflíček přitiskne se ke mne a já cítím jak neskutečnou má erekci.Otáčím se a chytám ho za čůráka, se slovy jestli nemám radši zůstat doma mi dává ruku pryč a bere mi sáčko z postele. Po schodech dolů mě tiše drží za ruku, a když dávám dětem polibek na rozloučenou vidím ho jak ze mne nespustí pohled. Když jsem přišla k botníku hned přiběhl muž a vybral mi lodičky , klekl si a pomohl do nich, ze šuplíku mi vyndal rtěnku v barvě šatů a se slovy…..ještě tohle chybí k dokonalosti mi ji podává. S obtiskem mých rtů na jeho se s ním loučím a on mi ve dveřích mává s erekcí.Usedám do auta a píši Richardovi. za chvíli jsem u tebe.

Vždy jsem u něj byla do 3 minut, dnes mi cesta trochu trvala, seděla jsem za zatáčkou asi 15 minut v autě a přemýšlela jak si tohle užít a nezpackat to, jak to udělat.S Richardem jsem si přeci jen začala proto že nám nefungovalo už nějakej ten pátek manželství a manžel o nás neměl zájem, ale teď se věci změnily, jenže ten důvod byl vlastně Richard. Na jednu stranu nechci Richardovi ublížit, jedna moje strana mi říká , že si to nezaslouží, ať to skončím, ta druhá mi říká ať to neřeším a užiju si to pokud chci, nic jsme si přeci neslibovali.

Vjíždím k němu před dům a vidím ho jak sedí na schodě, dojídá jablko a kření se na mě od ucha k uchu. Přichází k autu a se slovy , už to bez tebe nevydržím ani vteřinu mi otvírá dveře od auta vyndává mě ven a tiskne si mě k sobě. Už jsem zapomněla jaké to je bejt v jeho náruči, najednou je mi vlastně fuk co jak má bejt, teď ,zrovna teď je mi fajn tak proč něco hrotit…na to je času vždy dost.
Vede si mě za ruku po schůdcích k sobě domů a když zavřel dveře objal mě snad na 5 minut a šuškal mi do ucha jak je šťastnej že mě má zase v náručí a může si ke mě zase přivonět, když v tom mě bere do náručí a odvádí mě do kuchyně……tady si tě chci dneska posadit, a pokládá mě na kuchyňskou linku, dívám se na něj a vidím v něm ten chtíč to jak mě musí mít. Miluji tě v rudé ale nahá jsi nejkrásnější a svléká mě, trochu se nám motaj ruce proce já se mu snažím odepnout pásek , košili jsem vyřešila jedním rozerváním ale ten opasek je nějakej nespolupracující….to si ho přede mnou zamkl nebo co? uchechtává se jak malej a říká, heeeeeč ja vyhrál !!!!už jsi skoro svlečená a já mám ještě pořád kalhoty…….a já se slovy…..hééééééč tak ty si to dneska neužiješ a jen mě můžeš vylízat pouštím jeho opasek a a nadzvedávám zadeček a by mi mohl sundat kalhotky….chytám ho přitom za tvrdýho čůřáka kterej mě vítal už za dveřmi, jasně že vím že tam je, má na kalhotech dokonalou loužičku, miluji to jeho ukapávání to jak se upomíná. Natahuji se na kuchyňské lince po noži a se slovy buď ti ten pásek vykuchám nebo se dobrovolně odepneš simuluji jako nebezpečný šmiknutí nožem ve vzduchu…..Richard se začal smát a se slovy ať si holčičko neublížíš uvolňuje něco neskutečně rafinovaného na pásku….nechci to teď studovat, teď chci mít v sobě tu jeho kládu , těším se na to až ho chytnu do ruky, vlastně ne, těším se na to až ten jeho pulsující kus tvrdýho péra ucítím v sobě….chci bejt zase dokonale plná, potřebuji jeho přírazy a jeho akci…..tak už pojď a dávám pánev dopředu,vidím konečně vidím toho macka, jak se tady předemnou naparuje, jak má krásně naběhnutý žíly a když ho schovává do gumy je mi to až trošku líto ale co…….chytá mě za prdel a vráží ho do mě, teď už nejsem za dokonale vystajlovanou dámu, teď jsem za šukající nevěrnou manželku , za couru co si to bezhlavě rozdává na kuchyňské lince s milencem……..s milencem co má dokonalé tělo a dokonalé péro, která by tohle nechtěla, cítím ho v sobě a jsem skoro v transu, potřebuji ho…mám totálně prázdnou hlavu a jen vnímám to jak ve mě mizí a jak se zase ukazuje, je to dokonalý jak mu pleskaj koule, to jak se líbáme a to jak mi spočívá na rameni když jím projel orgasmus…..promiň princezno ale nešlo to vydržet dýl…..to je poprvý co jsem s ním nebyla…přeci jen jsem asi neměla až tak čistou hlavu.celé to i s přivítáním trvalo asi 20 minut, za dalších 10 usedáme do auta a vyjíždíme směr kino. po cestě mi přišly dvě sms zprávy od muže, jedna že děti už uspává a jak se mám a druhá že děti již spí a jestli jsme do kina dojeli v pořádku.
Jen mu odepisuji že jsme v pořádku na místě a že jsem ráda že bude mít klidný večer, když v tom se mě prát Richard jakto že s ním vlastně můžu do kina., tak jsem mu řekla že jsem se chystala jít sama a manžel mě samotnou pustit nechtěl tak jsem mu řekla že te zkusím vytáhnout a on souhlasil. Richard na mě trošku nevěřícně koukal ale když jsem před ním napsala manželovi , že si jdeme s Richardem akorát pro popcorn a utíkáme na projekci a dala jsem odeslat, Richard mě chytil kolem ramen a říká tak fajn, tak máme dnes oficiální první schůzku a dal mi pusu na líčko.

Kino bylo supr, s Richardem jsme se k sobě tiskli a byli schoulení celou dobu co film běžel, dvakrát se mi snažil dostat pod šaty že mi to tam udělá, ale seděli vedle nás takoví mlaďoši a já se na to zrovna dvakrát necítila….ale kdo ví třeba příště…….v tomhle ohledu se nebráním ničemu 🙂
Když skončil film psala jsem muži že budemem pomalu vyjíždět směr domov a on mi odepsal ať si ještě klidně zajdeme na večeři nebo si někam posedět, že má klid a děti spí tak ať se klidně zdržíme,schválně jsem to dávala číst i Richardovi., bez předešlého nějakého promyšlení, ten mě jen vzal za ruku a říká tak fajn znám po cestě jednu moc fajnovou restauraci…zajdeme si dát něco dobrýho. A víte co? Když jsme seděli v restauraci a objednávali si jídlo z ničeho nic vyndal Richard telefon a začal někam volat,nevěděla jsem co dělá a komu volá ale hned jsem to poznala jen co dořekl první větu.

Richard:Ahoj, neruším tě? , hele vzal jsme tvou ženu na supr večeři a tak si říkám že když tady nemůžeš bejt s námi tak bych ti po ní poslat grilovaný žebírka, dělají je tady fakt exklusivní co ty na to?

koukám na něj a tak trochu nevěřícně kroutím hlavou….co to sakra je?ani se neporadí a jen tak spontáně vyndá telefon a volá mému muži, že mu dovezu večeři? no páni, oni kluci ještě nakonec budou supr kámoši……ale když jsem se nad tím více zamyslela bylo to vlastně dokonalý, nenucený alibi,a můj muž nemohl mít sebemenší pochybnosti ani tušení že jsme si to před pár hodinami dokonale rozdali.

Richard položil telefon a říká……dovezeš mu žebírka aby mi tě zase co nejdříve půjčil jo……, no co musím si ho nějak předcházet,když je to oficiální, tak je to oficiální a jako kamarád si to k němu můžu dovolit ne? Říkám jasně je to dokonalý……jo vzkazuje ti , že tě mám pozdravit a že si máš dát klidně skleničku……já a skleničku? dyť přeci ví že nepiju a tím pádem nemám žádnou toleranci vůči alkoholu což znamená že jsem natřískaná i z usrknutí trochu vína….kdepak., pít se nebude, leda že by sis chtěl dát ty a já budu řídit.ne ne, kdepak dovezu tě v bezpečí domů.

Když parkoval u nás před domem ani jsem si neuvědomila , že mě doma nevyzvedával a že mám u něj auto., manžel vylezl ze dveří a šel Richarda pozdravit, s takovým srdečným úsměvem jsem ho nečekala, hned mě políbil a ptal se jak jsem si to užili a že děti v pohodě spí, Richard mu podal ještě horká grilovaná žebírka a se slovy kdy si mě může zase půjčit na mě kouká.. a manžel s úsměvem na rtu…jakmile vám to bude pasovat a bude tím oba čas a chuť spolu něco podniknout, klidně budu hlídat, pokud nebudu mít nějaké pracovní povinnosti. A Richard mu na to kulišácky odpovídá že se můžeme setkávat i s dětmi, že nemá tak často hlídání a manžel že klidně může Adélka někdy spát u nás ať se můžeme spolu zase klidně dostat do kina, že s tím problém nemá , že on má na své aktivity času dost ale já tím že nemáme funkční babičky se nikam bez prcků nedostanu…..a na to Richard odvětil, tak fajn, máš ráda božského Káju? za pár dní je koncert a není to až tak daleko a můj muž na to hned odvětil…..tak to by jí určitě udělalo radost protože Karel Gott je prostě její miláček obzvláště když muž se ženou ……….a podíval se na nás……jj to budu moc ráda. Tak fajn,koupím vám lístky a ty pokud by si neměl hlídání pro Adélku může klidně zůstat u nás a ty pak klidně taky pokud budeš chtít, můžem něco jako chlapi třeba vypít a místa je u nás dost.
Tak jo, tak moc děkuji a velice příjemnou společnost a dobrou noc., loučí se s námi Richard , nasedá do auta a odjíždí,.

Muž mě drží za ramena a vede si mě domů v druhé ruce si nese žebírka a jen se mě opatrně vyptává jaký to bylo…..říkám jen že to byl moc příjemný večer a vidím jak mu stojí čůrák, ale nechce mou pozornost, vidím jak si asi užívá ten pocit vzrušení z té situace, že mě zrovna předal cizí chlap? že mě vlastně zrovna vrátil? a kdyby věděl že jsem použitá….kdo ví co by to s ním udělalo, doma se jemně vyptával co a jak ale nic nechtěl,jen seděl těsně vedle mě a zjištoval jestli se mi to líbilo a jestli bych s Richardem na ten koncert šla…..a když slyšel kladnou odpověď s chutí se zakousl do žebírek……odešla jsem zkontrolovat děti a pak do sprchy a když jsem vylezla v noční košilce jen si vzal do rukou krém , lehl si mi do nohou a mazal mi a masíroval nohy.nevím za jak dlouho jsem usla , ale vím, že to byl vlastně moc príma večer a můj muž mi spal v nohou, přesně vlastně nevím co to znamená a jestli to něco znamená, jen jsem těsně před tím než jsem usla slyšela jak říká….stejně jsi jen a jen moje a já tě nikdy nikomu nedám.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Tohle mě dokonale dostává do varu :

  nechci to teď studovat, teď chci mít v sobě tu jeho kládu , těším se na to až ho chytnu do ruky, vlastně ne, těším se na to až ten jeho pulsující kus tvrdýho péra ucítím v sobě….chci bejt zase dokonale plná, potřebuji jeho přírazy a jeho akci…..tak už pojď a dávám pánev dopředu,vidím konečně vidím toho macka, jak se tady předemnou naparuje, jak má krásně naběhnutý žíly a když ho schovává do gumy je mi to až trošku líto ale co…….chytá mě za prdel a vráží ho do mě, teď už nejsem za dokonale vystajlovanou dámu, teď jsem za šukající nevěrnou manželku , za couru co si to bezhlavě rozdává na kuchyňské lince s milencem……..

  Miluju tu tvoji proměnu ze slušné dámy na nevěrnou kurvičku, co se těší na jediné, až tam bude cítit to tvrdé péro, jak popisuješ ty detaily, jak je ti líto, že na toho krasavce dává gumu a jak si užíváš pleskající koule o tvou mokrou kundu. Tomu říkám porno.

  • tak ted budu zase za dámu a napíši, jen děkuji :-)))

   • Neni nic rajcovnejsiho nez kdyz se dama za za zavrenejma dverma stane nechci napsat courou, ale popisujes to dokonale. Chci byt zase dokonale plna, vyrazit panev naproti…, ufff.
    Nejak se mi z toho plnej kalhoty.

 2. hodně vzrusšíjí díl hlavně jak tě píchá

 3. Kdy zase budeš šukat s richardem???

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *